для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

А можно било і брітвочкой по глазам!


А можно било  і брітвочкой по глазам!
Ну, не знаю як вам, а мені сподобалось. Так і бачу... Гройсман на ринзі в сорочці з коротким рукавом. Червона краватка. Гонг! І Тетерук починає... Ах ти стара варятка! Та щоб тобі корова здохла!.. Та щоб тобі кури сі не несли!..
А баба Саша піднімає спідницІ, повертається до Андрійка спиною і нагинається... Да, навіть в таких простих речах і то українськість зникає.

   Все виглядало набагато простіше. Виходили з кабінету. Гамно сопливе Андрюша обізвав жінку, на 20 років старшу себе, не то ТП, не то свинобабою. Та, по простоті душевній, махнула на нього сумкою. А він так елегантно блок лівою рукою. А правою, з шкляною пляшкою, аперкот в голову. Є!!! Красота! Ну настаящій палковнік! А хулі?! Защітнік Атєчіства. Там захищав, щоб якась сука з Дамбаса не прискакала і не почала жінок копати і обпльовувати. А тут рішив продемонструвати від чого захищав. Чи не так?

    Нє-а! Не так. Все набагато простіше. Андрюшка - мєнт! Йому похер кого бити. Він то на автоматі зробив. Врадіівку пам'ятаєте? А студента Ігора Індила? Абсолютно та ж ситуація. Ви - гамно! А Андрюшка вершитель вашої долі. І він навіть не задумується про законність-незаконність, правильність-неправильність, відповідність-невідповідність. Він - б'є. Через те тільки, що завжди так робив. І хто йому шо скаже? Він же ж і проти дозволу на зброю. Це ж вона і пальнути могла! А в нього - підораса (в поганому значенні слова) є ж таке право. Він же ж адекватний і відповідальний!
   А пам'ятаєте, як все красиво у Шустера починалося? Я ще так дивувалася, що то за гнида така Юльку зараз покусає. Або точно обплює. А то собака мєнтокрила.

  І він не один. Вишлі ми всє із народа. Подивіться довкруги. Такі сучі сини повсюдно. Де поодинокі. А де і в зграі збиваються. Обгадити жінку, забрати гроші в дитини, тицьнути ножем в підворотні. То все одного поля ягоди.
   Починається все делікатно. Типу ви пралєтаріі і селюки. А я такой вєсь із горада.

Потім більше. Той йому "лисий експерт", той "добрий демагог", а той  "сєльская иліта". І от сидить таке гімно на сезонних роботах в Ірландії і строіть з себе Алігарха. Всі решта для нього ніщєброди. А ще не так давно під статею ходило за тогівлю живим товаром. Тому що незаконний перевіз людей на роботу зарубіж без права на неі і за винагороду вважається торгівлею людьми. Навіть якщо вони молдавани.
   Або інший шаурміст. Найбільше досягнення якого перетрах батька з братами. Бо інакше, на його думку, Сімейний Кодекс сім'ю не визначає. Не вистарчає, так сказати, спільного ведення господарства. Мусить бути секс.
   Потім депутатство тим же шляхом. Партія не цікавить. Ідеологія будь яка. Головне бути при владі. Зарплата теж значення не має. Влада гроші принесе.
   Ну і останній щабель. Два дні на побігеньках в штабі АТО і депутатська ксіва в кишені. От тепер можна і морди товкти. Хочеш - тещі, а хочеш - Кужель. Правда і тут вибір частіше від боса залежить. Але і прикриють коли треба, або Генерала Арміі дадуть. Начальнику, блядь, охорони! Це те саме, що маршал роду військ. Війська, курва! Охорона президента. Знаєте іх найбільшу військову операцію? Нє, нє! Не перешкоджання семи замахам на Президента. З того навіть діти вже не сміються. Там бойовий спарінг з Шуфричем був. Ну, ви в курсі...

Я просто поражена теми, кто защищает Тетерука. Люди, вы совсем одичали? Мужчина, офицер, комбат ударил по голове бутылкой женщину, кем бы она не была. Это не мужик, это тварь, поднявшая руку на более слабого физически оппонента. Еще вчера в одной из передач он с удовольствием стебался над Парасюком, что камеры засняли его потасовку с прокурором. Недолго музыка играла... (с)
   А шо музиці? Вона вічна. Може трохи потерпіти. А ми довго будемо терпіти Блок Підарасів і Проституток від лєпщіка бєляшєй починаючи і Президентом закінчуючи?
© Сторонній [06.11.2015] | Переглядів: 5956

2 3 4 5
 Рейтинг: 41.7/84

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook