для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Кіношне "The Man in The High Castle" 2 сезон

Кіношне
Свєршилось вийшов трейлер другого сезону "The Man in  The High Castle" cама прем`єра відбудеться в січні 2017.

Для тих хто не дивився 1 сезону - це кіноверсія роману Філліпа Діка "Людина в високому замку" де в ролі цієї самої людини виступає Адольф Гітлер. Якось тре буде коротко оповісти сюжет 1 сезону але вже іншим разом. Зараз би хотілось обговорити "свєжачок".
Як ми бачимо з початкових кадрів на поверхні нібито суцільна ідилія... Мерелін Монро поздоровляє фюрера з днем народження знаменитою піснею "Happy Birthday my Furer!" Але в дійсності все зовсім не так як здається. як от цей простий американській парєнь члєн сопротівлєнія
та за сумісництвом нацистський суперагент Джо Блейк
і ця ідилія є тишою перед бурею,  яку спричинив цей самий фюрер. Впавший в маразмпацифізм Адольф Гітлер. Але Надія є (нє це не Савченко) - це Джон Сміт. Нє не з матриці - просто лідер американського філіалу Великого Рейху. Вже немолодий побитий життям чолов`яга
проте достатньо жвавий щоб вислизнути з пастки влаштвоної йому Райнхардом Гейдріхом руками тупарилих семітів(мізків якіх навіть не вистачає зрозуміти що вони лише розходний матеріал - мертве мясо в закулісній боротьбі нацистських верховодів). І навіть більше йому вдається викрити змову Гейдріха спрямовану проти фюрера. Щоправда запізно, але Гітлеру вдалось в останню мить переконати полковника Вегенера застрелитись самому, а не стріляти в нього. І тут постає питання чи вдасться Джону Сміту переконати самого Адольфа Гітлера в необхідності знищити косоглазих япошок поки не пізно і в них нема ядерної зброї. Особливо вважаючи патологічну недовірливість Гітлера, належність Сміта до "партії війни" та той факт що Гейдріх був не сам і решта складу політбюро Геббельс та компанія досі прі дєлах і на свободі. Взагалі дєтєктів ще той..
Буде дуже цікаво побачити продовження. І цікаво куди вони поділи черчілля? з сталіним все понятно стратили в 1949, а де черчіль - втік в Аргетіну? непорядок тре прояснити цей момент.


© dikiybober [18.10.2016] | Рейтинг: 39.0/9 | Переглядів: 897

2 3 4 5 39.0/9
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login