для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

МІФИ ПОРОХОБОТІВ у контексті покращення ділового клімату.

МІФИ  ПОРОХОБОТІВ у контексті покращення ділового клімату.
Вчора лягла пізно. Сьогодні вранці хотіла трішки відіспатись, як почула дзвінок домофону.  Натиснувши кнопку, на екрані побачила щасливі усміхнені обличчя декількох людей з якоюсь літературою і плакатами.  Вони вигукували: «Мы Вам принесли благую весть!»
«Свідки Єгови» - подумала я, і відповіла стримано: «Доброго ранку.  Вибачте, що не впускаю до хати, але я Вас прекрасно чую і бачу. Слухаю Вас» .  І у відповідь почула радісну новину:
«Мы – церковь «Жыты по-новому» . Радуйтесь, ибо пришло время жыты по-новому! Покращення жыття вжэ сьогодни!  Слава св.Петру  и пророку его  Владимиру, которые стремительно несут нас в светлое будущее.  Несите эту благую весть по всему миру, дабы каждый тёмный человек услышал – какие невероятные перемены происходят в нашей жизни!»
« - Ви про що?» - перебила їх я. Які такі чудові зміни?
«- Покращення жыття сьогодни уже началось!  В индексе улучшения делового климата Украина заняла первое место!  Пророк Владимир это объявил в фейсбуке.  К нам идут инвестиции,  народ стал зажиточнее, покращення жыття уже сьогодни, жить стало лучше, жить стало веселей!  Передайте эту весть родственникам, друзьям, соседям  и всем, кому сможете. Интернет и социальные сети Вам в помощь!
«-Гаразд, але хочу Вас запитати (перебила я): Якщо за Вашими словами в  Україні так стрімко зростає ділова активність, інвестиційний клімат, різко покращуються економічні показники і т.п., то в цьому році , в крайньому випадку до наступних президентських виборів, шановний Петро Олексійович напевно вже точно продасть весь свій бізнес,  як і обіцяв?  
«- Что за глупые вопросы? (почула я у відповідь). Конечно продаст! Разве Петр Алексеевич популист? Разве он  когда нибудь врал?  Разве Вы не слышали от него, что он человек,  который не умееет врать и не даёт обещания, которые не сможет выполнить?
« -  Авжеж, чула.  Гаразд, я розповсюджу  благу вість. Дякую, всього Вам  доброго» - відповіла я, вимкнула домофон  і пошкандибала в душову.  Виспатись не вдалося. Випила чашку кави без кофеіну, сіла в авто і поїхала на «Нову пошту» відправити своїй бабусі подарунок до її дня народження.  На вулицях творилось щось неймовірне.  Навкруги бігали якісь хлопчаки з газетами, вигукуючи «Благая весть!», тролейбуси були обліплені плакатами «Жити по-новому!», «Покращення життя вже сьогодні!» - «Україна – попереду!» , «Час єднатись!», «Слава  св.  Петру і пророку його Володимиру!» і т.п.  Якийсь підвипивший чоловік в окулярах стояв з плакатом, на якому була зображена якась таблиця, і викрикував :
« - Трепещите, зрадойобы!  Украина – вперде!  Перемога переможная! Теперь, рашистские мрази, Вы не будете за кремлёвскую похлёбку врать про зубожиння народа! Теперь не найдёте Вы зрадушку зрадливую, ибо …»
Десь збоку від мене ледь чутно  грала якась дуже знайома  мелодія, але я ніяк не могла збагнути – звідки вона, і раптом здогадалась. Вона така ж сама, як і мелодія мого будильника...
             Я прокинулась з почуттям, що добряче виспалась. Та й ще попереду два вихідні…  Згадала свій дивний сон,  посміхнулась,  солодко потягнулась у ліжку, спустила з ліжка ноги, потрапивши прямо  у капці і пошкандибала в душову.  Потім зробила собі  чашку кави без кофеіну і сіла за ноутбук. Згадавши про дивний сон, ввела у гугл «Україна. Поліпшення ділового клімату». Знайшла у фейсбуці радісну звістку Володимира Гройсмана: «Гарна новина! Financial Times визнала Україну першою серед всіх пострадянських країн світу щодо поліпшення ділового клімату. Показники темпу розвитку у нашої держави виявилися найкращими».
Цю радісну новину супроводжувала позначка «перемоги 2017» і таблиця росту поліпшення ділового клімату.  Перше, що мені кинулось у вічі, то це той факт, що ріст ділового клімату  на тій таблиці вираховувався не за 2017 рік чи час прем’єрства Гройсмана, а, починаючи ще з 2010 року, себто цей графік увібрав в себе і показники усіх Володіних папєрєдніків, починаючи з 2010 року.

Таким чином,  Україна за  час з 2010 року могла піднятись, умовно кажучи, на 50 балів, потім упасти на 25 балів і зафіксувати в цілому ріст за цей період у 25 балів!
Я продовжила гуглити цю тему  і знайшла  на "цензорі" ось таке фото:

У ньому були написи «Яке зубожіння! і «Бариги рейтинг купили». Таким чином, той, хто це малював, напевно був впевнений, що поліпшення ділового клімату з 2010 по 2017 рік - це дійсно заслуга лише Гройсмана і Порошенка і що це є показником зростання добробуту населення, а не його зубожіння.
  
Тоді я поцікавилась , - а що собою взагалі являє індекс зростання ділової активності. Виявляється,  цей показник складається з таких критеріїв,  як : законодавство в плані простоти ведення бізнесу, вартість отримання дозволів на будівництво, розмір податкової ставки, простота податкової системи, рівень приватизації, рівень інвестицій,  процедури експорту-імпорту, отримання кредитів, вирішення комерційних суперечок у суді, сплата судових витрат електронними каналами  і навіть підключення до електромережі.
 
Я припустила, що, може у чомусь помиляюся і цей показник справді є показником добробуту населення, а не його зубожіння.   А добробут населення, як відомо, визначається його заробітною платою і купівельною спроможністю.
І тоді я знайшла ось таку «перемогу» Порошенка і Гройсмана:

Виявляється, Україна не лише очолює рейтинг найбідніших країн Європи, але й програє країнам Європи і при обліку зарплати "до податків" - 7 350, за даними Мінфіну. Що стосується співвідношення українських зарплат і купівельної спроможності населення, то тут ми теж пасемо задніх, обігнавши лише дві убогих країни.
 
Зайшла я на одну сторінку фейсбуку, де адепти церкви  «життя по-новому» носилися з радісною звісткою про поліпшення ділового клімату, і подала два факти з відповідними посиланнями:
1. Дані Гройсман взяв, починаючи з 2010 року .
2. Покращення ділового клімату жодним чином не відображає ні рівня економіки країни, ні рівня життя народу.  В українців при Порошенкові і Гройсмані зарплата скотилася до найнижчої у всій Європі (190 євро) .
 
Думала, що мені хтось буде аргументовано заперечувати, спростовувати фактами і т.п., але у відповідь посипався флуд і словесна діарея тупих зазомбованих ідіотів, які малювали мені оцінку «2», писали «давай по-новой, всё х_йня», постили якісь тупі відеоролики і флудні картинки, а якийсь придурок у відповідь на подані факти почав постити флудні фото очевидно своєї бабусі чи то дружини або співмешканки з ноутбуком і таке ж відео тієї бабусі  у червоній шапці, яка щось викрикувала (напевно про "життя по-новому").
  
     Тоді я спитала:  « Це ж ознака вашої тупості і безпорадності. Ви по суті хоча би двох пунктів аргументів  щось можете сказати?».  Але відповіді не дочекалася, бо задзвонив домофон.  Натиснувши кнопку, на екрані побачила щасливі усміхнені обличчя декількох людей з якоюсь літературою і плакатами.  Вони вигукували: «Мы Вам принесли благую весть!  Мы – церковь «Жыты по-новому» . Радуйтесь, ибо пришло время жыты по-новому! Покращення жыття вжэ сьогодни!  Слава св.Петру  и пророку его  Владимиру, которые стремительно несут нас в светлое будущее.  Несите эту благую весть по всему миру, дабы каждый тёмный человек услышал – какие невероятные перемены происходят в наший жизни!»…


© Даяна [07.01.2018] | Рейтинг: 32.5/82 | Переглядів: 1530

2 3 4 5 32.5/82
Коментарі

1 2   »
07.01.2018 18:12:31
shokПОРОХОБОТИ КРУГОМgirl_hospital
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(10/28)

07.01.2018 19:01:48
Музычки не хватает
smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 41%(11/27)

07.01.2018 19:19:05
po_novoj Писанину этого допысувача - не читаю 2
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(10/26)

07.01.2018 19:25:54
Сучня на службі
Не згоден Згоден  Підтримка: 70%(21/30)

07.01.2018 19:39:07
fp2
Востаннє редаговано voronz 07.01.2018 19:42:09
Не згоден Згоден  Підтримка: 42%(11/26)

07.01.2018 19:46:44
Даяна
посміхнулась,  солодко потягнулась у ліжку, спустила з ліжка ноги, потрапивши прямо  у капці і пошкандибала в душову.  Потім зробила собі  чашку кави без кофеіну і сіла за ноутбук.
Чергова спроба спокусити Тузіка?  Правильно. Молодець!
Але...
Даяна
потрапивши прямо  у капці
Такі подробиці еротизму аж ніяк не додають. Нафіг.
Даяна
пошкандибала в душову
Як ти думаєш, які відчуття викликає в чоловіків істота, що "шкандибає в душову"? Вони хочуть побігти в душову за нею?
Хрен там.
Пристрелити хочуть, щоб не мучилась.
 
Попробуй так:
Даяна
повільно зняла пеньюар, що мов пушинка, ковзнув по тілу, падаючи на підлогу, і пританцьовуючи стегнами ламбаду, пружною ходою рушила в душову...

Тузік твій. Гарантую.
Не згоден Згоден  Підтримка: 48%(11/23)

07.01.2018 19:55:35
  Я прокинулась з почуттям, що добряче виспалась. Та й ще попереду два вихідні…  Згадала свій дивний сон,  посміхнулась,  солодко потягнулась у ліжку

З ВІКІ.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B2%27%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BE%D0%BD_%D0%92%D1%96%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8
«Дев'ятий сон ВіриДаяни Павлівни»
 
Дія оповідання відбувається на тлі періоду перебудови в СРСР, у творі навіть пропонуються фантастичні пояснення її причин.
 
Головна героїня оповідання — ДаянаВіра, прибиральниця у громадському туалеті.
Вона захоплюється філософською системою соліпсизму і веде насичене культурне життя, яким непомітно і ненав'язливо керує подруга з сусіднього туалету. У певний момент подруга відкриває ВіріДаяні таємницю життя, хоча й не може розкрити її сенс. Ця таємниця виявляється дуже простою і протягом оповідання стає доволі швидко зрозумілою — все йде так, як ми побажаємо. ВіраДаяна бажає, щоб у туалеті були картини і музика.
 
Саме це стає пружиною подій, починаються демонстрації, в туалеті забувають лозунг «Парадигма перебудови є безальтернативною!», після чого заклад приватизується. Новий власник вішає картини, Віра тепер також ставить музику, так що перші схвильовані відвідувачі використовують туалет під музику Баха. Бажання Віри здійснилось, але перебудова триває, і ось вже на місці туалету — розкішний магазин.
 
Єдине, що не зрозуміле Вірі, чому люди і речі виглядають так, ніби вони в гівні, а з-за стінки чутно шум потоку. В апофеозі оповідання грандіозна ілюзія руйнується, потік гівна усе затоплює і відносить Віру на Страшний суд. За соліпсизм карають вічним перебуванням в радянській реалістичній прозі, але там вже все зайнято. — Що робити? — питає Суддя. Врешті Віру поміщають як Віру Павлівну в книгу, яку вивчали в радянській школі, — «Що робити?» Чернишевського.  
Востаннє редаговано Pavlotex 07.01.2018 20:21:18
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(9/24)

07.01.2018 20:32:59
Pavlotex 07.01.2018 19:55:35
Головна героїня оповідання — ДаянаВіра, прибиральниця у громадському туалеті.
Паша, Ви клеїтесь до Даяни?
Маю сказати, Ви це робите доволі незграбно.
 
Поли плаща розлетілись, мов крила,
Павло волосатий весь, неначе горила.
Ще й по коліна висять причандали.
Нещасній Дуні млосно стало...
Не згоден Згоден  Підтримка: 32%(6/19)

07.01.2018 21:05:16
Слава св.Петру  и пророку его  Владимиру!
Не згоден Згоден  Підтримка: 65%(11/17)

07.01.2018 21:17:24
Слава КПСС!patient
Не згоден Згоден  Підтримка: 63%(10/16)

07.01.2018 21:17:36
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 70%(14/20)

07.01.2018 21:59:57
5 Шановна Даяна, трішечки не правильно. Потрібно за Петіні досягнення говорити з його діда-прадіда, десь так з 1913 року.biggrin От вичитав в однім дослідженні "УКРАЇНА ПІД ЧАС ПРАВЛІННЯ
ІМПЕРАТОРА МИКОЛАЯ ІІ" про досягнення. На 1913 рік на території України діяв 21 металургійний завод, що забезпечувало 69 % загальноросійського виробництва чавуну, 57 % сталі та 58 % прокату. Із загального видобутку залізної руди у Імперії південь дав 72,3 %. У Донецькому басейні було добуто 78% російського вугілля, виготовлено 99% коксу. В Україні налічувалося 450 машинобудівних та металообробних підприємств, які виробляли 20,2% всієї продукції машинобудування та металообробної промисловості Російської Імперії. Українськими заводами випускалося понад 50% сільськогосподарських машин і 40% паровозів. На українську промисловість припадало 25% всіх іноземних інвестицій. А що ж по зарплаті? Читаємо. Так звана «робоча аристократія», яка складала 30% від всіх працівників, у 1914 р. мала заробітки від 40 крб., Люди престижних на той час професій, таких як машиніст, електрик, заробляли до 100 крб. у місяць. Ну 100 крб. ніби то не гроші, але:  У Миколаївську епоху рубль був еквівалентний 0,774235 г. золота, Отже, елітний робітник міг купити за місячну зарплату 77,4 грама золота. Враховуючи, що золото на сьогодні коштує 1000 гривень, то в гривнях елітний робітник одержував би 77400 гривень. Навіть мінімалка була б тисяч 30. Я тільки не розумію, нафіга той ульянов-ленін-бланк революцію робив? biggrin А Ви з 2010 порівнюєте. А на порошавок не звертайте уваги. В них вища нервова діяльність знаходиться на рівні рефлексів (про собак Павлова чули?), їсти, пити, спорожнятись і розмножуватися, збільшуючи популяцію дебільно-примітивних істот, як віртуальних, так і реальних.
Востаннє редаговано TVOREC 07.01.2018 22:15:30
Не згоден Згоден  Підтримка: 56%(9/16)

07.01.2018 22:09:18
Alphatiger Rs 07.01.2018 19:46:44
Як ти думаєш, які відчуття викликає в чоловіків істота, що "шкандибає в душову"? Вони хочуть побігти в душову за нею?
biggrin
Alphatiger Rs 07.01.2018 20:32:59
Поли плаща розлетілись, мов крила,
Павло волосатий весь, неначе горила.
Ще й по коліна висять причандали.
Нещасній Дуні млосно стало...
278385
Востаннє редаговано executioner 07.01.2018 22:10:19
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

07.01.2018 23:15:24
похабную статейку поверхностно, наискосок просмотрел...Аффтарша не туда галиматью лепит, правильнее на сепарских сайтах!Attention там оценятpion
...хотя и здесь кацапских мразей, тыцяющих под подобным испражнением пятёрочки, хаватаетI do not know
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(7/14)

SIM

SIM
07.01.2018 23:23:55
Тузик, ты уже тыцьнул пятёрочку?
Не згоден Згоден  Підтримка: 46%(6/13)

SIM

SIM
07.01.2018 23:25:57
Якийсь підвипивший чоловік в окулярах стояв з плакатом, на якому була зображена якась таблиця, і викрикував :
« - Трепещите, зрадойобы!  Украина – вперде!  Перемога переможная! Теперь, рашистские мрази, Вы не будете за кремлёвскую похлёбку врать про зубожиння народа! Теперь не найдёте Вы зрадушку зрадливую, ибо …»
Это был точно человек, а не собака? Если человек, то знаю одного такого из-за поребрика.
Востаннє редаговано SIM 07.01.2018 23:43:00
Не згоден Згоден  Підтримка: 45%(5/11)

07.01.2018 23:57:32
SIM 07.01.2018 23:23:55
Тузик, ты уже тыцьнул пятёрочку?
Ты сегодня очень высоко прыгал и ударился головой? 278385 Или ты смог "почитать" третий комментарий, но не осилил понять прочитанное? Может ты тоже "научный" сотрудник?
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(5/13)

08.01.2018 00:20:04
Тузик_Киевлянски 07.01.2018 23:57:32
"научный" сотрудник
Востаннє редаговано executioner 08.01.2018 00:24:24
Не згоден Згоден  Підтримка: 40%(4/10)

SIM

SIM
08.01.2018 01:00:05
Тузик_Киевлянски 07.01.2018 23:57:32
Или ты смог "почитать" третий комментарий
Твои комментарии с самого начала читать? Шутник. Но видимо, сегодня ты решил не дать мне обзавидоваться. Ниче, Пашка еще напишет.
 
В целом воем запецков удовлетворён.
Востаннє редаговано SIM 08.01.2018 01:03:46
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(8/12)

08.01.2018 09:10:51
Цікаво - а чого це ви пізно лягаєте?
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(6/10)

1 2   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2018 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login