для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Український відрив або Десять кроків назустріч Кризі (програма розвитку кризи та подолання країни)

Український відрив або Десять кроків назустріч Кризі (програма розвитку кризи та подолання країни)
Протягом більш ніж 17 років існування незалежної України і влада, і суспільство наочно показали, що шлях в майбутнє, яким результативно пішли країни східної Європи, не для України. Ми рішуче відкинули будь-які реформи в економічному та політичному житті і показали, що наш, особливий шлях, полягає у повільному еволюціонуванні від гіршого до найгіршого. З довгожданним приходом Кризи стало остаточно зрозуміло, що для більш ефективної діяльності країни необхідні зовсім не реформи, а простий рух шляхом найменшого опору.
 
Отже, на сьогоднішній день, першочергову необхідність мають дієві кроки влади, які спрямовані на остаточне усталення порядку речей, який за фактом встановлений в Україні та формалізація всього, що відбувається в країні. Цю Програму аналітики Дурдому подають на розсуд громадськості, як єдину на сьогоднішній день Програму входу і виходу з Кризи. Стверджуємо, що влада вже дієво виконує цю Програму, а, отже, настав час просто формалізувати і законодавчо закріпити її положення. Визнання діючого порядку речей позитивно відіб’ється на суспільстві вцілому, остаточно позбавивши його хибних ілюзій щодо відповідності декларацій практичному стану речей і справжнім цілям найбільших політичних партій України.
 
Програма розвитку Кризи та подолання Країни

1. Провести спільну зустріч Президента України, прем’єр-міністра України, Голови ВР України та чільників опозиції де прийняти Звернення органів влади до народу України. З метою зниження соціальної напруги в суспільстві, цим Зверненням рекомендувати громадянам розслабитись. Окремою заявою, Секретарю РНБО Р.Богатирьовій, доповнити Звернення.  У доповненні рекомендувати народу одержати задоволення.
 
2. Реформувати Національний Банк України. З числа програмних завдань вилучити положення по те, що головним завданням НБУ є  забезпечення стабільності національної грошової одиниці. Вважати основним завданням НБУ гру на курсі обміну гривні до інших валют. Заборонити діяльність «Форекс-клуб» на території України, як організації, що дублює діяльність НБУ не маючи на меті подолати Кризу.
 
2. З метою економії коштів Державного бюджету України та оптимізації діяльності міністерств і відомств, перевести на самофінансування та госпрозрахунок Державну автомобільну інспекцію України, Контрольно-ревізійне управління, Генеральну Прокуратуру України, суди всіх юрисдикцій, Державну  санітарно-епідеміологічну службу та Пожежну охорону.
З метою виконання державного бюджету, дозволити органам ДПА на місцях  залишати собі до 50% зібраних коштів.
За попередніми оцінками, такі дії могли б дозволити Україні вже у 3-му кварталі 2009 року надати кредит для МВФ та ЄБРР з метою подолання кризи у країнах Європи та США.
 
3. З метою відновлення інвестицій в Україну провести переговори з урядами Кіпру, Кайманових  і Багамських островів та Бермудів. За оцінками експертів, найболючіше вдарив по економіці України саме відтік інвестицій з цих країн. Зовнішню політику України, таким чином, слід кардинально переглянути в сторону зміцнення стратегічного партнерства не з такими бідними країнами та міждержавними об’єднаннями, як  США, Росія  та Євросоюз, а з тими, хто справді вкладав мільярди в економіку країни і має найбільший на неї вплив.  
 
4. З метою стабілізації фінансових ринків України, відновлення кредитування населення та бізнесу, Держфінпослуг України спільно з Нацбанком  зареєструвати новий тип фінансової установи небанківського типу «Кулєґа».
Фінансова установа небанківського типу «Кулєґа» (далі ФУНТ «Кулєґа») -  займається кредитуванням громадян за допомогою «договору ПО-ЗИ-КИ». Крім того, ФУНТ «Кулєґа», є пенсійно-інвестиційним фондом та фондом, що забезпечує фінансування будівництва соціального житла площею від 300 кв.м.
Джерелом наповнення ФУНТ «Кулєґа» є доброчинні внески громадян, обгрунтовані звичаєвим правом та віковічними традиціями українців – Коляда, цілорічні посівання, тощо.  Необхідні консультації зі створення нормативної бази та налагодження роботи ФУНТ «Кулєґа», Держфінпослуг та НБУ отримати у І.Зварича  
 
5. З метою створення нових робочих місць та зменшення навантаження на бюджет Центрам зайнятості не реєструвати безробітними осіб, що мають у власності:
 
Земельні ділянки – нехай займаються сільськогосподарською діяльністю (суб’єкт підприємницької діяльності сільськогосподарська особа);
Руки – нехай займаються ремеслами (суб’єкт підприємницької діяльності уміла особа);
Ноги – нехай займаються транспортними послугами (суб’єкт підприємницької діяльності рухома особа);
Первинні та вторинні статеві ознаки – нехай займаються наданням рекреаційних послуг та репродуктивною діяльністю (суб’єкт підприємницької діяльності сексуальна особа);
Євангеліє, Коран, Тору - нехай займаються обслуговуванням релігійних потреб (суб'єкт підприємницької діяльності духовна особа).
 
Вищеперелічені суб’єкти підприємницької діяльності здійснюють свою діяльність у межах правового поля України, на території України і є платниками Єдиного податку за ставкою 500 гривень в місяць, за винятком СПД сексуальної особи – ставка Єдиного податку для яких становить 865 гривень в годину і коливається разом з комерційним курсом долара до гривні.
 
7. З метою якнайшвидшого подолання кризи в Україні відмінити будь-які вибори до будь-яких органів влади. Заборона на вибори діє до повного виходу України з кризи. Про вихід України з кризи буде повідомлено відповідною Постановою Кабінету міністрів України при одночасному схваленні Верховною Радою відповідного «Закону про повне подолання Кризи» та Указу Президента «Про остаточний вихід з Кризи». Нормативні Акти та закони про остаточне подолання Кризи приймаються:
• чинним складом Кабміну, за підписом прем’єр-міністра чи її пра-пра-правнучки;
• за підписом Президента України, його прямого нащадка по чоловічій лінії, або відбитком діючого на той час факсиміле;
• одностайно, повним складом Верховної Ради України у кількості 450 депутатів або їх прямих нащадків по чоловічій чи жіночій лінії, у залежності від національних традицій депутата.
 
8. На час Кризи державні службовці першої та другої категорій, народні депутати України, міністри та прирівнені до них особи позбавляються заробітної плати та усіх пільг. Їх повне утримання (разом з сім’ями та пов’язаними особами), зважаючи на безпрецедентні умови праці з виведення України з кризи, перекладається на Державний бюджет України.
 
9. У зв’язку зтим, що Державний бюджет України буде обслуговувати тільки і винятково скромні  потреби державних службовців України, держава Україна стверджує свій намір залучати кредити МВФ, ЄБРР чи будь-яких інших міжнародних фінансових організацій у необмежених розмірах протягом всього терміну дії Кризи.
Міжнародні кредити необхідні державі через те, що країна з 46-ти мільйонним населенням,  унікальним географічним розташуванням та величезними природніми ресурсами не може одночасно утримувати свої органи влади та власний народ.
 
10. Заперечення Кризи та твердження про те, що Кризу можна подолати зі зміною підходів до державного управління і зміною діючої влади тягнуть за собою кримінальну відповідальність та є зрадою національних інтересів.


© Канаріс [04.03.2009] | Рейтинг: 46.7/28 | Переглядів: 8700

2 3 4 5 46.7/28
Коментарі

1 2   »
Поручикъ

Поручикъ
04.03.2009 08:51:54
Сёдня менее смешно, чем обычно. Может, за счёт того, что более зло?  Well
 
"бо їх прямих нащадків по чоловічій чи жіночій лінії, у залежності від національних традицій депутата." - вот тут посмеялся, а идём к тому, что "по жиночий" будет всё больше и больше...
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.920448%(0/1)

04.03.2009 11:03:14
biggrinExcellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.5%(0/1)

Даешь!

Даешь!
04.03.2009 11:58:48
Дуже б весело було, якщо б не було так сумно...
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.920448%(0/1)

xcm

xcm
04.03.2009 12:06:41
Все это было бы смешно, когда бы не было так страшно.Все точки невозврата пройдены,перезагрузка невозможна- перетасовка крапленной колоды на руку всем нашим политичкским шулерам.Молодцы мальчики и девочки от власти, построить феодализм в отдельно взятой стране у них получилось!
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.920448%(0/1)

Знающий

Знающий
04.03.2009 13:34:00
3. З метою відновлення інвестицій в Україну провести переговори з урядами Кіпру, Кайманових  і Багамських островів та Бермудів. За оцінками експертів, найболючіше вдарив по економіці України саме відтік інвестицій з цих країн.
 
Снова, в который раз, Канарис дурика из себя строит. Что, господин Канарис, обратно "всеониодинаковые"? А то ему неизвестно, кто в ВРУ, какие фракции, не голосовал за денонсацию еще совдеповского договора с Кипром об избежании двойного налогообложения, который позволяет выводить Ахметову, Пинчуку, Коломойскому и Черновецкому миллиарды долл. ежегодно, не платя при этом ни цента налогов в Украине.  Так напоминаю "дурковатому" и "забывчивому" Канарису, что не голосовализа денонсацию  комуняки в полном составе, литвиновцы в полном составе, ПРдуны в полном составе и ющеровский ЕЦ. Не мешало бы также сказать "дурковатому" и "забывчивому" Канарису, кто у нас дает разрешения на открытие резидентами Украины счетов за границей? Не НБУ, контролируемый Ющером?
Не згоден Згоден  Підтримка: -0.920448%(-0/1)

Знающий

Знающий
04.03.2009 14:05:43
Изредка читаю тут Канариса и Шеляженко, друзей "р-р-р-револиционера и правозахисныка" Чемериса, и размышляю, что эти проФФессиональные журналисты тут делают на сайте, отданом им на откуп? Чего они хотят? Много ли ума надо, чтобы особенно изощренно позлословить, как у нас в стране все хреново, и какие хреновые "онивсеодинаковые" политики, и какой хороший у нас народ, и какие молодцы и умники Канарис и Шеляженко?  Да таких умников, умеющих злословить, пачками можно найти в любой студенческой команде КВН. Впечатление такое, что Канарис возомнил из себя, по выражению Мао-Цзедуна "умную обезьяну, наблюдающую за боем тигров". С удовольствием, причем, наблюдающую. Только мне кажется, что тут нужна цитата от папиньки Прони Прокоповны, она лучше подойдет для того, чтобы охарактеризовать писанину Канариса: "Такий розумний, такий розумний... Аж страшно!". Кончайте блажить, ребята! Если хотите критиковать, то критикуйте конкретные действия политиков, а не "взагали".
Не згоден Згоден  Підтримка: -0.920448%(-0/1)

04.03.2009 16:29:53
Зачёт.
 
Знающему - конкретизировать пришлось бы в реальном учреждении. А это, местами прибютнутое, учреждение - виртуАльное.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

doloto

doloto
04.03.2009 16:53:48
Зачёт.
можно бы ещё про газ вспомнить.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.920448%(0/1)

Поручикъ

Поручикъ
04.03.2009 17:25:02

Знающий 04.03.2009 14:05:43
Много ли ума надо, чтобы особенно изощренно позлословить

Поверь, что надо! Регулярно просматриваю десятки витчизняных сайтов и считаю, что из того, что есть в укрнете - лучшая политсатира именно здесь. Этот жанр, кстати, как раз и предусматривает "особенно изощренное злословие". Если считаешь, что это просто - попробуй напиши сам. На данном сайте я не замечал ограничений в длине каментов, так что можешь опубликовать свой пост именно через камент. Мы прочтем, заценим.
Что до КВНщиков, то ты сравнил паровоз с помидором. Это принципиально иной жанр. Кроме того, 90% шуток и даже больше в КВНе пишут тоже афтары, а не актёры на сцене.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Знающий

Знающий
04.03.2009 17:38:06

Поручикъ 04.03.2009 17:25:02
Кроме того, 90% шуток и даже больше в КВНе пишут тоже афтары, а не актёры на сцене.

Я очень хорошо знаю ребят из второй одесской команды КВН, когда-то победившей в Москве. Часть их занималась раньше рекламным бизнесом и я не раз им заказывал для своего предприятия рекламу на ФМ и одесском ТВ. До сих пор где-то старые кассеты валяются. Так вот, я утверждаю, что эта команда САМА все сочиняла. Мало того, они и для Масок-шоу сочиняли сценарии и для питерского Городка сюжеты миниатюр. А что касается мне самому нашкрябать что-то злобное, то мог бы, но не буду, т.к. не люблю обсирать всех и вся, причитая при этом, что "всеониодинаковые" да еще и без всякой видимой цели.
Не згоден Згоден  Підтримка: -0.920448%(-0/1)

04.03.2009 20:22:11
Excellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

kazap.net

kazap.net
04.03.2009 20:30:33
Короче, с нетерпением жду от Гаранта УКАЗА об повсеместном отмене Кризиса на Украине. Точка.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Ура

Ура
04.03.2009 21:07:26
Класс
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

FriedricH

FriedricH
04.03.2009 23:40:08
Знающий, поонанировали уже на Юлечку или еще нет? Немедленно дрочить и спать. Можете на Коробову еще, как на сосестру по вере.
 
Канарису можно в упрек поставить только то, что он поверил в перемены, как и многие другие. Теперь протрезвел. Я не верил регионам тогда, я не верю сейчас. Я не верил националистам тогда, не верю и сейчас. Шушера одна и та же. Только одна талантливо брешет, а другой или некогда, или не может.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

05.03.2009 09:19:10

FriedricH 04.03.2009 23:40:08
Я не верил ... тогда, я не верю сейчас.
Разве обустройство нашей жизни - это вопрос веры, а не действия? "Ревизор" Гоголя изменил общественное сознание в сторону неприятия мерзости жизни больше, чем выстрелы Засулич или Желябова. Сатира Канариса, Корбовой, Шеляженко не о том, что все одинаковые, а о том, что нам самим так жить нельзя. Нельзя быть вечной жертвой, своей глупостью и покорностью провоцирующей преступления.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Знающий

Знающий
05.03.2009 12:01:49

FriedricH 04.03.2009 23:40:08
Знающий, поонанировали уже на Юлечку или еще нет?

Да, в тебе сразу видно специалиста по дрочке. С каким смаком вещаешь на эту тему! Я, пацан, в таком возрасте, когда не страдают от избытка гиперсексуальности, но все равно считаю, что Юлька таки еще тот бабец. И чего ты с такой злобой о ней, как о женщине? Неужели тебя твоя донбасюрская маманька еще в роддоме бросила, а то и и на мусорку выкинула. где тебя подобрали сердобольные граждане, что так женщин ненавидишь (лучше бы там и оставили!)? Ба-а-а, понял, да ты гомик-педераст и дрочишь на портрет Хама ПроФФессора в виде сзади с голой сракой.
Не згоден Згоден  Підтримка: -0.920448%(-0/1)

Bison

Bison
05.03.2009 15:11:20
Канарісе, Ви вбачаєте свою проблєму в зболеному відчутті дійсності, тоді як вона в несприйнятті світла. Той, хто бачить мету - вже не бабрається у багні. У цій пляні Коробова далеко краща: можна сперечатися стосовно ставки на Тимошенко, але пропозиція виходу є далеко кращою за скиглення з теми "усьо пропало, Шефе!"
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

FriedricH

FriedricH
05.03.2009 17:49:58
Ну вот, задел человека за живое, аж изошелся весь.
 
Бабець - он дома в кровати или на страницах порножурнала. В политике мне нужны политики. Если вы готовый пойти за Юлей как кобель за текущей сукой - вперед, я предпочитаю думать немного.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

FriedricH

FriedricH
05.03.2009 17:57:08
Bison, в чем вы видите выход? У меня например, когда мы говорим об Украине, появляется стойкое ощущение пациента онкологии. Организм разрушают собственные клетки. Наша проблема - не десять-двадцать-сто-тысяча политиков-чиновников. Если мы ненавидим друг друга за политические убеждения - это нормально? Если взятки, надувательство и кражи - образ жизни доброй половины населения - это нормально? Как бы где утянуть, как бы разжиться халявой, как бы кинуть и не заплатить. Кто в этой стране хочет платить налоги? Кто хочет стоять в очереди? Когда, в конце концов, дети перестанут срать в подъездах и бить фонари на улицах? Это везде, оно окружающее и всеобъемлющее.
 
Вот смотрите сами. Вы получаете зарплату, допустим, в 3000 грн. Вы согласитесь получать 2000, а остальное отдавать начислениями на зарплату? А 4000 вместо 6000? А 6 вместо 9? Нет, ни в коем случае, ведь уже привыкли, что налоги можно не платить. Вы снимаете квартиру. Вы согласитесь доплачивать еще 13% налога?
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

FriedricH

FriedricH
05.03.2009 18:00:15
Или поделить это пополам с хозяином? Нет, вы предпочтете платить меньше, он - платить больше. Кто готов покупать лицензионное ПО и музыку? Сколько преподавателей в институте не берут взятки? Сколько врачей откажется от подношения? Сколько гаишников на дорогах не положит штраф в карман? Сколько предпринимателей не заплатит налоговой вместо того, чтобы заплатить государству?
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

1 2   »


загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login