для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Ідеальний кандидат

Ідеальний кандидат
Українці у пошуках ідеальних кандидатів...
Це був третій вечір на Майдані Незалежності, Віктор Ющенко після звернення до людей спускався зі сцени. Охорона та добровольці майдану створили імпровізований коридор аби кандидат на виборах зміг пройти крізь людей. Андрію, тодішньому студенту, дуже кортіло побачити його зблизька, тож хлопець проштовхнувся вперед настільки, наскільки це було можливим. А коли Віктор Андрійович пройшов через «коридор» і люди почали розходитись, один чоловік років п’ятдесяти повернувся до хлопця і сказав «Ющенко це нам Президент від самого Бога, тепер Україна має майбутнє».
Через декілька років Андрій добре засвоїв той урок, і з того часу авторитетів серед людей, навіть най-най видатніших, собі не робить. Чому? Все просто… бо все що ми знаємо (напевно на 99%) про Ейнштейна, Бетховена, Лінкольна, Шевченка, Джобса чи _______________ (вставте ім’я кандидата за котрого збираєтесь голосувати на будь яких виборах) це насправді симбіоз образів. Образів того, яким хотіла здаватися та чи інша людина, образів які нам пропонують історики (піарники), образів котрі ми формуємо через власне сприйняття світу, і т.д. Проте, якою насправді була (є) та чи інша людина в родині, в спілкуванні з друзями, у світосприйнятті та інших проявах – напевно таємниця, котру кожен забирає з собою в той час коли робить останній подих.
Але, рівнятись на щось в житті все таки треба. Тому, Андрій вирішив захоплюватися вчинками людей. Наприклад, напевно вже всі знають про те що Черчіль був алкоголіком (що напевно не дуже хороший приклад для наслідування) але при тому згуртував британську націю і зрештою врятував власну країну у важкий час. Той же Стівен Джобс був скрягою, кажуть, що іноді крав чужі ідеї і робив багато того, чому не варто слідувати, але що він добре вмів робити, так це відрізняти посередність від геніальності. Саме тому Яблуко і стало геніальним брендом, бо був той хто «відсіював» і брав найкращі ідеї для своєї продукції.
Це я все до чого веду… якщо вже обирати кандидата в Президенти/депутати/мери, то напевно варто звертати увагу на вчинки і прийняті рішення. Не забувайте, що гасла, обіцянки, вміння говорити це тільки упаковка в котрій нам щось намагаються продати.


© Michael623 [31.03.2019] | Рейтинг: 35.7/25 | Переглядів: 2771

2 3 4 5 35.7/25
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login