для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

ВОНА ПРАЦЮЄ

ВОНА ПРАЦЮЄ
ВОНИ БАЛАКАЮТЬ
ВОНА ПРАЦЮЄ
 
ВОНА – це Кіровоградська міська рада smile3

Вже рік не існує на мапі України міста Кіровограда, однак Кіровоградська міська рада існує. Більш того, відмовляється змінювати свою назву.
 
Це Площа Героїв Майдану у Кропивницькому.

 
18 серпня КП "Благоустрій" з власної ініціативи вистлав на місці газонів біля фонтанів декоративні доріжки з різнокольорового щебеню.
  
Однак, комунальники забули мудре прислів'я: відмір два рази – відріж один. Чи, як каже мордва, сємь раз отмєрь – одін раз отрєжь.
Виявилося, що дітки як бігали по газонах, так і бігають. І по барабану їм трава там чи декоративний щебінь.
  
Тільки от після дитячої біганини по щебеню, комунальникам доводиться по всій площі збирати розкидану красу, сортувати зібраний щебінь по кольорах, і розкладати його по смугах. І так щодня. Щебінь потрапляє навіть у фонтани, засмічуючи й забиваючи їх.
 
Тут би впору згадати детективний роман Бориса Акуніна "Пелагія та білий бульдог", де чорним по білому написана відома житейська істина: "Мудрый законодатель подобен опытному садовнику в публичном парке. Тот, засеяв газоны, не сразу дорожки прокладывает, а прежде посмотрит, каким путем людям удобнее ходить - там и мостит. Чтобы не протаптывали собственных тропинок".
Однак комунальники та міськрада воліють звинувачувати малолітніх "вандалів" та їхніх "нерадивих" батьків. От і збирають комунальники щодня навкарачки щебінь. Сортують по кольорах. Розкладають по смугах.
В той час як могли б займатися іншою не менш корисною роботою. Фарбувати траву зеленою фарбою. Чи там зубною щіткою туалети чистити. Чи які там в нас ще є совдепівські знущання над вільною особистістю?
 
Небайдужий кропивницький журналіст зняв ось таке відео про тортури жіночок-комунальниць:
https://www.facebook.com/krrada.official/videos/1955855641370500/
 
Шо характерно, представник міської ради радо (перепрошую за тавтологію) спілкується з містянами на офіційній сторінці міськради у ФБ, однак інших точок зору, крім позиції КП "Благоустрій" і міської ради агресивно не сприймає.
Будь-яке припущення, що щебінь з площі краще прибрати, сприймається в штики.
 

 
Дуже показово, що представник міськради у розмові з опонентами поводить себе "по-начальствєному", приправляючи кожну свою репліку реліктовим совдепівським хамством: знай своє місце, а як що не подобається, то сам візьми і зроби, а то говорить тут всі вумні, а як дєло дєлать, то у нас вумних нема, а з Кієва вумнічать каждий може. До того ж, він категорично відмовляється називати своє ім'я та посаду.
 
Прикро, але в українському Кропивницькому живе і квітне радянський Кіровоград. І живе він просто у міській раді. Опанувавши фейсбук, він ще перебуває в минулому столітті. Він не розуміє, що кропивничани не його підлеглі, а він далеко не барін. Навпаки, міська рада існує, щоб служити народу. Як і всяка інша влада.
 
Печально, коли у обласному центрі країни, яка йде до європейської спільноти, робітник міської ради, призначений для спілкування з містянами, спілкується з ними, як з бидлом, будучи впевненим у своїй безкарності та безапеляційності позиції міськради з будь-якого питання. Навіть такого дрібного, як якийсь щебінь. Несприйняття критики поглиблює розкол між суспільством та державою, в той час як нині, у стані війни ми маємо докладати всіх зусиль для співпраці.
 
Певен, що подібна ситуація вимальовується не лише у Кропивницькому. Її легко уявити в декораціях будь-якого українського міста. Тож постає питання: а чи до Європи ми йдемо? І чи потрібна Європі Україна, котра на ділі фарширована совком?
 
Та я твердо переконаний у своїй вірі, що децентралізацію влади буде доведено до кінця. А на місцях ті совдепівські мури, що за ними влада, включно з найдрібнішим чиновничком найдрібнішої міської ради, ховається від свого народу, будуть зруйновані. Головне не дати забути чиновникам, що насправді влада належить не їм, а народові. Що Народ віддає їм владні повноваження лише для того, щоби чиновники цьому народові служили. Чиновник має усвідомити, що він не барін, а слуга. І не лише усвідомити, а повірити в це і прийняти в душі своїй.
І може ще настане той час, коли кожен український чиновник керуватиметься принципом, що його сформулював ще у позаминулому столітті міський голова тоді ще імперського Єлісавєтграда, а нині українського Кропивницького, Олександр Миколайович Пашутін: "Служіння громаді має бути метою життя". Ці слова мають висіти в кожному владному кабінеті замість портрета президента, починаючи від сільради, а закінчуючи Верховною Радою, Кабміном та Адміністрацією Президента.
 
Адже ж не може так бути, що гуманістичний принцип, якого ще за Російської імперії дотримувалися українські інтелігенти, серед яких можна згадати гучні прізвища меценатів Терещенків, Ханенків та Симиренків, діячів мистецтва Тобілевичів, Старицького, Кропивницького, на честь якого названо місто про яке я оце пишу, лікарів Богомольця, Мухіна, Пирогова, відімре у ХХІ сторіччі, на шляху України до цивілізованого світу, який на цьому принципі побудований і тримається.
 
Хочеться вірити в краще. А для цього треба діяти. Зокрема нагадувати владі, хто їй цю владу надав. Тож, як закінчаться вихідні, прогуляюся до чомусь все ще Кіровоградської міської ради славного міста Кропивницького.

© @ндрійко [25.08.2017] | Рейтинг: 39.2/36 | Переглядів: 2395

2 3 4 5 39.2/36
Коментарі

1 2 3 4   »
sob

sob
25.08.2017 12:34:26
5
А нельзя ли это цветной щебень залить каким-нибудь цементирующим раствором, клеем? Либо сделать прозрачное покрытие. Фиг знает, я не строитель, но уверен, что это возможно..Да и площадь небольшая. А дети имеют право бегать везде, где это не опасно и не мешает, в том числе по траве парков и по камушкам на вашей площади
Востаннє редаговано sob 25.08.2017 12:36:33
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(4/8)

25.08.2017 12:47:41
Андрійку, за такими, як Ви, майбутнє !
Не згоден Згоден  Підтримка: 11%(1/9)

25.08.2017 13:10:41
І дурневі ясно, що на цій оборудці хтось заробив і продовжує заробляти, Та допоки клани в нашій країні вертикальні, нічого не вдієш (якщо пам"ятаєте, навіть для того, щоб "закрити" старшого лейтента з Врадієвського РВВС знадобилось особисте втручанння президента України Віктора Януковича ?).  Треба вимагати децентралізації, але не а ля "by Медведчук", а справжньої -  "штатизації", тоді цих гавриків засудить, якщо не підзвітна громада, то конкуренти по програному тендеру.  
Востаннє редаговано Дюма 25.08.2017 13:12:00
Не згоден Згоден  Підтримка: 89%(8/9)

25.08.2017 13:11:50
автор, не для образи, токмо на майбутнє:
18 серпня КП "Благоустрій" з власної ініціативи вистлав на місці газонів
Класти, розкладати що-небудь на якійсь поверхні або вкриваючи поверхню чогось; слати.
- застелив, вистелив, виклав, укладати, класти і т.п.
- стелити підлогу, долиною стелиться туман.
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

25.08.2017 14:15:19
dobryj5 25.08.2017 13:11:50
автор, не для образи, токмо на майбутнє
Дякую!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)

25.08.2017 14:51:47
5Якщо хтось робить декоративні доріжки, то комусь це вигідно. Цього року вони появилися і в Харкові. Правда не там, де граються діти, а там, де їздять машини - на роздільних смугах проспектів. У мене виникло єдине питання:"Скільки це коштує?"
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

25.08.2017 15:00:38
Петрович 25.08.2017 14:51:47
У мене виникло єдине питання:"Скільки це коштує?"
- Щебінь
- Фарба
- Аерограф (чи чим вони його фарбують)
- Праця робітників
 
Сплюсувати всі статті - і вийде сума. Потім відняти цю суму від тої, яку виділили на все це добро і отримаємо суму відкату
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

Ami

Ami
25.08.2017 15:22:58
портрета президента, починаючи від сільради, а закінчуючи Верховною Радою, Кабміном та Адміністрацією Президента
 
Скажите-ка автор - чому сильраду Вы пишете с маленькой буквы а верховную сраду - с большой?
 
Что то что это - суть советы. Те самые - советские советы
 
Вот только при СССР их контролировали и на зажравшихся чинуш с депутатами была управа в лице соответствующих комитетов КПСС
 
А после 1991г управу устранили. Вот и не удивляйтесьsmile3
Востаннє редаговано Ami 25.08.2017 15:23:21
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(3/6)

25.08.2017 15:25:52
Ami 25.08.2017 15:22:58
Скажите-ка автор - чому сильраду Вы пишете с маленькой буквы а верховную сраду - с большой?
Бо писав швидко і не замислювався, сорі.
 
Хоча, якщо замислитись, то, оскільки я не мав на увазі конкретної сльради, то, думаю, припустимо писати цей термін з малої для позначення абстрактного поняття.
Ami 25.08.2017 15:22:58
на зажравшихся чинуш с депутатами была управа в лице соответствующих комитетов КПСС
Але совкове хамство від того чогось не зникло. Підозрюю, в комітетах сиділи такі ж самі зажравшиєся чінуши.
 
Ще в СРСР про радянське хамство цілий серіал зняли за сценарієм Жванецького:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEC6CD70AB0B62257
Востаннє редаговано @ндрійко 25.08.2017 15:31:07
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

Ami

Ami
25.08.2017 15:38:05
@ндрійко 25.08.2017 15:25:52
Але совкове хамство від того чогось не зникло
Ну что касается хамства и жлобства - так нынешние депутаты и чиновники в этом плане значительно превосходят советские аналоги. Такой вот пичальный факт
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 63%(5/8)

25.08.2017 16:12:39
чим відрізняється підхід до укладання тротуарів на Заході і у бл..дь нашому Совку,у якоми досі перебуваємо?
 
У нас прокладають тротуари ,доріжки згідно генплану ,а потім пробують заставити   ходити по них..
На Заході -дивляться ,де люди протоптали стежки,а потім у відповідності з ними мостять тротуари,доріжки..
 
Кропивницькій міськраді.
ЛИШЕ ІДІОТ ФАРБУЄ ЩЕБІНЬ ,ЩОБ ПОТІМ РОЗКЛАСТИ ПІД НОГАМИ ТАМ ,ДЕ ХОДЯТЬ ЛЮДИ.
Двічі ідіот скаржиться на те ,що бидло (Народ) його "перемішує".
Тричі ідіот скаржиться на дітей.
 
Розумний скаже -"лишіться ,куме,цього  ровера"
Востаннє редаговано Pavlotex 25.08.2017 16:15:04
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

Ami

Ami
25.08.2017 16:14:13
До речi автор - Вам як мешканцю Кропивницького було бы цiкаво дiзнатись, що новий украiнський iмiджборд отримав назву на честь цього славетного мiсця
 
Тобто - kropyva.ch
 
Також це перша iмiджборда, де спiлкування йде виключно украiнськоюukr
Востаннє редаговано Ami 25.08.2017 16:14:43
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

25.08.2017 16:20:12
18 серпня КП "Благоустрій" з власної ініціативи вистлав на місці газонів біля фонтанів декоративні доріжки з різнокольорового щебеню.

Це могла придумати лише якась "цьотка з жеку".. )))
яка вчилась по цьому підручнику :
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

Ami

Ami
25.08.2017 16:20:37
Pavlotex 25.08.2017 16:12:39
чим відрізняється підхід до прокладки доріжок на Заході і у бл..дь нашому Совку,у якоми досі перебуваємо?
Пашо - ты проживаешь в независимом государстве, который решительно порвал все связи с ненавистным СССР. Во всяком случае так утверждает украндийский вариант Товарища Наполеона
 
Ну да, он пиздун каких поискать, но со времени развала СССР прошло 26 лет
 
За это время выросло целое поколение людей, которые совка и в глаза не видели - ну чем ты отличаешься от жителя СССР, который все советские проблемы привык списывать на "тяжелое наследие царского режима"
 

 

Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(3/6)

25.08.2017 16:21:33
Ami 25.08.2017 16:14:13

 
25.08.2017 16:14:13
До речi автор - Вам як мешканцю Кропивницького було бы цiкаво дiзнатись, що новий украiнський iмiджборд отримав назву на честь цього славетного мiсця
 
Тобто - kropyva.ch
 
Також це перша iмiджборда, де спiлкування йде виключно украiнською

чув це "юмор"..
не пам"ятаю на якому "вата-ресурсі"...
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

25.08.2017 16:24:30
Ami 25.08.2017 16:20:37
Пашо - ты проживаешь в независимом государстве, который решительно порвал все связи с ненавистным СССР. Во всяком случае так утверждает украндийский вариант Товарища Наполеона
 
Ну да, он пиздун каких поискать, но со времени развала СССР прошло 26 лет
 
За это время выросло целое поколение людей, которые совка и в глаза не видели - ну чем ты отличаешься от жителя СССР, который все советские проблемы привык списывать на "тяжелое наследие царского режима"
????
 

проблеми совка ЗАЛИШАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ СОВКА.
 
ВИРОСЛО НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ .
Проблема залишилась..
поки залишились совки(такі як ти),котрі досі  мають вплив на підростаюче покоління.. ((  
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(4/8)

25.08.2017 16:27:31
sob 25.08.2017 12:34:26
залити неможливо.Це буде дуже травматично для дітей ...
прозоре покриття -задорого.
Навіть для кропивницької міськради ))можна було просто пофарбувати асфальт(бетон)..
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(3/8)

Ami

Ami
25.08.2017 16:29:16
Pavlotex 25.08.2017 16:21:33
чув це "юмор"..
не пам"ятаю на якому "вата-ресурсі"...
Пашо - ты сам-то понял, чего сказалshok
 
Добрый тебе совет - смени дилераsmile3
Он тебе впаривает какую-то некачественную дурь
Не згоден Згоден  Підтримка: 63%(5/8)

25.08.2017 17:01:50
Pavlotex 25.08.2017 16:12:39
ЛИШЕ ІДІОТ ФАРБУЄ ЩЕБІНЬ ,ЩОБ ПОТІМ РОЗКЛАСТИ ПІД НОГАМИ ТАМ ,ДЕ ХОДЯТЬ ЛЮДИ.
Двічі ідіот скаржиться на те ,що бидло (Народ) його "перемішує".
Тричі ідіот скаржиться на дітей.
Excellentlyfriends
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(1/3)

25.08.2017 17:02:30
Ami 25.08.2017 16:14:13
До речi автор - Вам як мешканцю Кропивницького було бы цiкаво дiзнатись, що новий украiнський iмiджборд отримав назву на честь цього славетного мiсця
 
Тобто - kropyva.ch
Ви вже казали, я пригадуюsmile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

1 2 3 4   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login