для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

І як таких назвати?

І як таких назвати?
Вони не можуть спланувати свій сімейний бюджет, але краще за главу Нацбанку розбираються у фінансах. Вони не можуть налагодити відносини з сусідом, але краще за МЗС знають, як вирішити питання з кремлівським скаженим. Вони не можуть спланувати вихідний, але краще за главу Генштабу знають, як треба наступати. Вони не знають, хто сцить у ліфті, але чітко знають, хто замовив Гандзюк. Вони всім будинком не здатні вирішити проблеми безпеки, чистоти і комфорту, але краще за всіх знають, як треба керувати державою. Тим більш вони не здатні створити політичну силу, яка б відстоювала їхні суспільні інтереси, але їх чуби тріщать від з'ясування, який пан краще. При загальній згоді, що всі вони однакові. Ось такий парадокс.
 
Політика цікавить їх не як боротьба класів і соціальних груп, а як вистава. Вони дивляться не вганяючі у сон пленарні засідання парламенту, а скандальні ток-шоу з фальшивими "експертами", змаганням в риториці, товкопицями і скандалами. Їх займає не статистика та звіти, а те, що вони здатні здужати - "Вечірній квартал". Вони не можуть відокремити актора від його ролі, відрізнити персону від його пародії, і перетворюють своє життя в балаган. І мою, на жаль, теж.
 
Вони не готові обговорювати ані програмні установки кандидатів, ані їх реальні дії. Навряд чи хто з них скаже, як той чи інший кандидат або партія голосували за той чи інший закон. І як вони виконали свої передвиборчі декларації. Для них політик - не інструмент, а персона. А вибори - щось на кшталт конкурсу краси і аукціону щедрот. Замість того, аби обговорювати роботу політичного авто, вони самовіддано обговорюють особисті якості, багатства, витівки і проколи водія. Їхній ідеал - білявий стрункий бомж-невдаха з політичним досвідом Черчілля, благородством де Голля і щедрістю Мадуро. Який має зконати з голоду до кінця своєї каденції.
 
Їх не хвилює становлення держави, їх хвилює фабрика в Липецьку. Їх не тішать мільярди, відсуджені у Газпрому, їх обурюють преміальні адвокатам, який виграли цей процес. Їх не турбує підйом економіки, їх турбують евробляхі та чорний контрабас. Їх не цікавить наповнення бюджету, їх цікавлять високі пенсії в збанкрутілій державі, що знаходиться в стані війни. І долар по 8. І газ попійсят.
 
Вони не знають і знати не хочуть ані вже прийнятих законів, ані законопроектів. Але готові рвати горлянку, захоплено повторюючи запущені 9-м управлінням ФСБ брехливі коментарі, тлумачення, фейки і явні марення. Вони так й не позбулися царизму. Усе хороше, що відбувається в країні, робиться само собою, а в усьому поганому винен особисто президент. А хто в цьому сумнівається, чи недостатньо вправно сере на нього - ті "порохоботи". Це у них типу нового клейма. Раніше були "самостійники" і "свідомі".
 
Вони мовчать, коли вбивають Аміну, але волають, коли вбивають Бузину. Для них ворог не Кремлі, а на Банковій. Не той, хто хоче знищити Україну, а хто намагається її врятувати. Для них головне - не перемога над ворогом, а імпічмент президенту. Для них радісно чути не про успіхи країни, а про її трагедії. Вони люблять себе в Україні, а не Україну в собі.
 
Вони чути не хочуть про законність і залучення інвестицій, вони хочуть почути, що Ахметов сидить. Вони не бажають керованості держави, вони бажають махновщину. Їм плювати на зростання добробуту, вони жадають бачити палаючу Конча-Заспу. Вони не хочуть роботи, вони хочуть халяви. І більшовизму. Ось відберемо, поділимо, відразу розбагатіємо!
Їм не потрібен спокій на вулицях, їм потрібні розстріли державних установ. Як у Лугандоні.
Їм не потрібна Україна, їм потрібно, щоб Порошенко уклав мир. "Русскій міръ", щоб ви розуміли. Іншого просто не може буде.
 
Їм не потрібна ефективність, їм потрібні ефект, кураж і самомилування. Замість усунення чиновника з посади - нічим не загрозлива йому "сміттяна відставка", замість обґрунтованої критики конкретних дій - картинний удар з ноги, замість судового розгляду - геройське обливання зеленкою. Матюкнулись й гордо пішли. Всі задоволені. Перші радіють бурхливо - своїй помсті й завзятості, другі тихо і скромно - своїй фактичній безкарності. Революція вирує. Все змінює так кардинально, що залишається без змін. Гра в чотири руки триває.
 
Замість системної роботи - псевдомайдани. Замість творення - скандали. Замість вирішення проблеми - срач. Замість продуктивної діяльність - пшик. Ось вони провели галасливий мітинг проти олігархії. Олігархи одразу злякалися, заплакали і втекли. Ні? Ма, тре було хресним ходом пройти, тоді б вже точно допомогло.
 
Вже 27 років хом'ячки завзято скачуть в колесі і плачуть, що нічого не змінюється. Що скрізь суцільна зрада і безглуздя. А винні в цьому Президент, Уряд та Верховна рада, куди знайти гідних людей у ​​них ну ніяк не виходить.
І я анітрохи не здивований, чому це так.

© hozar [05.11.2018] | Рейтинг: 36.9/38 | Переглядів: 1841

2 3 4 5 36.9/38
Коментарі

1 2   »
sob

sob
06.11.2018 00:08:31
И к чему это? Вы считаете что должен быть другой народ? А представьте себе, что они, то есть все мы начнем, вместо своих обычных дел, где тоже по всякому-есть профессионалы и любители, есть заинтересованные и не очень, так вот - мы все начнем обговаривать программы кандидатов и их дела, изучать и обсуждать законы, бюджеты и т.д.
Это как раз по ленински - каждая кухарка будет не еду готовить, а государрством управлятьsmile3
И только тогда, когда она разберется во всех делах - она будет иметь право выёб*ваться о плохих политиках, несправедливых законах и т.д
Да, мы лучше врачей и учителей "умеем" лечить и  учить и т.д. И да, Вы в своем праведном гневе нас справедливо изобличили - мы ни х*я не знаем из всего того, что Вы перечислили. Ну и что?
Иначе, коллега, не будет, и не может быть, и не только в Украине.. Но мы же делаем своё, так пусть те, кто так рвется вверх - тоже делают свое и нехер на народ пенять, он всего этого знать и не должен. А требовать - вполнеsmile3 Такой общественный договорsmile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(7/14)

sob

sob
06.11.2018 00:21:12
Настоящих буйных мало, нужна среда и условия, их создающие. Такие условия в относительно благополучные времена не образуются, а на изломе - запросто. Мы постепенно преходим от полностью патерналистского, феодального общества  к самоорганизующемуся. состоящему преимущественно из граждан, рассчитывающих на себя и близких, не требующих и не ждущих решения их проблем от кого-то.
Но это требует времени, тем более, что многие из нас уже никак до земли обетованной не дойдут, неисправимые smile3 Так что время и труд, труд над собой и для себя, а значит, для страны. И другого не дано
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

06.11.2018 00:24:30
Прочел, поставил 5 Что касается ответа на вопрос: "І як таких назвати?", отвечу кратко – зрадоёбы, или говоря по-простому – долбоёбы, хотя это слова синонимы.
 
Любой потновусый хвэльдшур, сантехник-юрыст и пензионэр советского разлива, порасскажет вам как управлять державой/министерством/ведоством/банком, но при этом за всю свою говённую жизнь, эти лузеры не смогли добиться хоть каких-то успехов.
 
Любой из них знает "как надо для страны", но на самом деле, просто жаждет халвы для себя лично, но за чужой счёт. Одно радует – возраст этих "знатоков" неумолимо свидетельствует, что с каждым годом их будет все меньше и меньше. А значит Украина оздоровится.
Не згоден Згоден  Підтримка: 27%(6/22)

06.11.2018 00:53:20
hozar 05.11.2018
Що скрізь суцільна зрада і безглуздя. А винні в цьому Президент, Уряд та Верховна рада ...
smile3 В стране где волей случая основанного на хорошо проплаченных технологиях ... премьером шлимазл которому образование заменяет базарный опыт лавочника, генеральный прокурор без юридического образования, а "гарантом" алягархи затолкали местечкового жлоба, который практически всю свою жизнь совмещал госслужбу с ведением своего бизнеса, подчиняя все свои служебные возможности решению проблем последнего, просто по определению имеется очень большое количество граждан, которые в силу своих знаний и умений действительно лучше знают, что и как необходимо делать для того что бы государство таки выполняло свои функции, в том числе и по отношению к своим гражданам.
А что касается вины "улады", то её степень будет определять суд индивидуально, в отношении каждого из фигурантов pardon  
Востаннє редаговано Блик 06.11.2018 01:22:55
Не згоден Згоден  Підтримка: 68%(17/25)

06.11.2018 00:53:52
Так было всегда ...
 
И лекарство от этого давно найдено - голод и холод. Реальный Персональный.
 
После этих процедур организм начинает переживать о куске хлеба и охапке дров для себя
 
и способах их заработка,
 
а не о том, как осчастливить всех.
 
И только после того, как организм научится обеспечивать себя и кое-что откладывать на завтра,
он способен на плодотворный союз с другими организмами, научившимися обеспечивать себя и откладывать на завтра.
 
Союз самодостаточных создаёт мощную страну,
 
а скопище ленивых и тупых дармоедов создаёт лишь разруху.
Востаннє редаговано Igor Karatsuba 06.11.2018 00:58:30
Не згоден Згоден  Підтримка: 40%(8/20)

06.11.2018 01:00:47
biggrin Но у "улады" всегда есть небольшое количество полезных долбоебов, которые за долю малую согласны за нее истово повыть pardon
 
Igor Karatsuba 06.11.2018 00:53:52
Союз самодостаточных создаёт мощную страну
fp "Уладе" торбохватов не нужны самодостаточные, поскольку последние ее по стенке размажут, ей нужны нищие.
 
sob 06.11.2018 00:21:12
граждан, рассчитывающих на себя и близких, не требующих и не ждущих решения их проблем от кого-то.
Эт все правильно, вот только правила "игры" для расчитывающих на себя определяют торбохваты от "улады", а далее смотри чуть выше All ok
 
Чуть не забыл 2
Востаннє редаговано Блик 06.11.2018 01:12:44
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(14/21)

06.11.2018 01:09:25
Блик 06.11.2018 01:00:47
отвянь, лузер
Не згоден Згоден  Підтримка: 39%(9/23)

06.11.2018 01:29:55
Igor Karatsuba 06.11.2018 01:09:25
Шоколадным шавкам местным душу изольешь ... нигер сетевой
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(12/20)

06.11.2018 08:09:21
Гениально!biggrin
Но, все это, о "козлах, которые нам мешают жить", уже было неоднократно и наиболее "ярко" при "рыгах"...pardon
 
Так что, 2
Востаннє редаговано Sumerky 06.11.2018 08:09:33
Не згоден Згоден  Підтримка: 61%(14/23)

06.11.2018 08:16:43
5Как назвать? Назвать можно по разному - зрадоебы, тупорылое совковое быдло,  маразматические  ватные  ублюдки. Суть у "Шариковых"  одна - государство им всегда должно, они жаждут и требуют халявы, при этом уплачивать те же налоги и сборы они не желают.
Востаннє редаговано Марк 07.11.2018 09:14:02
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(7/21)

06.11.2018 09:15:18
5
Но я бы снизил уровень надрыва в голосе.
Да, люмпен-зрадойобы - это бо́льшая часть общества. Вон, массово выстраиваются за гречкой в обласных офисах матьковщины...i55
Но...
Но! Они ж - самая сцыкливая часть общества. Забиваются под шконку при любом ветре.
Поэтому я бы не драматизировал.
Все будет хорошо.
Или не будет вообще. Как в лугандоне.pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(8/21)

06.11.2018 09:22:03
Блик 06.11.2018 01:29:55
Шоколадным шавкам местным душу изольешь ... нигер сетевой
В Качановку, жЫвотное All ok
Не згоден Згоден  Підтримка: 42%(8/19)

06.11.2018 09:43:37
Ыксперд Ы-Э 06.11.2018 09:15:18
самая сцыкливая часть общества.

такие как ты , ну и конечно тузики...biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 59%(10/17)

06.11.2018 16:53:33
Блик 06.11.2018 01:29:55
278385 Видя "народную любовь" и осознавая "растущие рЭйтинги", Вана выгнала сантехника-юрыста в ночную смену. Даже в очень ночную смену.
А в преклонном возрасте этого Happy birthday в столь позднее ночное время, уже нужно спатки, переваривать кефир и видеть 10-й сон о том, что Вана стала "канцлершай" и наступило долгожданное "сядуть усе" rofl
 
Sumerky 06.11.2018 08:09:21
А утром сантехника-юрыста сменила на вахте "научная сотрудница", которая "умеет читать" I roll!
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 27%(3/11)

06.11.2018 18:52:20
Тузик_Киевлянски 06.11.2018 16:53:33
А утром

 
Хамское дваbiggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(6/9)

06.11.2018 19:35:07
278385 И раньше "чтец" Семейного Кодекса, умишком не блистало, а с каждым годом правления Пороха, состояние подопытного становилось все хуже и хуже.
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(2/8)

06.11.2018 20:08:15
Тузик_Киев
лянски
 
Испугался бедняжка, да я ж пошутил278385 Лучше расскажи как у твоих анекдотов столько появилось читателей к концу года, и у  мегамонстра, естественно, аж по 90...yahoo durdom
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(6/9)

06.11.2018 22:15:48
5
Круто! Кожна фраза ніби батогом.
sob 06.11.2018 00:08:31
И к чему это? Вы считаете что должен быть другой народ?
Ні. Народу потрібно інколи казати правду. Більшість народу - ледачі, дурні, заздрісні жлоби й підараси. Не здатні ні на що, окрім плачу, скрегіту зубовного та зрадойобства.
А то звикли всі до колискової: "Народ в нас мудрий. Народ кращий за владу. Риба гниє з голови."
Ніфіга.
Ыксперд Ы-Э 06.11.2018 09:15:18
Но я бы снизил уровень надрыва в голосе.
Не потрібно. То не надрив, то емоційний вибух.
Інколи дістає.
P.S. Щодо термінології
"Надрив" - це коли плаче й кінчає одночасно, а "емоційний вибух" - це коли відчуває в собі силу та наснагу "пасть" порвати.
Востаннє редаговано Alphatiger Rs 06.11.2018 22:52:57
Не згоден Згоден  Підтримка: 44%(4/9)

06.11.2018 22:53:39
Блик 06.11.2018 00:53:20
имеется очень большое количество граждан, которые в силу своих знаний и умений действительно лучше знают, что и как необходимо делать для того что бы государство таки выполняло свои функции, в том числе и по отношению к своим гражданам.
Лучше всех багиня знает
Где Пучдемона отловить.
Сил и на минет хватает,
И геноцид остановить.
Не згоден Згоден  Підтримка: 44%(4/9)

07.11.2018 00:02:51
Alphatiger Rs 06.11.2018 22:15:48
Ні. Народу потрібно інколи казати правду. Більшість народу - ледачі, дурні, заздрісні жлоби й підараси.
Расскажу одну поучительную историю Attention Знаю одну тётку, годов 55. Родом она из какой-то Даунбаской перди, но живет в Киеве лет 30. И когда на Даунбасе начался конкретный пиздорез, она забрала своих папку и мамку сюда, купила им квартиру и они года с 14 в Киеве. Папа – шахтёр, ветеран труда, инвалид какой-то там группы, мама что-то в том же роде. После подъёма пЭнзий эти 2 старых пердуна, получают на двоих около 20.000 гривен.
 
А теперь самое интересное – при этом эта моя знакомая тётка хуесосит ПЭЦУ-КАКУ, а ейный папка, как и положено даунбасянину, сообщил что будет голосовать за "крепких хузяйственников" из "Жоппоблока". Причем папке шото около 80 лет.
 
Эх, жаль не я Премьер. У меня эти бляди получали бы 3-х разовое питание и бесплатную коммуналку в пределах определённой нормы. И ни одной гривны на руки.
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(3/10)

1 2   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login