для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

От звідки у мене стільки песимізму? Погода мабуть херова...

От звідки у мене стільки песимізму? Погода мабуть херова...
Другий день після місцевих виборів, стрічка новин:
- Гепа таки мер, а винуватий в тому чомусь Зеленський і Коломойський (!)
- Міхо починає розуміти, що в Одесі другого туру не буде. Що ж поробиш, відсоток Боровика і так набагато перевищує відсоток люстрованих одеських чиновників.
- ГПУ не знайшла що пред'явити Портнову, мабуть "крістальной души чілавєк". Европейський суд вимушений був погодитись з ГПУ, з Портнова знято санкції. Перший прецидент є, далі буде.
- з нафти Курченко суд зняв арешт на підставі того, що нафти вже немає. Її банально розікрали. Нєту тєла (нафти), нєту дєла! Взагалі ніякої справи, не щодо тих хто вкрав нафту, не щодо тих хто охороняв. Наступним кроком, схоже буде виправдання Курченка, ну якщо нафти нема, то й не крав. А бил лі мальчик?
- декілька матеріалів на тему "Путін - хуйло".
- бойовики обстріляли Піски і Опитне. Загинув один український солдат. Українська армія відреагувала відводом артилерії калібром до 100 мм.(!). Так, на думку просто спало, а яким би чином відреагувала ізраїльська армія на загибель ізраїльського солдата?
- декілька статей про перемоги сирійців над роійською армією. (?)
- якісь пропозиції про вибори у Лугандоні. Після Харкова, Одеси, Маріуполя, оппо у Донбасі, а ще ж Вілкула остаточно не перемогли у Дніпрі, де можно буде поставити ставочку на переможця виборів у Лугандоні? Чи може я помиляюсь з результатом?
От звідки у мене стільки песимізму? Погода мабуть херова...
Були ж такі добрі новини, наприклад такі:
Президент Петро Порошенко запевняє, що після проведення місцевих виборів в Україні почнеться рішуча робота з реформування країни в різних секторах.
http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/21/7085660/

© Dmitro Maximik [27.10.2015] | Рейтинг: 43.1/40 | Переглядів: 3849

2 3 4 5 43.1/40
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login