для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

"Соплі по морді розмазувати не треба", або "як виграти війну."

З чого почнемо, з хорошого. Зараз треба хороші новини, бо погані тоє, вже задовбли.
 
Ітак, Україна - велика держава, землі якої, ні по калорійності, ні по вмісту корисних копалин не уступають таким державам як Франція, Німеччина, або і переплюне деякі, по калорійності, звичайно.
 
Але є одна біда. Нехороші люди - редіски, захапали ті багатства в свої руки "котрі ніколи не крали", довели народ до зубожіння, а систему вистроїли таку, що мудрі люди, через багато років, будуть ломати списи, як же вона називалася.  
 
Але нас це не цікавить зараз, нас цікавить, як жеж виграти війну. Так от, щоб виграти цю війну, треба всіх редісок поставити до стінки, повісити на йолках, та притопити в Дніпрі. Ну ще є багато способів, кожен може придумати свійsmile3 Бо це, чи не остання розвага, яка залишилась українцям, придумувати, як би вони відірвали голову, придушили, та поізгалялися над нашими мудреними керманичами.  Робити це треба швидко й навєрняка, й бажано з дружинами й з синами  депутатами. От тоді війна буде виграна. І гроші знайдуться і ресурси.
 
Експеримент: продовження...

© птица ДоДо [28.07.2015] | Рейтинг: 35.1/40 | Переглядів: 1268

2 3 4 5 35.1/40
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login