для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

дохуя, чи не дохуя


дохуя, чи не дохуя
Що це є - продовження Другого Майдану, початок Майдану 3, чи імітація Майдану, покаже час - за Подерев'янським це стане Майданом коли людей збереться ДОХУЯ, зараз же ще ТРІШКИ НЕ ДОХУЯ, тож поки що те що відбувається, можна вважати зародженням Майдану, чи переросте те в СПРАВЖНІЙ Майдан побачимо, але в будь якому разі люди мають право на мирний протест, і на мирні зібрання, а те що там все мирно, мабуть ніхто заперечувати не буде, то ж істерики щодо акції вважаю меканням переляканих вівців, або ж виттям порохоботів з мінстеця, та виттям олігархічних ЗМІ.
 
Стосовно організаторів протестної акції - ходять різні чутки, що мовляв організатори пов'язані з ФСБ та іншими проросійськими рухами, переповідати їх, та давати посилання не буду, і можливо вони навіть мають реальні підстави, але у мене питання інше - якщо там реально агенти ФСБ, то чому бездіяльне СБУ?
 
Отже, три варіанти:
 
1. На Майдан вийшли справжні патріоти і простий народ, яких задовбала злочинна бездіяльність влади в одних питаннях, і злочинна діяльність тієї ж влади в питаннях інших.
 
2. На Майдан вийшли агенти ФСБ, щоб змістити нині діючу владу.
 
3. Відбувається спецоперація по дискредитації Майдану як такого, проводять її Порошенко спільно з Путіним - оргкомітет навмисно складено з проросійських активістів, при чому з таких, кого буде дуже легко викрити, і тоді бездіяльність СБУ стає цілком зрозумілою.
 
Я схиляюсь до першого та третього варіантів, чим це є насправді побачимо, в час інформаційної революції все масштабне з таємного явним стає дуже швидко, і я підтримую акцію, я вважаю що заклики які на ній звучать, є справедливими, і цілі які декларуються, мають бути реалізованими.
 
Хоча таки да - не розгойдуйте лодку, хай вона тихо затоне сама. Еге ж?
 

© Святиє суслікі! [22.02.2016] | Переглядів: 2294

2 3 4 5
 Рейтинг: 37.4/46

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook