для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Роль Новоросії в спасєнії гєйропской економіки

Роль Новоросії в спасєнії гєйропской економіки
Пожалуй, ні для кого не сєкрєт, шо мірова общєствєность ахєрєла поражена непоколєблімостью русского руководства, яке з принципа зжигає/укатує катком прям на границі санкционні товари. Гєйропа прям таки шокірувана, шо єйні пармєзани з хамонами можна унічтожить другим путьом, окромя с'єданія. І це удівлєніє єстєствєнно. Вєдь ніколи бездуховний запад не сможе понять, як патріот, пропітаний вздовж і впоперек русскім духом, може тєрпєть голод і лішенія, ліш би тіки не кушать ні грама єди, привєзьонної з Європщини, яка сама напросилася на сокрушитєльні отвєтні санкциї.
 
Правда, стоє отмітить, шо недавно оказалося, шо русска ікра проізводиться в Італії. Хотя, конєшно, це ліш нюанс. Бо хоть ікра проізводиться в якійся там Італії, но всьо равно вона русска.
Так от це італьянске проісхождєніє русской ікри (чи русске проісхождєніє італьянской?) натолкнуло політічєске руководство Новоросії на інтірєсні мислі...
 
Ні для кого не сєкрєт, шо мірова економіка (і європєйска в часності) зачахне і загнеться без огромнєйшого і наігостєпріімнійшого Російского ринка. І в цій связі вишеупомянуте руководство вишеупомянутої Новоросії предлагає Європі сговор сдєлку. Условія наші такі: Європєйські страни, шоб міновать крах всьой європєйской економіки, продають свою продукцію нам в Новоросію. Ми снімаєм на своїх цехах європєйскі етікєтки, вдіваєм наші ісконні і ліпим ярличок "Мейд ін Новораша" замєсто "Маде ін Італі" чи других там "Майд ін Френсов". Наші грузовіки везуть тепер уже Новоросійску продукцію в брацьку нашу Росіію, заполоняя там нею всі ГУМи і ЦУМи. В рєзультаті цих нехитрих маніпуляций Європа спасає свою економіку от краха, Росія спасаєцця от патріотічєского голоданія, а Новоросія імєє навар.
 
Як слєдствіє сотруднічєства Євросоюза з Новоросієй і заполонєнія Російських магазінов фєтою і хамоном Новоросійского проізводства, Новоросійска економіка наполняється срєдствами і наше самопровозглашонне государство крєпне. Кромє того, вєдущі мірові страни значітєльно охотнєє признають нєзавісімость Новоросії от бендеровськой України.
 
Такшо учітуя неопісуєму вигоду для всіх сторон, куди тіки не плюнь, фєдєратівна і нєзавісіма рєспубліка Новоросія настоятєльно рекомендує Європі налажувать з нами риночні отношенія. І чим бистріш Європа це зробе, тим лучше для неї самої. Такшо повторяю: поскорєй налажуйте з Новоросієй торговлю. Пожалуйста...
 
Проффєсор по економічєскім наукам у Донєцьком унівєрсітєтє,
народний губєрнатор села Малиновка в ізгнанії
Грицько Григорович Гриценко


© Грицько Гриценко [11.08.2015] | Рейтинг: 47.3/46 | Переглядів: 5231

2 3 4 5 47.3/46
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login