для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

«Слуги народу»: кандидати від Зе! на Вінниччині

«Слуги народу»: кандидати від Зе! на Вінниччині
Хто очолює партію «Слуга народу» на Вінниччині?
Офіційно – це викладачка Вінницького аграрного університету Світлану Лутковську. Її чоловік теж викладач – Вінницького медичного університету. Як свідчить електронна декларація Руслана Лутковського, це його основне місце роботи.
Тут журналісти одразу натикнулись на негативні обставини і сумні тенденції. І Світлана Лутковська, і її чоловік вимушені працювати не на одній роботі. Світлана суміщає викладацьку роботу з посадою директора бібліотеки ВНАУ, що приносить їй 61 770 грн. та 15 258 грн. відповідно на рік у вигляді заробітньої плати. Це приблизно 6 419 грн. на місяць. Не густо. Її чоловік отримав за минулий рік як викладач в медичному університеті 165 380 грн., і 16 775 грн. на рік заробітньої платні за роботу по сумісництву, як лікар Вінницької МКЛ №1. Це складає приблизно 15 179 грн. на місяць.
Отже сукупний дохід родини на місяць складає лише 21 598 гривень. І це при тому що подружжя працює на двох роботах. Так, хтось підтримає, себто грошей не вистачає! Однак…
Не все так просто, як видається на перший погляд. Виявилось, що родина керівників партії «Слуга народу» і «Зе! команди» у Вінницькій області в буквальному сенсі уособлюють кінематографічну мрію героя Володимира Зеленського, президента Голобородька з серіалу «Слуга народу»: «Щоб простий вчитель жив як президент, а президент як простий вчитель».
Не знаємо достеменно, як буде жити наступний президент України, а хто ним стане, буде відомо вже після 21 квітня 2019 року, а от про те, що прості викладачі вже живуть як президентське подружжя – це досконалий факт. У власності Світлани та її чоловіка будинок в «Царському селі»  площею у 500 квадратних метри, квартира у Вінниці – площею 62 метри. Руслан Лутковський має у власності більше десяти земельних ділянок у Чернівецькому районі. На Світлану Лутковську зареєстровано ще дві земельних ділянки площами 1,4 та 1,6 гектар у селі Борівка Чернівецького району. У власності родини є також позашляховик Range Rover Sport вартістю 2 514 716 гривень та автомобіль Lexus LX 570.
Звісно, важко повірити, що молоді люди з місячним прибутком у 800 доларів США змогли сколотити такі статки. Але й цьому у представників «Зе команди» у Вінницькій області є логічне пояснення. Як виявилось, Руслан Лутковський не тільки працює на двох роботах, а ще й є засновником чотирьох аграрних підприємств, які займаються сільським господарством: ТОВ «Колос», ТОВ «Агрофірма-Дружба», СФГ «Оріон», ТОВ «Агрофірма ягоди Україна». А власником цих аграрних структур є батько Руслана Лутковського і бізнес-партнер відомого екс-регіонала Григорія Калетніка (керівник Вінницького аграрного університету та безпосередній начальник Світлани Лутковської) – Анатолій Лутковський. В місцевій пресі та політбомонді давно обговорюють те, що саме Григорій Калетнік через знайомих політтехнологів пролобіював на посаду координатора «Зе команди» у Вінниці доньку товариша по бізнесу та власну підлеглу Світлану Лутковську.
І якщо прагнення екс-губернатора, екс-нардепа від «Партії Регіонів» Григорія Калетніка повернутись за будь-яку ціну в політику через підконтрольних, чи навіть підставних осіб, цілком зрозуміле, то для чого родині викладачів йти в політику, щоб «міняти владу», «робити їх разом» і так далі, якщо в принципі фінансові справи в них йдуть на найвищому рівні – не дуже зрозуміло.
 
А що з кандидатами від Зе! по мажоритарним округам на Вінниччині?
Відразу відзначимо, що Г. Калетнік привселюдно звинуватив у бездіяльності чинних нардепів Р. Демчака (18 округ), Ю. Македона (16 округ), С. Мельничука (14 округ), О. Домбровського (11 округ), тим самим накресливши коло своїх інтересів на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня.
Пряма мова: «Я буду приймати участь у парламентських виборах і боротися за підтримку моїх виборців! Сьогодні настав час реальних дій і справ в інтересах людей, а не популізму , радикалізму, брехні, інтриг та корупції», - різко коментує обрання Володимира Зеленського Григорій Калетнік. Він роздумує над тим, як обиратися до Верховної Ради – по Немирову (18 округ, центр Іллінці) чи рідному Ямпільському району (16 округ).
Щодо 15-го округу. Центр: місто Шаргород, включає: Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони.
Тут «сірим кардиналом» команди Зе! називають генерал-полковника Миколу Джигу, народного депутата 5-го, 6-го, 7-го скликання від «Партії регіонів», який прагне реваншу!
Колишній помічник нардепа Джиги – Геннадій Мазур, обраний по Тростянецькому району (а це 17-и округ із центром у м. Ладижин) депутатом Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Юлії Тимошенко, – хоче «кинути» своїх тростянецьких виборців і «під покровительством» колишнього шефа Миколи Джиги піти по 15-му округу від Зе!
А за паном Мазуром такий «шлейф кримінальних історій» тягнеться!.. Екс-податківець Геннадій Мазур пішов з посади у Івано-Франківську не за власним бажанням: „допрацювався до того, що 2003 році була порушена кримінальна справа за зловживання службовим положенням”.
«Героєм» серій публікацій Геннадій Федорович став ще на початку 2013-го з подачі свого керівництва і СБУ. Податківець став фігурантом, мабуть, найгучнішого скандалу на Вінниччині по ухиленню від сплати податків. Формально сімейним ювелірним бізнесом займалася дружина пана мазура Таїсія й кілька підприємців, однак, зібрані матеріали вказували на те, що де-факто курирував процес податківці з службового кабінету в «Книзі».
https://www.ord-ua.com/2013/04/15/zolotoj-dnevnik-gennadiya-mazura/
Одним з головних аргументів і доказ «кришування» ювелірного бізнесу став «золотий щоденник». В ході серії обшуків оперативники знайшли блокнот, куди фіскал педантично вносив всі витрати і доходи – по реалізації золота в підконтрольних магазинах, отриманні наукового звання, своїх боржників і навіть особисті витрати подружжя. На початку березня співробітники спецслужби передали матеріали, включаючи щоденник податківця, який став «на вагу золота», в Генпрокуратуру. Але за дивним збігом обставин це «справа» там і «поховали».
11-ий округ. Центр: місто Вінниця та частина Вінницького району.
Тут все «відкрито й прозоро»! По 11-му округу планує йти Роман Аксельрод – почесний громадянин Вінниці, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, який займав цю посаду під час президентства Віктора Януковича. У 2006 році балотувався по спискам «Партії регіонів». Не пройшов.
Скандали за його участі й його дітей всі досі пам’ятають!
https://antikor.com.ua/articles/22291-vinnitskogo_gubernatora_podstavljajut_svoi__dochj_akseljroda_otbiraet_rynok_marshrutok_vinnitsy
А сам пан Аксельрод активно почав готувати передвиборчу кампанію!  Він вже публічно виступає за націоналізацію кондитерської корпорації "Рошен", створеної в 1996 році екс-Президентом України Петром Порошенко.
Відповідний пост Аксельрод розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці.
https://vinnytsianews.com/zamgubernatora-vinnichchiny-vremen-yanukovicha-roman-akselrod-vystupaet-za-natsionalizatsiyu-korporatsii-roshen/
Екс-заступник губернатора на минулих виборах Президента відкрито підтримував кандидатуру керівника шоу "95-й квартал" Володимира Зеленського, а також за не підтвердженою інформацією був одним з керівників вінницького штабу "Зе", куди привів також відомого в Вінниці бандита з 90-х Сергія Кармаліту .
У 2014 році, після перемоги Революції Переваги, голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, якого називали креатурою Петра Порошенка, призначив Аксельрода своїм радником. Цю посаду він обіймав до зняття Олійника з посади, викликаної скандалом із захопленням Вінницької обласної ради в грудні 2014 року.
Після цього Аксельрод був люструвати і зайняв посаду проректора Київського національного університету будівництва і архітектори з навчальної роботи і регіонального розвитку.
Стосовно вищезгаданого Сергія Кармаліти – депутата Вінницької міської ради двох скликань – четвертого та п’ятого  (з 2002 по 2010 роки) від Соціалістичної партії України. Пан Кармаліта збирається боротися за депутатський мандат, як і у випадку Романа Аксельрода, по Вінниці – по 12-ому округу: місто Вінниця та частина Вінницького району.
І тут кримінал!.. Великого резонансу у 2003 році набула справа затримання Кармаліти спецпідрозділом «Беркут». Тоді депутата-бізнесмена провели від місця затримання на вулиці до авто у мішку на голові. Його затримали в  ході проведення оперативно-розшукових заходів при розслідуванні вибухів у маршрутках, серія яких прогриміла у Вінниці того року. Закидали йому умисний підпал майна громадян.
Місцеві та всеукраїнські видання тоді писали, що Кармаліта потрапив під першу хвилю «зачистки» правоохоронців. Одному з видань він розповів, що у СІЗО з нього «вибивали» зізнання.
Тоді у Вінниці скликали навіть позачергове пленарне засідання сесії міської ради, під час якого нинішній Міністр соцполітики Андрій Рева, теж депутат міської ради від СПУ, захищав Кармаліту.
 
Замість висновків
Невже на території всієї Вінницької області з населенням в 1,6 млн жителів не знайдеться з десяток дійсно гідних кандидатів у народні депутати України?
Партія «Слуга народу», що мала б консолідувати навколо себе майбутніх представників української інтелігенції, підбирає корупціонерів, кримінальних злочинців і колишніх регіоналів!
Володимире Олександровичу, заради цього Ви розпустили на 3 місяці раніше Верховну Раду VIII скликання?


© Lusy Min [12.06.2019] | Рейтинг: 34.7/25 | Переглядів: 2442

2 3 4 5 34.7/25
Коментарі

12.06.2019 11:06:08
"Невже на території всієї Вінницької області з населенням в 1,6 млн жителів не знайдеться з десяток дійсно гідних кандидатів у народні депутати України?"
 
От відчувається, що Ви, пан (чи пані?) Lusy, ніколи не працювали президентом країни. Чи хоча б ПМ ... Чи хоча б мали свою партію ... Чи хоча б мали наміри ...
 
А от пані Юлія працювала (ПМ) і мала наміри (президент) і має свою партію. І вона теж була за все хороше (справедливість, доброчесність і НАТО з ЄС) і проти всього плохого (корупція, олігархи, бідність). І коли до її рук потрапило господарське кермо, вона почала створювати собі соціальну опору шляхом залучення впливових місцевих фельдманів. Адже сподіватися на чудову, але не впливову, інтелігенцію не випадає. Тобто, щоб боротися з системою, треба самому стати тією ж системою. Точніше, треба взяти до своїх лав частину цієї системи, щоб ця частина боролася з рештою системи за свій кусок.
 
Логіка функціонування системи не змінилася, адже система залишається автократичною
Не згоден Згоден  Підтримка: 27%(4/15)

12.06.2019 11:20:44
"Революції Переваги" ... "Аксельрод був люструвати" - з якої це мови здійснено автоматичний переклад? Просто цікаво. smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 31%(5/16)

12.06.2019 13:29:50
а хто ним стане, буде відомо вже після 21 квітня 2019 року,
Ви хоча б текст поновили, йому вже більше 2х місяців.
Партія «Слуга народу», що мала б консолідувати навколо себе майбутніх представників української інтелігенції, підбирає корупціонерів, кримінальних злочинців і колишніх регіоналів!
Володимире Олександровичу, заради цього Ви розпустили на 3 місяці раніше Верховну Раду VIII скликання?
Дочасно розпущена ВР гідрантом лише з одніє ціллю - встигнути нахапати побільше мандатів у новій ВР, поки тупе бидло не почало щось підозрювати.biggrin А тоді вже можна і країну розривати. І вже не потрібні будуть використані уйобки-малороси.
Карт 12.06.2019 11:06:08
Маячня божевільного.patient
Востаннє редаговано Марк 12.06.2019 13:33:32
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(10/14)

12.06.2019 18:16:18
Партія «Слуга народу», що мала б консолідувати навколо себе майбутніх представників української інтелігенції
Нужно набирать лучших из лучших 278385 Но только из числа такой интеллигенции, которая может играть пиписиком на рояле, как новообранный преЗЕдент.
 
Марк 12.06.2019 13:29:50
Дочасно розпущена ВР гідрантом лише з одніє ціллю - встигнути нахапати побільше мандатів у новій ВР, поки тупе бидло не почало щось підозрювати. А тоді вже можна і країну розривати. І вже не потрібні будуть використані уйобки-малороси.
ЗЕбланы должны на собственной шкурке прочувствовать последствия своего "выбора". Иначе не поймут. Янука им было мало, значит эксперимент можно продолжать.
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(10/12)

12.06.2019 21:05:37
Геть Зеленського! Вірнуть Петра! Петро луччій!
Не згоден Згоден  Підтримка: 17%(2/12)

12.06.2019 21:44:03
Под моим (вполне содержательным) постом : Підтримка: 38%(3/8)
 
Под постом Марка (пустым, как барабан): Підтримка: 57%(4/7)
 
Вывод: персонал ДД ддавно заржавел мозгами    fp  girl_hospital  girl_flag_of_truce
Не згоден Згоден  Підтримка: 8%(1/12)

13.06.2019 00:17:41
Сліпий Пью 12.06.2019 21:05:37
Геть Зеленського! Вірнуть Петра! Петро луччій!
И не мечтай, любитель рук Свынарчука и его сестры из Кемерово 278385 Вы должны прочувствовать всю "заботу" Коломойши, чтобы осознали последствия своего выбора. Так что пока не начнешь кушать траву, Петр Алексеевич вас спасать не будет.
 
Карт 12.06.2019 21:44:03
Под моим (вполне содержательным) постом : Підтримка: 38%(3/8)
Под постом Марка (пустым, как барабан): Підтримка: 57%(4/7)
Вывод: персонал ДД ддавно заржавел мозгами
i55 Ну или вариант №2 – пост Карта не такой уж и "содержательный".
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

13.06.2019 06:11:42
Тузик_Киевлянски 12.06.2019 18:16:18
Нужно набирать лучших из лучших

Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/4)programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login