для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Якби в інших професійних сферах працювали так, як працюють депутати ВР

Якби в інших професійних сферах працювали так, як працюють депутати ВР
Середня школа в одному з міст Київської області:
Директор: «Маріє Петрівно, Петре Миколайовичу, Олено Василівна! Прошу вас, повертайтесь з кулуарі… коридорів, будь ласка, заходьте у класи, учні вже давно чекають початку уроку! Миколо Івановичу! Досить вже ділитися з Олександром Павловичем враженнями про канікули!  Та ви ж обоє були по десять разів у тій Сардінії і на тих Мальдівах. Ну шо там можна нового розказати? Знайшли чим здивувати, ну хто там не був? Через тиждень же знов підете на чергові двотижневі канікули, з’їздите по одинадцятому разу. І покличте там хтось Ольгу Михайлівну - хай до свого 10-А зайде, вже пів уроку як йде контрольна. Колеги, прошу записати до журналів оцінки учням – чверть закінчується, а ми ніяк з контролем успішності не визначимось! Прошу не писати за відсутніх колег до їхніх класних журналів, Сергію Володимировичу, Катерино Григорівно, ну майте совість, ну…».
 
Лікарня у Черкасах:
Головлікар: «Прошу бригаду хірургів зайти до операційної! Апендицит! Пацієнт вже під наркозом, чекає! Хто там ближче до буфету, передайте лікарям, що у них операція, хай там закінчують і потроху підтягуються. Як нема кому оперувати? Так Петренко ж сьогодні оперує? Де-де він? Поважна причина? А шо там? А-а-а, ну це друге діло. Миколенко  може підмінити? Теж ніі? Та я розумію, всі ми люди, у всіх свій форс-мажор… А Черній ще вчора зателефонував – сказав, що його не буде. Так… Ну добре, пропоную тоді перенести операцію на місяць – до наступної сесії. Хто за? Одноголосно. Хто там вільний з санітарів – відвезіть пацієнта назад до палати! Як нема санітарів? А де вони? Ясно. Нянєчка, прослідкуйте там. Шо, будете зайняті зустріччю з пацієнтами на дільницях? Ну добре, пацієнт очуняє від наркозу – своїм ходом до палати добреде. Колеги, пропоную сьогодні закінчити роботу на три години раніше. Прошу голосувати. Рішення прийнято. Розходимось на чергові канікули, до зустрічі через місяць!»
 
Десь на передовій під Маріуполем:
- Комбат, підполковник П.: Панове офіцери! Ми отримали інформацію: вранці ворог готує масований наступ на наші позиції при підтримці важкої артилерії і бронетехніки. Необхідно терміново укріпити першу лінію оборони і підтягнути резерви на ось ці напрямки. Рота старшого лейтенанта Т. займає позиції під…
- Старший лейтенант Т.: Оскільки мене згадали, прошу слова для репліки!
- Комбат: Прошу. Увімкніть там мікрохвона!
- Старший лейтенант Т. Дозволю собі нагадати, що ми не маємо права порушувати регламент.  Шановний підполковник П. дозволяє собі тиснути на офіцерів і одноособово приймати рішення, навіть не поцікавившись, чи затверджене воно у першому читанні. І ми після цього хочемо у Європу?!
- Половина присутніх: Ганьба! Ганьба!
- Друга половина: Ганьба! Ганьба! Ви хочете заблокувати необхідне народу рішення!
- Старший лейтенант Т.: Ваше рішення необхідне олігархам, а не народу!
- Капітан К.: Хочу нагадати колегам, що  старший лейтенант Т. причетний до підозрілих схем при розподілі бронежилетів! У мене на руках всі документи!
- Майор М.: Хочу звернути увагу колег, що папірцям шановного капітана К. ціна три копійки в базарний день. Всі знають його особливі стосунки з колишнім начальником охорони Януко...
Друга половина кидається на першу, майору М. роздирають гімнастьорку, капітана К. шмагають здертою з майора портупеєю, лейтенанту Т. ставлять бланш під око. Крики «Ганьба! Ганьба!», «Скотиняки такі!», «А ти хто такий?!»…
- Комбат: Колеги, прошу заспокоїтись! Прошу зайняти свої місця. Колеги, ну колеги… Ну, ну… Ну ось і добре. Ми повинні проголосувати за пакет термінових заходів у зв’язку з очікуваним наступом противника. Проект рішення вам розданий. Колеги, прошу голосувати. Чому немає кворуму? А де всі? Де майор С., де капітани Ц., Ч. і Щ? Пішли до буфету? Скажіть там, щоб підходили! Ну будь ласка заходьте! А де у нас лейтенанти Н, М., О? Працюють сьогодні у комітетах? Зрозуміло. Колеги, досить вже ходити по кулуарах, заходьте! Запрошуйте там всіх – будемо голосувати! Прошу голосувати, колеги. Так, так, голосуємо… Рішення не прийняте! Ну що ж, колеги, питання направляється на доопрацювання. Зустрінемось за два тижні на наступній сесії нашого Штабу. Побачимо тоді по карті і вирішимо, де зможемо провести наступне засідання. Приємного відпочинку, колеги! Слава Україні!
 
Кроспост з undefined

© Alter ego [07.03.2016] | Рейтинг: 45.2/24 | Переглядів: 2965

2 3 4 5 45.2/24
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login