для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Кому влада прокладає дорогу?


Кому влада прокладає дорогу?
          На позачергових парламентських виборах до ВР, що відбулися 26 жовтня 2014р.,  Партія "Блок Петра Порошенко" отримала 132 депутатських мандати, "Народний фронт" - 82, "Самопоміч" – 33, "Опозиційний блок" – 29, Радикальна партія Олега Ляшка – 22, "Батьківщина" – 19, "Свобода" – 6.
          Таким чином, так званий демократичний блок  отримав усі три перші місця позицій.  Колишні регіонали опинились на 4-му місці. Для переможців це була народна довіра, яку потім треба було підтвердити, як то кажуть, не словом, а ділом.
           Подібна ситуація була з Ющенком, якому народ  довірив владу.  Проте Ющенко увійшов в історію як політик, який зумів талановито  просрати все.  

          Саме через його дії чи бездіяльність, через падіння його власного рейтингу,  до влади прийшли антиукраїнські  сили. Сьогодні, після другого майдану, народ довірив владі зробити все те корисне і потрібне, що повинен був  зробити Ющенко.  Чи використає влада таку унікальну можливість?  Адже шанси завоювати народну довіру у цієї влади ще більші, ніж у Ющенка, бо найбільший антиукраїнський  електорат (Крим, Донбас) вже не впливає на результати виборів.  Тож наступні, чи то президентські, чи то парламентські вибори, повинні ,  якщо не покращити результат попереднього рейтингу, то бодай закріпити його.
       Але чи так воно є? Чи не буде марною пролита кров  українських патріотів?  Чи не профукає за  прикладом Ющенка Порошенко все, що можна профукати ?  А якщо таке,  не дай Бог, в черговий раз станеться, то чи будуть адепти цієї влади шукати причини того, що сталося у самій владі, а не десь збоку?
      А схоже на те, що саме таким шляхом і йде Порошенко.  І хоч він поки що тримає свої позиції,  у брехні і популізмі він вже переміг усіх колишніх президентів разом узятих.  До цього додалися ще офшорні скандали, а тепер навіть перевершив самого «проффесора», призначивши на високу посаду особисто  віддану йому людину і за сумісництвом - кума. І найбільший парадокс не в цьому, бо можна гіпотетично припустити, що Луценко буде кращим за попередніх.  Головний парадокс в тому, що для того, аби призначити некваліфікованого кума на посаду генпрокурора, Порошенко домігся зміни законодавства! Це ж треба, - поміняти законодавство заради однієї некваліфікованої людини!  Такого навіть Янукович не міг собі дозволити!  
       Якщо влада втратить довіру народу  – кого тоді мінстець буде звинувачувати?  У провалі голосування в Нідерландах за вступ України до Ради Європи, мінстець звинуватив російську пропаганду, неначе голландським домогосподаркам  більше нічим зайнятись, як цілими днями слухати по інтернету Кисельова.
      То може годі для своїх прогріхів шукати зовнішніх і внутрішніх ворогів, а нарешті  братись за діло ?
Ось дані останніх соцдосліджень центру Разумкова:


     Таким чином, Опозиційний блок з четвертого місця по результатам виборів до ВР перебрався на першу позицію за результатми соц.досліджень.
      А електорат не помінявся, електорат той самий. Тож, якщо все відбуватиметься і далі так само, то до влади можуть прийти колишні однопартійці Порошенка, які зараз окопалися в оппоблоці, а Путін з Медведчуком випишуть медальки всій команді головного кондитера країни, і всім його адептам, які сліпо захищають ту політику, яка направлена на втрату народної довіри.
© DaЯна [13.05.2016] | Переглядів: 1374

2 3 4 5
 Рейтинг: 32.9/29

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook