для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Сльомопародія тижня


Сльомопародія тижня
     Доброї неділі, вельмишановне дурдомне і фейсбучне панство!
     Цієї середи у Клапейрона була нагода проводити черговий СЛЬОМ на сайті ДД. Але через семиденний бан я був позбавлений такої можливості. Втім, спробуємо, друзі, надолужити згаяний час. Тим більше, що по неділях вже давно на Дурдомі не проводяться будь-які конкурси.
     Для тих, хто чує назву СЛЬОМ уперше, нагадаю, що це щотижневий конкурс сатириків, які публікують свої віршовані експромти-коментарі на запропоновану ведучим тему, яка стосується однієї з актуальних суспільно-політичних подій.
     Правила конкурсу незмінні. Їх можна прочитати, наприклад, ось тут: https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/27889/user_id/6783.phtml
     Тепер щодо теми. На себе звернули увагу декілька подій останнього тижня.
     Найтривожнішою з них було очікування ракетно-ударного обміну між Україною та Росією. Втім, ракети в небо летіли лише з нашого боку, а от на землю падали російські, зокрема космічний вантажник «Прогрес».
     Схоже, що досвід талановитого ракетника Олександра Кузьмука знову стався в нагоді!

     Друга помітна новина  – виступ нинішнього генпрокурора на телеканалі 1+1 в День прокуратури.
     Чомусь пригадалося, як цей польовий командир Майдану 2004-2005 разом із своїм хоружівським патроном обіцяли зі сцени, що бандити будуть сидіти в тюрьмах.
     Одразу після того Майдану польовий командир став міністром внутрішніх справ. Але ж хорошому міністру тоді заважала погана генпрокуратура!
     Згодом революційний міністр став генеральним прокурором. Але хорошому генпрокурору стала заважати погана судова система і нікудишні судді.
     Звідси висновок, який я напишу мовою поребрика: плохому танцору яйца мешают, а хорошему – гланды!

     Та не все так погано і сумно! Наш генеральний запідозрив у злочинах проти Майдану-2014 не кого-небудь, а Віктора Януковича! А суд ще й допитав його у якості свідка!
     Це переможище! Переможище, яку 5-й канал показав всій країні! Наживо! Покази свідка на прізвище Янукович з Ростова! У прямому ефірі! Ура, товаріщі!
     Тож, тема нашого дводенного сльому матиме назву "Глас вопиющего в Ростове!"

     До справи, друзі!
     friends drinks
     Читаймося, бо ми того варті!
© Клапейрон [04.12.2016] | Переглядів: 1119

2 3 4 5
 Рейтинг: 34.3/28

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook