для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

МІФИ ПОРОХОБОТІВ у контексті відмови від російського газу.

МІФИ ПОРОХОБОТІВ у контексті відмови від російського газу.
У контексті російського газу порохоботи на сьогоднішній день активно розповсюджують три міфи банкової:
1. Україна не споживає російський газ.
2. Росія потерпає від того, що Україна не купує російський газ, бо через це загалом зменшився експорт «Газпрому».
3. Відмова від російського газу і купівля дорожчого газу у Європі – це ціна нашої газової незалежності.
У якості методички для порохоботів тут виступає брехня  самого президента:
"За останні 3 роки ми забезпечили енергетичну безпеку держави і диверсифікацію джерел енергопостачання. В 2016-2017 роках ми спожили нуль кубів російського газу».

Це абсолютна брехня, побудована на маніпуляції фактами. Насправді Україна і надалі споживає російський газ, лиш купує його у Європи, переважно у Словаччини, яка на цьому заробляє. Для того, щоб створити видимість незалежності від російського газу і подати це лохокторату  як велику перемогу,  було домовлено, що Словаччина купуватиме у Росії газ з розрахунку також і потреб України і потім перепродувати його нам  дорожче.
Зараз ринкова ціна російського газу суттєво знизилась.  Росія продає Європі газ по 180 дол. А у бюджеті на 2017 рік закладена ціна на російський газ, що купується в Європі, на рівні 245 доларів за 1000 кубічних метрів.
  245 – 180 = 65 дол. за кожну тисячу кубометрів (європейська маржа) . Можливо десь  фігурують і інші цифри, наприклад  за 2016 рік різниця становила 40 дол.
Але це вже не так важливо, головне, щоб зрозуміти саму схему  цих маніпуляцій і брехні.
 
2. Тепер розглянемо другий міф порохоботів, який полягає в тому, ніби Росія потерпає від того, що Україна не купує російський газ, бо через це нібито зменшився загальний обсяг експорту російського «Газпрому».
По-перше, навіть якби і було зменшення, то не завдяки Україні, бо як бачимо, Україна і далі споживає російський газ. А щодо «зменшення», то в одні країни було зменшення, а в інші збільшення, а в цілому  після того як Україна стала купувати російський газ у Європі, за статистикою  Газпрому експорт російського газу навпаки збільшився, ба більше, запровадивши конкурентноздатну ціну газу в 180 дол.,  Газпром в 2017 році встановив абсолютний рекорд експорту газу.
Єдине, що відбулося зменшення споживання газу в самій Україні через занепад економіки, підняття тарифів на газ та відторгнення Криму. На тому, як уряд бреше, що причин для підняття цін на газ немає, а потім піднімає ціни, я не зупиняюсь.
 
3.Третій міф порохоботів у контексті «відмови» від російського газу полягає в тому, ніби відмова від російського газу і купівля дорожчого газу у Європі – це ціна нашої газової незалежності.
Росія і Україні зараз пропонує купувати газ за європейськими цінами – 180 дол., але Порошенко демонструє лохокторату показовий патріотизм, мовляв це ціна нашої газової незалежності, хоча, як ми бачимо, цінова різниця насправді - це ціна брехні і маніпуляцій за рахунок українського платника податків.
Таким чином, пафосні патріотичні заяви про позбавлення залежності від російського газу є звичайним обдурюванням українців.  Залежності від газу нема лиш на папері  де юре, а де-факто Україна, на превеликий жаль, і надалі залежна від російського газу, і це становить певну небезпеку, яка полягає в наступному:
  "Газпром" регулярно заявляє про намір припинити поставки газу в Європу транзитом через Україну. Якщо там зважаться на такий крок, то, найімовірніше, він буде зроблений через два роки, коли закінчується термін дії десятирічного договору на транзит російського газу, підписаного "Газпромом" і "Нафтогазом" в 2009 році. "Газпром" в черговий раз підтвердив відмову від транзиту газу по території України після 2019 року.
В цих умовах  Словаччина не зможе вже забезпечити Україну необхідним обсягом російського газу, бо згортання транзиту російського газу через Україну автоматично спричинить за собою його дефіцит у словацькій точці реверсу Вельке Капушани, де російський газ юридично стає "європейським" і згодом його перепродують Україні.  Порошенко це розуміє, і його брехливий показовий патріотичний пафос спадає. Він починає говорити про можливе відновлення поставок російського газу напряму, заявивши, що Україна готова закуповувати російський газ, якщо він буде дешевим.
Але ж Росія вже давно пропонує Україні газ за 180 дол., то для чого Порошенкові, образно кажучи, рвати на собі вишиванку, переплачувати за рахунок платників податку, брехати і демонструвати вдаваний патріотизм та псевдонезалежність від російського газу, в той час коли він готовий повернутись до прямої газової залежності, адже він, за його словами – людина, яка ніколи не бреше і не обіцяє того, чого не може виконати.


© Даяна [10.01.2018] | Рейтинг: 33.6/92 | Переглядів: 1730

2 3 4 5 33.6/92
Коментарі

1 2 3 4 5   »
10.01.2018 22:20:30
Це імхо є продовженням попередньої теми: МІФИ ПОРОХОБОТІВ у контексті покращення ділового клімату.
Порада порохоботам: Перед тим як носитись по інтернетам з різними фейками, брехнею і маніпуляціями, беріть свої пропагандистські теми не з методички, а хоча би погугліть,  хоча… якщо куратор вимагає, то вам дійсно нікуди діватись.  Уявляю, як і зараз вам важко: аргументів для заперечень нема, а роботу виконувати треба. Ну що ж, працюйте так як умієте, як і у попередній темі про міфи порохоботів: «не читал «2», «давай по-новой, всё х_ня», флудна словесна діарея, флудні картинки і відеоролики і т.п.  Самим тупеньким (наприклад клонам дебільного Діми Філатова)  у якості контраргументу рекомендую запостити  відео своєї бабусі у червоній шапці чи фото своєї жінки (Альони Васюти) з ноутбуком.  Карацуба, не маючи змоги заперечити того факту, що Україна  де-факто не позбавилася  незалежності від російського газу і, швидше всього, відновить його закупки напряму,  може вчепитися до якихось другорядних дрібниць і намагатись зав’язати на цьому фоні «диспут»., щоб відволікти увагу від основного. Всі решта пишіть про що завгодно. Це буде гарний цирк, мені за подібною істерикою прикольно спостерігати. i55 smile3
Востаннє редаговано Даяна 10.01.2018 22:21:43
Не згоден Згоден  Підтримка: 77%(27/35)

10.01.2018 22:41:18
    Даяна, Ви не все врахували. Так званий європейський газ, тільки по "бамагам" іде з Росії в Європу, а потім реверсується в Вельке Капушанах. Насправді, оскільки газ іде через територію України, він зразу розподіляється по українських споживачах, не доходячи, звичайно, до Європи. А споживачі платять маржу, яка ділиться між зацікавленими сторонами, плюс - транспортні (віртуальні) витрати. Щось на кшталт уголь ахметова, Роттердам+, а це газ Словаччина+. Петя вміє красти заробляти.
Не згоден Згоден  Підтримка: 82%(27/33)

10.01.2018 22:48:38
TVOREC 10.01.2018 22:41:18
Даяна, Ви не все врахували. Так званий європейський газ, тільки по "бамагам" іде з Росії в Європу, а потім реверсується в Вельке Капушанах. Насправді, оскільки газ іде через територію України, він зразу розподіляється по українських споживачах, не доходячи, звичайно, до Європи. А споживачі платять маржу, яка ділиться між зацікавленими сторонами, плюс - транспортні (віртуальні) витрати. Щось на кшталт уголь ахметова, Роттердам+, а це газ Словаччина+. Петя вміє красти заробляти.
Дякую. Так, я про це десь читала, але без посилання на докази в українських джерелах у статтю це не подавала. Може ви дасте посилання, якщо пам'ятаєте?
 
А з приводу цього рошенівського цирку рашистський міністр енергетики сказав таке:
 
"экспорт газа в Европу растет настолько же, насколько сокращаются поставки газа в Украину. Если проанализировать баланс поставок российского газа в Европу, то можно увидеть, что его экспорт в Словакию и другие европейские страны в прошлом году вырос примерно настолько же, насколько сократились поставки газа на Украину. То есть баланс российских экспортных поставок сохраняется. Повлиять юридически на этот процесс мы не можем, поскольку возможность использования газопроводов в реверсном режиме предусмотрена европейским законодательством. Но, может, в этом и нет острой необходимости. Если Украина хочет закупать газ по более высокой цене у европейских посредников, то это больше проблемы самой Украины. В конце концов, это ее потребители переплачивают за газ, причем значительно".
Востаннє редаговано Даяна 10.01.2018 23:36:04
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(21/28)

10.01.2018 22:53:17
Даяна 10.01.2018 22:20:30
що Україна  де-факто не позбавилася  незалежності від російського газу і, швидше всього, відновить його закупки напряму,

    Як що в 2019 році буде пролонгований договір про подальшу поставку газу через Україну в Європу, то газ і надалі буде куплятись в Європи. Як що ж договор транспортування не буде пролонгований, Україна, можливо, буде отримувати газ з Росії напряму (до-речі, як нині й отримує), але по папірах буде рахуватись як з Європи, тільки + за транспортування через північний потік. А може ще якусь схему придумають.
Не згоден Згоден  Підтримка: 72%(18/25)

10.01.2018 23:01:26
Даяна 10.01.2018 22:48:38
Так, я про це десь читала,

     Я також десь читав, чи в Українській правді, чи в правдивій економіці. Не пам'ятаю.
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(15/21)

10.01.2018 23:11:42
Даяна 10.01.2018 22:48:38
Може ви дасте посилання, якщо пам'ятаєте?

     Порився в історії. Ніби то знайшов те що треба. Хотів глянуть, і ось що отримав:
 
Access forbidden (error 403)
Доступ запрещён (403) Доступ к запрошенной вами странице запрещен по административным причинам.

 
Цензури в нас немає, а можливо і є.biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 70%(16/23)

10.01.2018 23:19:45
TVOREC 10.01.2018 23:11:42
Порився в історії. Ніби то знайшов те що треба. Хотів глянуть, і ось що отримав:
https://www.rbc.ru/newspaper/2016/06/08/5756c66c9a7947c549a00c94
Тут розкривають деякі таємниці переговорів Газпрому з Нафтогазом і це питання згадується:
"Украина покупает у европейских трейдеров российский на 20–30% дороже, чем могла бы купить напрямую, причем по «виртуальному» реверсу (газ приобретается у конечного покупателя, но физически до него не доходит). "
 

Востаннє редаговано Даяна 10.01.2018 23:20:16
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(16/22)

10.01.2018 23:32:45
Даяна 10.01.2018 23:19:45
це питання згадується:

    Шавки цьому не повірять, бо це ж ресурс рашки. А на українських, як я розумію, така інформація швиденько "зачищається". І взагалі, то марна справа переконувати у чомусь пецканутих. У них є методичка і голодний шлунок. А голод, самі розумієте, затьмарює здоровий глузд.
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(16/22)

10.01.2018 23:42:43
TVOREC 10.01.2018 23:32:45
Шавки цьому не повірять, бо це ж ресурс рашки. А на українських, як я розумію, така інформація швиденько "зачищається". І взагалі, то марна справа переконувати у чомусь пецканутих. У них є методичка і голодний шлунок. А голод, самі розумієте, затьмарює здоровий глузд.
Вони на диво мовчать, не флудять, а лиш мовчки мінусують, а я так чекала цирку... Happy birthday Happy birthday Happy birthday
Я хвилююся за них, адже, коли нема вихлопу, це сильно напружує:
biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 68%(13/19)

10.01.2018 23:43:39
а про ядерную физику будет, ссылаясь на гнапа ?
Не згоден Згоден  Підтримка: 35%(9/26)

10.01.2018 23:44:29
О, нарешті почалось... Прорвало, засмерділо... Сідаємо зручніше і спостерігаємо. i55  biggrin
Востаннє редаговано Даяна 10.01.2018 23:48:47
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(15/21)

10.01.2018 23:49:56
Даяна 10.01.2018 23:44:29
Сідаємо зручніше і спостерігаємо.

  Щас Тузік від Віолончеліста підтягнеться. Їсти то хоцця.
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(18/24)

11.01.2018 00:46:02
TVOREC 10.01.2018 23:49:56
Даяна 10.01.2018 23:44:29
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(7/23)

SIM

SIM
11.01.2018 01:02:45
Даяна 10.01.2018 22:20:30
Уявляю, як і зараз вам важко: аргументів для заперечень нема, а роботу виконувати треба.
Никаких проблем: им платят за срач. Чтобы хоть не на полную халяву.
 
Подождите, скоро ушастый набурит скважит и наоткрывает краников. И Ахметов обещал за 5 лет просверлить пару дырок. В смысле, он подумает, если Роттердам++ не отменят.
Востаннє редаговано SIM 11.01.2018 01:04:31
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(12/17)

11.01.2018 10:15:38
TVOREC 10.01.2018 23:49:56
Щас Тузік від Віолончеліста підтягнеться. Їсти то хоцця.
Якщо ви вже згадали про цю шавку, який разом з Воронзом вилизував Юліні лабутени і критикував Порошенка, доки його не перевербували, то Тузік у цій темі якраз є чудовою ілюстрацією - як порохоботи за рошеннівську похльобку розповсюджують фейки і брехню, наприклад:
В той час, коли десятками прикладів доведено, що Україна і надалі купує російський газ через посередників за підвищеною ціною, цей порохобот тиражує брехню:
Тузик_Киевлянски 02.01.2018
Мы 2 года не покупаем расейский газ, а пользуемся газом европейцев

В той час, коли об'єми експорту газпрому не зменшилися, а збільшилися цей порохобот тиражує капслоком нічим не підтверджену маячню зі своєї методички:
Тузик_Киевлянски 02.01.2018 20:48:47
ГАЗПРОМ НАЧАЛ ПРОДАВАТЬ НАМНОГО МЕНЬШЕ ГАЗА. Остальной твой бред даже лень комментировать...
Дійсно, "бред" без жодних доказів.fp І це при тому, що Газпром у 2017 році встановив абсолютний рекорд експорту газу за всю історію.
Ось на що здатні перевертні, коли очень кушать хочется. biggrin
 
Ну, а клон дебільного Діми Філатова у контексті мого першого повідомлення у цій темі флудною картинкою підтвердив мою правоту стосовно "аргументів", якими користуються порохоботи.
 
Але в цілому вони слабенько тут попукали, а я так надіялась потішитись їхнім безсиллям протистояти фактам у вигляді флудної істерики. У попередній моїй темі у них був справжній феєрверк словесної діареї і флудних картинок та відероликів: https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/31841/user_id/10530/filter/interesting.phtml#main_comments  
biggrin
Востаннє редаговано Даяна 11.01.2018 10:45:04
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(15/20)

11.01.2018 10:19:52
Це абсолютна брехня, побудована на маніпуляції фактами. Насправді Україна і надалі споживає російський газ, лиш купує його у Європи, переважно у Словаччини, яка на цьому заробляє.
1)
цю хуйню "від даяни" давним давно АВТОРИТЕТНІ ЛЮДИ спростували..

  газ у ЄВропі,навіть раніше частково куплений в Росії ПЕРЕСТАЄ БУТИ РОСІЙСЬКИМ.
 
ЦЕ Є ГАЗ з ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ.

 
2) Даяна наполягає,щоб Україна розпочала купувати газ в Росії "без посередників" ?
 
ХУЙЛО АПЛОДУЄ СТОЯЧИ.
Востаннє редаговано Pavlotex 11.01.2018 10:21:20
Не згоден Згоден  Підтримка: 24%(7/29)

11.01.2018 10:25:54
3.Третій міф порохоботів у контексті «відмови» від російського газу полягає в тому, ніби відмова від російського газу і купівля дорожчого газу у Європі – це ціна нашої газової незалежності.

Украина импортировала в 2016 году более 11 млрд кубометров газа.
Нафтогаз в 2016 году импортировал природный газ на сумму 1,6 млрд долларов, что более чем в три раза меньше финансовых требований Газпрома. Об этом сообщил главный коммерческий директор украинского госхолдинга Юрий Витренко.
 
"Газпром хочет получить от Нафтогаза за газ в 2016 году 5,3 млрд долларов. А мы заплатили за весь газ из Европы (а мы в 2016 году импортировали газ только из Европы) – 1,6 млрд долларов. То есть на газ из Европы мы израсходовали в три раза меньше, чем могли бы потратить на газпромовский газ", – написал он на своей странице в Facebook.

"Божественна Даяна" наполягає,що газ ЗА КОНТРАКТОМ ТИМОШЕНКО ДЕШЕВШИЙ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО ? ))
 
Даяна вирішила за 30 срібляників від газпрому "попрацювати" ?
 
не вона перша..не остання..
Не згоден Згоден  Підтримка: 28%(8/29)

11.01.2018 10:30:39
Тепер розглянемо другий міф порохоботів... за статистикою  Газпрому експорт російського газу навпаки збільшився, ба більше, запровадивши конкурентноздатну ціну газу в 180 дол.,  Газпром в 2017 році встановив абсолютний рекорд експорту газу.
в кубометрах..
 
особливо тупим.
 
Эксперты зафиксировали 19-кратное падение прибыли «Газпрома»
 
/ РИА Новости
Прибыль «Газпрома» во втором квартале 2016 года сократилась в 19 раз по сравнению со вторым кварталом 2015-го — cо 137 до 7,2 миллиарда рублей. Об этом свидетельствуют расчеты экспертов «Интерфакса» на основе данных компании.
Чистая прибыль «Газпрома» рухнула на треть
 
Чистая прибыль «Газпрома» за январь — июнь 2017 года сократилась на 34,8 процента по сравнению с первым полугодием прошлого года и составила 408,054 миллиарда рублей.
 
Чистый долг «Газпрома» по состоянию на 30 июня 2017 года составлял 2,92 триллиона рублей, этот показатель увеличился на 19 процентов с конца 2016 года.
 
14 августа сообщалось, что чистая прибыль головной компании «Газпрома» за первые шесть месяцев 2017 года упала в 11 раз к аналогичному периоду прошлого года, составив 17,4 миллиарда рублей.
 
Востаннє редаговано Pavlotex 11.01.2018 10:41:38
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(6/24)

11.01.2018 10:31:16
  Даяно..
 
Всі твої "міфи порохоботів" -ГІВНО .
Не згоден Згоден  Підтримка: 26%(7/27)

11.01.2018 10:44:38
Чистый долг «Газпрома» по состоянию на 30 июня 2017 года составлял 2,92 триллиона рублей, этот показатель увеличился на 19 процентов с конца 2016 года.

http://forum.comments.ua/index.php?showtopic=132400
 
Объем средств Фонда национального благосостояния
  
 
в млрд. долл. США
 
в млрд. рублей
 
в процентах к ВВП*  
 
01.12.2017 66,94 3 904,76

Даяна,розкажи ще... як росте благополуччя Росії завдяки тому,що Україна не купує її газ !!!))))
Востаннє редаговано Pavlotex 11.01.2018 10:57:40
Не згоден Згоден  Підтримка: 22%(5/23)

1 2 3 4 5   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2018 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login