для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Замахніться на Президента. (репортаж з Ради + фото)

Замахніться на Президента. (репортаж з Ради + фото)
Привид блукає кулуарами влади, привид імпічменту. Віктора хочуть вбити. Причому ще велике питання, Андрійовича чи Івановича. Народний наш президентище, месія нєнаглядная зволили роз’яснити: “Балога – це я!”. Це альтер-его заявило до СБУ, що боїться бути отруєним, підстріленим чи підірваним зрадниками Батьківщини. Які за поданням його патрона очолили Кабінет міністрів. Отакі пироги, з конопелькою.
 
Сталося не так, як гадалося. Готували в Секретаріаті відставку зрадниці №1, від обіймів з якою на Майдані-2004 наш світоч демократії досі чисті руки відмити не може, а вийшов просто якийсь нарив... чи прорив... конкурентів до президентського крісла. Верховна зРада виконала свої функції розсадника аморального прагматизму і об’єдналася на один тиждень у клюб поціновувачів шахтарської праці, гурток дискусій про міжнародні відносини та політбюро електорального харчоблоку. Ну, в сенсі, парламентьори і парламентьорки почали сіяти блага на електоральному полі, аби потім рейтингами виросло.
 

 
Перше, що кидалося в око відвідувачам вищого законодавчого органу 2 вересня – люди в чорній уніформі зі схрещеними молотками на погонах. Ними були заповнені всі кулуари, ложа для преси, ложа для помічників депутатів...
 
- Ви з якого роду військ?
 
- Шахтарі ми...
 
- А я думав, шахтарі в забої.
 
- Нє, шахтарі в запої. Їм все обіцяють-обіцяють підвищити зарплатню і не виконують.
 
- Ще я думав, що шахтарі в касках, з густо вимазаними сажею обличчями.
 
- Це рядові шахтарі. А ми – генерали вугільної індустрії!
 
- Чого ж ви чекаєте, пане генерал?
 
- Та от обіцяли індексувати зарплатню відповідно до інфляції... Ми тут для моральної підтримки... Поки наш закон не приймуть, нікуди звідси не підемо!
 
- Не жалкуєте, що без каски приїхали? Якщо шо, нічим буде по підлозі стукати.
 
- Стукають зараз в Секретаріаті! А ми будемо плескати долонями...
 
Пропозиція задовольнити шахтарів і відпустити з миром вугільний генералітет підтримки у парламенті не знайшла. Авжеж: якщо отак легко догодити людям в забої, вони ж від телевізорів відлипнуть і підуть відмічати! Замість перегляду есклюзивного ток-шоу “Зрадник на зраднику сидить і зрадником поганяє”...
 

 
Коли перейшли до питання про російсько-грузинську війну, біля кабінок міжміського й міжнародного зв’язку вишукувалися черги з активних депутатів. Сумний Сівкович всівся на стіл поряд зі стопкою газет “Урядовий кур’єр” і гіпнотизуючим поглядом дивився на зачинені двері кабінки, поки її не звільнили. Куди і навіщо телефонували депутати, можна тільки здогадуватись.
 
- Альо, Москва! Алєкс-Юстасу! Все йде по плану, резолюцію про засудження російської агресії прокатили. Зараз чешемо язика на публіку. Чекаємо на ваші вказівки...
 

 
Тільки ввечорі покінчили з міжнародним становищем і взялися за внутрішню гризню. Я не про угризєнія совєсті, з нашими депутатами такого не буває, а про гризню за владу. Юлія Володимирівна тут як тут, вся в білому, готова віддатись електорату через посрєдство тєлєкамєр. Яценюк, душа товариства, каже: давайте, мовляв, шахтарям дамо, а потім будемо віце-спікерів обирати. Із залу свист і вигуки: “спочатку віце-спікерів!”. Яценюк витягає якийсь старезний папірець і нагадує, що колись був досягнутий компроміс, нібито для обрання віце-спікерів країні потрібен Литвин і Симоненко: мовляв, ви спочатку наплюйте на цю домовленість. Поставив на голосування, наплювали. Ну і обрали віце-спікерів. Регіонального Лавриновича та восьме чудо України, Томенка, з лицарів червоного серця. Лавринович одразу видирається в президію і вимагає пляшку кави, сто грамів, бажано на брудершафт зі спікером. Яценюк облизується, але не дозволяє собі розслабитись. А соратники Томенка витягли десь з-під крісел два розкішних букета, бігають по залу і не можуть його знайти: як завжди, він повністю занурений у закулісний переговорний процес.
 

 
Потім задовольнили шахтарів. Бурхливі оплески на гальорці перейшли в овацію і шуміли півхвилини. Слово головам фракцій: всі хвалять себе за облагодєтєльствованіє трудящіхся, тільки Литвин кричить, як зарізаний, що, мовляв, це повсякденна робота і не треба робити з неї якийсь пафосний геройський епос. Шум в залі, сотні злих поглядів на Литвина: як він сміє піаритись за рахунок викриття чужого піару, от сукін син! Яценюк виключає мікрофон, коли гнівна промова досягла найвищої октави.
 
На вулиці темніє. Близька ніч, час пік для всіх заколотників. Вже вечір вечоріє, повстанське серце б’є... Яценюк викрикує, що він не хоче брати участі у зрадницькому шабаші, і покидає президію, хлопнувши дверима. В кулуарах поширюється версія: пішов до кабінету рахувати бакшиш за обрання, як по нотам, віце-спікерів... Досвідчені журналісти підстерігають спікера біля дверей кабінету і питають, скільки? Спікер не каже нічого конкретного, але посміхається і облизується. Засідання веде Лавринович. Приймають закони про спрощену процедуру імпічменту, про непідконтрольність Кабінету міністрів Президентові, про перепідпорядкування СБУ Верховній Раді. Голосує конституційна більшість у складі “Справедливість є!”, “Тому що принциповий!” та “Ленін – це круто!”. Пізніше Яценюк просто не підписав все те, що вони того вечора наприймали.
 

 
Наступного дня зранку Президент України звертається до нації з екстреним повідомленням: у країні відбувся заколот і державний переворот! Партнери по коаліції злилися в нєєстєствєнном совокуплєніі з опозицією, тому коаліції більше немає! Головнокомандувач дарма того дня не надяг військову форму кольору хакі. Може, хоч тоді б йому повірили, що він, як Єльцин, пальне з танка по парламенту задля захисту демократії. Або з установок “Град”, які ці руки ніколи не продавали Грузії. Хоча “Град”, як відомо, не забезпечує точкове влучення, вибухівка фігачить куди їй заманеться. Хотів поцілити в парламент, а можна розбомбити останні оплоти помрев: Секретаріат, де вірний Балога обклався сотнями факсімілє підпису Президента і з останніх сил тримає оборону, та київську мерію, де апостол хорунжівського самоврядування Льоня-Космос вирощує, відгодовуючи гречкою, ситий помаранчевий електорат для підтримки нової опори Ющенка – “любих друзів” з “покоління ЗаЄЦ” (пан Черновецький вже пообіцяв створити у Верховній Раді фракцію марсіян імені самого себе). Промови Ющенка дуже нагадують останнім часом оте неприцільне стихійне лихо – “Град”...
 
Ввечорі на екран вийшла Юля, ображена наклепами Президента і покинута помаранчевими міністрами. На відміну від Ющенка, вона завжди виступає в прайм-тайм. Підтримавши територіальну цілісність Грузії, прем’єр-міністр Ю. Тимошенко нагадала народові, хто у нас головний зрадник Батьківщини: Ющенку пригадали і корумповане оточення, і меморандум з Януковичем, і т.п. Ця тендітна жінка чітко слідує принципу голівудських бойовиків – неможливо приготувати яєшню, не розбивши яйця. Того ж самого принципу дотримується Юрій Луценко, московський спонсор якого, депутат російської Думи Бабаков вже висловився за створення коаліції між БЮТ та ПР. Хоча, здавалося б, яка коаліція може бути між яйцебойцями та яйцем вдареним? Дехто грішить на останнього підозрами: мовляв, заманив швидких на ногу Юлю та Юру у пастку, довів їх до розвалу коаліції (перший наслідок - відставка уряду), а одружитись після цього не захоче... Що ж, поживемо-побачимо. А поки нову коаліцію, внєбрачний неформальний союз серця з яєшнею, вже охрестили ім’ям ПРіБЮТ. І не питайте, кого ПРіБЮТ: колокол дзвонить саме по вашу душу, точніше, хрестик або галочку.
 
До президентських виборів залишилося 73 тижні...

Юрій Шеляженко [04.09.2008] | Рейтинг: 37.0/5 | Переглядів: 7082

2 3 4 5 37.0/5
Коментарі

1 2 3 4 5 ... 7   »
Гість

Гість
04.09.2008 14:13:26
Народ, особенно тот, который стоял на Майдане в ноябре -декабре 2004 , вы вспомните, вспомните мороз, ветер, детей своих, которых приводили после работы с собою... А он нас всех предал и продал. Продал тогда, когда вручил грамоту підрахую, за что же тогда мы стояли на Майдане. Предал тогда, когда награждал Колесникова и катал на машине Ахметова. За это все пусть теперь огребет в трехкратном размере. Да, Юля, конечно, авантюристка, но он пусть хоть от нее получит все за нас. От Януковича уже получал после подписания Универсала. Мало показалось? Или не распробовал? Получи больше!
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
04.09.2008 15:42:02
моё почтение автору ... хлёстко и с иронией Well
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
04.09.2008 21:17:43
гость +1000
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
04.09.2008 21:20:28
А то!.. Хоть какая-то месть..
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

05.09.2008 09:04:49
Влучно виражено стан нашого суспільства. В"їдливість стала реакцією більшості з нас на останні події в Раді. Кінець трагедіям і комедіям - все змінив фарс. Нашому суспільству ще б 3-5 пропагандистів, як Канаріс чи Шеляженко, відкривати очі на дійових осіб та виконавців, і прохідний бар"єр до Ради не подолає ніхто.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
05.09.2008 09:28:29
Бидло хорунжевське, як хтось сказав, більше сказати нічого
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
05.09.2008 13:47:45
санитар Петрович
 
Все варнякання вашого Шеляжного  зводится до одного "Всє оні одінакові". От я і говорю. дивлячись на журналістів газетки "Сєгодня", "2000", жураналісток Хервам та ЕБондаренко, порял з ними Шеляжного  та й кажу - всі ви однакові!  Як вам, шановне панство? Ваш Шеляжний  в журналістиці - це копія Каськіва та Донія в політиці, які теж волали як недорізані "вони всі однакові!", поки не стали нардепами. Лицемірні поганці!
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
05.09.2008 16:34:26
Шановні Канарісе і Коробова! Ну куди ви поділися (мабуть на морі!!!) і мовчите?  Це ж бридота якась, читати гидко!
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
05.09.2008 16:37:49
Да кому он нужен этот чешуйчатый - только пастухам да идиотам западенским. Этот деятель, любитель пасти телят опускает страну уровня Франции на польскую помойку. Шо, ляхи тоже имеют ядерные космические авиационные технологии, они тоже умеют ходить в космос, строить Мрию и Антеи? Только быдло западенское не знающее азбуки готово хавать тот бред, который им лепит это чмо. Жуйте жуйте лохи пастушачьи, отправим мы вас на пастбище, чтоб тащились вы там от навоза и не лезли в политику.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
05.09.2008 19:01:48
Посетителю 16.37 Абсолютно з Вами згоден! Треба дуже не любити свою країну, щоб так паплюжити все і вся.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.09.2008 11:39:56
А теперь ПРЫЩАВЫЙ!!!! Я сказал  ПРЫЩАВЫЙ!!!  На выход с вещами!!!Фокусник с" чистыми руками".Адельгейм с  породы
  коллавборантов фрицевских.Предатель ,пижон,красавчик недоотравленный  стволовыми клетками.Со своим бандерлогом,отцом Софийки из Мукачева.Отцом которой  от медсестры-был Ющ.Вы все вымазаны в море говна.Уходите нахер добровольно.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.09.2008 11:44:50
Балога и Ющ связаны кровью,как  матерые УРКИ.Кровью матери Софийки,дочери Прыщавого от санитарки в  логове Бандерлога,умершей после родов,дабы свидетеля не было.Балога удочерил девочку.КУМОВЬЯ СРАНЫЕ.Бог все видит.Но и люди не слепые.Адельгейм и шабес-гой Балога.Убийца Геши.Скоро и Ющ  будет на прицеле,как должник Балоги.Он так возвращает долги кредиторам.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.12.2008 02:54:59
comment4, online zyrtec,  701, cheap alavert,  =P, buy decadron,  pcysz, astelin,  74498, aristocort,  409,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.12.2008 02:55:14
comment3, gasex,  =-P, aciphex,  618, online claritin,  tjlcl, zyrtec,  412767, ranitidine,  dnps,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.12.2008 02:55:17
comment1, buy claritin,  krg, online bentyl,  4154, discount alavert,  043319, buy zantac,  931, online aristocort,  bixys,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
20.12.2008 02:55:20
comment3, online gasex,  =[[[, aciphex,  8[[[, zyrtec,  :-), buy astelin,  272876, buy ranitidine,  5511,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
30.12.2008 06:49:43
Thanks man, valium online,  2986,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
30.12.2008 06:50:20
hey, check this one, valium online,  8DD,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
30.12.2008 06:50:46
Yo, cialis,  :-[[,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

Гість

Гість
30.12.2008 06:51:30
Look what i found, valium online,  8OO,
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

1 2 3 4 5 ... 7   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login