для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Україна програла?

Україна програла?
Результат ІІ туру, який згідно екзитполу просто жахливий, насправді не такий вже страшний. Я боявся перемоги або щонайменше високого результату коаліції етнічних росіян громадян України ті, що лишились частиною «російського світу», котрі завжди акумулювали навколо себе імперський інтернаціонал і малороса холуєнка. Цей останній кількісно був найбільшим в цій коаліції, але подивіться – як жалюгідно мала їхня роль скажімо в жопоблоці (в слові «жопоблок» літера «ж» - це опечатка). Трапилось зовсім інше – МАЛОРОС ХОЛУЄНКО ПРОВАЛЬНО ПРОГРАВ МАЛОРОСУ ДУРАЧЕНКУ. Так кацапня і інтернаціоналісти за інерцією теж влились до електорату Зе, але дураченку треба було сказати щось таке, як казав Мюлер Штірліцу в смішній пародії – в що не соромно було б повірити. Дурнів переважна більшість як в східній так і в західній Україні (згадайте закон Парето – 20 -80), отже перемога не роз’єднала Україну, а навпаки сконсолідувала всіх її дурнів, а отже зруйнувало всі потуги російських інформаційних військ. Побічним ефектом стала абсолютна засвітка всіх проросійських інформаційних консервів. Якщо скажімо до цієї кампанії можна було дозволити собі дивуватись закликам Бутусова швиденько здавати Покровськ, тодішній Красноармійськ і сприймати критику влади на шпальтах такого собі «Мішеля пророка» як коректну і спрямовану на підтримку чи то Тимошенко, чи то Саакашвілі, а самого цього чи то грузина, чи то вірменина сприймати, як ефективного реформатора, то на відрізку часу ІІ туру їхні діфірамби Зе виявили їхню справжню сутність. Стало ясно, чому жодна щоденна сторінка «Мішеля» не обходиться без посилань на «Страна. Юа», «112 канал», і, звісно «ньюсван». Ресурс «Обозреватель» раптом взявся агітувати за Гриценка, а «Гордон» - за Смєшка. Це теж виглядало дуже дивно, адже ці диваки могли хіба що привабити дурнів своєю пустопорожньою балаканиною, яку вони продавали як патріотичну риторику. Але це не дивно тепер бо ясно, що як раз на ідіотів і була розрахована ця інформаційна битва.
Виявила ця президентська кампанія, а точніше ще раз підтвердила абсолютну політичну недолугість наших, як їх поважно називають політичних важковиків. Юлія Володимирівна не спромоглась «прочитати» елементарну комбінацію Коломойського, котрий по незрозумілій наївності погодився на роль Ахмєтова в лугандонії, але в Україні. Як убогий політикан Тимошенко повела себе і після поразки в І турі, вона щось промямлила про небезпеку Зе для України, навіть не намагаючись мобілізувати свій електорат на підтримку Порошенка. Правда те, що Гриценко, Смєшко і Ляшко банальні політикани було відомо і до цих виборів, а проросійську налаштованість Бойка і Вілкула я навіть не говорю, все ж таки є надія, що ці персонажі зрештою залишать наш політичний простір.
Тепер трошки про Порошенка. Він заявив, що не залишить політику і буде відстоювати державницькі позиції. Я, звісно не маю можливості докричатися до нього, але якщо буде на те воля Всевишнього, то може він все ж таки почує мій заклик – всі біди України полягають в перманентній, починаючи з 1991 року і продовженою Вами, Петро Олексійович грі в піддавки з ворогами України і своїми. Надія якимись договорняками і інтригами здолати російську агресію і внутрішню антиукраїнську політичну діяльність привела Вас до поразки. Призначення бездарних безпорадних кумів і просто «вірних людей» призвело до повного панування Росії в нашому медіапросторі. Я тут в цьому тексті перелічив лише завуальовані кацапські консерви, а скільки відверто антиукраїнських телеканалів і інтернет ресурсів діє в Україні, скільки «радио пятниц» і «русских радио» крутить шоферня в маршрутках і «дрібний бізнес» на ринках. Зе як раз звідти Вас переміг. Так 80% будь-якого народу бидло, у нас воно зветься малорос дураченко, але це не означає, що від нього можна відмахнутись і зайнятись його просвітництвом під час виборів. Інформаційна політика дуже важлива і необхідна річ, вона потребує грошей і силової підтримки, якщо політик не знає, що це таке, то йому треба або вчитись, або йти з політики. І останнє – Ви цитували Маяковського, щось там про кацапів… Варто знати і не забувати, що слово кацап - це лінгвістична конструкція, синтез двох слів кат і цап, мої твердження можна не перевіряти, але якщо забажаєте, то прошу.
Януковича – тюремного «хама», про котрого багато чого знали фанати києвського «Динамо» вибрали малороси холуєнки зі своїм авангардом жителями донбасса. Ця епопея закінчилася Майданом і втечею Януковича. Що ж, подивимось до чого призведе чергова спроба масового суїциду тепер вже малороса дураченка. Вибір холуєнків Бог простив хоча і за високу ціну…
Що буде далі на цей раз?


© В. Пселдонімов [22.04.2019] | Рейтинг: 29.9/22 | Переглядів: 233

2 3 4 5 29.9/22
Коментарі

22.04.2019 20:54:01
Україна - не однорідна етнічно. Ми різні - Захід, Схід, Південь, Північ, Центр - в кожному регіоні свої люлякі баб. Політехнолухи це добре розуміють й використовують мову і віру як засоби розділити українців. Треба визнати, що українець - це не той хто розмовляє виключно українською, носить вишиванку, шаровари, та шанує Кобзаря. Українець - це в першу чергу свідомий громадянин, шо народився на цій замлі, виріс, вивчився, хто шанує нашу країну, любить нашу замлю, захищає її від ворогів, для кого Україна - це Батьківщина - одна єдина на всій планеті, навіть якшо він розмовляє російською. Ну так сталося, шо на Сході та Півдні багато російськомовних і шо? Нашо колупать цю тему? Це історично склалося, довгий час Україна була окупована Російською Імперією - от і маємо. Кримськи татари - теж українці, які розмовляють переважно російською чи кримсько-татарською, та і церква у них інша. Як і у євреїв, шо відвідують сінагогу.
Обчім, все буде добре, не переймайтесь.
Востаннє редаговано Сліпий Пью 22.04.2019 23:33:32
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

sob

sob
22.04.2019 21:58:48
Бл*ть, ну откуда ж берутся такие мессии, одним росчерком пера свысока определяющие своих 25% к Умным Украинцам, а 75%, выбравших другого- к дурным холуям,  малороссам. И кто там не делит страну, а хочет ей процветания?
Сліпий Пью 22.04.2019 20:54:01
Обчім, все буде добре, не переймайтесь
Вы автора успокаиваете? Как то Вы меня совсем удивили. Я не голосовал за зе, но смешивать совершенно ничего не успевшего сделать, но победившего с троекратным отрывом кандидата в президенты  с го**ом, а заодно и 75% его выборцев, граждан нашей страны?
И это говорится не в отношении прямо враждебных бойко-вилкула, и не левых популистов типа каплина, ляшка, тимошенко - а в отношении человека, который неоднократно повторял те же постулаты, что и порошенко. Не хочу их напоминать, да и различия имеются, но что, опять чем хуже для зе - тем лучше, даже если это будет хуже для страны?
Ребята, вы начали уже путать открытых врагов Украины с врагами вашего лидера, с кем останетесь?
Востаннє редаговано sob 22.04.2019 21:59:44
Не згоден Згоден  Підтримка: 44%(4/9)

22.04.2019 23:39:16
sob 22.04.2019 21:58:48
Ребята, вы начали уже путать открытых врагов Украины с врагами вашего лидера, с кем останетесь?

щас много пены будет. Порохоботы вон уже начали обвинять Зе в том, что он не снизил тарифы на газ. Так еще результаты выборов не подсчитали, капец. А Порох сегодня шото там начитался в фейсбуке и вышел окрыленный к толпе своих сторонников, пришедших попрощаться к АП в Киеве. Я в шоке... Он уже обьявил о скором возврате в президентское кресло. Куда мы котимся? Это ж надо так любить власть, шо хоть мытьем хоть катаньем, но лезть туда со всех щелей.
 
В общем, если Зе не сделает выводов из всей той грязи, шо лили на него последние 3 месяца и не пересадит врагов рейха - они устроят ему веселую жизнь
Не згоден Згоден  Підтримка: 43%(3/7)

23.04.2019 00:18:19
Надо было стрелять, тогда можно было бы воровать даже еще больше. Пселдонимову дать шмайсер, если бы не перепугался с дивана. Главное, шобы герб, флаг, гимн, вера и мова. И всем стоять смирно.

 
Востаннє редаговано Виктор Симович 23.04.2019 00:29:00
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

23.04.2019 00:23:24
Статья хорошая, поставлю 5 Но не нужно так много пессимизма. Приход ВОВКИ-СЦЫКЛА остановит движение Украины в ЕС и НАТО, но не отменит его вообще. Просто будет пауза на срок правления клоуна. Максимум на 5 лет, хотя его могут погнать и раньше.
 
А проиграли опять и снова зубажилые дармоеды-халявщики, которые мечтали получить полные корыта ХАЛЯВЫ, а говорящая голова клоуна (Разумков) уже им заявил – клоун вам ничего не должен biggrin
 
У Зеленського нагадали: президент не знижує тарифи і не саджає людей.
"Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України"
Очень надеюсь, что первым делом Коломойша отменит субсидии Excellently А потом начнет отбирать жилье за долги.
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(3/8)

23.04.2019 00:30:34
sob 22.04.2019 21:58:48
с кем останетесь?
Они высшие, им никто не ровня и никто больше не нужен. На следующих выборах мы сами позовём Пецу Хуйла!
 
Вам еще интересно разговаривать с пецканутыми уёбками?
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

23.04.2019 07:38:05
Тузик_Киев
лянски первым делом он отберет у тебя кахфе и мусорный бакbiggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 57%(4/7)

23.04.2019 23:33:21
Тузик_Киевлянски 23.04.2019 00:23:24
Очень надеюсь, что первым делом Коломойша отменит субсидии  А потом начнет отбирать жилье за долги.
Як Коломойша може відбирати житло у вашому Барнаулі? pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/3)

24.04.2019 00:15:27
Даяна 23.04.2019 23:33:21
girl_hospitalтак наша беглая коломойша уже чики-пики с вашим хуйлом и теперь на пару будут вас дрючитьHappy birthday
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login