для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Приморські партизани – розвідка боєм

Приморські партизани – розвідка боєм
Приморські партизани – розвідка боєм
Отже, епопея “лісових братів” Примор’я закінчилася. Принаймі, перша частина.
Дії “повстанців” поставили “інет” “на вуха” – незалежно від мотивів, якими керувалися “повстанці”, їхні дії виявили те, про що давно говорили “на кухнях” – жебрацька дійсність на пострадянському просторі не залишає людям іншого варіанту захисту свого інтересу, крім акцій прямої дії.
Уже зараз можна зробити кілька важливих висновків про цей виступ і яке значення він буде мати в найближчому майбутньому. І не тільки “рашки”, але й нашої країни.
Тут хтось висловлював думку, а на російських форумах це стверджували так запекло, що аж піна з рота йшла, що виступ “приморських партизанів” є спецоперацією ФСБ (МВС, ГРУ – потрібне підкреслити.)
Моя думай – це просто такі любі російському суспільству конспірологічні версії – з ВОГНЕМ У ПОРОХОВОМУ ПОГРЕБІ НЕ ГРАЮТЬСЯ. І влада в РФ це дуже добре розуміє. А це – ящик з вибухівкою закладений під фундамент самого існування “ерефії”, як єдиної країни. Ну й, самого кремлівського режиму, ясен перець.
Увертюрою до виступу “приморських партизанів” можна вважати спробу повстання в селі Муромцево, Омська область, в 1998 році і недавній інцидент з “руськими мусульманами” у Владивостоці. Співзвучність з “офіцером спецназу  ВДВ Муромцевим Романом” відразу ж кидається в очі.
Можна відразу відмітити:
1. Повна недієздатність органів влади. Ловили п’ятьох слабо озброєних хлопчаків кілька тисяч військовослужбовців, міліціонерів, бійців спецчастин, гебешників.
2. Паніка влади. Група Муромцева не здійснила жодного скільки-небудь значного теракту. А влада виставила на блок-постах навіть бронетехніку, на пошуки кинули авіацію, була блокована силовими структурами влади досить значна територія.
3. Історія з переплутаними Муромцевими. Дуже показовий факт некомпетентності і непрофесіоналізму силових структур.
Тепер поясню чому – розвідка боєм.
1. Практично перевірений можливий театр військових дій – доведено, що приморська тайга дозволяє вести довготривалу партизанську війну. І місцеве населення буде сприяти діям партизанів. (З історії відомо, що в тайзі вдало діяли партизани, як білі, так і червоні. Але теорія іноді розходиться з практикою. Тепер теорія підтверджена практикою.)
2. Лозунги і ідея повстання перевірені в реальному ділі. Виявлена реакція суспільства на призиви “приморських партизан”.
У зверненні Муромцева висувалося кілька мотивів виступу групи проти влади
1. Боротьба зі світовою “закулісою”.
2. Антисемітизм, боротьба з єврейським засиллям.
3.Боротьба з кавказцями і азіатами.
4. Боротьба з міліцейським свавіллям.
5. Боротьба з ісламізацією.
6. Сепаратизм. Відтворення Далекосхідної Республіки.
7. Російський націоналізм.
Суспільство, судячи з реакції на форумах, найбільш відреагувало на міліцейське свавілля. Сім-вісім з десяти схвалюють дії повстанців.
В цьому плані влада Росії (і України також) не врубилася в киргизькі події – люди, які дійшли до межі, переходять в активну анти системну позицію. При цьому загроза смерті чи покарання перестає бути стримуючим фактором, тому що людина ТАК далі жити НЕ ХОЧЕ.
Тому дії групи Муромцева і викликали такий сплеск схвалення в Інтернеті.
На версію розвідки боєм працює і те, що сам керівник групи зник.
Показовий факт фіналу епопеї – хлопчаки (частина) воліли вмерти, але не здатися владі.
Дії російської держави, принаймі ті, які озвучені ЗМІ, показують, що влада в РФ (і в Україні також) відсутня. Відсутня, як система інституті, що стоять на сторожі суспільного блага. За двадцять років саме поняття “суспільного блага” виродилося в поняття блага для вузького кола осіб, які “прихватизували” величезні суспільні активи, а державу використовують, як інструмент над експлуатації мільйонів рабів. Така система суспільних відносин на окремо взятій території має точне визначення – окупація.
В міліцейських відділках РФ (і України також) людей катують, принижують, вбивають.
Тому не дивно, що група Муромцева відкриває вогонь на ураження по людям в міліцейській формі. Це логічно – міліціонер давно став наочним втіленням окупаційного режиму. А під час війни – як радянсько-німецької, так і визвольної війни Української Повстанської Армії проти комуністично-радянських загарбників – партизани і солдати на фронті не розбиралися в тому, скільки дітей у ворожого солдата, як він любить тата-маму, і загалі, чому з’явився на українській землі. Сам факт наявності форми (радянської/німецької) був достатнім свідченням того, що перед тобою ворог, а ворога необхідно знищувати.
Така сама логіка спрацьовує і в цьому випадку. Навіть, коли ти, міліціонер, зразковий сім’янин і дотримуєшся всіх вимог Морального Кодексу Будівника Комунізму (в часи СРСР був такий), і взагалі прекрасна людина, ти знаходиться в рядах тих, хто проводить антинародну політику. Тому не дивуйся, що в твою голову летять кулі. Тут потрібно визначатися – або ти граєш по правилам системи і захищаєш її базові принципи, або ти за народ і тоді знімай форму.
Тепер про дії держави. Вони неадекватні і витікають з фундаментального нерозуміння ситуації. Влада відгородилася від народу дебільними ТБ-шоу, піар-компаніями з приводу неіснуючих досягнень і потужним силовим апаратом.
“Ножиці” між медіа-реальністю і реальністю постійно поглиблюється. Як наслідок, інструменти керування суспільством, перестали працювати. Відсутність зворотного зв’язку, колеги, що є принциповою відзнакою так ненависної окремим гомосапієнсам демократії.
І не випадково кістяком загону Муромцева є 18-20-річні хлопці. Сьогодні їм нічого не світить, особливо на периферії. Держава має закрито-клановий характер і вертикальна мобільність відсутня майже повністю. Крім того, відсутня ідеологія, яка дає орієнтири (в часи “совка” це була боротьба з “загниваючим капіталізмом і американським імперіалізмом”) і компенсувала принципову неможливість вирватися за рамки повсякденності. Зараз це компенсують горілка, наркотики і інші зваби аморального життя. Наслідок – принципова неможливість вирішувати конфлікти в легальних рамках, а отже, легалізується насилля, як спосіб захисту своїх прав.
Ось суть того, що зараз відбувається на Далекому Сході, а також в Україні і інших пострадянських країнах.
Системи влади, які зараз розвиваються в РФ і Україні американських політолог Самуель Хантінгтон назвав преторіанськими олігархіями. В таких системах не існує консенсусу відносно засобів вирішення суспільних суперечок. На зміну преторіанським олігархіям приходить радикальна преторіанська система, в якій основним компонентом є силовики, що контролюють владу. В цьому плані Україна поки що є преторіанською олігархією, а от в Росії вже встановився радикальний преторіанський режим. І радикальність його буде зростати з ростом конфліктів всередині РФ.
Додам, що економічна криза загострила ситуацію і в РФ, і в Україні. Тобто, конфлікт посилюється – економічний пиріг зменшується, і зменшується величина подачок, які отримує “плебс”.
В цьому плані в РФ і в Україні процеси ідентичні.
Що є, на мою думку, важливим. Ключовим є легалізація в суспільній свідомості насилля, як інструмента боротьби проти існуючого режиму. Муромцев, навіть коли це провокація спецслужб, прокладає дорогу, по якій підуть інші, озлоблені режимом, люди. А вони підуть, тому що влада не збирається карати міліцію, сваволя якої і привела до ситуації бунту.
Підсумок. Разом з війною на Кавказі, бунтами шахтарів, і соціальною прірвою, яка поглиблюється, а нині вже й партизанською війною на Далекому Сході, на сьогодні РФ є колосом на нафтових ногах. І попереду нас чекають дуже складні часи.

© Путнік-Страннік [14.06.2010] | Рейтинг: 43.3/34 | Переглядів: 1951

2 3 4 5 43.3/34
Коментарі

1 2   »
14.06.2010 13:26:11
Ух ти, як здорово вийшло! Без матюгів і дуже вумними словами.
Не згоден Згоден  Підтримка: 93%(13/14)

14.06.2010 13:31:58
Можно сказать и по-другому -  на Украине сословно-представительная монархия, а в России - абсолютная
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(10/12)

14.06.2010 14:16:04
В общем неплохо начали , но зачем ахинею приплетать? Чтобы в очередной раз протолкнуть свои тезисы? - Глупо.
Небыло там тысяч военных, небыло авиации (из космоса тоже не ловили). И поймали достаточно оперативно. Незачем городить ерунду. За ней теряется смысл, а смысл весьма и весьма серьёзный!!!
Безусловно это не провокация власти! Кто же станет провоцировать "русский бунт"!
Но скорее стали появляться вполне конкретные личности, которые поняли ненависть подавляющего числа людей к нынешнему государству, как таковому. И на этом будут спекулировать. История повторяется - террор в России уже был. В конечном итоге, если власти будут тупить и дальше, появится и лидер, который сможет организовать и возглавить (ессно в своих интересах) и вот тогда власть вежливо попросят с стеночке (или до гилляки - где как) - сладкий сон не менее 70% россиян и точно не менее 90% украинцев.
 
Вот вам достаточно грубый, но действенный метод влиять на власть. А уж если они настолько невменяемы - исход предвидеть уже не сложно.
Не згоден Згоден  Підтримка: 14%(2/14)

14.06.2010 14:18:13

gato 14.06.2010 13:31:58
сословно-представительная

Она и в России сословно представительная. Там просто небыло пчеловода
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 11%(1/9)

14.06.2010 14:43:43

падла 14.06.2010 14:18:13
Она и в России сословно представительная.
Нет, в России однопартийная система де-факто и эта партия представляет интересы крупного капитала, олигархов-монополистов и всяких других врагов народа, там эту тупую систему может изменить только революция, нет возможности легально выпустить пар, а у нас еще не все так запущено
Не згоден Згоден  Підтримка: 90%(9/10)

14.06.2010 15:08:56

Путнік-Страннік 14.06.2010 13:26:11
Ух ти, як здорово вийшло! Без матюгів і дуже вумними словами.

угу. статеечку с АПН в гугель-переводчик загнали. чего б не выйти здорово.
 
но почему в ИМХО?
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(1/5)

14.06.2010 15:19:58
Всё, приплыли.
gato 14.06.2010 13:31:58
на Украине сословно-представительная монархия,
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

14.06.2010 16:21:05
доведено, що приморська тайга дозволяє вести довготривалу партизанську війну. І місцеве населення буде сприяти діям партизанів. (З історії відомо, що в тайзі вдало діяли партизани, як білі, так і червоні. Але теорія іноді розходиться з практикою. Тепер теорія підтверджена практикою
Оф топ:
вы знаете, что я ещё скажу -чтобы выжить там партизанам, надо брать консультации у охотников, которые промышляли в тайге - у таежных охотников. Именно они, как никто, знают ЗАКОНЫ ТАЙГИ, не соблюдая которые в ней не выжить.
Не згоден Згоден  Підтримка: 86%(6/7)

14.06.2010 16:24:37

gato 14.06.2010 13:31:58
России - абсолютная /монархия/

Монархия по определению подразумевает существование единоличного главы государства - в России это кто?
 

 
gato 14.06.2010 14:43:43
в России однопартийная система де-факто и эта партия представляет интересы крупного капитала, олигархов-монополистов и всяких других врагов народа, там эту тупую систему может изменить только революция, нет возможности легально выпустить пар

Хорошо. А если партий две, скажем как в штатах? Ведь де-факто там тоже одна партия, только двуликая и периодически поворачивается другим лицом, а интересы представляет того же "крупного капитала, олигархов-монополистов и всяких других врагов народа". В чём разница?
Ещё вождь народов догадался, что главное средство против демократии/выборов - контролировать того, кто считает. А для этого необязательно чтобы была одна партия, удобнее - да, но не обязательно. А того, кто считает всегда перекупит тот, кто больше бабок намутит (именно так - бабок намутит, а не заработает денег).
 
Где ищем выход?
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/2)

14.06.2010 16:51:15

падла 14.06.2010 16:24:37
Монархия по определению подразумевает существование единоличного главы государства - в России
А в России и есть монархия, там президент передает власть кому хочет, выборов как таковых нет, Путин мог передать власть хоть своему спаниелю или кто там у него. В Штатах да и в Европе не так. Там бабки таки зарабатывают.  Деньги решают многое, но не все. Главное, чтобы люди поняли что политики должны работать на них, а не наоборот, а не подходят сегодняшние - так на фиг их, не вестись на это тупое зомбирование
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(5/6)

14.06.2010 17:05:36

gato 14.06.2010 16:51:15
Путин мог передать власть хоть своему спаниелю или кто там у него.

Не стоит оскорблять всех россиян - за спаниэля они бы не голосовали. Просто Путин намного умнее всей нашей своры вместе взятой и смог просчитать результат и подставить того, за кого проголосуют. То-же делают и в Америке. Я понимаю, очень не хочется признавать что Путин действительно мужик умный, тем более с нашими то орлами. А уж если учесть, что каждый народ достоин своего правителя - ....
 
Знаете, ведь ни для кого не секрет было, что в эти выборы будет Янык. Рагуль мог бы так же его "сажать" и это тоже была бы монархия.
 

gato 14.06.2010 16:51:15
Там бабки таки зарабатывают.

Ну-ну прям таки! А скандалы с пирамидами!! Искать сейчас неохота, недавно же были, и кризис на них повесили!
gato 14.06.2010 16:51:15
Главное, чтобы люди поняли что политики должны работать на них, а не наоборот, а не подходят сегодняшние - так на фиг их
Нафиг может и неплохо, но желательно чтобы это законно было. А закона такого у нас нет....!
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(1/4)

14.06.2010 17:23:34
  В России всегда правили цари, как бы они не назывались - президенты, генсеки, предсовнаркомы. Они не просто цари - они сакральные особы по факту ( обратите внимание что ни один из трех российских президентов не вступал в реальные теледебаты).  Люди к этому привыкли и другого не хотят. Это не хорошо и не плохо но это так. Путина при Ельцине никто не знал, но дали команду надо и народ послушно проголосовал, так же как и потом проголосовал за Маленького Менделя.
А насчет поменять наших политиков, так разве это сложно? никто не заставляет за них голосовать под дулом пистолета. Надо просто перестать быть стадом, которое нуждается в пастухе, тем более что пастухи из них хреновые
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

14.06.2010 17:48:45

gato 14.06.2010 17:23:34
никто не заставляет за них голосовать

Гы! И как это будет выглядеть? В той же России тоже не заставляют.
Не могут не пойти все 100%, а у нас те что пришли, теми голосами и избрали. Дело ведь не только, и не столько в этом! И вся важность происходящего сейчас в России заключается в том, что МОЖЕТ БЫТЬ!??! сложится ситуация, когда народ сможет оказывать влияние на действующую власть. Потому как сделать так, чтобы прошёл нужный кандидат, научились везде. Но вот если будет механизм воздействия на власть, механизм импичмента, прозрачный, доступный механизм отзыва депутата, лишения неприкосновенности, и т.д. Если власть будет знать, что хоть нужного она посадила, но если он будет никакой, то народец вполне может взять его за жабры и дать под зад, а то и засадить на несколько лет с конфискацией, то в таких условиях может что-то и изменится в лучшую сторону. Да и случайных людей туда лезть может меньше будет.
В России сейчас власти легонько намекнули, что власть не боги - и это очень хорошо! Почаще бы им это напоминать. И у нас бы неплохо.
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

14.06.2010 20:15:34
Согласно Всеобщей декларации прав человека, (кажется, ст. 43) народ имеет право на восстание, если власть нарушает законы. Вот они это право и реализовали, как смогли.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

14.06.2010 20:41:01
Напрочуд чудовий аналіз, а коменти передімною - сцільна маячня!
Автору респект!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)

14.06.2010 21:52:03
Автору - респект. А автор - вот он http://www.apn.ru/column/article22870.htm
Здравствуй, Авром!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

14.06.2010 23:22:26
иванко 14.06.2010 20:15:34
Согласно Всеобщей декларации прав человека, (кажется, ст. 43) народ имеет право на восстание, если власть нарушает законы.

Всеобщая декларация прав человека состоит из 30 статей. В ст.8 декларируется "восстановление" прав: Каждый человек имеет право на эффективное восстановление в правах компетентными национальными судами в случаях нарушения его основных прав, предоставленных ему конституцией или законом.
А восстание - это из чего-то другого. pardon
Востаннє редаговано citizen 14.06.2010 23:23:09
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

15.06.2010 08:40:33

падла 14.06.2010 14:16:04
В общем неплохо начали , но зачем ахинею приплетать? Чтобы в очередной раз протолкнуть свои тезисы? - Глупо.
 
Безусловно это не провокация власти! Кто же станет провоцировать "русский бунт"!
История повторяется - террор в России уже был. В конечном итоге, если власти будут тупить и дальше, появится и лидер, который сможет организовать и возглавить (ессно в своих интересах) и вот тогда власть вежливо попросят с стеночке (или до гилляки - где как) - сладкий сон не менее 70% россиян и точно не менее 90% украинцев.

Як виловлювати "комісарів інтернету"?
 
вони дуже"бурхливо" реагують на подібні теми.НА теми,що несуть ПРЯМУ загрозу Владі.Владі,чиїми "ланцюговими псами вони є.

Но скорее стали появляться вполне конкретные личности, которые поняли ненависть подавляющего числа людей к нынешнему государству, как таковому. И на этом будут спекулировать.

Це дуже вигідно -знайти організатора -якусь "темную личность" і навіть "руку Дяді Сема".
лиш би відштовхнути від справжніх причин..
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/1)

15.06.2010 08:42:50

gato 14.06.2010 17:23:34
А насчет поменять наших политиков, так разве это сложно? никто не заставляет за них голосовать под дулом пистолета. Надо просто перестать быть стадом, которое нуждается в пастухе, тем более что пастухи из них хреновые

перестати любити Юлю(Чи Вітю)!?
 
ЯК ТАКЕ МОЖЛИВО!!   )))))))))))))
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/1)

15.06.2010 08:49:30
2. Лозунги і ідея повстання перевірені в реальному ділі. Виявлена реакція суспільства на призиви “приморських партизан”.
У зверненні Муромцева висувалося кілька мотивів виступу групи проти влади
 
1. Боротьба зі світовою “закулісою”.
2. Антисемітизм, боротьба з єврейським засиллям.
3.Боротьба з кавказцями і азіатами.
4. Боротьба з міліцейським свавіллям.
5. Боротьба з ісламізацією.
6. Сепаратизм. Відтворення Далекосхідної Республіки.
7. Російський націоналізм.

В Україні можливі лозунги:
 

1. Боротьба зі світовою “закулісою”.
 
2. Антисемітизм, боротьба з єврейським засиллям.
 
4. Боротьба з міліцейським свавіллям.
5. Боротьба з русифікацією.
 
7. Український націоналізм.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

1 2   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login