для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Довга дорога на х…

Довга дорога на х…
Страшно, коли в запалі державотворення та розвитку правового суспільства, наші чиновники разом з політиками беруться за покращення життя ще від учора. З 1 січня 2010 року в дію вступає «Закон про засади запобігання та протидію корупції».
 
Ще 11 червня наш дорогий гарант підписав це диво законотворчої мислі, а, позаяк, воно «несподівано» вступить в дію з Нового року, то поступове розуміння до суспільства про положення цього закону приходить тільки тепер. До законотворців та гаранта, воно, схоже, дійде тоді, коли їм спалять хату та наб’ють рило.
 
З 1 січня 2010 року фактично будь-хто, хто займається хоча б якоюсь підприємницькою діяльністю, будь-хто, хто працює за сумісництвом, будь – хто, хто сам, без допомоги держави живе та працює – стає корупціонером! Не вірите?!
 
У пунктах 1-3 «Закону про засади запобігання та протидії корупції» перелічена ціла купа суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення. Серед них є Президент та прем’єр-міністр України, Голова Верховної Ради та ціла купа інших високопосадовців. Там перелічені депутати, судді, військові, прокурори, міліціонери, держслубовці та купа іншого люду, які, безумовно, потребують контролю за собою в частині запобігання та протидії корупції.
 
Однак, для чого в цьому законі наведені: «особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або особи, спеціально уповноважені на виконання таких обов'язків в юридичних особах, а також фізичні особи – підприємці», убийте мене, я не знаю.
 
Читаємо далі диво законотворчої думки від вітчизняних борців з корупцією, які купляють собі костюми вартістю в 200-300 середньомісячних зарплат «біомаси». Отже, усім, державним службовцям, представникам влади, КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ заборонено: «займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, що здійснюються в позаробочий час) безпосередньо або через інших осіб, якщо інше не передбачено законом.»
 
Тобто, робота за сумісництвом простого громадянина, який є, наприклад,  завгоспом на будь – якій юридичній структурі, отже, «обіймає посаду пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків» є нелегальною. Директор найменшого ТзОВ, ПП чи голова кооперативу не може працювати ще на одній роботі – це злочин. Головний бухгалтер будь-якої фірми не може здійснювати підприємницьку діяльність і вести бухгалтерію ще якоїсь фірми чи приватного підприємця – це злочин. Взагалі, цілком легальна праця за сумісництвом людей, які не мають жодного стосунку до державних органів та бюджетних грошей вважається корупцією!
 
Це ще не вся колекція кретинських обмежень, що діятимуть з подачі наших законотворців.  Ось маєте ще ситуацію. Ви створили собі свою приватну фірму і стали там директором? Ви корупціонер! Ви не маєте права керувати своїм власним підприємством. З точки зору нового закону – це злочин. То, може, поставити керувати власним бізнесом свого брата, свата чи дружину? Теж не можна! Бо закон нам говорить однозначно, що нам, простим громадянам не можна: «3) входити, у тому числі через інших осіб, до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі, та представляють інтереси держави в раді товариства (спостережній раді), ревізійній комісії господарського товариства), якщо інше не передбачено законом;»
 
Але не варто, зовсім не варто впадати у відчай, якщо ви діяльна людина і хочете працювати більше і цілком законно! У вас з’явиться можливість працювати за сумісництвом у тому разі, якщо ви станете депутатом Верховної Ради, депутатом місцевої ради, директором бюджетної (!)  установи чи, хоча б, помічником народного депутата. Цим людям дозволено те, що заборонено простим підприємцям і найманим працівникам – суміщати посади і легально одержувати додаткові доходи. Ви маєте сімейний бізнес? Законно ви не можете ним керувати, тому найміть собі «зіц-прєдсєдтєля» у вигляді народного депутата. Де тут корупція? Нема, згідно з новим законом. Депутату можна все. Власне, хто б і сумнівався…
 
Закон про засади протидії і запобіганню корупції – це закон, що ні в якому разі не допускає появи у владі чесних людей. Це системний закон, покликаний зробити вразливими до репресій найактивніший, найпродуктивніший і найнезалежніший прошарок суспільства – малий і середній бізнес. Це ті, хто не випрошує подачки у вигляді 50 гривень доплати до пенсії. Це ті, хто хоче рівних правил конкуренції або хоча б якихось правил у цій країні. Це ті, хто не просить у держави практично нічого і утримує цю державу, буквально,  на своїх плечах та руках. Їх не просто заганяють у тінь. Їм забороняють працювати і законно збагачуватись у принципі. З нового року будуть пильно перевіряти всіх керівників навіть найменших підприємств – шукатимуть чи, бува, нема крамоли? Чи не працюють керівники комерційних (!!!) фірм, бува, ще у якихось комерційних фірмах або чи не є вони підприємцями?
 
Чітко не виписано, чим же загрожує таким людям порушення частини 2 статті 4 «Закону про протидію та запобігання корупції» але абсолютно ясно, що «рішеніє вапроса» з компететними органами, а це - «…спеціальні  підрозділи  по  боротьбі  з організованою злочинністю  Міністерства  внутрішніх  справ  України,  податкової міліції,  по  боротьбі  з  корупцією  та організованою злочинністю Служби безпеки України,  Військової служби правопорядку у Збройних Силах України… Генеральний    прокурор    України   та підпорядковані йому прокурори» буде можливим просто через те, що ідіотизм наших законів компенсується їх цілковитим недотриманням. Нові побори, нові такси, нові витрати. Що ж, ми зможемо пережити і це також. Бізнес просто піде в тінь, хто з дуру ще залишився на світлі, а от держава, схоже, остаточно піде нах.й, тобто туди, куди давним давно вказав напрям колишній депутат Волков.
 
А хто ж посилає бізнес у тінь, а державу – на адресу, вказану Волковим?
 
Ось тут вони всі: фракція БЮТ майже у повному складі, 34 з 72 депутатів НУНС, повним складом фракція комуністів та «Блок Литвина» - вони голосували «за» цей закон. От тобі й ліберали-ринковики, от тобі й солідаристи, от тобі й борці за народне благо! А Віктор Андрійович Ющенко! Цей титан економічної думки, палкий прихильник вільної конкуренції, свободи особистості та свободи підприємництва! Чому він підписав такий закон? Невже не читав, що він підписує?!
 
Мені прикро. Серед моїх знайомих є два депутати Верховної Ради України. Цих людей я вважаю порядними і розумними людьми. Але зараз я хочу запитати. Андрію Віталійовичу, Анатолію Степановичу ви що, навіть не читаєте ЗА ЩО ви голосуєте?! Чи ви мене особисто таким чином на х… послали? Задовга дорога. Могли б простіше. Очі в очі. Принаймні і я б щось відповів, бо зараз не маю змоги – багато клопотів. Про всяк випадок, згортаю підприємницьку діяльність.


© Канаріс [20.12.2009] | Рейтинг: 46.1/81 | Переглядів: 10672

2 3 4 5 46.1/81
Коментарі

1 2 3 4   »
20.12.2009 01:44:33
Держава вкотре перекроюється під владних держиморд. До 1 січня костюмчик може десь тиснув, а зараз буде саме впору.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.455357%(0/9)

20.12.2009 02:09:25
Однако...
 
И ведь, блин, в выводах Научно-экспертного управления ВРУ, помимо кучи прочих неучтенных замечаний, есть и это:
 
До ст. 2
1. На нашу думку, існують логічні передумови для більш послідовної, аніж зроблена у цій статті, диференціації перелічених у ній суб’єктів. Зокрема, доцільно виділити наступні категорії осіб, на яких поширюється дія цього Закону:
– особи, на яких повністю поширюються передбачені законопроектом обмеження та які несуть відповідальність за більшість передбачених проектом №2112-Д правопорушень. До цих осіб є підстави віднести усіх перелічених у п. 1 даної статті та переважну більшість осіб, перелічених у пункті 2. Найкращою узагальнюючою назвою для цих осіб була б назва “посадова особа”;
– особи, на яких поширюються лише поодинокі обмеження у спеціально передбачених законом випадках і які несуть відповідальність лише за спеціально передбачені для них злочини чи правопорушення. До числа цих осіб, очевидно, відносяться аудитори, нотаріуси, адвокати та інші подібні особи, а також особи, зазначені у пункті 3 даної статті;  
– звичайні фізичні особи, на яких обмеження не поширюються взагалі і які несуть відповідальність лише за діяння, пов’язані з наданням благ суб’єктам корупційних правопорушень.

Реально бред получился. Формально, даже подарки ФЛП не может получать. Сын у отца работать не может. Дурь.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.728468%(0/19)

20.12.2009 02:16:17
Ну что же, если этот закон вступит в силу то мы получим самую большую и высоко развитую коррупционную систему аналогов которой нет ни в одной стране мира!
 
А депутаты могут гордится собой, хоть в чем то наша страна станет первой...Tearspatient
Востаннє редаговано Grey 20.12.2009 02:16:38
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.86154%(0/13)

20.12.2009 02:23:41
Коли мені сказали, що таке прийнято - не міг повірити. Потім прочитав у Діброва на блозі...І знов не міг повірити. Потім прочитав сам закон. Неймовірної сили ідіотизм. Мені справді соромно за таких законотворців. Але навкруги - тиша та благоденствіє... Здається, лишень тільки Дібров шумить з цього приводу. всі решта тупо мовчать. Що ж - тоді нікого не шкода. Якщо суспільство не здатне захищатись від кретинів - то так йому й треба.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.886687%(0/31)

20.12.2009 04:01:25
А що тут скажеш ?  Коли  Верховний Суд  прирівняв підприємців до службових осіб ... В частині  відповідальності ....  І  слідчий  прокуратури  в постанові про відкриття  справи   пише -  " будучи підприємцем і  ВНАСЛІДОК ЦЬОГО ( !!)   будучи  службовою  особою "  .........а   людина взагалі працює на єдиному  податку ...Навіть говорити  на цю тему не  хочеться.  Не те що  писати .....
Валити - ось єдиний вихід.  Причому якнайскорше. В мене все.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.582549%(0/12)

20.12.2009 04:03:33
Цікаво тільки як  би прокоментував це Кармазін.  ВідоООмий юрист. Га ?
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.777952%(0/13)

20.12.2009 07:34:12
Разговаривал со знакомым из местной администрации. Там тоже плачут. С нового года не имеют права обратиться к предприятию, предпринимателю за какой - либо помощью. Только если есть платежка, что эта помощь оплачена. Что это значит. Дороги не будут убираться от снега, посыпаться, летом убираться от грязи. Так как своей техники у исполкома  - три колеса от трактора. А если зимой неожиданно пойдет снег, предприятия, имеющие технику, обычно помогают убирать город. Теперь руководитель администрации даже заикнуться про помощь побоится. Или другое. 9-е мая. Администрация просит кафешку предоставить зал, чтобы поздравить ветеранов. Перевозчика просит автобус  привезти ветеранов.
Я сам предприниматель, просьбы вобщем-то небременительные. Если мне звонят и просят машину ксерокс отвезти в ремонт, что мне трудно. И это что, корупция? Бред это.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.798279%(0/18)

20.12.2009 07:54:27
Кажется мне, Канарис, они сами не поняли, за что проголосовали. У всех наших "высокопосадовцив" родственники в бизнесах - так что по новому (идиотскому, согласен) закону - им же и первый кнут - и премьеру, и президенту, и, думаю, любому из нардепов.
Странно мне - куда смотрит та же Кужель, например....
Востаннє редаговано Narkolog 20.12.2009 16:28:07
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.511863%(0/12)

20.12.2009 08:02:03
Мрачный 20.12.2009 07:34:12
С нового года не имеют права обратиться к предприятию, предпринимателю за какой - либо помощью.
Мрачный, я все же немного не согласен....
Если при этом нет "ЛИЧНОЙ выгоды" - то это все же не коррупционное действие. Вот определения:
корупція -   використання   особою   наданих   їй   службових повноважень  та  пов'язаних  з  цим  можливостей з метою одержання неправомірної  вигоди  або  прийняття  обіцянки/пропозиції   такої вигоди  для  себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди такій особі або на її вимогу іншим фізичним   чи  юридичним  особам  з  метою  схилити  цю  особу  до протиправного використання наданих  їй  службових  повноважень  та пов'язаних з цим можливостей;
     неправомірна вигода - грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги матеріального або нематеріального характеру, що їх обіцяють,  пропонують,  надають  або  одержують  безоплатно  чи за ціною, нижчою за мінімальну ринкову, без законних на те підстав.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.0837348%(0/6)

20.12.2009 08:59:20
Narkolog 20.12.2009 08:02:03
з метою одержання неправомірної  вигоди  або  прийняття  обіцянки/пропозиції   такої вигоди  для  себе чи інших осіб
Суть есть противоречие.
Обращение администрации как-раз и попадает под это определение.
Особенно если учесть, что после всех мероприятий местечковых составляется смета расходов и то, что предприниматели предоставляли бесплатно, вносится в расходы местечкового же бюджета. Гниль сплошная...t2443
А закончик - дерьмовый, как и все продуцируемое ВР, ибо под себя делают. Никто не тронет всех приближенных.
А вот с предпринимателей начнут, и не с крупных, уж поверьте...
Востаннє редаговано Нянечка 20.12.2009 09:29:47
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.97634%(0/12)

20.12.2009 09:48:18
Верховной Раде,с любовью-"Весьма причудлив мир в конторах от девяти и до шести;бывают жопы,из которых и ноги брезгуют расти"(с приветом-И.Губерман).Будущее предупреждает:прошлое ещё впереди.Эти идиоты стопроцентно забыли,как выглядят обрезы,второго Голодомора точно не будет...
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.978966%(0/11)

20.12.2009 09:49:34

Нянечка 20.12.2009 08:59:20
Особенно если учесть, что после всех мероприятий местечковых составляется смета
  Это если деньги есть в бюджете. Не в Киеве живу. На четыре этажа здания администрации - одна уборщица. По земельным вопросам - один сотрудник, архитектурный контроль - два, т.д., в очередях по полдня торчишь. А громадный завод, владелец не буду говорить фамилию, народный депутат, налогов не платит, гаэ подорожал, его завод нерентабельный.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.784107%(0/5)

20.12.2009 10:37:51
clio 20.12.2009 09:48:18
Эти идиоты стопроцентно забыли,как выглядят обрезы,второго Голодомора точно не будет...
Есть нехорошее подозрение, что в этой стране никаких изменений к лучшему не будет, пока не прольется кровь. Не дай Бог...
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.970557%(0/9)

20.12.2009 10:45:20
Терминальная стадия агонии проекта "Украина"!
шурик 20.12.2009 04:01:25
Валити - ось єдиний вихід.  Причому якнайскорше.
К сожалению наши европейские, американские и канадские "друзья" подготовились к такому повороту событий, поставив ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫЙ ЗАНАВЕС от нас с вами.
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(8/11)

VIC

VIC
20.12.2009 11:00:28

Narkolog 20.12.2009 07:54:27
У всех наших "высокопосадовцив" родственники в бизнесах - так что по новому (идиотскому, согласен) закону - им же и первый кнут - и премьеру, и президенту, и, думаю, любому из нардепов.
Этим ничего не будет. Даже не  заметят. Ведь у нас "закон ДЛЯ ВСЕХ - ОДИН", а для НИХ - ДРУГОЙ (точнее полное отсутствие законов, игнорирование их и полная безнаказанность)
Нянечка 20.12.2009 08:59:20
А вот с предпринимателей начнут, и не с крупных, уж поверьте...
Ну, собственно это я и хотел сказать.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.954666%(0/6)

20.12.2009 11:05:08
А РАЗВЕ ЧТО_ТО МОЖНО ПРЕДОТВРАТИТЬ????
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.157764%(0/6)

20.12.2009 11:12:24
Канарис, не расстраивайся.
 
У нас главное правило: Суровость законов компенсируется их невыполнением.
Не згоден Згоден  Підтримка: 91%(10/11)

20.12.2009 11:14:22
Может, попробуем хоть что-то сделать? Ну там, пикет перед Новым годом собрать? Трезвон можно поднять через maidan.org.ua, korrespondent, еще может приличные сайты найдутся.... Обращение к нашим типа самым рейтинговым кандидатам в Президенты...Давайте еще погенерим идеи, жалко так сдаваться.
Востаннє редаговано OlegS 20.12.2009 11:14:41
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.969751%(0/7)

20.12.2009 11:16:08
Ну и Канарис как всегда бьет в точку, хотя ему, наверное,  все больше не до похвал - как всем, кому "за державу обидно".
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.971464%(0/9)

20.12.2009 11:16:51

цензор 20.12.2009 11:12:24
У нас главное правило: Суровость законов компенсируется их невыполнением.
В массе да. Но выборочно можно любого вздрючить.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0.982122%(0/12)

1 2 3 4   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login