пароль
пам’ятати
[uk] ru

Краплена карта з рукава Порошенка


Краплена карта з рукава Порошенка
Дивні дива в «королівстві» українському. Протягом майже двох місяців вся президентська рать від прикоритних нардепів до мінстецівських «шісток» щосили шпетили ветеранів АТО за блокаду ОРДЛО. Не залишився в стороні і «король», він же головний будівельник собачих будок. Підраховували астрономічні збитки, завдані країні, бідкалися про долю наших громадян на непідконтрольних територіях, жахали масовим рекрутуванням безробітних до лав бойовиків. Ну а самих блокувальників інакше як агентами Кремля не називали. А деякі найбільш ревні погрожували навіть їх відстрілювати.
 
І раптом, як по команді «Все вдруг» всі розвернулись на 180ͦ. 15 березня РНБО приймає рішення про «припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей». І полум’яні викривачі «кремлівських агентів» миттєво переорієнтувались.
 
«Требование принять такие решения от имени государства было и моей личной позицией, начиная с первых дней нападения России весной 2014.
И это решение правильное !»

 
Це недострелений Антоша Геращенко коливається разом з лінією партії.
 
Чим же так полонило їхні серця рішення РНБО? Читаємо пункт 1.
 
1.Тимчасово, до реалізації пунктів 1 і 2 Мінського "Комплексу заходів" від 12 лютого 2015 року, а також до повернення захоплених підприємств до функціонування згідно із законодавством України, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.
 
Якщо розшифрувати цю «шифровку», отримаємо конкретний сигнал донецьким паханам. Оскільки наш спільний бізнес набув розголосу і викликав неабияке обурення в суспільстві, підемо обхідним шляхом. Ви на деякий час припиняєте обстріли наших територій і відводите важке озброєння (п.п. 1 ,2 «Комплексних заходів), повертаєте Ахметову віджаті у нього підприємства, і ми відновлюємо наш взаємовигідний ґешефт. Просто і любо, як сказала мавпочка, милуючись власним хвостом. Про звільнення полонених, про виведення російських найманців з окупованих територій та інші «дрібниці», як бачимо, ні слова. Жодного слова і про порізані та вивезені в Росію донецькі та луганські заводи. А їх чимало. Ось список, наведений Вячеславом Ільченком:
 
- Стахановський завод феросплавів
- Стахановський вагонобудівний завод
- Ясинуватський машинобудівний завод
- Холдингова компанія «Топаз»
- Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат
- Луганський патронний завод
- Завод електронного машинобудування «Машзавод 100» – Луганськ
- Завод «Юність» Краснодон-Луганськ
- Луганський фармзавод
- Луганський завод теплотехнічного обладнання
- Харцизький машинобудівний завод
 
Їх, виявляється, повертати не треба, і відшкодовувати збитки не потрібно. Вони ж належали не Ахметову.
 
А якщо блокувальники знову заблокують залізницю? Не хвилюйтесь, не заблокують, всьо учтєно могучім ураганом. На те є пункт 3.
 
3. Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції України, Національній гвардії України, Державній фіскальній службі України за участю Служби безпеки України невідкладно:
забезпечити виконання цього рішення, припинивши переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей шляхами залізничного і автомобільного сполучення;
створити умови для залучення громадськості до контролю за реалізацією заходів, передбачених цим рішенням;
вжити додаткових заходів щодо зміцнення публічної безпеки, протидії диверсійним і терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

 
Усікли? Якщо перекласти з канцелярської мови на звичайну, це означає, що бізнес кришуватимуть МВС, Нацполіція, Нацгвардія і СБУ. Блокувальники можуть спокійно іхати по домівках, де на них чекають слуги закону з кримінальними справами. А якщо хтось наважиться знову заблокувати цей бізнес, це вже трактуватиметься як терористичні прояви чи спроби порушення громадського порядку.
 
Не забули й про контроль з боку громадськості. МВС, Нацполіції, Нацгвардії та СБУ доручено «створити умови для залучення громадськості до контролю за реалізацією заходів, передбачених цим рішенням». А що там створювати, і при МВС, і при СБУ вже є так звані громадські ради, яким можна доручити цей «контроль». Можна й спеціальні «громадські штаби» створити. З «активістів», тітушок на всіх вистачить.
 
А що ж з блокувальниками, вони вже не агенти Кремля, а герої? Поганої ви думки про президента. Не ті вимоги вони виставляли, не ті інтереси відстоювали, отже це була неправильна блокада.  Правильну витяг з рукава Порошенко. Тож цілком логічно, що пропагандистська машина Мінстеця розгорнула кампанію по дискредитації та цькуванню блокувальників та причетних до них партій і осіб. Наїжджають на Володимира Парасюка, Семена Семенченка, Оксану Сироїд, Андрія Садового. Не кажу вже про рядових блокувальників, з яких ліплять алкоголіків та рецидивістів. Порошенко погрожує виставити рахунки за збитки від блокади «Самопомочі» та «Батьківщині». Не згадуючи при цьому про збитки, заподіяні його «царюванням».
 
Отже, все стало на свої місця, інтрига у тому чи сприймуть сигнал донецькі пахани та їх кремлівський хазяїн.
 
© Дмитро Ремиженко [16.03.2017] | Переглядів: 4347
Мітки: #Порошенко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.5/68

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти або зареєструватисяprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати