Ні, ну коли зелена сопля, до речі явно призовного віку, дорікає мені, що я не на фронті, я це вибачити ще можу. Молоде, нерозумне, гаряче… Правда також не можу зрозуміти, чому такий упоротий патрійолоп сам досі не у війську.
Хоча… Присутність у його руках двох імітаційних шаблюк, неврівноваженість у коментарях, попередні зізнання у кратних запоях,
![alko_2464](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/alko_2464.gif)
можуть свідчити, що медичну комісію воно не пройде. Інвалідам, а особливо психічним,
![patient](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/patient.gif)
у Збройних Силах не має місця.
Воно візьме і вкоротить собі життя, або, ще гірш, своїм товаришам, а якомусь командиру потім відповідай за нього, як за повноцінного і повносправного.
Саме у дурдомі
![durdom](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/smile.png)
, як у лікувальному закладі, таким і місце.
Обурює інше...
Придивись, дитино, до цієї картинки.
Тільки для тебе має бути все навпаки!
![Attention](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/21.gif)
Не потрібно дублів твоєї творчості, особливо з такою частотою. Краще займись більш притаманною твоєму віку справою, візьмись за неї.
І побачиш, одразу станеш більш врівноваженим.
А письменництво залиш отим сивочолим, або лисим дядькам, які вже закінчують, або закінчили виконання свого репродуктивного обов’язку, або тьотям такого ж віку і стану. Їм, на відміну від тебе, є що розповісти і навколо чого посперечатися і почубитися. І вони намагаються, хоча б, при цьому виглядати не смішними, а тільки дотепними.
А ти поки можеш передивитись дистанційно он-лайн уроки, які на щастя (через COVID-19) саме зараз транслюють для учнів середніх шкіл. Ліквідуй свою неписьменність, підтягни знання арифметики і можливо колись і з тебе будуть люди…
Зможеш тоді скласти до купи якусь тисячу знаків і вони при цьому читатимуться, хоч іноді, не як повна дурня. Особливо якщо ти почнеш з казочок, або з творів по типу «Як я провів літо», а не посунеш одразу у політику, теологію, чи взагалі проповідництво.
Вбогих і юродивих ображати, звичайно, не гідно, але… УБЄЙСЯ АПСТЄНУ!!!
![Head about a wall](https://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/77.gif)
І не відсвічуй тут!... хоча б не так часто...
©
инженегр [05.05.2020] |
Переглядів: 3637