для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Господи де той кінець тупому срулячому "беспределу"?


Господи де той кінець тупому срулячому

Українці, як що Ви не поважаєте себе, то поважайте хоч пам'ять своїх предків козацького роду, поважайте пам'ять Шевченка та Котляревського, Івана Виговського та Степана Бандери.
 
Поважайте пам'ять тих, хто положив голову свою на полі брані з янучарами та російською сволотою за Свободу та Незалежність України.
 
Великий Тарас уже волає з Небес, та запитує Вас: "Сини мої невеликі, нерозумні діти, де той кінець тупому срулячому "беспределу"? Як Ви могли скотитися до такої ганьби, як Ви можете все це терпіти?
 
Дешевий комік Сергій Сивохо, злісний та мстивий, далеко не розумна людина, заявляє про призначення радником секретаря Ради національної безпеки й оборони України. Світлину посвідчення сруляча харя оприлюднив у Фейсбуці на своїй сторінці....
 
Світ перевернувся, принаймні в одній із держав Східної Європи де жили Григорій Сковорода, Леся Українка, Іван Мазепа, Роман Шухевич, Василь Стус та ще багато і багато Великих Українців.
 
   PanKonotop
© panKonotop [21.10.2019] | Переглядів: 2506

2 3 4 5
 Рейтинг: 37.9/37

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook