для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Зрадники

Зрадники
Ге-валт! Шо робиться!
http://www.unian.net/ukr/news/news-374036.html
Такий плач піднявся – куди той Ярославні.
Нас підманули. Клята партія регіонів підманула, підвела.
Щож ото за Таня, яка так гірко плаче?
А це панство, яке раптом стало «украінською інтелігенцією», зокрема, Оксана ЗАБУЖКО, Тарас ВОЗНЯК, Євген БИСТРИЦьКИЙ, Ігор КОЛІУШКО, Борис ГУДЗЯК, Роман ШИЯН, Михайло КОМАРНИЦЬКИЙ і інші.
Невдовзі приєднавсь і Євген Сверстюк: «Ми отримали за перші 50 днів стільки ганьби, наче нас плавно повернули в совдепію і опустили посеред старої калюжі».
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/26/4971593/
А де ж ви були, коли справжня украінська інтелігенція зверталась „до українського народу з нагоди результатів президентських виборів? У Зверненні до виборців за 21 січня 2010 р. ми, члени Української народної ради, закликали виборців України підтримати Юлію Тимошенко в боротьбі, проти спроб змінити цивілізаційний вибір України, перетворити нашу державу на несамостійного, безнаціонального сателіта відроджуваної московської імперії“.
 
Український народе!
 
Уперше за дев’ятнадцятирічну історію незалежної Української держави настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів, хто є господарем на українській землі, час рішуче виступити на захист українських цінностей, традицій, святинь і права українських громадян на гідну людини якість життя. Не дозволимо відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку України руйнувати здобутки 1991 року, за які наш народ заплатив страшну ціну в ХХ сторіччі.
 
Підписи:
 
Дмитро ПАВЛИЧКО
Іван ДРАЧ
Левко ЛУК’ЯНЕНКО
Іван ДЗЮБА
Ігор ЮХНОВСЬКИЙ
Мирослав ПОПОВИЧ
Юрій ЩЕРБАК
Богдан ГОРИНЬ
Юрій МУШКЕТИК
Роланд ФРАНКО
Олег ЧОРНОГУЗ
Наталія ОСЬМАК
Володимир ПИЛИПЧУК
Володимир ВАСИЛЕНКО
http://sd.net.ua/2010/02/22/zvernennya_inteligencii.html
А дійсно «Где ты раньше был, целовался с кем?». Ви ж, нешановне панство, підтримали «патріота» /на мій погляд, ідіота/ Ющенко, який так цілувався із дупою Януковича, що Янукович не встигав закон прийняти, а Ющенко вже з пером готовий до підпису. Та в позі «чего ещё изволите»: «Тільки ж не забувайте, Україні потрібен український прем’єр». Це натяк Януковичу. А народу – «Та вони ж однакові – Янукович і Тимошенко». І вся зграя
повторює: «Всі вони однакові, голосуйте проти всіх»,   «Люди добрі, що ви робите, не можна Україну віддавати у ці липкі антиукраїнські лапи»,
- «Та ні, можна, вона – ва-арофффка!»,
- «Та хай хто завгодно, але вона Україну не здасть»,
- «А ви за Ющенко не голосували, а ми за Юльку не будемо».
Це все ті, що раптом стали українською інтелігенцією.
Їм кажуть: «настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів, хто є господарем на українській землі, час рішуче виступити на захист українських цінностей, традицій, святинь і права українських громадян на гідну людини якість життя».
А вони - «А ми проти всіх».
Їм кажуть: «Не дозволимо відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку України руйнувати здобутки 1991 року».
А вони - «Та всі вони однакові, а ми, мов Троцький – ні миру, ні війни».
Як це назвати – бездіяльність? Так – це злочинна бездіяльність.
Це політична короткозорість? Так – це політична короткозорість.
Це підміна державної політики особистими амбіціями? Так – «Ви ж за нашого не голосували, а ми за вашу голосувати не будемо».
Це важкі помилки? Так – це важкі помилки, якщо це не зрада.
Ці помилки привели до зради національних інтересів? Так – привели. Власть віддали відвертим і прихованим ворогам української самостійності і демократичного розвитку. І для цього було достатньо отих нещасних 3,5%, які ваша політична сила повинна була принести Україні, а вибравши тактику «ні миру - ні війни, ні собі – ні людям, ні те – ні се», віддала ворогам України.
Тепер вони не тільки не каються після ганебного заклику голосувати проти всіх, вони ще нахабно намагаються звинувачувати політиків, які опинилися в опозиції:
«Саме ваша бездіяльність і політична короткозорість, ваша підміна державної політики особистими амбіціями, ваші важкі помилки відкрили шлях цій зраді національних інтересів вашими наступниками», тобто всі свої витребеньки перекласти на когось. Цього не буде. Ви своїм «противсіхством» зрадили Україну, і відмитися від цього вам не вдасться. «Сравнить предателя не с кем и не с чем. Даже тифозную вошь сравнение с предателем оскорбило бы». Максим Горький.
 
І ось тепер ці зрадники здивовани «номенклатурно-феодальним стилем мислення правлячої команди».
А чого ви від них чекали? А раніш ви цього не знали, ви з Луни чи з Марсу прибули?
«Замість рішучості реформаторських дій, замість модернізації економіки проводиться не складна продаж національного суверенітету».
Ви чекали від них реформаторських дій, модернізації економики? Якщо ви цього чекали від промосковської олігархічної партії, то викликає сумнів, що ви маєте хоч якийсь стиль мислення.
«Подібна «стратегія» управління державою власне називається просто - узурпацією влади...»
Для вас це несподівано?
«Європейський вибір перетворюється на євразійський…»
І це для вас новина? Ви здивовані тим, що хижаки їдять м’ясо?
«Україну може очікувати доля, подібна до розділених Молдови та Грузії…»
Нарешті, відкрилася очі?
 
„Нас заспокоював той оптимізм, що "президенти не зраджують", а висока посада зобов'язує будувати державну споруду на уже закладеному фундаменті“.
Ви думаєте, що це каже дитина із старшої групи дитсадка,? Ні, це каже Євген Сверстюк. Його не зламали радянські концтабори, він не відцурався своєї віри, але вже при новій владі, президент-«патріот» зламав його.  Я розумію, як у такому віці стати нікому непотрібним, без хати та без роботи. Коли прийшли рейдери-регіонали й забрали й церкву й редакцію, викинули на вулицю. Куди ж піти? Пішов до президента.  «Ну что, сынку, помогли тебе твои ляхи?»
Отак і президент. Повернув він тобі церков? Ні. Редакцію? Ні. Може Закона такого придумав, щоб Верховна Рада забезпечила політв’язням таку пенсію, щоб вони почували себе захищеними? Ні. Ти змушений жити за рахунок його подачок та повторювати за ним, як той папуга, його марення.
Ти, що не чув звернення Української народної ради про те, що «настав час серйозних випробувань, час довести промосковській партії олігархів»?
А тепер ти наче тільки прокинувся й запитуєш:
«Чи є в команді Януковича особи, які знають, що таке національний сором?»
А я тебе запитую: «Чи є в команді Ющенка особи, які знають, що таке національний сором? То хай вийдуть до людей з каянням за страшний гріх, коли вони звали люд голосувати проти всіх, чим й привели до влади ворожу
промосковську партію олігархів. То ж покайтеся зараз. Тим ви повернете до істини людей, які вам довіряли, а ви їх схибили на неправедне голосування. Бо «великий наш національний сором упаде й на вашу сиву голову...» Вам все одно треба буде це зробити, коли вас зустрінуть Чорновіл, Марченко, Стус  та інші.
Щодо інтелігенції. Ларіса Скорик – це теж представник інтелігенції, вона архітектор, і непоганий, але раптом стає фізіономістом-антропологом, а її приймають за юмориста.  Й таке бува.
«Беда, коль пироги печет сапожник, а сапоги тачает пирожник».
Мабуть, серед тих, хто підписував звернення разом з Оксаною Забужко є талановиті, а може й геніальні поети, художники, письменники й так далі, але, як би було гарно, щоб вони займалися кожен своєю справою. В них буде більш часу на створення краси й чудасій, та й державі буде краще.  
 

 

 


© deddon [27.04.2010] | Рейтинг: 42.2/90 | Переглядів: 3167

2 3 4 5 42.2/90
Коментарі

1 2 3   »
27.04.2010 05:49:37
Ваша мета зрозуміла. Вперьод!
(Гроші в касі видають по вівторкам та п*ятницям)
Не згоден Згоден  Підтримка: 10%(3/30)

27.04.2010 07:24:33
Самые прыткие из всех, по-моему, поэты - Драч и Павлычко. Они как-то успевают одновременно за обе команды играть.
Не згоден Згоден  Підтримка: 93%(28/30)

27.04.2010 08:24:13
Позвольте напомнить изречение Сталина о писателях: "Других у нас нет". Если мы откажемся от Забужко, Сверстюка и т. д., то что останется? Трипольские черепки? Гопак? Обращение - поступок. Я думаю, Забужко понимала, что на нее выльется, но не отсиделась в кустах.  Дугое дело - Ющенко. Быстро забыл, как сдал черноморский шельф румынам, как заветировал закон о следственных комиссиях, который давал надежду на импичмент президента и т. д.
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(10/26)

27.04.2010 08:52:35

mak_sim 27.04.2010 08:24:13
Дугое дело - Ющенко. Быстро забыл, как сдал черноморский шельф румынам, как заветировал закон о следственных комиссиях, который давал надежду на импичмент президента и т. д.
Думаю, свою долю за подпись Дріщ получил...
Не згоден Згоден  Підтримка: 92%(23/25)

27.04.2010 08:53:46

mak_sim 27.04.2010 08:24:13
mak_sim
Зря вы защищаете Забужко. Когда в 2004 году она заявляла, что живет в мире, где нет политики, я ее еще могла понять. Но, когда накануне второго тура этих выборов я увидела, как она выскочила к микрофону и услышала ее злобное выступление, я вспомнила анекдот:..А есть ли в Париже порядочные женщины? - Да, но они слишком дорого стоят. Весь вопрос в цене. Так-что без таких писателей мы обойдемся.
Не згоден Згоден  Підтримка: 97%(32/33)

27.04.2010 08:57:56
А де ж ви були,
Поставив НУЛЬ.
Зараз не час з'ясовувати хто де був і чим тоді думав.
Все, вже ведуть на розстріл, час ґуртуватись. а не стосунки виясняти і піпішками мірятись.
А то ви всі як малі діти. В тимошенківців винні Ющенко та всі хто голосував проти всіх. В Ющенко винна Тимошенко і лише вона. У Свободи винна Тимошенко та Ющенко. У Яценюка всі хто не доріс і так далі.
ГОДІ  ШАНОВНІ.
 
Янук вас всіх разом з українським народом в сортир пупкіну зливає!!!
А ви гівеньцями один в одного кидаєте.
Припиніть.
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(11/22)

27.04.2010 09:23:03
- «Та хай хто завгодно, але вона Україну не здасть»,
 
Афтар, читай прессу. Она пестрит словами Путина: Тимошенко и ее правительство не возражало против продления срока ЧФ.
И Путину как-то верится намного больше. У него и стенограммки есть, да?
Такими словами Путин бросаться не станет
Не згоден Згоден  Підтримка: 12%(4/34)

27.04.2010 09:28:57

mak_sim 27.04.2010 08:24:13
mak_sim
 
27.04.2010 08:24:13
Позвольте напомнить изречение Сталина о писателях: "Других у нас нет". Если мы откажемся от Забужко, Сверстюка и т. д., то что останется? Трипольские черепки? Гопак? Обращение - поступок. Я думаю, Забужко понимала, что на нее выльется, но не отсиделась в кустах.  Дугое дело - Ющенко. Быстро забыл, как сдал черноморский шельф румынам, как заветировал закон о следственных комиссиях, который давал надежду на импичмент президента и т. д.

Омар Хайям:
 
Чтоб жизнь прожить, знать надобно немало.
Два важных правила запомни для начала:
Чем что попало есть - ты лучше голодай,
И лучше будь один, чем вместе, с кем попало.
 
Если уж писатели наречены инженерами человеческих душ, то таких инженеров я послала бы куда подальше от своих детей и внуков. Можно поискать и в других местах. Или подождать, пока появится настоящий инженер. Или поискать в прошлом - там хватает.
Какими бы талантливыми эти особи не были, я их книги в руки не возьму. И детям не позволю брать. Ибо в них скрыто то, что только сейчас из этих инженеров полезло.
Не згоден Згоден  Підтримка: 97%(30/31)

27.04.2010 09:47:26
taniako 27.04.2010 08:53:46
Так-что без таких писателей мы обойдемся.
Вы совершенно правы, Забужко уже вместе с Путиным заявляет, что Тимошенко сделала бы то же самое, но еще подлей. Женщина и из-под воды будет показывать 2 пальца: стрижено, а не брито. Придется любить только мертвых писателей. Автору еще раньше поставила +5.
Востаннє редаговано mak_sim 27.04.2010 09:51:53
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(21/21)

27.04.2010 09:56:30
В данном случае речь не о политике,а о проституции так называемых "совестунов"нации,как они себя гордо называли.Каждый раздувался как жаба,кичась своей "уникальной" рафинированностью,им бы ещё Вову Литвина в компанию,любителя"бути над схваткою",но,всё-таки свято помнящего перефразированное-Кто был всем,может стать никем,или посовременнее-от головы ВР до головы мусорного контейнера-один шаг.Один умный человек сказал,чем больше я с ними общаюсь,тем больше сомневаюсь,что слово "Бл.дь" женского рода.Ну а Здобужко нормально вписывается в их ряды-мерзкое существо,себе кажется павой,на самом деле-ощипанная ворона с кучей комплексов.
Не згоден Згоден  Підтримка: 96%(25/26)

27.04.2010 10:07:26
clio 27.04.2010 09:56:30
В данном случае речь не о политике,а о проституции так называемых "совестунов"нации,как они себя гордо
Пожоже, у нашей интеллигенции рифма богатая, как у пана Халявского: "Агриппина - гривна" .  (Григорий Квитка- Основьяненко - для тех свидомых, кто украинской литературы не читает, рекомендую).
Востаннє редаговано mak_sim 27.04.2010 10:12:40
Не згоден Згоден  Підтримка: 90%(9/10)

27.04.2010 10:17:46
mak_sim
 
  27.04.2010 08:24:13
Позвольте напомнить изречение Сталина о писателях: "Других у нас нет". Если мы откажемся от Забужко, Сверстюка и т. д., то что останется? Трипольские черепки? Гопак? Обращение - поступок. Я думаю, Забужко понимала, что на нее выльется, но не отсиделась в кустах.  Дугое дело - Ющенко. Быстро забыл, как сдал черноморский шельф румынам, как заветировал закон о следственных комиссиях, который давал надежду на импичмент президента и т. д.  
mak_sim 27.04.2010 09:47:26
mak_sim
 
27.04.2010 09:47:26
taniako 27.04.2010 08:53:46
Так-что без таких писателей мы обойдемся.
Вы совершенно правы, Забужко уже вместе с Путиным заявляет, что Тимошенко сделала бы то же самое, но еще подлей. Женщина и из-под воды будет показывать 2 пальца: стрижено, а не брито. Придется любить только мертвых писателей. Автору еще раньше поставила +5.

????????
 
(-5) + (+5) = 5 ????
 
Типа - я против, но если Вы не против, то я - за.
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

27.04.2010 10:25:49
Ivanovna 27.04.2010 10:17:46
Типа - я против, но если Вы не против, то я - за.
+ 5 поставила сразу по прочтении. С автором согласна, но так, как ранее уже успела злобно обругать Забужко, раскаяние замучило, пишет-то она великолепно, хотя из творчества ясно, что дамочка стервозная и амбициозная.
Подумала, кто из нас без греха?  Каюсь еще раз.  Неправа была. Буду читать Донцову.
Востаннє редаговано mak_sim 27.04.2010 10:27:38
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(3/9)

27.04.2010 10:34:28
Тих кого ви так мило взяли "в лапки" якраз і є елітою української нації. А ви, шановний пане, просто черговий бютозомбі який обсирає всіх і вся, хто тільки дозволяє собі говорити правду про Юлію Тимошенко.
Саме на таких довірливих та наївних людях як ви тримається теперішня влада.
Востаннє редаговано Goodchild 27.04.2010 10:37:15
Не згоден Згоден  Підтримка: 15%(4/27)

27.04.2010 10:42:43
Навіть більше, Януковича і його банду ще можна буде якось посунути.
А Тимошенко була б царицею на всю Україну-Русь. І її б прийшлося просто скидати з престолу в прямому значенні цих слів)) Можливо, вона дійсно дуже хороша людина і хоче зробити щось корисне для держави, але ж не просто так кажуть, що влада псує людей.
Не згоден Згоден  Підтримка: 8%(2/26)

27.04.2010 10:48:10

Goodchild 27.04.2010 10:42:43
Навіть більше, Януковича і його банду ще можна буде якось посунути.
И как это? Неужели демократическим путем?  Конечно, Гитлера тоже можно было "усунуты" и Сталина.
Не згоден Згоден  Підтримка: 95%(19/20)

27.04.2010 11:11:38
всё вышесказанное-демагогия.Объясняю по простому,- демагогия-это когда 80летний дедушка объясняет 18 летней девушке,что мягкий,лучше,чем твёрдый.
Не згоден Згоден  Підтримка: 21%(3/14)

27.04.2010 11:12:55

Ivanovna 27.04.2010 09:28:57
Какими бы талантливыми эти особи не были, я их книги в руки не возьму. И детям не позволю брать. Ибо в них скрыто то, что только сейчас из этих инженеров полезло.

Підтримую, бо точно знаю, уявні (віртуальні) відчуття письменника при написанні твору базуються на його світогляді. А викладені у творах навряд чи будуть взірцем для підростаючого покоління! Твори будуть схиблені, як і психіка письменника!
Не згоден Згоден  Підтримка: 89%(17/19)

27.04.2010 11:15:58

Слово 27.04.2010 08:57:56
Янук вас всіх разом з українським народом в сортир пупкіну зливає!!!
А ви гівеньцями один в одного кидаєте.
Припиніть.

Всеціло підтримую! Прийшов той час, коли треба покинути лайномети, єднатися і озброюватись більш дієвою зброєю!
Не згоден Згоден  Підтримка: 63%(5/8)

27.04.2010 11:25:48

Goodchild 27.04.2010 10:42:43
Навіть більше, Януковича і його банду ще можна буде якось посунути.
Але чудні ці "патріоти",  їм в очі сци, а вони - божа роса.
Не згоден Згоден  Підтримка: 88%(14/16)

1 2 3   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login