для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Чому нал пролетів "мимо каси"

Чому нал пролетів
Виборча кампанія до ради таки почалася. А багато хто не вірив у дострокові вибори. Думали, сидітимуть ці «обранці» на наших шиях ще три роки… Але сидиться їм дедалі тяжче – шиї наші добряче схудли і муляють їм дупи.
Першим сигналом наближення виборів став успішний вихід з анабіозу пана Гриценка. Спостережливі громадяни давно помітили, що ця могутня політична фігура прасує ефір лише перед виборами. Отримавши на виборах чергового прочухана – зникає  у невідомому напрямку і там десь збирається з силами для наступного спурту. Втім, це не єдина закономірність, помічена спостережливими людьми… Напередодні виборів відбувається масовий старт нових політичних проектів. Створюються нові партії або дістаються з шафи биті міллю старі, добре забуті.
Ті самі політтехнологи, які ділили нас на три сорти у 2005-му, але так і не доділили, тепер діями демонструють відданість своїй власній теорії. Річ у тім, що ділили нас насправді не за місцем проживання (згідно тієї відомої карти) а за особливістю розумових процесів. Умовно кажучи, перший сорт – це ті, хто звик думати самостійно і на думки «авторитетів» не зважати. Другий – ті, хто загалом з повагою ставиться до мислення як процесу але особистої схильності до нього не має, послуговуючись в міру сил чужими думками, ретельно пережуваними. Третій – ті, хто взагалі не підозрює про існування розумових процесів і живе рефлексами. Політтехнологи охоче працюють з усіма групами, не надаючи перевагу жодній.  Але  інструменти для різних груп обираються зовсім різні.
З «третім сортом» все зрозуміло. Як кажуть у народі – і не таке поїдять. Олігархи – ляльководи та їх наймити – політтехнологи небезпідставно вважають, що цьому «контингенту» і опоблоку вистачіть, нічого бісер метати та гроші витрачати.
З «другим сортом» складніше – для них на останні гроші збіднілі наші грабіжники готують нові дурилки.  Минулого разу ними стали Народний Фронт та «Солідарність» порошенка. Перший створили «з нуля», не пожалівши грошей на вигідну справу та накачали відомими особами, в тому числі героями Майдану та добровольчого руху, другу – дістали з шафи, обтрусили та розпіарили через власні ЗМІ та продажних соціологів. Інших ЗМІ та соціологів, до речі, в Україні немає… Таким чином, «охопили» всіх: НФ – тих, хто усвідомлював неминучість війни з окупантом, БПП – тих, хто мріяв «якось пересидіти» чи «проскочити проміж крапельками». На сьогодні вже зрозуміло, що ці «партії» відіграні назавжди. Не біда – замість них вже створюються нові.  
Найцікавіша поведінка тих, хто був використаний олігархами у якості ширми, за чиїми плечами погань пролізла до ради – героїв Майдану та війни, відомих «чесних» журналістів, просто впізнаваних людей.
Я особисто, як виборець, не почув від ЖОДНОГО з них цілком доречних вибачень, на кшалт «Люди добрі, пробачте мені! Я не політик, і взагалі щира і наївна людина. Мені соромно, що я своїм, абсолютно не заслуженим, авторитетом посприяв поверненню до ради олігархів та їх посіпак, тим самим затримавши побудову української держави, про яку щиро мрію і за яку боровся, не шкодуючи сил!  Я йду з політики назавжди і займуся тим, чим можу бути корисним суспільству». Навпаки: всі вони волають про відкритість і самоочищення (збираються собі публічно клізму ставити?!) і навіть не задумуються -  а навіщо вони нам потрібні? Може нам варто якихось чистіших обрати, тих, хто не потребує клізми?
І якщо до героїв – майданівців та фронтовиків питань менше (герой цілком може бути ідіотом, патріотизм не вимагає великих розумових здібностей, адже це поклик душі, а не розуму), то у чесності «чесних журналістів» та «чесних політиків» не можна не засумніватися. Ці професії таки вимагають певного інтелектуального рівня, така людина не може не розуміти азів політики:
1. Політика – гра колективна. Одинаку там робити нічого, яким би геніальним він не був.
2. Колектив у політиці – це ПАРТІЯ, тобто спільнота осіб, обєднана ОДНІЄЮ метою. Тобто партія – це ідеологія, а не особистість. Ліберал з націоналістом можуть бути друзями по життю але НЕ МОЖУТЬ  перебувати в одній політичній партії. Особа лідера, яким би популярним він не був, не може бути обєднавчим фактором для його прихильників. Обєднувати можуть ПОЛІТИЧНІ ПОГЛЯДИ, тобто спільне уявлення про майбутнє держави, яку вони будують. Якщо цього немає – тоді кучма з трибуни має питати депутатів: «Яку країну будувати? Скажіть мені, і я побудую!». Йому дійсно однаково було, що будувати – ліберальну  національну чи соціалістичну Україну. Аби лише в процесі будівництва не заважали красти…
Отож, маємо визнати, що «ЧЕСНІ» політики та журналісти, які привели у парламент всіх цих мартиненків-кононенків, дуже добре знають, що роблять і з якого боку масло на бутерброді. На відміну від виборців, які ще не зовсім розчаровані всякими лещенками – наємами – арєвими і намагаються з дурного розуму відділяти «злого царя» від «добрих бояр», які його привели і нам на голови посадили.
Отож, до змін!
Банду Професійних Паразитів (БПП) замінить собою нова партія НАЛ ( Наєм – Лещенко), яка вже встигла провести установчий зїзд і навіть з дурного розуму «засвітити» спонсора, щоб у людей, які звикли думати самостійно, зникли останні сумніви, чий це нал.
Нові Флібустьєри (НФ) передають добряче погризену кролями естафетну паличку новоствореній партії КАСА (Касько – Сакварелідзе). Останні двоє, вочевидь, обіцятимуть народу поширити свої успіхи у реформі прокуратури на всю країну. До них (видам професійну таємницю) в останній момент приєднається новий, але дуже досвідчений (і таке буває!) український політик, схожий на життєрадісного бобра. Згідно плану, це має надати проекту прискорення напередодні виборів, щоб конкуренти не встигли відреагувати…
Тепер потрібно визначитись, чим вони відрізняються. Звісно, в Україні це не обовязково – два напіврухи з ідентичними програмами довго і успішно боролись між собою і навіть встигли в процесі боротьби народити третього – «рух за рух» чи як там його, не проти ночі згадуючи...
Але наявність принципової відмінності у програмі значно полегшує процес політичної боротьби і покращує результат борців. Програми у них приблизно однакові – «за все хороше проти всього поганого». Раніше найкращий результат давали дискусії щодо мовного питання. Одні обіцяли не утискати російської, другі – утискати українську. Виборці мліли від захоплення. Але часи змінилися (на відміну від політиків) – зараз за таку дискусію ці політики ризикують бути повішеними власними виборцями на власних вишиванках. Отож довелося пристосовуватись.
У воюючій країні (у нас йде війна з ордою, це не секрет ні для кого крім порошенка) найболючішим для суспільства є ставлення до війни. Розділення за цією ознакою дозволяє якнайповніше охопити весь спектр виборців. Що і показали минулі вибори. Отож тему ніхто змінювати не буде.
Хто з них (НАЛ чи КАСА) виступатиме за війну до перемоги, а хто – за умиротворення агресора – поки не знаю. Час покаже. Ближче до осені, а отже і до виборів. І яка, власне, різниця. Ролі вони поділять, не сумнівайтесь. Коли нам обіцяли «одну модерну монолітну сучасну партію» ляльководи ще не знали, що БПП так швидко втоне. Тепер якого рейтинга йому не малюй – це все одно, що небіжчику градусника ставити. Не в тім біда, що ніхто за них не проголосує, а в тім, що ніхто ж не повірить, що за них взагалі хтось голосував. Але про це згодом.
Що буде далі?  Те ж саме. НАЛ і КАСА пройдуть до ради і сформують коаліцію. Потім почнуть грабувати нас, бо саме для цього вони і створені. Потім, напередодні наступних дострокових виборів, реформуються.
Політологія знає три види реформування партій – розділення, злиття і ребрендинг (перейменування).
КАСА  розділиться на ЧОРНУ та СІРУ (Згадайте ПОРУ).
НАЛ обєднається з аграріями безсмертного і трансформується у БЕЗНАЛ. (Згадайте РУХ – два НАПІВРУХИ – НУ – НСНУ - НУНС).
І знову підуть на вибори. Разом з новими проектами, які за цей час створять і через зомбоящик нам підсунуть. Потім вичерпають свою корисність і підуть на смітник. Політика – вона меркантильна… Місця сантиментам там немає… Принаймні – так задумано ляльководами.
Паралельно завовтузився і кличко. Цей могутній, але змучений регулярними контузіями мозок нарешті помітив неймовірне зростання тарифів і падіння рейтингу БПП, а можливо навіть зробив геніальний висновок про взаємозвязок між цими явищами. І два роки не пройшло. І вирішив терміново від БПП «відстібнутися».
Звичайно, без переформатування УДАР жодного політичного майбутнього не має. Як політтехнолог з великим досвідом, раджу розділити його навпіл ( бо хто ж захоче з ним об`єднуватись) – на радикальну і помірковану частини (УГАР і УДАВ відповідно). Тим більше, що і Великий Брат у Лідера є, та ще і наприкінці кар`єри, якраз після багатообіцяючої контузії (майже готовий політик) – буде кому довірити другу половину партії. Можливо, вдасться втриматись у Великій Політиці. А що? Скільки не кепкували бандерівці, що «старий Рух краще нових двух», це ніяк не завадило напіврухам відродитися і злитися в екстазі (даруйте, в НУ). Довелося їм для цього, щоправда ющенка дочекатись, бо ніяк не могли визначитись, хто з них рухливіший – костенко чи тарасюк.  Але  тут взагалі ідеальна ситуація спостерігається – брат брату око не виклює…
Про те, що готують «першому сорту» та про саксаулів Великої Політики – наступного разу.
Далі буде.


© Vladimir Mytus [17.07.2016] | Рейтинг: 41.2/25 | Переглядів: 3111

2 3 4 5 41.2/25
Коментарі

17.07.2016 10:24:04
Не згоден Згоден  Підтримка: 89%(8/9)

17.07.2016 10:31:08
Що буде далі?  Те ж саме. НАЛ і КАСА пройдуть до ради і сформують коаліцію. Потім почнуть грабувати нас, бо саме для цього вони і створені. Потім, напередодні наступних дострокових виборів, реформуються.
 
Особливо нас будуть грабувати Найем та Лєщєнко. Ще почуємо про вишкі Наєма та Лєщенко.Тому будемо голосувати за перевіренних хазяйствініков, борців за щастя народноє - Бойка, Вілкула, Колєснікова, Рабіновича та Шуфріча. Там ще підтягнеться легітимний з Ростова. Дурнуватий, але свій в доску. Шкода, що олівця зломав, та ще відправив на той світ кілька десятків тисяч людей, а взагалі нормальний пацан, парушняк не гонить. З простого народу, з двома ходками.
 
Чого вимагати від лохтората? Філатов на останніх виборах пролетів з 2 відсотками, пройшов крутелик Микитась, тепер гречка буде в кажній хаті. Але недовго.
Востаннє редаговано pronto 18.07.2016 19:53:09
Не згоден Згоден  Підтримка: 42%(5/12)

17.07.2016 14:57:58
pronto 17.07.2016 10:31:08
Особливо нас будуть грабувати Найем та Лєщєнко. Тому будемо голосувати за перевіренних хазяйствініков - Бойка, Вілкула, Колєснікова, Рабіновича та Шуфріча.  Там ще підтягнеться легітимний з Ростова.
278385 За бабку Вону нужно голосовать, ужо Вона простых селюка и пролетария в обиду не даст. Заставит Ахметова поделиться с бедными.
Не згоден Згоден  Підтримка: 9%(1/11)

st

st
17.07.2016 20:39:56
5.
АНАЛ і КАССА... Блазні цинічні... а наберуть разом відсотків 30 довірливих українських душ...
Як колись відомий боксун кличко, ногозірка шевчєнко.
Простітути...
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

17.07.2016 22:58:51
5 Блискуче! Слава Петру!
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

17.07.2016 23:20:47
st 17.07.2016 20:39:56
Як колись відомий боксун кличко, ногозірка шевчєнко.
Простітути...
А кого ви пропонуєте? Воровку, Льоху Сундука, Мочілу, Шпака, Ляшка Діравого?
Востаннє редаговано pronto 17.07.2016 23:21:22
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(1/5)

17.07.2016 23:51:53
pronto 17.07.2016 23:20:47
А кого ви пропонуєте? Воровку, Льоху Сундука, Мочілу, Шпака, Ляшка Діравого?

Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(1/2)

18.07.2016 00:47:50
st 17.07.2016 20:39:56
АНАЛ і КАССА... Блазні цинічні... а наберуть разом відсотків 30 довірливих українських душ...
Як колись відомий боксун кличко, ногозірка шевчєнко.
Простітути...
Будь ласка, не перекручуйте лекцію!
Про анал я не писав - арьєв до них  ще не приєднався!
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

18.07.2016 07:53:53
Vladimir Mytus
Березенко та Олесь Довгий - не ваші  висуванці засуванці? Гречку вже всю з'їли? Мабуть що так, зважаючи на помутнєніє розума.
Востаннє редаговано pronto 18.07.2016 08:01:59
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(1/4)

st

st
18.07.2016 11:23:19
Vladimir Mytus 18.07.2016 00:47:50
Будь ласка, не перекручуйте лекцію!
Про анал я не писав - арьєв до них  ще не приєднався!

------ агласітє увєсь списек пАжалуста... )
Незабаром будемо шизіти від слуг народа "з новими обличчами". Будуть там і арьєв і шахов і кернес і литвин з морозом ...
Тільки нового виборчого Закону про відкриті спіськи там не буде... (
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

18.07.2016 13:30:36
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/1)

sob

sob
18.07.2016 14:10:02
В любом случае, очень неплохо. Другой вопрос - и что?
Но приятно, со вкусом разложена "демократичная проукраинская" сторона. Хотелось бы и анализ другой стороны прочитать
За имхо несомненное и заслуженное 5
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/1)

18.07.2016 19:56:02
Гусь весит 5 кг. Свинья на весах заважила 100 кг.
 
sob 18.07.2016 14:10:02
В любом случае, очень неплохо. Другой вопрос - и что?
Востаннє редаговано pronto 18.07.2016 19:56:16
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login