для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Прикладна баранологія для противсіхів і чугуноїдів

Прикладна баранологія для противсіхів і чугуноїдів
Прикладна баранологія для противсіхів і чугуноїдів
Думаю, по нинішньому часі вже ні в кого не залишилося сумнівів, що “скоро щось буде”. Доводити цей біном не буду, це вже смішно доводити, тому сформулюю коротко – на нашу країну насувається Піздєц. Звичайно, не тільки і не стільки на нашу, але мене хвилює доля тільки моєї країни – хай завтра провалиться вся Америка разом з усією Європою, а також вся “рашка” “від тайги до Британських морів”, я жалкуватиму тільки за Машею Берсенєвою. Ну ще може за Свєткою Буніною, хоч той серіал – “щасливі разом” – я не дивлюся. Взагалі, не дивлюся жоден серіал, а тільки новини по телеящику.
Пишу все це я для того, щоб до кожного дійшло: громадяни, співвітчизники, українці, ми з вами “не дограємося коли-небудь”, ми вже догралися! Війною не “пахне”, війна вже йде і ні разу не “холодна”, чи ще якась, а найзвичайнісінька, з кишками на асфальті, мізками на стінах і перекроєними кордонами. І для дурнів ця війна все ще виглядає миром, хоч який це мир, коли за крок від нашого дому внаглу стирають одні кордони і негайно малюють нові.
Коли кому не зрозуміло, що таке “перекроєні кордони”, так я поясню: це коли ти прокидаєшся – не ранком під ковдрою, а вночі під шматком брезенту в підвалі розшматованого бомбами будинку, а носом вловлюєш не запах кави, а сморід твого спаленого міста, та ще трупний аромат від роздутих туш твоїх близьких. Коли замість будильника – артобстріл, а замість ранкової гімнастики – команди на вулиці, віддані мовою чужої країни і діловиті черги зачистки. Уявив? Ось це і є те, що називають лукавим  словом “нестабільність” або “ в зоні безпеки ще відмічаються окремі вогнища чогось-там”. І це ще не “війна”. Це “мир”, усьок? Мальоха нестабільний, але все ще мир. Війна набагато страшніша, це вже повір на слово. Або спитай того, хто в темі: хто бачив такі штуки зблизька і пам’ятає, як страшно на війні. У кого і через тридцять років стоїть у вухах тріск людського жиру на палаючій броні і в носі – аромат тижневих трупів, які ще недавно розповідали тобі анекдоти про Василя Івановича та стріляли сигаретку.
Тому я і кричу: отямтеся, ви чо? Ви чо, не бачите, куди вас тягнуть?
Так от, Піздєц нашій Батьківщині готували давно і старанно. І всякі “фрідріхи-міхаличі” разом з “противсіхами” і “андрєями” номерними і без номерів були в перших рядах тих, хто не тільки словом, але й ділом відпрацьовував гроші сусідньої “рашки”. І не треба волати: “ганьба” і “зрада!”
Звинувачувати «фрідріх-міхалича» ї їм подібних в зраді України – помилка. Вони Україну не зраджували. Не будемо обманювати себе. В новітній історії проти нашої країни сусідньою “рашкою” ведеться війна, яка з грудня 1917 року не припинялася ні на секунду. Значна частина тих, хто населяє територію, що позначається (поки що) на політичних картах, як Україна, є її відвертими і неприхованими ворогами. Жодної цінності Україна для таких “фрідріхів-міхаличів” і “кало-нель” не являє. Україна та все українське для них – чужий, незрозумілий та ворожий суб’єкт, позбавитись якого потрібно якнайшвидше. Поширена думка про конфлікт “двох україн” - хибна. Це не конфлікт двох різних моделей побудови, якій можна було б тільки вітати, адже суспільство діалектично розвивається через конфлікти такого роду. Це конфлікт України та тих, хто її ненавидить.
Тому про ненависть. Мэдвэпут не даремно разом із собою привіз і Рамзанчика. За місяць Україну наводнять співробітники російських спецслужб, що будуть “боротися з терористичною загрозою”. Відтоді кияни, донеччани, одесити вже ніколи не спатимуть спокійно.
“Боротьба із терористичними загрозами” - лише початок. Кінець один. Війна. Це світова практика. Так було з Афганістаном та Іраком. Так було і з Чечнею.
Москва має рацію. Навіщо придумувати щось нове, коли стара накатана схема діє на відмінно. Адже така “боротьба” закінчується зазвичай підірваними будинками у столиці. І війною. Найближчим часом терористами оголосять українців. Доведеться відповідати. В цій війні не буде переможців, тільки її підпалювачі, жертви цієї війни і солдати. Тому в тій ситуації, в якій опинилася зараз наша країна, можливе тільки одне рішення: або ми їх, або вони нас. І їхнє фізичне виживання не є необхідною умовою існування Української держави.
Але спочатку під ніж підуть всякі “противсіхи” і “фрідріхи-міхаличі” разом з номерними “андреями”. Чо, “противсіхи”, ще не врубилися? Ща поясню.
Я по життю ідеаліст, а ідеалісти вони трохи лохануті і інших судять по собі.
От здавалося мені, що ви, противсіхи чугуноїдні, трохи не в курсі, що відбувається і чим таке зазвичай закінчується. Про людей, свиней і шакалів я пояснював. І хто з них тут ошивається. Вони ж нормальні, думав я, тільки малєха закрутилися, забагато працюють і не дуже “слідкують за політикою”. От поясню я їм, що “політика” “клювом” не клацає, а навіть дуже зацікавлено слідкує за вами, підпалюючи куток у вашому хліву, от ви і піднімете морди від корита та хоча б якісь рухи зробите.
Я помилився, наївний. Я надто добре думав про … ось як про вас писати? Про людей? Ви не люди. Тому потрібно писати так, як є. Тому хєр з нею, з оригінальністю, повторюсь – про свиней. На жаль, таварищі, іншого звання ви не заслуговуєте. І перспективи у вас невтішні, вислужитися в люди вам вже ніхто не дасть. Та й самі ви навряд почешетеся, надто багато головного мозку переродилося в сало, наповнене усвідомленням власного Я, навколо якого крутиться світ. Ви не витягнете рило з помиїв, навіть коли вас по-одному почнуть витягувати і тягти на колоду за задні ноги. Ви так само будете давитися помиями, коли вищання сусіда, який хвилину тому сьорбав бурду поряд з вами, обірветься коротким і звучним хряском сокири.
 

 
“Це ж не в нашому свинарнику, це ж десь там, надворі. Далеко. Та й всіх не переріжуть, еге ж? Не може бути, щоб всіх…” – знайомий хід думок? Щось вчувається знайоме, чи все ще ні? Коли ні – є хороша реклама по сабжу – “ви цього гідні”. Там якусь хрєнь рекламують, від якої щетинка на свиноматках стає кольоровою, и через це на таких свиноматок кнурі залязять частіше, ніж на не продвинутих. Дуже корисна в житті штука.
 

 
Все ще не ясно, таваріщі з п’ятаками? Навіщо бабка з сільпо мішок солі тягне, а дід зрання ніж вигострив і паяльну лампу заправляє? Все правильно – манікюр вам робити, з педикюром і масажем простати. І тазик зовсім не під ваші тельбухи приготовано, а копита вам розпарювати, ага.
Одним словом, розвели вас. І розведуть ще не раз і не два, але вже не на кишеньковий дріб’язок, а на хату і на ваш власний лівер.
Іноді ось так розкладеш, ну що ще може бути тут неясного? Ні, почухає писок і йде далі, ефективним менеджментом займатися. І це ще не зовсім кінчений кнур. А найчастіше ваш ровесник витягне рило і давай бубоніти: “А хдє пазітіфф? Чо-то паранойя кака-то, фу...” І якісь “сцилки” вимагає, тіпа, йому для роботи мізків “докази” потрібні якісь, та ще “аргументи”.
Для роботу мізків мізки потрібні, а від аргументів на вулиці не потовпитися! Коли без “сцилок” не доходить, он, гугель ломиться від цих самих “сцилок”, піти і знайди. Ні, не хочу. Ну, не хочеш, підеш завтра під ніж, твоя справа.
Коротше, здається мені, що спізнився я. Не в коня корм, та й коней не видно. Свині, найсправжнісінькі. Вже починає здаватися, що ви і справді цього гідні.

© Путнік-Страннік [21.05.2010] | Рейтинг: 40.7/60 | Переглядів: 2003

2 3 4 5 40.7/60
Коментарі

1 2 3   »
21.05.2010 15:47:02
Аффтаре, останній тюбик клею точно був зайвий.
Не згоден Згоден  Підтримка: 16%(5/31)

21.05.2010 15:53:52
авторе, Піздєц, причому повний,  настане, коли ваше творіння потрапить в санбюлетень I think
Не згоден Згоден  Підтримка: 21%(5/24)

21.05.2010 15:59:38
durdom
Не згоден Згоден  Підтримка: 15%(2/13)

21.05.2010 16:03:52
Пернатый 21.05.2010 15:53:52
авторе, Піздєц, причому повний,  настане, коли ваше творіння потрапить в санбюлетень
Ви мабуть погано знайомі з структурою сайту. На головну сторінку не потрапляють речі, які принижують противсихів. Тим більше, що тут згадується якийсь
фрідріх-міхалич
, який сам пише виключно для Санбюлетеню, тому висіти цьому творінню в підсобці до самого сконуbiggrin
Востаннє редаговано Harddie 21.05.2010 16:06:35
Не згоден Згоден  Підтримка: 81%(17/21)

21.05.2010 16:06:11
Почему убрали оценку 0?
Не згоден Згоден  Підтримка: 13%(2/16)

21.05.2010 16:09:15
Фрідріхи-міхаличі - це не конкретні особи, що дописують в ДД, а узагальнений образ.
Нічого особистого.
Не згоден Згоден  Підтримка: 94%(16/17)

21.05.2010 16:12:10
Путнік-Страннік 21.05.2010 16:09:15
...противсіхів і чугуноїдів...

All ok - тобто - тих - хто не молиться на пошарпану облізлу іконку сракатої підстаркуватої шахрайки?.. Ridiculously
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 10%(3/31)

21.05.2010 16:19:44
AlexLoL 21.05.2010 15:47:02
AlexLoL

"Борис! Ты не прав!"...
 
Из - за эмоциональности автору не удалось донести главного:
федерализация Украины и третья мировая у каждого на кончике носа!
 
Не смотри вдаль,
а скоси глаза на кончике носа
и только тогда увидишь трехмерное изображение опасности...
 
Автору - отлично! А за отчаяние, паникёрство и излишние эмоцииt2443
Востаннє редаговано В. Простолюдина 21.05.2010 16:23:16
Не згоден Згоден  Підтримка: 96%(22/23)

21.05.2010 16:34:55
prostoludina 21.05.2010 16:19:44
Из - за эмоциональности автору не удалось донести главного:
федерализация Украины и третья мировая у каждого на кончике носа!
Ні фіга! Федералізація - це смерть для нашої країни. Саме цього й хочуть мєдвєпути та іже з ними.
 
prostoludina 21.05.2010 16:19:44
А за отчаяние, паникёрство и излишние эмоции
Звиняйте, мадам, ніякого відчаю. Який відчай, напрям ми (чи нам) обрали, тепер залишається тільки з тією чи іншою швидкістю рухатися в тому напрямі. Але про це в іншому IMHO.
Про панікерство я раніше писав, а от емоції, емоції так, нуртують. У крові.
Востаннє редаговано Путнік-Страннік 21.05.2010 16:57:36
Не згоден Згоден  Підтримка: 94%(15/16)

21.05.2010 16:42:55
Путнік-Страннік 21.05.2010 16:34:55
Звиняйте, мадам, ніякого відчаю.

Жаль що тараньки немає...drinks
Востаннє редаговано В. Простолюдина 21.05.2010 16:45:45
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

21.05.2010 16:47:31
Мэдвэпут не даремно разом із собою привіз і Рамзанчика.
  i55Угу..привез..как же..
Согласно переданному российской стороной официальному списку членов делегации, вместе с Медведевым в Киев прибудут глава администрации президента России Сергей Нарышкин, министр иностранных дел Сергей Лавров, первый заместитель председателя правительства РФ Игорь Шувалов, министр обороны Анатолий Сердюков, советник президента РФ, специальный представитель президента по вопросам экономического сотрудничества с государствами-участниками СНГ Виктор Черномырдин.
 
В составе делегации также посол России в Украине Михаил Зурабов, министр культуры Александр Авдеев, министр экономического развития Эльвира Набиуллина, министр образования и науки Андрей Фурсенко, министр энергетики Сергей Шматко, председатель правления ОАО "Газпром" Алексей Миллер, гендиректор Государственной корпорации "Росатом" Сергей Кириенко, а также президент Татарстана Рустам Минниханов.
 
В то же время в составе российской делегации нет президента Чечни Рамзана Кадырова, о чем ранее сообщали некоторые СМИ.
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2010/05/17/5047201/
Востаннє редаговано woodwoow 21.05.2010 16:49:17
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(2/8)

21.05.2010 16:47:49
Путнік-Страннік 21.05.2010 16:34:55
Ні фіга! Федералізація - це смерть для нашої країни.

Погоджуюсь,
але якщо тебе пиво не влаштовує то може...Alcohol
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

21.05.2010 16:50:58

Harddie 21.05.2010 16:03:52
, який сам пише виключно для Санбюлетеню,
Харди вы нагло врете!
Не згоден Згоден  Підтримка: 11%(2/19)

21.05.2010 16:56:52

prostoludina 21.05.2010 16:47:49
Погоджуюсь,
але якщо тебе пиво не влаштовує то може...
Мадам, вже років двадцять дудлю виключно коньяк. Кримський. Чого і Вам бажаю.
drinks
Але з хорошою людиною завжди радий випити по 150 грам з причепом.
Alcohol
Не згоден Згоден  Підтримка: 92%(12/13)

21.05.2010 17:14:50
Colonello 21.05.2010 16:12:10
хто не молиться на пошарпану облізлу іконку сракатої підстаркуватої шахрайки?..
Пізно Колонок... Ми з Росією вже браття. Тому тобі це плювання в сторону Юлі мало допоможе...
Або на трубу тебе зміняють, або ще на якусь "полезность".biggrin
Йди сам з повиною (менше років будеш на Таймирі лід від берега палкою відштовхувати)...Coplaie_48
Востаннє редаговано Варяг 21.05.2010 17:25:45
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(21/21)

21.05.2010 17:46:36
Harddie 21.05.2010 16:03:52
На головну сторінку не потрапляють речі, які принижують противсихів.
та невже? а  "свячена корова" Коробова? вона там вісить тільки щоб бютки сюди заходили, бо вони - 2/3  відвідувачів сайту...
та й взагалі по-вашому у санбюлетні мають з'являтися матеріали, які когось принижують?
Востаннє редаговано Пернатый 21.05.2010 17:47:26
Не згоден Згоден  Підтримка: 7%(1/15)

21.05.2010 18:02:45
Путнік-Страннік 21.05.2010 16:34:55
не ждите, чтобы вам под нос ваш ее принесли на кончике штыка. носа вашего мне не жалко. нос длинный. голова останется без носа, вот чего жаль.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/14)

21.05.2010 18:03:32

Варяг 21.05.2010 17:14:50
Пізно...

All ok - моя універсальна порада для жулєбацнутих соплюків-плакальщиків-всьопрапальщиків - вішайтеся!.. - або в нори поховайтеся!.. - і не плутайтеся під ногами - зі своїми огидними соплями-стогонами... bad
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/18)

21.05.2010 18:06:49

woodwoow 21.05.2010 16:50:58
Харди вы нагло врете!

Скажу проще - Harddie, вы завистливый злобный мудак. Давно хотел вам это сказать.
 
К своим молниеносным доносам в "Книгу соплей и стенаний" можете присовокупить мою просьбу о бане на срок не менее месяца - давно пора отдохнуть от вашего общества.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/21)

21.05.2010 18:11:06
100 пудов, а вместо "сцилок" пора искать другие "сцилки" да где взять?
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(1/5)

1 2 3   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login