для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Склад злочину

Склад злочину
Вчора, 19 серпня, віряни православної та греко-католицької церков святкували Другий Спас - Преображення Господнє.
Тож і текст буде православний. Хоча і нѢканонічный©.
 
Так от... На жаль, значна частина православних вірян досі вважає УПЦ (МП) не іноземною сепаратистсько-терористичною організацією, а церквою. Дехто навіть має необережність жертвувати туди гроші.
Навіть українська влада та правоохоронні органи воліють не припинити діяльність даної "релігійної" організації, а відловлювти попів-сепаратистів поштучно, не розуміючи (чи не бажаючи розуміти), що поштучно там якраз істинні християни, віддані Україні (так, такі там теж є).
А тому треба систематично нагадувати, що насправді являє собою так звана Українська Православна Церква, яка довгий час намагається позбутися медійного клейма "Московський Патріархат", акцентуючи на своїй "незалежності" і "первинності" по відношенню до Патріархату Київського. Ми маємо нагадувати, що УПЦ (МП) не стільки релігійна, скільки злочинна організація. І в її діяльності набереться різноманітних фактів не на один обвинувальний вирок.
 
Що ж ми знаємо про цю організацію?
 
ЗАГАЛЬНОВІДОМЕ

- Подібно до того, як під час Революції Гідності у Михайлівському Золотоверхому переховували майданівців, так і у Києво-Печерській Лаврі переховували тітушок. Пізніше ж уже Святогірська Лавра, що в Донецькій області, перетворилася на базу терористів.
 
- Гіркін-Стрєлков освячував знамена свого "1-го Добровольчєского батальйона" не в Костромі і не в Рязані, а в Воскресенському храмі Слов'янська, який належить до Горлівської єпархії "Української" православної церкви.

 
- Після того, як віряни села Катеринівка на Тернопільщині та села Птича на Рівненщині вирішили перейти з-під юрисдикції УПЦ (МП) до УПЦ КП, московська церква пригнала до обох сіл на захист "своїх" будівель "молодих семінаристів спортивної зовнішності".
 
- Священник УПЦ (МП) Володимир Марецький був командувачем луганських терористів. Це єдиний визнаний УПЦ (МП) випадок сепаратизму серед духівництва.
 
- А от і один невизнаний випадок. Дмитро Сидор - священник УПЦ (МП), голова "Сойму Підкарпатських русинів". До речі, роги в отця Дмитра, схоже, ростуть із Медведчука:

Тут же хочеться в рамках ліричного відступу крім Медведчука згадати ще одного мирянина, поєднаного узами дружби з закарпатськими "русинами"-сепаратистами - Олега Ляшка. Чого вартує хоча б висловлювання поциента: "Як державно мисляча людина я, Олег Ляшко, твердо впевнений, що нашу державу аж ніяк не буде послаблено, якщо русини будуть включені у перелік національностей України, якщо в Ужгородському університеті буде створено кафедру русинської мови та літератури, якщо русини будуть мати свій прапор, свій гімн".
 
Втім, як я вже казав, у всіх цих випадках відповідальність перед законом несуть лише одиниці. І це якщо взагалі несуть.
Тому необхідно системно збирати факти порушення законодавства України саме організацією УПЦ (МП), а не конкретними людьми. Ну, наприклад:
 
МЕДІА

В цілях релігійної пропаганди РПЦ і її автономія УПЦ (МП) дуже креативно використовують медійні засоби. Чого коштує один лишень журнал "Отрок.ua"? Просто-таки засіб масового ураження ПГМ-нутої молоді. Втім, значно далі русскоє православіє пішло у напрямі відео.
Нещодановно на сторіночці одного київського сєпара, який донедавна, на жаль, був викладачем в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, я надибав прецікаве за змістом відео православної спрямованості.
Відео явно російського виробництва, але воно так само явно спрямовано саме на українського споживача, та й зйомки точно не обійшлися без участі УПЦ (МП):

Хто не хоче зомбуватися церковною пропагандою, то коротко сюжет:
Православні люди самі класні, а серед православних самі класні старци. Бо вони дуже умні і хароші. А деякі старци такі хароші, шо Боженько дарував їм екстрасенсорні здібності. Так от, дофіга багато старців (і більшість із них, між іншим, українці) стверджує, що скоро Апокаліпсис. А значить скоро прийде Антихрист. І протистояти йому зможе тіки Святая Русь. А протистояти вона зможе тільки тоді, коли Україна і Білорусь назавжди з нею об'єднаються. І це, мєжду прочім, кажуть саме українські старци, правда-правда. А щоб вони зрозуміли, що без Россіюшки їм ніяк, буде велика війна, на якій загинуть всі грішники. І тоді Україна, Білорусь і Росія об'єднаються і оберуть собі православного царя, який заборе Антихриста.
"Пророцтво" кожного "старця" згадується окремо для більшого психологічного ефекту, але по суті всі вони трохи більш, ніж однакові.
 
Отака х...ня, малятаpardon
 
Тут вам і заклики до повалення державного ладу, і пропаганда війни й насилля, і підбурювання до національної та релігійної ворожнечі. Наявні і прямі заклики до повалення демократичного строю (навіть совєти до такого не додумались).
 
А от на регіональному каналі Кіровоградської області з оригінальною назвою "Кіровоград" виходить аж щотижнева передача "Глас православний", яка начебто покликана "нести ази православ'я в маси". А шо ж воно у православ'я за ази?
Дуже показовим є ось цей випуск програми:

Знов-таки коротенько про сюжет:
Уніати - вороги православ'я. Греко-католицька церква придумана не просто для того, щоб підпорядкувати православну церкву Папі Римському, вона придумана для того, щоб нав'язати уніатам католицьку віру, а вони цього навіть не зрозуміли. Ну, а католики - то вже само собою вороги... А от Марк Ефеський навіть коли більшість православних священників готові були до унії не зрадив православ'я і лише тим і займався, що викривав суть богомєрзкого уніатства у своїх геніальних полемічних працях. І врятував-таки матір-церкву від уніатів. Марк Ефеський маладєц. Будь як Марк Ефеський.

Заклики до міжконфесійної ворожнечі очевидні. І так щотижня в святу неділюfp
І який може бути міжконфесійний діалог з такими відморозками?
 
ШКОДА, ЗАВДАНА КУЛЬТУРНІЙ СПАДЩИНІ

Так звана Українська православна церква систематично і безкарно наносить непоправну шкоду культурній спадщині України. Зокрема можна згадати "ремонт" двох пам'яток архітектури - Густинського монастиря (Чернігівська обл.) та Грецької церкви у Кропивницькому (колишній Кіровоград).
Густинський монастир

Як бачимо, Золота Орда мітить "свої" території, вкриваючи непомірною кількістю циганського золота куполи, які впродовж своєї столітньої історії позолоченими не були. Принагідно можна згадати, що на початку дев'яностих у обезголовленого радянською владою Преображенського собору, що у Вінниці (а це колишній домініканський костел) зненацька виросло три золоті цибулини, яких там ніколи не було. Та й не могло їх бути у домініканського храму.

Добре, що львівський собор Святого Юра вчасно вирвавсяз лап Московської патріархії, інакше точно не уникнув би прибудови канонічної© золотої цибулі.
Власне, варто зауважити, що золоті куполи - нетипове явище для української архітектури. Зазвичай куполи фарбували зеленою чи синьою фарбою (як у храмів Густинського монастиря до "ремонту"), інколи їх усіювали золотими зірками. Золотили ж зазвичай лише маківку:

Золочені ж бані характерні для головних святинь України, які знаходяться переважно в Києві: Києво-печерської лаври, Софійського собору (і там, до речі, повністю позолочено лише головний купол), Михайлівського монастиря.
Певно, в народі Михайлівський монастир і прозвали Золотоверхим саме тому, що його золоті бані являли собою нетипове для тогочасноної української церковної архітектури явище.
Грецька церква
За фотографіями, зробленими в різний час можна відстежити еволюцію євроремонту кропивницької пам'ятки:
На жаль, камера не може в повну силу передати модну фактуру нової штукатурки "под короєда", нанесеної поверх пінопласту, який прикріпили до стін ХІХ століття.
 
Втім, раб Божий Андрій, тобто ваш покірний слуга, сваволі батюшок терпіти не став і написав опєру міськраді. Міськрада в свою чергу поскаржилась облраді, а та - місцевим органам мінкульту.
І всі вони разом припугнули духівництво, про що й прозвітували:

Проте або припугнули вони їх неефективно, або в попів таки звідкись взявся дозвіл від міністерства культури (прівєт Кириленку і Нищуку), та ще в четвер храм активно готували до Свята Спаса, обліплюючи фундамент дзвіниці якимось коричневим гівном:

 
Тож, підсумовуючи сказане вище, можна сміливо стверджувати, що для української культури УПЦ МП несе нітрохи не меншу шкоду, ніж, наприклад, Лариса Скорик зі своїми знаменитими корективами до проекту реконструкції музею Шевченка в Каневі.
 
ПІДСУМКИ

Отож, очевидним є факт: УПЦ (МП) - злочинне групування, що під виглядом релігійної організації продумано і системно порушує українське законодавство з метою повалення державного ладу, розпалювання міжцерковної ворожнечі та знищення української державності.
І чим більше буде зібрано і озвучено фактів порушення даною організацією законодавства України, тим швидше з нею буде покінчено.
 
Тому, подібно до того, як Ісус Христос показав учням своє істинне обличчя під час Преображення, так кожен чесний вірянин і громадянин повинен викривати справжнє обличчя УПЦ (МП).

© @ндрійко [20.08.2016] | Рейтинг: 43.6/30 | Переглядів: 3622

2 3 4 5 43.6/30
Коментарі

1 2 3   »
20.08.2016 20:11:55
Что важно знать, Андрейко.
Хоть МПЦ, хоть УПЦ КП, хоть УГКЦ, хоть Любавичевский Ребе должны согласовывать проекты строительства, ремонта и реконструкции с местной властью.
И они это делают.
Поэтому главный вопрос не к служителям культа, а к местной власти, разрешающей творить всякую хуйню.
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(8/11)

20.08.2016 20:14:02
ланецкий 20.08.2016 20:11:55
Хоть МПЦ, хоть УПЦ КП, хоть УГКЦ, хоть Любавичевский Ребе должны согласовывать проекты строительства, ремонта и реконструкции с местной властью.
И они это делают.
Поэтому главный вопрос не к служителям культа, а к местной власти, разрешающей творить всякую хуйню.
Yes так я же с вопросом и пошел не к епископу, а в горсовет.
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

20.08.2016 20:21:33
5Не надивуюся на Вашу енергійність і дієвий патріотизм. Є в України майбутнє.
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(7/9)

20.08.2016 20:22:18
Молодец, хорошая работа, оценка 5 Но, касательно куполов, тут есть своя фишка. Дело в том, что золотые, синие и зеленые купола, свидетельствуют о названии данного собора. Проще говоря, это как форма у военнослужащих, зелёная у сухопутных, синяя у лётчиков, черная у моряков
 
Думаю подробнее можно будет найти в "гугле" по тегу "что означает цвет куполов". Смотрим и видим:
 
ЗОЛОТЫЕ купола символизируют Божественную славу. Поэтому златоглавыми чаще всего устраивают храмы, посвященные Господским праздникам.
 
ГОЛУБОЙ ИЛИ СИНИЙ цвет купола символически изображают небесную чистоту и непорочность. Эти купола венчают храмы, посвященные Божией Матери.
 
Купола храмов, посвященные Пресвятой Живоначальной Троице, имеют, как правило, ЗЕЛЕНЫЙ цвет. Храмы, освященные в честь святых, также имеют ЗЕЛЕНЫЕ купола.
 
ХРАМЫ, посвященные святым, увенчаны также зелеными или серебряными куполами.
 
Надо помнить, что речь идет о традиции, а не правилах. Реально покрытие купола часто зависит от материальных возможностей прихода - так часто встречаются "серебряные" купола, сделанные из обычной оцинкованной стали (кровельного железа) , практично и относительно недорого.
От такое от pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(3/8)

Ami

Ami
20.08.2016 20:24:10
ланецкий 20.08.2016 20:11:55
Поэтому главный вопрос не к служителям культа, а к местной власти
К местной власти?
 
А почему не к центральной? Ведь глава центральной власти по совместительству дьякон УПЦ МП
 
А местная власть всего лишь берет пример с центра
 

Востаннє редаговано Ami 20.08.2016 20:26:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(6/10)

20.08.2016 20:33:33
Ты и сюда срать пришло, чудо в перьях? 278385 Ты же сегодня выдало очередной пересказ "Википедии", чего тебе там не какается, в компании себе подобных йульканов и диванных давил?
 
Пшел вон из под хорошего ИМХО, пернатый метатель помёта и пуха The villain
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

20.08.2016 20:34:45
Тузик_Киевлянски 20.08.2016 20:22:18
Но, касательно куполов, тут есть своя фишка.
Так-то оно так, но мокшня золотит все подряд.
Вот это ведь Свято-Троицкий собор:

А вы же сами говорите:
Тузик_Киевлянски 20.08.2016 20:22:18
Купола храмов, посвященные Пресвятой Живоначальной Троице, имеют, как правило, ЗЕЛЕНЫЙ цвет.
Ami 20.08.2016 20:24:10
Ведь глава центральной власти по совместительству дьякон УПЦ МП
Это старинная хохма. Но ведь это на самом деле не так: http://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_petro-poroshenko-hodiv-navkolo-hramu-v-stihari/296559
Востаннє редаговано @ндрійко 20.08.2016 20:36:44
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(4/8)

20.08.2016 20:43:36
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(6/8)

20.08.2016 20:44:30
Ami 20.08.2016 20:24:10

Пиздуй нахуй отсюда, ментяра-педераст - тебя слесарь-ыкспэрд Олежко заждался.... Sex
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

Ami

Ami
20.08.2016 20:49:26
@ндрійко 20.08.2016 20:34:45
Но ведь это на самом деле не так
OK
 
Из Вашей статьи ясно, что Шановний Перзидент не настоящий дьякон - он просто усердный прихожанин УПЦ Московского Патриархата
 
Это кстати говорится не в укор Перзиденту  - УПЦ МП одна из крупнейших религиозных объединений. Ей до сих пор принадлежат Киево-Печерская Лавра например
 
И Почаевская Лавра. И Святогорская
 
Ну то есть все Лавры, которые есть в Украине
 

 

Востаннє редаговано Ami 20.08.2016 20:55:20
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(5/10)

Ami

Ami
20.08.2016 20:51:26
megamonstr 20.08.2016 20:44:30
педераст
И снова на арене недомонстр с фотографией своего папаши и откровениями по поводу его сексуальной ориентацииbad
 
Слышь тузик - убери отсюда твоего умственно осталого альтер эго
 

Востаннє редаговано Ami 20.08.2016 20:52:26
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(7/14)

20.08.2016 20:58:00
Солідно! 5
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(3/10)

20.08.2016 20:58:58
Ami 20.08.2016 20:51:26
И снова на арене

А на кой хер ты "снова на арене", чучело педерастическое? fp
Востаннє редаговано megamonstr 20.08.2016 21:10:10
Не згоден Згоден  Підтримка: 44%(4/9)

20.08.2016 21:28:56
Очевидно, що без постійного тиску на верхівку упц-мп діло не зрушиться з місця. Цей тиск не має бути публічним. Для цього потрібні таємні спецоперації: на цих добродіїв є тони матеріалів. Але тут потрібні професіонали, як і в інших царинах. Не факт, що ніц не робиться. Але факт, що робиться замало. 26 відсотків од загальної кількості вірян християнських конфесій в Україні - заради цього варто постаратися.
 
Автору - 5 , бо тут в інший спосіб не висловиш підтримку.)
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(5/7)

20.08.2016 21:45:43
Ami 20.08.2016 20:24:10
К местной власти?
 
А почему не к центральной?

Потому, что согласование проектов и выдача разрешений на производство рабов в компетенции местной власти.
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

20.08.2016 22:24:18
Mac Tíre 20.08.2016 21:28:56
Очевидно, що без постійного тиску на верхівку упц-мп діло не зрушиться з місця.

 
Абсолютно неправильно!
 
Ключ - община, приход, парафия. Ей принадлежит храм. Община обращается к епископу и просит прислать ей священника.
Община может обратиться к епископу МПЦ, а может к епископу УГКЦ, а может - РКЦ.
 
На чем зиждется власть епископа?
На праве отозвать иерея из прихода и оставить его без средств к существованию (1500 грн. и гостинка для семьи при епархиальном соборе).
Поэтому священники боятся епископов. И отстегивают им из средств, которые собирают в общине.
На эти деньги, что собирают приходские священники на похоронах и венчаниях, крестинах и службах и жирует клир.
 
Такса - от 1000 баксов кэша в год для общины захудалого села до 12 000 баксов для церкви в райцентре. ПГТ.
Это типичная коррупция. Нал. Это цифры для Уманской и Звенигородской епархии. Под Киевом еще жирнее.
Есть и легальные отчисления из полученных денег в качестве пожертвований, от продажи свечей и пр. Но - главное - кэш!
Священники не богатые люди, они бы с удовольствием себе эти деньги оставили, но потерять приход боятся.
Поэтому платят.
Платят МПЦ, платят и УПЦ КП. Про греко-католиков не знаю.
Если отобрать у епископов право отзывать иереев - все, капец клиру!
 
Плотная работ с местной властью, защита приходских священников от епархии и МПЦ "растает как с белых яблонь дым".
Правда и УПЦ КП тоже не выживет без кэша.
Востаннє редаговано ланецкий 20.08.2016 22:35:22
Не згоден Згоден  Підтримка: 86%(6/7)

20.08.2016 22:44:35
ланецкий 20.08.2016 22:24:18
Ключ - община, приход, парафия. Ей принадлежит храм. Община обращается к епископу и просит прислать ей священника.
Община может обратиться к епископу МПЦ, а может к епископу УГКЦ, а может - РКЦ.
Yes
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

20.08.2016 22:52:07
ланецкий 20.08.2016 22:24:18
Ключ - община, приход, парафия.

З парафіями все ясно. А я казав про розбірку з верхівкою, що на 100 відсотків складається з ворожої агентури. Ставлення до неї має бути відповідним.
 
А парафії хай собі визначаються до другого пришестя: час мають.)
 

Україна не має мати однієї "державної" церкви. Але з агентурою під дахом упц-мп треба повестися максимально жорстко.
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

21.08.2016 00:25:28
Mac Tíre 20.08.2016 22:52:07

 
Україна не має мати однієї "державної" церкви.

просто тому,що більшість виборців жодна церква в Україні вже не має.
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(1/2)

21.08.2016 00:35:39
кожен чесний вірянин і громадянин повинен викривати справжнє обличчя УПЦ (МП).
робитьсяdrinks
Православие головного мозга
Православие головного мозга в тяжелой форме

 
Православие Головного Мозга в картинках
Востаннє редаговано Pavlotex 21.08.2016 00:37:08
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

1 2 3   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login