для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Операція "Рубан". Питання без відповідей.

Операція
    З переможного брифінгу пана Грицака про епічну і переможну операцію СБУ по затриманню великого арсеналу зброї для здійснення кривавого теракту з багатьма тисячами жертв і упередженню замаху на видатних і ефективних реформаторів Порошенка, Авакова і ще когось, такого ж ефективного, неухильно випливає висновок: СБУ працює, працює професійно і на профілактику, набувши, нарешті, потрібної кваліфікації і досвіду.
Але виникає багато питань, на які ще немає відповіді.
    1.  Рубана щільно "вели" не один рік. Навіщо було брати його на КПВВ, а не на місці призначення вантажу, виявивши тим самим і схованку для зброї, і подільників?
    2.  З якого бодуна досвідчений і хитрий Рубан, що 140 разів (за його ж твердженням) човником бурьянами безперешкодно просочувався в зону і назад, поперся з арсеналом через людний КПП, як останній дурень? Мав гарантії, але щось не склалося? Дійсно не знав, що везе? Чи зайнявся контрабасом меблів для приробітку? Чи його розвели, як лоха?
    3.   Викликає подив набір боєприпасів для теракту. Ну, гранати та одноразові РПГ – добре, але МОНки і протитанкові гранати? Міномети? Це вже щось "на дурня". Уявляю собі картинку, як терористи встановлюють десь міномет, вивіряють приціл, розкладають поряд пару десятків мін.... Або встромляють на бруківці Хрещатику МОНки... . Або складують мівнометні міни, щоб підіовати їх гранатою чи детонатором. Може буть. Терористи – вони ж такі: люблять створювати собі зайві проблеми.
    4.   Дивує оперативність, з якою відбувся суд і оголошення на весь світ про майбутню широкомасштабну операцію по встановленню подільників Рубана. Щоб устигли благополучно злиняти, обрубавши усі кінці? Чи це пішла така нова мода – голосно анонсувати оперативні заходи Служби Безпеки у ЗМІ? Чи літній Рубан – Рембо-одинак, здатний сам провести теракти з тисячними жертвами? Якась у всіх цих заявах проглядається, м’яко кажучи, неадекватність ситуації.
    5.   Дивною здається поспішність натяків на зв’язки Рубана з Медведчуком. Врешті у Пеци теж повно зв’язків з Мертвечуком. Зв’язки очевидні, але їх ще треба довести, як слід. І не просто факт зв’язків, а саме в організації теракту. Щоб справа не завершилася традиційно – пшиком. Тобто, як завжди і вже остогидливо звично. Заодно з ефектом відбілення одіозного Мертвечука, якому теж "нема альтернативи".
    6.   Рубан один із виконавців задуманого теракту чи організатор? Так у обох варіантах його треба випотрошити на допитах дощенту, паралельно оперативно обклавши інших щільним наглядом, тихо і одночасно усіх арештувати, виявити горизонтальні і вертикальні звязки між терористами, а потім влаштовувати переможне шоу на ТБ.
Якщо організатор чи координатор, то з якого хріна особисто перевозив той дивний набір боєприпасів? Ще й через КПВВ! Слави шукав? Ризик полюбляє?
    7.   Як на звинуваченого у теракті, Рубан поводив себе на диво спокійно. Він же у разі доведення вини і здохне за гратами! Ну, мабуть у нього, як у Штірліца, залізні нерви... .
Хтось із журналістів на 112-у запитував, чи не обміняють його на когось з Росією. Питання дурне: Росія ніколи не буде його міняти, бо тим самим вона визнає свою участь у організації терактів, а Мордор щодо цього і так по вуха в лайні.
     I think
    Коротше, або "теракти" організовували клінічні ідіоти, або ми стали глядачами чергової бездарної вистави. Не вперше.
    Не здивуюся, якщо Рубан загнеться в сізо від "серцевого нападу" або "суїциду", а історія ця тихенько заглохне і спливе в небуття. Або стане приводом до затягування гайок. Нє, ну, дєйствітільно, як же можна проводити перевибори в країні, де терористи натовпами ходять з РПГ і ДШК в натружених руках і бусами возять в столицю МОНки? Тим паче, коли декому «нема альтернативи», а реформи ідуть скаженими темпами....
    А може, то все Юлька?
    Вітаються відповіді і аргументи. Порошавочний срач не вітається.
    
    
    


© PiligrimK [10.03.2018] | Рейтинг: 36.7/108 | Переглядів: 2740

2 3 4 5 36.7/108
Коментарі

1 2 3   »
10.03.2018 12:59:29
Публика не знает и сотой доли той информации, которая есть у СБУ,
поэтому на перечисленные вопросы никто, кроме Даяны и Блокера  (Сим в бане) толком ничего не ответит.
 
Но есть одна железобетонная примета, которая ни разу не подвела :
 
если кацапы и зрадофилы бесятся в падучей, значит сделано правильно !
Не згоден Згоден  Підтримка: 24%(10/42)

10.03.2018 13:03:38
po_novoj
Не згоден Згоден  Підтримка: 22%(10/45)

10.03.2018 13:16:03
5Пока история совершенно идиотская и бесполезная для власти. Жду, когда к Рубану привяжут  какого-нибудь Власенка или иного члена БЮТ, с плавным переходом на Вону.rofl
Востаннє редаговано bloker 10.03.2018 13:16:20
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(35/44)

10.03.2018 13:16:22
Похоже организаторы этого цирка маленько перестарались
 
Если бы этому Рубану вменялось перевозка оружия - это было бы правдоподобно
 
Теракты? Ну тоже могло бы проканать
 
НО! Тут вам не это -
 
тут вам покушение на целого перзидента с целым премьер-министром, не менее целым министром МВД, а также Турчиновым и непонятно каким боком примкнувшим к ним кроликом!
 
Тут вам и замысел на массированный обстрел административных зданий вместе с центром Киева и подвернувшимися киевлянами!
 
И все это силами одного Рубана! Да это не Рубан, а Терминатор кокой-тоshok
 
В смысле обычному человеку для этого потребовалась бы по меньшей мере дивизия - с бронетехникой и артиллерией
 
Похоже те кто придумал всю эту историю, обкурились сталинскими процессами - там тоже фигурировали такие вот масштабные акции Врагов Народа
Востаннє редаговано gato 10.03.2018 13:16:53
Не згоден Згоден  Підтримка: 79%(37/47)

10.03.2018 13:33:31
gato 10.03.2018 13:16:22
тут вам покушение на целого перзидента с целым премьер-министром, не менее целым министром МВД, а также Турчиновым и непонятно каким боком примкнувшим к ним кроликом!
Уточняю: в этом списке приговоренных террористами не было Гроси - не заслужил!
И вообще ,откуда, от кого  стал известен замысел этого государственного переворота, когда его Организатор -ни пары с уст, он в шоке, как старого ,заслуженного контрабандиста так нагло  подставили!?Shock
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(32/41)

10.03.2018 14:02:07
Схоже, Петя у паніці: шанси на втримання влади падають катастрофічно, шанси втратити "нажитое непосильным трудом" зростають з кожним днем. Тому і така істерика:
 
- Он отметил, что речь идет не о перевозчике, а будут получены "неопровержимые доказательства, какие масштабные террористические акты готовились в Украине и какая для этого была задействована сеть".
 
Що це, як не пряма вказівка зфабрикувати "справу терористів"?
 
Як написав хтось в інтернеті, виник шквал питань до СБУ, на які служба виявилась не готовою. І головне питання: чому, замість того, щоб одним ударом знешкодити терористичну мережу, тільки розпіарили арешт перевізника? Це, до речі, і питання порохошавкам, які пишуть про інформацію, яку приховує СБУ: навіщо цей фальстарт, яка мета цього інформаційного вибуху, крім підготовки суспільства до відміни виборів?
Востаннє редаговано выздоравливающий 10.03.2018 14:43:39
Не згоден Згоден  Підтримка: 77%(33/43)

10.03.2018 14:04:00
На Дваче кстати придумали более правдоподобный вариант заговора -
 
ШОК! СЕНСАЦИЯ!
 
Покушение на Перзидента!  Рубан пытался отравить вальцмана некошерной мацой!
Не згоден Згоден  Підтримка: 76%(29/38)

10.03.2018 14:16:45
выздоравливающий 10.03.2018 14:02:07
Як написав хтось в інтернеті, виник шквал питань до СБУ, на які служба виявилась не готовою. І головний: чому, замість того, щоб одним ударом знешкодити терористичну мережу, тільки розпіарили арешт перевізника? Це, до речі, і питання порохошавкам, які пишуть про інформацію, яку приховує СБУ: навіщо цей фальстарт, яка мета цього інформаційного вибуху, крім підготовки суспільства до відміни виборів?
Информационная афера с Рубаном  - она очень плохо воняет, ибо, по законам жанра ,чтобы страшилки  о «тысячах запланированных жертв» сработали, организаторам теперь надо делать следующий шаг – совершать в Киеве теракт с десятками жертв, где-нибудь в метро или в центре. Типа, первый акт террористической пьесы публика осмеяла, а теперь мы пустим вам много-много кровушки и посмотрим, как вы будете смеяться дальше?  Цель акции – запугать население, перевести общественную атмосферу в режим «37-го года».  «Сообщников» Рубана нам покажут после этих терактов, после молниеносного «раскрытия» этого ужасного преступления. Все уже готово, осталось лишь дать отмашку... Вот так у нас теперь будут готовиться к выборам...Shock
 
Обмен Кремлевским опытом, понимаешь!
Не згоден Згоден  Підтримка: 76%(29/38)

10.03.2018 14:29:58
5 Дійсно, суцільні запитання і нєпонятки. Чомусь згадався тепловізор з бронесклом і Чернігівські грибники-заколотники. Скільки було за останні чотир роки громкіх разоблачєній уже й не пригадаєш. Як не пригадаєш, чи сів хоть хтось за щось подібне.
Разом з тим. У шоколадного справи йдуть все гірше. Тому до виборів число заколотів і заколотників буде зростати аж бігом. Та й СБУ має нагадувати про себе - не даром хліб же ж жує.
 
Про Рубана. Взяли зі зброєю - все зрозуміло, хоча набір досить дивний. А те що він там хотів-замишляв - тьомноє дєло. На хотєлку Рубана стосовно тероризму щось ситуація не накладається. Лупити з міномета по Верховній раді все одно, що з рогатки гатити по літаках. А  вткнути покушєніє з міномета на президента чи на шляху кортежу встановити МОНку? От якби оголосили, що на прицілі у Рубана був Козин, Конча-Заспа чи щось інше з цього набору.
 
Ясна річ, що нам, буцім, всього знати не положено, таємниця слідства і т.п. Однак інтрига є: З понеділка Юльку прималюють чи ні? А збитий барижним кортежем дідусь може не спроста дорогу переходив?
Востаннє редаговано Фельдкурат 11.03.2018 07:13:53
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(32/41)

10.03.2018 15:10:32
Коротше, або "теракти" організовували клінічні ідіоти, або ми стали глядачами чергової бездарної вистави. Не вперше.

А чому у нас немає терактів ?
 
стєснітєльность Владіміра Владіміровіча тут причиною ?
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(12/36)

10.03.2018 16:09:18
Питання без відповідей.

Я особисто чекаю 48 годин, до вечора неділі. Якщо знову це привіт з мишегір"я ( есбеушна гора знадобилась  тільки для того, щоб народити інформаційну мишку), офіційно заявляю - з понеділка мій президент, генпрокурор і верховна рада - Курт Волкер.  
Востаннє редаговано Дюма 10.03.2018 16:10:23
Не згоден Згоден  Підтримка: 77%(23/30)

10.03.2018 16:43:53

Антон Геращенко переконує, що внаслідок замаху на нардепа Ігора Мосійчука міг постраждати і він.
http://expres.ua/news/2018/03/10/287107-gerashchenko-zrobyv-guchnu-zayavu-shchodo-zamahu-mosiychuka
Не згоден Згоден  Підтримка: 62%(16/26)

10.03.2018 17:17:55
2
Знову зрада? Страждаєте?
СБУ взяло за жабра казла, медведчуківського підараса. Вас не радує ця подія? Якщо там є якісь нестиковки(а вони завжди є, навіть в ЦРУ), вам не похуй?
Тут же суцільний профіт: грохнуть казла в сізо - прекрасно, якщо вийде, все одно цей факт кине ще одну тінь на медведчука та його прихвостнів. Прищемлять їм хоч трохи яйця, нерви потріпають, може якусь копійчину видоять - по любому, це класно.
Невже не розумієте?
 
А те, що СБУ виставляє себе в привабливому світлі - всі хотять бути д'Артаньянами, особливо, захищаючи Батьківщину. Не зважайте, нехай випендрюються. Аби справу робили.
 
P.S. А де це геноцидна зубожінка? Ньюзван без неї ніби осиротів.
Чергова пластика чи черговий мінет за (привіт, Каддафі) 5 000 000 баксів?
Не згоден Згоден  Підтримка: 35%(12/34)

10.03.2018 17:26:08
Що б це значило? Вилазять недобитки? Совпадєніє?

Мартынюк: Компартия в Украине не запрещена. Сегодня мы не сможем идти на выборы, но завтра ситуация будет другой
http://gordonua.com/publications/martynyuk-kompartija-v-ukraine-ne-zapreshchena-segodnia-mi-ne-smozhem-idti-na-vibori-no-zavtra-situacija-budet-drugoy-234734.html
Востаннє редаговано Фельдкурат 10.03.2018 17:26:33
Не згоден Згоден  Підтримка: 64%(18/28)

10.03.2018 17:34:55
bloker 10.03.2018 13:16:03
Жду, когда к Рубану привяжут  какого-нибудь Власенка или иного члена БЮТ, с плавным переходом на Вону.
Ще рано. Ближче до виборів. Хлопнуть Вану в якій небудь "нейтральній" країні, типу Австрії чи Швейцарії.
Уявляєте?
Цугундер з видом на Альпи.
Довжелезний список злочинів, офшорів, лазаренків.
США вимагає видачі.
Згадуючи таїландський досвід, терміново приїздить секс-тренер лавров.
Рабінович погрожує зробити харакірі мураєву.
Заюльки проводять масові заходи блікування, супроводжуючи їх дрочингом. Плачуть.
Після виборів її випустять.
І Вана, мов сновида, на милицях, побреде в туманну далечінь...
 
А Ви напишете чергове, 3173-тє імхо, де у всьому звинуватите закулісу...
Не згоден Згоден  Підтримка: 32%(11/34)

10.03.2018 17:35:24
Дюма 10.03.2018 16:09:18
з понеділка мій президент, генпрокурор і верховна рада - Курт Волкер.  
На хвіст можна впасти?!
 
Автору 5
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(20/28)

10.03.2018 17:38:23
violonchelist 10.03.2018 17:35:24
На хвіст можна впасти?!

  Детрибулізовані ? Велком, аміго. smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(12/17)

10.03.2018 17:39:07
Дюма 10.03.2018 16:09:18
Я особисто чекаю 48 годин, до вечора неділі. Якщо знову це привіт з мишегір"я ( есбеушна гора знадобилась  тільки для того, щоб народити інформаційну мишку), офіційно заявляю - з понеділка мій президент, генпрокурор і верховна рада - Курт Волкер.  
Да ты что?shok Даже не представляю, как вышеперечисленные твой отказ переживут?? Столоваться( получать пенсию) тоже у Курта будешь надеюсь?Чтобы по чесноку.278385laie_48
bloker 10.03.2018 13:16:03
gato 10.03.2018 14:04:00
выздоравливающий 10.03.2018 14:02:07
Фельдкурат 10.03.2018 17:26:08
А вот зрадофилов пусть этот вопрос не ебет!rofl
Востаннє редаговано Марк 10.03.2018 17:39:52
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(10/33)

10.03.2018 17:47:43
Прикольно будет когда вся эта справа Рубана с покушениям на вальцмана эпично развалится - а порохатыши будут верещать что так изначально и было задумано
 
Alphatiger Rs 10.03.2018 17:17:55
Якщо там є якісь нестиковки(а вони завжди є, навіть в ЦРУ), вам не похуй?
pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 69%(22/32)

10.03.2018 17:52:53
Марк 10.03.2018 17:39:07
Да ты
Слышь, чувак - путен хуйло
 
Повториsmile3
 
Ах да - путеноидам все еще запрещено повторять эти слова. К тому же перед выборами
Востаннє редаговано gato 10.03.2018 17:54:40
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(24/33)

1 2 3   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login