для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

«Закошмаримо» суддів скаргами!!!

«Закошмаримо» суддів скаргами!!!
Не знаю, чи підійде цей матеріал під вимоги ІМХО. Чесно кажучи, я не зовсім розуміюсь на деяких сучасних Інтернет-термінах та абревіатурах. Отож. Якщо не підійде, то модератори просто видалять, та й по всьому.
Поштовхом став матеріал Дракона «А що ми можемо». Спробував просто написати до матеріалу коментар, але виявилось, що виходить забагато «букафф» для коменту.
Тому по тексту…
 
З оцінками ситуації, які Дракон формулює в постановочній частині свого матеріалу важко не погодитись.  Приблизно до слів «Отже, українським націонал-демократам, яких НЕ підтримує Захід, наразі доводиться боротися і проти Росії, і проти своєї п’ятої колони водночас. Приблизно – як «Солідрності» в Польщі в часи совка.»
 
А ось з подальшими висновками та рекомендаціями автора, на мою думку, важко погодитись.

 
По-перше, через те, що рекомендації автора суперечать його ж оцінкам.
 
Порівняємо.
 
"На суди ж сподіватися марно, закони в нашій країні це щось на кшталт збірки казочок. Виграє у підсумку той хто має кращу адвокатську команду – тобто той, в кого більше грошей." Це автор каже в контексті боротьби опозиційних партій з владою.
 
А що пропонує нам, пересічним громадянам?
 
Бомбардувати "суди скаргами доти доки суддя не з’їде з глузду і не почне виносити вироки на нашу користь."
І стане нам щастя? Чи ні?
 
Якими скаргами?
 
До суду подається позовна заява. Щоб її правильно скласти (аби суд прийняв до розгляду, тобто відкрив провадження) потрібен адвокат. Адвокату треба платити. Скільки треба буде грошей, щоб завалити суддю позовами так, аби він з'їхав з глузду? Чи такі слабкі наші судді? Чи є у наших громадян такі гроші? Чи може автор буде надавати безоплатну юридичну допомогу?
 
Не буде.
Тоді до чого ця порада?
Ще одне. А чому автор сподівається, що суддя через якусь одну справу почне в подальшому "виносити вироки на нашу користь"?
 
Можливо через те, що вже до того часу з'їде з глузду?
Хтось в таке вірить?
Особисто я - не вірю.
 
Ще одна суперечність.
"Вся логіка дій регіоналів свідчить, що вдруге втратити владу через думку якихось там доярок, слюсарів та бухгалтерок вони не згодяться. Тож матимемо ми знову масштабні фальсифікації з потрібним вибором у підсумку."
 
А в іншому місці: "ідеологія прибічників Третього Риму має дуже цікаву властивість. Кількість її прибічників чомусь напряму залежить від світових цін на нафту й газ. Скільки було росіянствуючих у Криму та Донеччині за Єльцина? Отож!"
 
В іншому трохи контексті, але, очевидні сподівання автора на зміну настроїв виборців. Тобто, зміниться економічна ситуація і виборці не проголосують за цю владу.
 
То нехай вже автор обере щось одне. Чи автор хоче нас переконати, що з часом ця влада перестане фальсифікувати вибори?
 
Принагідно скажу, що за оцінками політологів (зараз не згадаю де читав) - можна фальсифікувати 2-3 відостки голосів.
Тобто, якщо за опозицію сьогодні (а не колись в далекому майбутньому) проголосує переважна більшість - фальсифікувати не зможе ніхто.
 
По-друге, через те, що рекомендації грунтуються на "необгрунтованому" оптимізмі автора.
 
"...у країні все ж таки існує і працює ринкова економіка. Отже – її розвиток за західним взірцем і супутні соціальні процеси в суспільстві неминучі так само як ухід Януковича від влади у майбутньому."
 
Який оптиміст. Щось ми не спостерігаємо розвитку "за Західним взірцем". Хто її туди спрямує, на цей напрямок - олігархи? А навіщо їм це? Чи мо' автор гадає, що Захід відмовиться від дешевого металу з України заради "розвитку за західним взірцем" нашої економіки та "супутніх соціальних процесів".
Та їм (Заходу) начхати на це, як показало вже неодноразово життя. Їм потрібні дешеві ресурси і ринок збуту своїх товарів. А все інше - то ж демократія. Обрали Януковича, чи фальсифікаціями він досяг результату? Яка їм різниця? Потоптався Янук по Конституції - Заходу до... одного місця. Чи я не правий?
 
У Дракона чомусь розвиток за західним взірцем - неминучий. Звідки оптимізм? Чи ми не маємо в світі прикладів, коли "успішно" функціонує олігопольна економіка. Де власники монополій диктують державі. У в нас вони, наразі, і є держава.
 
Ще приклади оптимізму, від яких стає трохи моторошно:
"...мушу усіх заспокоїти, ніяких масових арештів «інакомислячих» не буде".
А що має заспокоїти тих, хто потрапить за грати не "масово", а персонально?
 
Ось що.
Виявляється, що "У тій самій Росії активістів опозиції посаджених ментами за грати примудряються чудово витягувати на волю."
"Так що жити можна. У порівнянні з часами совка – просто курорт."
 
Дійсно, що курорт.
 
Тим більше, що "на відміну від совка, за законом ніхто не має права садити вас за політичні переконання і громадську діяльність, й тому слідаки мусять знаходити інші причини для посадки – економічні, кримінальні, тощо. А от їх як раз можна спростувати у суді."
 
Як чудово!
Автор не згадає, по якій статті запроторили за грати В. Чорновола? Не загадає, скільки в СРСР "сиділи" по політичних статтях?
ЖОДНОГО. "Шили" або кримінал, або - через інститут Сербського.
Але ж, це, на думку автора, можна спростувати у суді.
ЯКОМУ?
В тому, де, на думку автора, виграє той, в кого більше грошей.
Дякую автору.
А він сам ніколи не пробував (ні, не судитись) - протистояти незаконним діям податкової міліції?
Мабуть - ні.
Треба було б щоб спробував.
 
По третє, через те, що рекомендації автора банальні.
 
Ось перша - "не мовчати". Це він рекомендує відвідувачам сайту ДД і форуму. Візьму до відома. Але я й до цього не мовчав. Я не кажу про інтернет-форуми. Щось змінив?
 
Ось друга: "Треба власноруч будувати свій добробут, хай навіть через «не можу»."
А що, є інші варіанти? Є такі, що сподіваються на те, що їхій добробут побудується сам по собі. Навряд чи серед ДД-шників таких багато. Якщо автор має на увазі взагалі підприємництво, то повинен знати, що за різними оцінками до підприємництва схильні приблизно 5% людей. Тому його порада - для вузького кола людей, які вже й без нього це роблять. Протягом 20 років.
 
Особливо надихає сентенція "Хочеш допомогти своїй державі – зароби грошей для себе. По-перше – позбавиш її одного утриманця. По-друге – сплатиш податки і допоможеш їй фінансово."
Яка честь.
Допоможу тій державі, в якій суд виграти без грошей неможливо. Міліція кидає за грати через політичні вподобання під приводом економічного злочину тощо...
 
Гарна, без іронії, порада об'єднуватись. Тільки приклад трохи невдалий - чеченці - в Росії, та цигани - в Запоріжжі.
Об'єднуватись треба навколо спільного близького. Хтось має бути ініціатором. Ініціатора швидко "зачеплять", пришиють яке-небуть правопорушення і запроторять до буцегарні. Або просто, ввечері прийдуть хлопці "з накачаними вухами" і вічливо попросять "заткнути пельку".
А він один. І за ним - нікого.
 

Поза переліком сентенція автора, яка також здорово надихає.
"придушити свободу преси остаточно не спромоглася навіть Росія, тобто повний інформаційний вакуум нам точно не загрожує. В часи совка було криміналом якщо у вас на полиці стояв томик Яворницького. Зараз ніхто не забороняє тримати в шафі повну збірку «Історії УПА». В разі потреби через інтернет-магазин придбати потрібну літературу нині – як плюнути."
 
АЛЕ.
 
Про Яворницького - помилкові уявлення автора. Якби це було криміналом, то мені (технарю) свого часу в Ленінці ніхто не видав би "Історію Запорозьких козаків" (оригінал). Без будь-яких додаткових пояснень та умов. А "томиків" майже ні в кого і не було. Аж до 1990 року, коли видавництво "Наукова думка" випустило перший том тритомника "Історія запорозьких козаків". До цього випуск був в 1892-1897 роках. Ті екземпляри я і тримав в руках свого часу.
 
Тільки яким чином наявність "Історії УПА" чи томиків Яворницького допоможе реалізувати поради автора на кшталт "закошмарити" суддю скаргами, я не розумію?
 
"Ситуація наразі звичайно гірша ніж за Ющенка та на Заході. Але разом із тим – набагато краща якщо порівнювати її з часами совка."
 
А якщо порівняти з кріпацтвом чи рабовласництвом, то взагалі ситуація класна.
 
Суть згаданої статті Дракона : "завтра будєт лучше, чєм вчєра".
 
Треба тільки "закошмарити" суддю скаргами. І поставити томик Яворівського на поличку.
 
Висновок:
Стаття - барахло. Формує безпідставні сподівання, що все само собою "потім" розвалиться. Автор забуває, що за "совка" люди прожили ЖИТТЯ, але ЖИТТЯ так і не побачили. 80 років.
Автор пропонує спробувати ще раз?
 
А між тим, на автомобілях Донецького СОБРА вже малюють прапори Росії.
Мо' автор підкаже, що з цим робити? Написати скаргу судді, чи томиком Яворівського?...
 
До речі, суддям пишуть. якщо порушено конкретні права.
А які саме мої права порушено прапорами РФ на українских машинах силових служб?
 
Є така фраза: "Якщо критикуєш - пропонуй".
Пропоную.
 
1. Ми не можемо чекати, що колись все само собою розвалиться.
2. Треба (окрім самоорганізації) в першу чергу спиратись на наявні політичні сили.
3. Спонукати їх до об'єднання перед виборами. Як це було після фальсифікації голосування в другому турі президентських виборів 2004 року, коли різні політичні сили оголосили про підтримку демократичних принципів. Я не про організаційне об'єднання, а про політичне, на рівні чітких політичних декларацій з оцінками та висновками, які мають бути донесені до народу.
4. Надавати практичні пропозиції і спонукати політичні сили до вирішення реальних проблем людей вже сьогодні.
 
Тоді люди підуть на вибори і масово проголосують за ці політичні сили.
 
Це буде перемога на місцевому рівні. Що вже немало.
 
Бо завтра може бути пізно.
 
Завтра все піде за сценарієм, що описав Дракон.

© ToiSamiy [01.08.2010] | Рейтинг: 46.0/28 | Переглядів: 3365

2 3 4 5 46.0/28
Коментарі

1 2   »
lv

lv
01.08.2010 15:27:08
+5
Реалистичная точка зрения взрослого человека.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

01.08.2010 15:40:54
Так.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

01.08.2010 16:22:15
по-моему вы слишком придирчиво отнеслись к статье.  дракон точно так же говорил об активности.  и об объединении.  единственное, что у него не стоит прямым текстом, в отличие от вас, это призыв к объединению политически близких партий [не на организационной основе].  в остальном, же - если отвлечься от формы - более спокойной у дракона и более резкой у вас - суть та же, имхо.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/7)

01.08.2010 16:53:39
1. Ми не можемо чекати, що колись все само собою розвалиться.
2. Треба (окрім самоорганізації) в першу чергу спиратись на наявні політичні сили.
3. Спонукати їх до об'єднання перед виборами. Як це було після фальсифікації голосування в другому турі президентських виборів 2004 року, коли різні політичні сили оголосили про підтримку демократичних принципів. Я не про організаційне об'єднання, а про політичне, на рівні чітких політичних декларацій з оцінками та висновками, які мають бути донесені до народу.

4. Надавати практичні пропозиції і спонукати політичні сили до вирішення реальних проблем людей вже сьогодні.
 
Я так понял, что ради этих двух строчек и писалась вся статья?
Не згоден Згоден  Підтримка: 11%(1/9)

01.08.2010 17:02:57
"Є така фраза: "Якщо критикуєш - пропонуй".
Пропоную. .."
 
Тобто - приведемо до влади чергову політичну силу і нехай вона нам побудує щастя. Так?
То у 2004-му році таке вже зробили. Силу до влади привели. Вона нас обдурила.
Спробуємо ще?
 
"Про Яворницького - помилкові уявлення автора. Якби це було криміналом, то мені (технарю) свого часу в Ленінці ніхто не видав би "Історію Запорозьких козаків" (оригінал)."
 
Серйозно?
А мені довелося в житті спілкуватися з людиною, яка здобула срок за розповсюдження націоналістичної літаратури бо мала вдома "Чорну Раду" Куліша і дала почитати її товаришу по ВУЗу а той зразу ж побіг у первинку ВЛКСМ.
А були приклади і цікавіші.
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 44%(4/9)

01.08.2010 17:15:48
"По-перше, через те, що рекомендації автора суперечать його ж оцінкам.
Порівняємо.
"На суди ж сподіватися марно..."

 
Відповідаю. Тема з заваленням суду скаргами - не мій винахід. У побідний спосіб колись знайома мені фірма завалила скаргами районний суд а по закінченню терміну розгляду почала бомбрдувати  вже вищестоячий орган скаргами на саму суддю. Та ще й тамтешню пресу долучили до справи. Аж доки суддя (куплений) не зламався і не розглянув справу неупередженним оком.
Хто хоче - знаходить засіб, хто не хоче - шукає причину.
 
"Ще одна суперечність.
"Вся логіка дій регіоналів свідчить, що вдруге втратити владу через думку якихось там доярок, слюсарів та бухгалтерок вони не згодяться"

 
Відповідаю. Влада регіоналів грунтується на підтримці частини населення України, яка щиро вірить що у Росії - краще, а Регіонали зроблять життя "як у Росії". Допоки підтримка регіоналів і опозиції буде відріхнатися на 2-3% регіонали залюбки їх здобуватимуть шляхом фальсифікації. Якщо розрив побільшає регіонали подолати його стануть безсилі. Хіба що - громадянську війну розпочнуть. А вони на це не підуть - війна і втеча з Украхни для них - синоніми.
Зниження підтримки регіоналів може статися завдяки двом причинам: збіднішання населення внаслідок політики регіоналів; погіршеня ситуції  самій Росії. А до дргого РФ іде вже семимильними кроками. Якщо ж Росія звалиться у "лихі 90-і now" Влад регіоналів і закремльованість Сходу зникне мов роса на сонці.
Востаннє редаговано Дракон 01.08.2010 17:16:13
Не згоден Згоден  Підтримка: 29%(2/7)

01.08.2010 17:17:56
То ви пропонуєте обійтись без політичних сил?
Як саме?
Писати скарги в суди? В яких все вирішується за гроші.
 
А Партію Регіонів скасуємо? Також комуністів та партію Литвина. Чи ні?
 
Нічого не писав про Куліша.
 
Ви написали про Яворницького - я вам на це повідомив свою думку. Власне факти.
По Яворницькому є заперечення?
Якщо немає, то дякую.
 
Я вам можу згадати історії, коли людина боялась, аби не зачинили до буцегарні за те, що в кишені був текст (англійською) пісні Бітлз "Чому ми цього не робимо на дорозі".
 
Хіба ваше повідомлення про книгу Куліша спростовує мою думку про книгу Яворницького?
Востаннє редаговано ToiSamiy 01.08.2010 17:18:20
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

01.08.2010 17:23:58
"Щось ми не спостерігаємо розвитку "за Західним взірцем"."
 
Дивно, а я ось спостерігаю. Може у вас надто ідеалізоване враженя про "західний взірець"?
 
"У Дракона чомусь розвиток за західним взірцем - неминучий. Звідки оптимізм?"
 
З хорошого знання історії. Скрізь де починали працювати закони ринкової економіки, згодом відбувалися всі ті самі процеси що й у Європі. Це - неминуче. Або - мають згорнути ринкові відносини. Хай спробують.
 
"А що має заспокоїти тих, хто потрапить за грати не "масово", а персонально?"
 
А персонально кожн з нас і так може потрапити залюбки. По "економіці" чи "криміналу". заспокоїти має те саме що й у цих випадках - підтримка і допоога друзів та товарищів. Мій власний досвід доводить - якщо друзі не покинули людину на призволяще - вонка обовязково вийде на волю.
 
"Виявляється, що "У тій самій Росії активістів опозиції посаджених ментами..."
 
Буквально сьогодні за грати посаджено Нємцова. Засікайте як швидко він опиниться на волі. Ну ж бо!
Не згоден Згоден  Підтримка: 17%(1/6)

01.08.2010 17:29:47
ToiSamiy 01.08.2010 17:17:56
Ви написали про Яворницького - я вам на це повідомив свою думку. Власне факти.
По Яворницькому є заперечення?

Чітких немає. Але упевнений - у 30-і не одна людина пішла за грати за Яворницького.
 
ToiSamiy 01.08.2010 17:17:56
То ви пропонуєте обійтись без політичних сил?
Як саме?

Я пропоную робити щось реальне. А не сидіти добами на ДД і не скиглити про те що все погано. Так же ж легше, правда?
Я пропоную заробити гроші. І це не моя вигадка - к 30-і діяльність ОУН трималася на фінансуванні від рекламної фірми "ФАМА" якою керували Богдан Чайківський та Роман Шухевич. Що заважає створити щось подібне зараз?
Я пропоную обєднати зусилля і почати с простого - допомагати одне одному. І долати владу поки що законними методами. Вони худо-гірко але працюють, знову таки хто працює в бізнесі - знає.
Ви як, згодні допомагати по мірі сил людям які поділяють ваші політичні переконання?
Востаннє редаговано Дракон 01.08.2010 17:30:32
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(4/6)

01.08.2010 17:31:33
Дракон 01.08.2010 17:15:48
Тема з заваленням суду скаргами - не мій винахід. У побідний спосіб колись знайома мені фірма завалила скаргами районний суд а по закінченню терміну розгляду почала бомбрдувати  вже вищестоячий орган скаргами на саму суддю. Та ще й тамтешню пресу долучили до справи. Аж доки суддя (куплений) не зламався і не розглянув справу неупередженним оком.

Ой-ой. Дуже схоже на байку.
 
А якщо ні, то тоді зверну вашу увагу, що говорите про фірму. А скільки громадян піде до суду? Скільки громадян зможе повторити "подвиг" фірми?
 
Я сам нещодавно "завалював" скаргами. Суддя просто не реагував на них. Писав в Мінюст, в Комітет ВР про ПОРУШЕННЯ ЗАКОНІВ суддею. В Прокуратуру обласну, міську, Генеральну.
 
Результат моїх зусиль - 0 (НУЛЬ).
Зважте - в мене донька - юрист. Я не витрачався на правову допомогу. Та й сам трохи вмію закони читати.
 
Наразі виграли (наполовину) апеляційний рівень. Подали касацію. Побачимо що буде.
 
Так що, вибачте, не розповідайте мені про чужий досвід. В мене свого вдосталь. Ще з часів СРСР, коли довелось майже рік боротись за те, щоб дружині (з грудною дитиною) дали призначення на роботу після закінчення інституту.
Добре (?) що все було в Москві. Легко було ходити на прийоми до Приймальні Президії ВР, ЦК КПРС, комітету Радянських жінок, Генеральної Прокуратури тощо. Довелось майже "відкачувати" дружину, коли вона повернулась з Приймальні ЦК КПРС, де на її очах людина вийшла з прийому і порізала собі вени.
Востаннє редаговано ToiSamiy 01.08.2010 17:39:47
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

01.08.2010 17:33:28

Дракон 01.08.2010 17:29:47
Я пропоную заробити гроші.
Як саме, якщо не секрет?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

01.08.2010 17:34:29

ToiSamiy 01.08.2010 17:17:56
Писати скарги в суди? В яких все вирішується за гроші.

Цітую сві матеріал:
"А знаємо ми скільки було приладів коли суди виносили вирок не на користь владі і багатіям? От наприклад у Харкові кілька будівництв у дворах було зупинено через групову скаргу до суду від мешканців сусідніх будинків. От прямо недалеко від мого дому автовласники відвоювали автостоянку на яку зазіхала потужна компанія-забудовник. От мешканці будинків змушують через суд компенсувати їм збитки від вимкнення світла та тепла і в результаті цілий під’їзд не платить за світло протягом кількох місяців за рахунок компенсації.
 
Що об’єднує всі ці випадки? Правильно – у них приймала участь велика кількість людей.."
 
Чому я привів у приклад циган, чеченів та казахів? А тому що для них усіх існує закон - свого у біді не кидати ні за яких умов. Було б не зле тому самому повчитися і свідомим українцям. Бо ту уже був випадок коли під генпрокуратурою дві жіночки себе ланцюгами прикували а з ДД до них жоден киянин не приїхав. Коли я побвчив цей матеріал і сунувся лр ГП, одн жіночку як раз скора увозила. Дізнався б раніше - раніше приїхав би. Шкода.
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(2/3)

01.08.2010 17:38:18

Дракон 01.08.2010 17:29:47
    ToiSamiy 01.08.2010 17:17:56
    То ви пропонуєте обійтись без політичних сил?
    Як саме?
 
 
Я пропоную робити щось реальне.

Я також запропонував реальне (на моє переконання, звичайно). Маю на увазі свою пропозицію, викладену трохи раніше в контексті звернення Уколова...
 
Дійсно вважаю свою пропозицію реальною. Власне не тільки я один так вважаю. Захоче ВО "Батьківщина" скористатись, залучити мене до реалізації - буду вважати своїм успіхом.
Ні.
 
Що поробиш...
 
Значить хтось з нас помилився. Або я - гадаючи, що моя пропозиція реальна і корисна. Або ВО "Батьківщина".
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)

01.08.2010 17:39:51
ToiSamiy 01.08.2010 17:31:33
А скільки громадян піде до суду? Скільки громадян зможе повторити "подвиг" фірми?

Тут на ДД багато людей. Під моїми статтями стабільно - біля 4000 відвідувачів. Зможуть повторити подвіг? Серед них знайдеться 2-3 юристи? Зможуть скласти скаргу?
 
ToiSamiy 01.08.2010 17:31:33
Наразі виграли (наполовину) апеляційний рівень. Подали касацію. Побачимо що буде.

Я вас вітаю. Ви не покинули справу а продовжуєте боротися. Я вами пишаюся - Ви змушуєте цих потвор виконувати їхні прямі обов"язки. А давайте всі робитимемо те саме спільними зусиллями!
 
ToiSamiy 01.08.2010 17:31:33
Ще з часів СРСР, коли довелось майже рік боротись за те, щоб дружині (з грудною дитиною) дали призначення на роботу після закінчення інституту.

Перепрогшую, а чого це дружині не давали призначення? Хіба тоді вже розподіл відмінили?
 
До речі, а чому ви скрізь пишете Донецький СОБР? В Україні ж нема такого підрозділу. І звідки інфа? Киньте посилання!
Востаннє редаговано Дракон 01.08.2010 17:44:46
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)

01.08.2010 17:40:29

ToiSamiy 01.08.2010 17:38:18
Я також запропонував реальне (на моє переконання, звичайно). Маю на увазі свою пропозицію, викладену трохи раніше в контексті звернення Уколова...

Киньте посилання
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

01.08.2010 17:46:45
Дракон
 
01.08.2010 17:34:29
 
Та я ж і не заперечую, що такі випадки є. Але саме випадки.
Частіше ми бачимо інше - люди опускають руки.
Маю приклад. В Вінниці номенклатурний "щур" забирає у людей землю. Практично в центрі міста. Мав кілька розмов з однією з жінок.
Її остання думка - нехай тепер інші боряться. А я вже заморилась.
 
Щодо тиску на суддю через ЗМІ. Те ж по Вінниці. Років зо два тому було кілька публікацій про хабарника суддю. Результат - НУЛЬ. До речі, про того ж самого, з яким зіштовхнувся і я минулого року.
Ви просто, мабуть, не уявляєте (на ваше щастя), що таке судова тяганина. Вона висмоктує всі сили. Особливо, якщо суддя куплений. І обраний довічно. Його вже НІЧОГО не хвилює. Жодні ваші чи мої скарги. Я за останні 12 місяців практично нічого не міг робити, окрім як писати різні папери, що стосуються суду.
 
Моя донька (26.5 років) працює юристом. Знаєте яке її найбільше бажання, що зформувалось саме за роки роботи.
Якнайшвидше втікти з України.
І це під враженням від нашого правосуддя.
А вона ж не своє особисте відсуджує. Тобто, її кровні інтереси ніби то не страждають.
 
Але тільки спостерігати за цим - і то вже катування.
А вона все дуже приймає до серця. Ось таке.
 
Треба міняти систему. А без політичного впливу цього не зробиш.
Востаннє редаговано ToiSamiy 01.08.2010 18:13:41
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

01.08.2010 17:48:04

Дракон 01.08.2010 17:40:29
Киньте посилання
Це в ІМХО під назвою "...і мої п'ять копійок (як реорганізувати БЮТ).
 
Десь на четвертій сторінці.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

01.08.2010 17:49:19
Дракон 01.08.2010 17:39:51
До речі, а чому ви скрізь пишете Донецький СОБР? В Україні ж нема такого підрозділу. І звідки інфа? Киньте посилання!
Бачив особисто машину Ланос АН 9141 НА. На форумі написав про це.
 
http://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=58599&start=0
Востаннє редаговано ToiSamiy 01.08.2010 17:51:43
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

01.08.2010 18:00:07

Дракон 01.08.2010 17:39:51
Я вас вітаю. Ви не покинули справу а продовжуєте боротися. Я вами пишаюся - Ви змушуєте цих потвор виконувати їхні прямі обов"язки. А давайте всі робитимемо те саме спільними зусиллями!

Розумію вас, але ви, як мені здається, трохи ідеалістично все уявляєте.
 
В даному випадку (я кажу про суд) це моя особиста справа. В тому сенсі, що там задіяні мої гроші. Я хочу їх повернути.
Хто буде цим займатись для мене. Якісь сторонні люди?
Їм треба платити. Хтось буде це робити за спасибі. Маю сумніви. Та й спитати не буде можливості.
 
Чи зможу я, кинути свої справи і займатись допомогою іншим?
Навряд чи. Бо я не юрист.
Щось десь трохи підказати?
Можливо. В межах мого (набутого) юридичного досвіду... Але яка ціна таких порад, якщо я в юриспруденції не спеціаліст.
 
Мені здається ви фактично пропонуєте почати все з самого початку...
Створити альтернативні профспілки (тому згадуєте про тред-юніони). Громадські організації "самооборони" (умовно так назву). Далі, щоб з них формувались політичні партії.
Можливо ви і праві.
Але моя думка - що це дуже довгий і, за наших умов, нереальний шлях.
Може я й помиляюсь.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

01.08.2010 18:04:01

ToiSamiy 01.08.2010 17:46:45
Треба міняти систему. А без політичного впливу цього не зробиш.

Так - воно так. Але допоки не піде хвиля знизу, ніяких перемін нагорі не буде впринципі. А навіщо там щось міняти? Всі ж задоволені.
 
Ми з вами і з ще кілька тисячами небайдужих зараз наче повстанці на теренах зайнятих ворогом. Що нам робити? Як змусити цих мерзот виконувати свої прямі обов"язки?
Перший варіант - почати збройну боротьбу. На це не пдніметься ніхто взагалі.
Другий - продовжувати капати на мозок владі. Розмір капання буде дужчий якщо А) капати будуть водночас багато людей. Б) капання буде пібтримане фінансовим підгрунтям.
Отже якщо хочемо боротися - мусимо заробляти і обєднуватися.
 
Як заробляти? Оно Кіт під моєю статтею кілька рецептів навів.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

1 2   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login