для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

"Теплі" кредити в дії

Розкажу про дуже просту ситуацію: Вирішили ми з дружиною замінити газове опалення на твердопаливне. Сім'я небагата, отримує субсидію. Дружина - пенсіонер по інвалідності. Прийшли в Ощадбанк, а нам кажуть - враховуючи рівень вашого доходу кредит можемо надати лише 5 тисяч гривень, бо те, що відшкодує держава ми не враховуємо. Написав лист в Держенергоефективності - дали банкам роз'яснення, що суму відшкодування теж потрібно враховувати. З врахуванням суми відшкодування нам озвучили максимальну суму кредиту - 12 тисяч гривень. Твердопаливний котел з усіма причандалами (труби, фітинги, батареї тощо) для нашого невеличкого (80 кв.м.) будинку коштує не менше 15 тисяч гривень, не враховуючи коштів на встановлення. На сімейній раді було прийняте рішення зробити систему повітряного опалення із застосуванням опалювальної печі тривалого горіння "Сварог М02". По-перше - ККД цієї печі - 85%, по-друге - не потрібно встановлювати батареї, достатньо системи вентиляційних каналів та двох вентиляторів потужністю по 12 Вт кожний. Але, коли виникло питання про державне відшкодування кредиту, Держенергоефективності повідомило, що у Постанові КМУ передбачене відшкодування тільки за котли, а от за опалювальні печі кошти не відшкодовуються. Правда повідомили, що розглянуть дане питання на черговому засіданні комісії. На-жаль, пройшло вже два місяці з дати відповіді, а віз і нині там(( До речі, така система повітряного опалення якраз більш безпечна і доступна саме для малозабезпечених категорій населення, які найбільш потребують захисту держави.

© Volkodav [27.02.2016] | Рейтинг: 44.3/20 | Переглядів: 2218

2 3 4 5 44.3/20
Коментарі

27.02.2016 14:06:28
у Постанові КМУ передбачене відшкодування тільки за котли, а от за опалювальні печі кошти не відшкодовуються.
 
все вірно
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
 
від 1 жовтня 2014 р. № 491
Київ
 
Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження
 
Кабінет Міністрів України постановляє:
 
Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 “Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження”
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/4)

27.02.2016 14:07:44
4) стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).
 
Під тілом кредиту розуміється сума споживчого кредиту (далі - сума кредиту), наданого позичальнику - фізичній особі публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України” (далі - уповноважений банк) на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) (далі - котел).”

саме   котлів НЕ НА ГАЗІ замість газових.
 
Обов’язковою умовою для включення уповноваженим банком відомостей щодо кредиту, наданого позичальнику - фізичній особі, до зведеного реєстру, який подається до Держенергоефективності для відшкодування частини суми кредиту, є подання таким позичальником уповноваженому банку документів (їх копій), що підтверджують цільове використання кредитних коштів, зокрема:

договору купівлі-продажу котла (за умови його укладення);
 
рахунка-фактури на оплату придбання котла;
 
документів, які підтверджують передачу котла позичальнику - фізичній особі.
Востаннє редаговано Pavlotex 27.02.2016 14:08:41
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/4)

27.02.2016 14:11:52
  котли врахували,"булер"яни"-ні..от не передбачили такий нюанс.. чи спеціально ?pardon
важко сказати...
Це знає лише Кролік.
Кому скаржитись !?
х..й його знає pardon,враховуючи що прихильників Кроліка як ГЕНІЯЛЬНОГО Прем"єра  досі 10 відсотків з  одним аргументом -НІКИМ ЙОГО ЗАМІНИТИ, бо іншому кредити не дадуть.. !!
Востаннє редаговано Pavlotex 27.02.2016 14:18:20
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/4)

27.02.2016 16:59:30
Але, коли виникло питання про державне відшкодування кредиту...
 
К сожалению, там нет специалистов, в основном теоретикиbiggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(5/6)

29.02.2016 02:13:03
Лично я поставил кондиционеры и теперь вот так.
 

 
Думаю еще сменить котел на электрический(пока стоит старый газовый без использования) чтобы получить скидку на электроэнергию.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login