для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

ЖИТИ ПО-НОВОМУ (статистика)

ЖИТИ ПО-НОВОМУ (статистика)

Завдяки Петру Порошенку Україна вирвалася на перше місце в Європі по багатьох показниках соціально-економічного розвитку. Тепер зрадо#оби не брехатимуть, ніби Україна пасе задніх.  Україна епохи Порошенка – це європейська країна, яка нарешті почала жити по-новому.  Кожен громадянин на собі відчуває покращення життя вже сьогодні. Як казав один політик минулого,  «жить стало лучше, жить стало веселее».
      За рівнем зарплат Україна давно обігнала пуйлову воюючу рашку, яка за переконаннями усіх свідків життя по-новому бідує через численні економічні санкції, падіння цін на нафту - газ та воєнні дії на різних фронтах, які виснажили країну.
 
Україна за рівнем зарплат посіла почесне перше місце серед країн Європи:

 
Можна з гордістю зазначити, що такі самі показники Україна має і за рівнем корупції,  де Україна обігнала навіть такі держави,  як Кенія, Нігерія, Південна Африка та інші.

 
Президент американської Ради з міжнародних відносин Річард  Хаас зазначив, що для Заходу некорумпованій країні  значно легше допомагати, ніж корумпованій, і це вселяє велику надію на наше життя по-новому.
 
Перше місце у Європі Україна посіла і за рівнем процвітання.
 
А у світовому масштабі вона хоч і відстає за цим показником від Уганди, Росії та Туреччини, зате випередила такі країни як Зімбабве та Південну Африку.
http://www.prosperity.com/rankings
 
За рівнем економічної свободи Україна обігнала навіть таку державу як КНДР:

 
(Про покращення ділового клімату, яке стало гордістю для усіх справжніх патріотів і прихильників нашого гаранта, я писала ось тут: https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/31841/user_id/10530.phtml )
 
За сприятливістю ведення бізнесу Україна обігнала такі держави як Індія та Сомалі.

 
За рівнем сприйняття корупції Україна обігнала Гватемалу і Сомалі:

 
За рівнем добробуту населення Україна випередила Замбію і Йемен:

 
На тлі результативних економічних реформ і прискореного розвитку, Україна б’є свої власні рекорди зовнішнього боргу:
https://news.finance.ua/ua/news/-/417136/valovyj-zovnishnij-borg-ukrayiny-perevyshhyv-117-mlrd
 
А за рівнем ВВП на душу населення Україна вирвалася на перше місце серед кран СНД:
 
Ще один рейтинг, який характеризує стан економіки країни, – Doing  Business від Світового банку. На першому місці в рейтингу знаходиться Нова Зеландія, а Україна зайняла 76-ту зі 190 позицій (в 2011 році було 149 місце).
 
Детально про перемоги Петра Порошенка можна прочитати тут: https://www.epravda.com.ua/cdn/cd1/2017/11/doing-business-2018/index.html
 
Колись за часів Кучми була телепередача під назвою «Не все так погано у нашому домі».  Зараз, зважаючи на соціально-економічні показники України епохи Порошенка, про це можна говорити значно оптимістичніше, адже перші місця у Європі і світі по багатьом показникам – це серйозні аргументи, які підтверджують, що ми дійсно стали жити по-новому.  Тож побажаємо нашому керманичу і подальших звитяг та перемог на ниві покращення життя своєї родини українського народу.

© Даяна [20.01.2018] | Рейтинг: 41.5/110 | Переглядів: 6751

2 3 4 5 41.5/110
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login