для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Електроннодеклараційні баталії.


Електроннодеклараційні баталії.
Якщо це дійсно так, то виникає питання: У нас проведена реформа МВС чи ні? Якщо так, то чого мають боятися декларанти, якщо Нова поліція на чолі з Деканоїдзе і Аваковим знайде і покарає злочинців. Як що реформа не проведена, то чому нам по телевізору брешуть, що вся поліція тепер "чесна і професійна". Звісно факт оновлення поліції був підступно запереченим самими поліцейськими, які на очах в дитини вбили його батька, перед тим закувавши його в кайданки.
 
Так є чого боятися. Анонімність у хабарництві зберігає майно від усіх чужих очей. Очей чесний, тобто антикорупційних органів (хотілося б вірити, що в Україні такі є), активістів. Але існують й очі нечесні, очі злі. Це криміналітет, який протягом багатьох років підтримувався МВС та владними структурами, які були в долі. Так вийшло, що чесних очей в Україні мало, а злих більше. А малонавчені та безвільні полісмени не зацікавлені в знищенні злоочного царства, яке роз'їдає державу, так само як і корупція.
 
Отже ми опинились в замкненому колі. Електронне декларування оголило багато проблем України. Це опір боротьбі корупції зверху та непрофесіоналізм силових структур у боротьбі з криміналітетом. Але хочу заспокоїти порохоботів, які відразу мінусуватимуть текст, що чиновники-хабарники здатні захистити себе за допомогою сучасних сигналізацій та охорони. Бо вони ж влада, а ми смертні.
 
P.S. Не виключаю, що у разі провалу юридичної сили е-декларацій, в Україні можуть з'явитись сучасні Робін Худи, які повернуть нужденним вкрадене у народу майно. Але такий сценарій не для правової держави.
© Максим Кравченко [30.08.2016] | Переглядів: 2074

2 3 4 5
 Рейтинг: 35.3/32

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebook



programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook