для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Чи бажаємо ми зла батькам Гуд Бу?

Чи бажаємо ми зла батькам Гуд Бу?
Чи бажаємо ми зла батькам Гуд Бу.
   Баня - то так річ, що розслабляє і направляє на мирний лад. Але, курча лямонада, як тебе банять цілком е-е-е... па любві? Ну де в наших Правилах є така фігня, що всякий долбодятел може скаржитися за образу другого долботятла? Та ще й ім'я котрого написане з великої букви чорними пікселями по білих. Тіпа Аджубей пише в "Ізвєстіях" який Гітлєр скотина, а його розстілюють банять  за образу Путіна!!! Хоча до Адміністраціі я ніяких претензій не маю. Нє, ну наша Адміністрація  робить все можливе для свого і, основне, нашого щастя і благоденствія на цьому сайті. Честь і хвала адміністраторам і модераторам. Да прославляться іх імена у віках. Хай живуть довгі роки і нукають своім виблядкам.
   Ну от! Напрягає така ситуація. Нє, я розумію, що люди мають клони. Я сама маю іх аж 7. Але! В Правилах написано, що:
7 днів (скарга приймається тільки від потерпілого або автора матеріалу, під яким написаний образливий коментар)
То, якщо я образила Брюса (бо то його ім'я було в моєму вірші. До речі, вірш - рівень Байрона, Пушкіна і Чєхова-українця), то якого хрєна мене банять по скарзі Модуса? Тим паче, він жаліється на образу в Правилах, а цитату наводить з ІМХО.
Вот! Ну значить я такая вся нєрвная сиджу і читаю всяку ІМХуйню на сайті і попадаю на обговорення бєзвінна страдающіх мірних (і нє очєнь) жітєльов острава Крім і ДиНиРи з ЛНРою. Патаму шо сука-хунта іх нє корміт і нє грєєт. І ані могут абідітся і разлюбіть єйо і мать єю. І шо дєлать?

   Я, ясно дєло, не знала. В нашім селі в клозетах такі газєти не вішают. А з алігархом, інтєлєхєнтом і просто дварянінам галубих кравєй Сайгаком связі нє било. Ні парочащєй йего, ні чєрєз морду в книзі. До розмови з Блохоносцем я ще не дійшла. Мої пси стоять на заваді. Як подумаю, що Портер, або Барон щось мені пояснювати будуть... Сучі діти!..
Нє, не можу з псом говорити... Навіть в окулярах. Він же ж все одно читати не вміє

   Прийшлось всьо самій, самій... Так от, яка хуйня получається, малята. Я ще півтора роки тому говорила, що Пєтя, сука, з тим АТО дограється. Такоі херні ніде нема і бути не може. А наш апостол, також Пєтя, бив себе в груди Павла, доказуючи, що може. Бо то усьо по нових законах. І роботою на ДД клявся, шо так нам його тезка путь азаріл. А я кажу, шо життя за правилами мирними і воєнними - єто двє бальшіє разніци. По-простому говорячи, якщо населення постраждало в мирний час, при проведенні АТО, йому мають все компенсувати. А під час війни - все для фронту, всьо для пабєди. Пасєму в нашій ситуаціі я говорю за війну. Правда, не громадянську, як все прогресивне людство, а з матушкой-Раісєй.
Так от.  Наш йобнутий старший брат відтяпав від нас Крим. Як Гітлер Австрію. До речі. Може хто не в курсах. Там теж було голосування. І "за" проголосувало 99,75% з тих хто прийняв участь в голосуванні.

   А потім наша придурочна молодша сестра загумковоіла кавалок Дамбаса. А може то їй в придане Фьйодоровіч за собою віддав? Се науці не відомо. Просто гумконвоі почали возити зброю аттудава і заводи і вугіль датудова. Ну і чалавічкі трохи позеленіли. Нашу иліту всьо влаштовувало. Бо в мутній водичці всякі ніштяки пливають. Але ну іх нахєр. Мова зараз не про них. І навіть не про солдатів наших і солдатів їхніх. Мова про мирне населення.
Кстаті, о птічках. Тоість о родичах. Хто для нас Мать-Расєя? Молодша сестра, чи старший брат?
   Ні з того, ні з сього виявилось, що "там" живуть "наші" люди. І іх треба кормити, поіти, зігрівати і давати ліпстрічєство для  тєлєвізара. Патаму чта єта прєдусмотрєнно мєждународнимі дагаварьоннастямі і всє так дєлают єщьо со срєдніх вєков. Жізьнь бєз Кісєльова і Лайфнюзи губіт всє цвєта красок і радость.
http://youtu.be/h4qnsEG3Dmw
І єслі ми стрємімся в Європу, так нє можєм бить підарасамі і нє саатвєтствавать!..
І тут в мені проснувся когнітивний дисонанс. Можемо ми бути підарасами, якщо ідемо в Європу, чи ні? Моя відповідь - мусимо!!! І ось чому. Тому шо Європа і іжє усігда так дєлалі. Там-бути підарасом - чєсть і дастоінства.
   Почну здалека. З Першої Світової. Всі знають Франца Йосипа. Навіть я. А був ще такий дядько Вільям ІІ. Кайзер Німеччини. Так він так просвіщав своіх зольдатен унд офіцірен: "Все повинно бути віддано вогню і мечу; мужчини, жінки, діти повинні бути вбиті, і ні одно дерево, чи будинок не повинні лишитись не знищеними". Не знаю з якою Вікою спить Сайгак і чи взагалі спить, але ту пургу, котру він ніс пару днів тому, про традиційне примусове кормління безплатним молочком мирного населення під час війни, Віллі точно не знав. Нємчура...
Переходимо до другої світової. Нас звільнила КА в 1939 році. Ну та, каторая всєх сільнєй. Потім німці в 1941, а потім "наші" в 1944році. Так от. Продукти брали в мірнаго насєлєнія і ті, і другі. Тільки німці брали, скажімо, одну курку і платили за неі гроші, а "наші" все подчістую і безплатно. Німці могли угостити чимось. "Наші" - кулею. Стріляли і ті, і другі. Німці "за дєло". "Наші"... Для прикладу, ковпаківці брали місцевого провожатого від села до села. І потім вбивали. Шукаючи бандерівців запалювали село з усіх сторін і стріляли всіх, хто пробував втекти. Альо! Для тих хто в танку. Мирних жителів. Стариків, жінок, дітей. Можу повести на екскурсію по селах і цвинтарях.

   Але то дикі москалі. Давайте поговоримо про демократів. Скажімо бомбардування Дрездена американцями і англічанами.  Лютий 1945 року. Від 140 тис жертв (рад. дані) до 200 тис (німецькі). Нахера? Так і досі ніхто не знає. Може щоб москалів настрахати. Бо для перемоги в війні ніякого значення не мало. Нє, ну я не в курсах. Може іх перед тим покормили і одягли. Не знаю. Але зігріли і освітили стопроцентно.  
   А, ще згадала. Основного борця за демократію. Послав японцям (мирним жителям) двох своіх парнєй: Little Boy and Fat Man. Ну, ті і прихлопнули відразу біля 250 тис і ще фіг його знає скільки потім.
   Ліричний відступ. На Дамбасє ВСУ не може стріляти по різних цілях, що маскуються серед мирного населення і стріляють. З якою фігньою маскувалися японські воєнні серед мирного населення Хіросіми і Нагасакі, що воно аж до Америки долітало і ті не втримались?
Та вони нормально і тепер фігачать. Пам'ятаєте, коли ніякої ЗМЗ в Іраку не знайшли, то почали доказувати, що Хусейна треба судити за вбивство 118 жителів села, де на його життя був замах. А скільки загинуло людей (мирних) а час встановлення демократії і соціальної справедливості? Ви будете сміятись. Але того ніхто не знає. Ніхто не рахував. Хоча, кажуть, що мільйони. Ну, але іх кормили і гріли. Да? А обломіться! Навіть, після "бурі в пустині", потреби мирного населення в іжі і медикаментах задовольнялися лише на 10% до передембаргного. Демократи встановлювали демократію обмежуючи доступ до іжі, медикаментів, товарів першої потреби... мирних жителів. Чи ви думаєте, що то Хусейн недоідав, а Абдула з Єнакієво марципанами обжирався? Ну, а про всякі Ґуантанамо, waterboarding, Blackwater, Hart Group і тд я вже мовчу.
   Так вот! У мєнья вапрос. Хто і де вичитав, чи йому після перепою приснилося, що ми щось мусимо по відношенню до людей проживаючих на тимчасово окупованих територіях? Нє, мене зараз не цікавить думка страітєлєй заборав і паставщіков гумканвоєв в "Бруснічку". Світова практика говорить, що, перепрошую, на мирне населення всі хєр кладуть. Потерпівша краіна може своім патріотам на окупованих територіях хіба зброю постарчати. Всьо! Все решта - турбота загарбника. На яку він також ложив з прибором. Здебільшого.

   Чи мусимо ми дбати про мирних людей окупованих територій. На жаль - ні. Більше того. Ми мусимо дбати про те, щоб жителям тих територій жилося все гірше і гірше. Патаму что всьо пазнайотся в сравнєніі. Якщо ім буде житися краще, та ще й за наш рахунок, то завтра, або післязавтра у нас буде дві ХНР, ДННР і тд і тп. Ядовитий укус треба припікати, або руку різати. Наша иліта не через те соплі жує, що не знає, що робити, а через те, що бабло колотить. Ім пофіг і Україна, і ми, і території. А що робити тим, кому не пофіг?Вихід простий. А ля гер, ком а ля гер. Втративши голову - за шапкою не плачуть. Вроді все ясно? Ніби так! Але є маленький нюанс. Що сказати Гуд Бу і іі батькам?
   Недавно було одне радянське свято. 5 листопада. А перед Новим роком буде річниця штурму палацу Аміна. Так мій один знайомий напивається і 5 і 27. І ніколи не носить своіх нагород. Тому що (то його твердження) там вони покрошили радянського лікаря, його дружину і іх сина. Крім того декількох наших військових інструкторів. До речі за мирних жителів палацу він і не згадує. В тому числі ні за жінок, ні за дітей. Та й яке відношення до них може бути?..

   Нє, він згідний, що штурмувати треба було. Але не згідний, що не попередили наших там, а тим, що були тут, не сказали, що там теж є наші. Його досі болить, що стріляв в своіх. Хоч і не впевнений, що вони б спаслись, якби він знав, що там є своі.
   Так от. Валя. Ніхто за твоїх батьків думати, крім тебе, не буде. Навіть вони самі. Ти і тільки ти мусиш взяти на себе сміливість вирішити те питання. З нашою ібаною владою то все одно, що в Спортлото грати. Твоє рішення і твоя відповідальність за наслідки. Плюс ніяких гарантій. І ніхто нічого не порадить справді правильного. Тому що сам не знає, що правильне. Чим то все закінчиться - одному Богу відомо і то нема певності котрому з них. Мені справді шкода і тебе, і іх, і ще тисяч в подібних умовах. Але... Вибач... Мені прикро, що моє судження несе комусь біль і проблеми... Але я так вважаю. Донбас і Крим треба душити всіма можливими способами. Інакше завтра ми всі будемо на місці твоєму і твоїх батьків. Просто сьогодні ти ще маєш вибір, що робити.  Напевно важкий, напевно болючий. А ми його мати вже не будемо. Жодного. Тому я за відключення води, газу, електроенергії, припинення поставок іжі і одягу. І справжні військові діі.
Тут є тільки варіант хто кого. І якщо вони нас то і я, і ти, і ще мільйони завтра будуть вже думати не тільки за себе і батьків, а ще й за дітей. Я ще можу погодитись на те, що хотіла для них хорошого життя, але не змогла дати. Але на то, що могла, але просрала - мене не влаштовує. Сама знаєш, що ми ніде нікому не потрібні. І якщо не захистимо свою краіну - то будем мити туалети в чужій. Без прав, надій і перспектив.  І то ще в кращому випадку. Променева і хіміотерапія вбиває все на своєму шляху. І хворі клітини, і здорові. Але дає хоч якийсь шанс на життя цілому організму. Горе тим нормальним людям, що опинилися в зоні бойових дій. Але... Ракові клітини мають бути вбиті. А Раіся мусить бути розрушена. А іі виблядки - Кримський федеральний округ, ДНР, ЛНР - знищені.
   Слава Украіні!


© Сторонній [28.11.2015] | Рейтинг: 38.9/58 | Переглядів: 2226

2 3 4 5 38.9/58
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login