для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Откуда єсть пошла Русь Данєцкая


Откуда єсть пошла Русь Данєцкая
Нєт гньоту жідобендоровскому! Русь Данєцкая - Русь святая і дрєвняя! Ісполать!!!!
 
...Ше не пас кіз Авель ше Каїн не кинув зерно у землю, як закінчилась зміна на шахті ім.Засядька і Єфим Вягільський вийшов на світ Божий покурити. Став отако він, значеця, наслюнявив козю ножку, ударив кременем об чиркало – і з зажигалки, зробленої з патрона від калаша, ударило пламя. Пихнув Фіма, шоб загасити факел на кінчику самокруточки і затягнувся молодецьки самосадом базарним. Да, жизнь, сука, хотя і гамно но жить можна! І тут підійшов заробітчанин западенський Юзик Прометей:
 
- Фіма є курити? – спитав Юзик на своєму непанятному дикому суржику.
 
- Купі сє, бля, сам! а то, бля, с намі нє бухаєш – дєньгі копіш, а потом курєво шкаляєш, підарясіна! – ласкаво відповів Фіма і заховав зажигалочку в карманчик. Любив він цього Прометея, хотя, той непанятний якийсь був – не бухав.
 
- А весна рано цього року, наші вже бульбу садять, – сказав невловко так Прометей, щоб підтримати дружню бесіду.
 
- Ну і хулі тебе с той бульби, баран? – підтримав розмову Фіма – Ти, бля, скажи скоко твой западенський Олімп на нашей шеє ішо буде жирувать? А? У вас бульба на 20 копєєк дішевлє! Ви там шо нах, ах_єлі?
 
- Так я шо? я нічо – я ж шахтьор...
 
- Жопа ти с ручкой, а не шахтьор! Нєбось на послєдніх виборах в боги за Зевса Андрійовича голосував, а не за Гефеста Фьодоровіча?
 
- А у нас демократія, як хочу – так і голосую!
 
- Ето у нас демократія – кому хочем – тому платім! А у вас фашизм! Натуральний – оливковий! А ти запомні, фашист, буш напрягать – урою! І нє пасматрю, шо ти здаровий, как лось. Братка у міня в сарматах – Ахмєт. Чув такова?
 
- Чув.
 
- Так ото ж. Там паяльнік, на скаку з лошаді, куди надо втикає! Іди работай ніщєта!
 
Фіма останній раз пихнув, кинув недопалок під каблук, втоптав його в чорну від вугільного пилу землю, смачно шмаркнувся під ноги і пішов в битовку. Прометей ще трохи постояв і розвернувся, щоб іти в забій знову (діти поступають цього року,жінка плащ новий хотіла, та й третій поверх на хаті закінчити до зими треба, а гроші? А гроші на то всьо ти Юзю передай!). І тут погляд Прометея упав на блискучий предмет на чорній землі. Він нагнувся і підняв зроблену з патрона від калаша зажигалочку, на боці якого було вигравіювано "ДМБ – 5058 до н.е."
 
- Гм, Фімина, напевно...- муркнув під ніс Юзик. – та ладно, пригодиться – і майже машинально поклав зажигалочку до себе в кишеню...
 
... Орли Цушка били Прометея по печінці на трасі під Пятігорськом, куда Юзик перебрався на заробітки, шоб робити євроремонти для багатих гіпербореїв.
 
- Шо, падла, тєбя прєдупрєждалі, шоб ти нє биковал протів сарматов? Гдє огонь? Гдє зажигалочка Фімина? Кому ти отдал? Людям? Адреса давай падла!...
 
Довго ще розносились по Кавказі звуки ударів по печінці. Орли свою справу знали кріпко – Прометей третій поверх в хатині так і не закінчив...
 

"Міфи Древньої Донеччини", упорядник- Н.Лєвчєнко,"Палєво – людям", Д., 2007 с.29
Канаріс [02.10.2007] | Переглядів: 11377
Мітки: #Янукович 

2 3 4 5
 Рейтинг: 34.5/6

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook