для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Рекомендації щодо законного "посилання" перевіряючих

Рекомендації щодо законного
З приходом нової влади дуже ймовірне нашестя на підприємців чергової хвилі різних перевіряючих. "Беспредел" також буде, тому вважаю необхідним порекомендувати один із способів законної боротьби з цим "беспределом".
Ст.22 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" передбачає, що КабМін у шестимісячний термін з дня опублікування цього Закону (до 25.01.2008 р.) повинен був "...затвердити критерії  розподілу  суб'єктів  господарювання  за ступенями ризику...". А якщо у встановлений термін ці критерії не затверджені, то "...такі  суб'єкти господарювання  вважаються  суб'єктами  господарювання з незначним ступенем ризику та підлягають  державному  нагляду  (контролю)  не частіше одного разу на п'ять років."
У вказаний термін КабМін спромігся затвердити критерії лише щодо пожежного нагляду. І хоча на даний час існує ще низка Постанов по різних наглядових органах (всього на сайті ВРУ - 43), але всі вони прийняті після 25.01.2008 і тому протирічать Закону.
Згідно ст.10 вищезгаданого Закону "Суб'єкт господарювання  під час здійснення державного нагляду (контролю) має право... не допускати  посадових  осіб   органу   державного   нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю), якщо ...
     - він  здійснюється  з  порушенням  вимог  щодо періодичності проведення заходів  державного  нагляду  (контролю), передбачених законом;"
 
Буду радий, якщо моя порада комусь допоможе.Gangster

Volkodav [26.02.2010] | Рейтинг: 41.9/26 | Переглядів: 2128

2 3 4 5 41.9/26
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login