для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Ще одна лєпта в копілку...

Ще одна лєпта в копілку...
Почати хочу з безсмертних слів вєлічайшого (не такого, зрозуміло, як наш презедент) оратора: квоускве тандум абутере, Катіліна, паціенціа ностра? Тобто, скільки ж ще буде продовжуватися оце знущання кривавого шоколадного, переповненого всякими злодійствами і гріхами, бариги?
А справа ось у чому. Вчора наш любимий прем'єр Гончарук порадував усіх тим, що Україна піднялася на 7 пунктів у рейтингу Doing Business. Воно зрозуміло, що таку новину не можна оставить без вніманія, бо це ж плід тяжкої плідної роботи нашого нового уряду технократів-професіоналів, переповненого новими ліцами, неотягощоними тяжким наслєдієм кривавого бариги. Треба побіжно додати, що наш найкращий і найпрофесійніший прем'єр з властивою йому і всім неотягощоним новим ліцам твердою послідовністю десь там сказав, що переглянув свої радужні прогнози, і тепер вже не очікує зростання на 40% економіки за 5 років. Але то таке. Може він очікує зростання на 140%. Та й не про те зара мова, а про ще одну лєпту в копілку кровавих преступлєній не мєнєє кровавого бариги.
Так от, порохоботи, отой ваш кумір посмів заявить, що рейтинг Doing Business, чи хтось ще колись чув і бачив таку ницість?, складається у квітні. Тобто, що наш новий технократичний неотягощоний уряд не має жодного стосунку до отих 7 пунктів. Мало того, кровавий диктатор также посмів стверджувать, що за 5 років його диктатури, занепаду держави, попирання прав і свобод, суцільного тотального зубажіння Україна піднялася у тому рейтингу на 48 пунктів.
Понятно, що таке злодєйство не можна не оставить безнаказаним і треба роз'яснить порохоботам істину правду.
Перше, понятно, шо все, що говорить кривавий шоколадний барига, то є брехня, і навіть перевіряти не варто.
Друге, понятно, шо кляті порохоботи навмисне підсунули любимому прем'єру отаку інформацію з ціллю створити баризі можливість дискредитіровать нашу істино народну професійну владу.
Третє, ніхто не сумнівається у безусловних надбаннях і достіженіях істино народної влади, як от боротьба з курінням, міжнародний прорив на всіх фронтах і многоє многоє другоє, що навіть повторювати не треба.
Четверте, понятно, шо отой його рейтинг був придуманий самим баригою ісключітєльно з ціллю насолить нашому професійному істино народному уряду і, понятно, тим самим очорнити самого презедента. Вдумайтесь у саму назву -  Доінг Бусінесс, шо тут може буть привлєкатєльного? А саме в назві закладено всьо!  Доінг  - це ж від слова подоіть оманутий баригою народ! Дати йому бусінок, шоб отвлєчь вніманіє!
Отож скажемо твердо: нічого не вийшло, і правда розкрилася у всій своїй неприглядності. І лєпта в копілку внесена.
І на завершення ще раз згадаю слова вєлічайшого (не такого, зрозуміло, як наш презедент) оратора Цицерона: квам діу етіам фурор істе туус нос елудет? Квем ад фінем сезе ефрената яктабіт аудаціа?
В кінці хочу додати, шо многіє можуть мене звинуватити, шо я порохобот, який тепер спригнув з поїзда, побачивши і відкривши многіє злодєйства Порошенка. Так як ото тепер отдєльні, а хтось каже, шо многіє, із зебанутих зебланів через свою скромність, побачивши многіє епічні досягнення істино народної влади, спригують з поєзда і кажуть: ні, ми за них не голосували і не хочемо примазуваться до нових досягнень. То скажу, шо порохоботом не був і не є, і за Порошенка не голосував. Це так, про всяк випадок. Шоби уникнуть несправедливих звинувачень.

© msusa [25.10.2019] | Рейтинг: 41.5/34 | Переглядів: 2328

2 3 4 5 41.5/34
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login