для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Бій за СБУ


Бій за СБУ

Почнемо здалека. І по-простому. Є держава. В ній, для підтримки цілостності і законності, є силові структури. Перша і найпростіша, а часами і найбільша - це МВС. Хоча для різних краін  функції його різняться - в основному це поліційний апарат для підтримання порядку. Друге, або перше за чисельністю - це міністерство збройних сил. Тут всюди більш-менш однаково. Ну і третє силове відомство - найменше за чисельністю, але найвпливовіше і найсекретніше - це розвідка і контррозвідка. Або щось типу КГБ. Хоча в США - це, як мінімум,  дві служби ЦРУ і ФБР. Там іх ще ціла купа є. В Великобританії теж дві - МІ5 і МІ6. І в Ізраїлі теж дві - Моссад і Шабак. СРСР, а по його прикладу і держави соціалізму мав одну службу, що займалася внутрішньою і зовнішньою розвідкою і безпекою. Не стала виключенням і пострадянська Україна. Треба відзначити, що всі ці силові відомства перебували в стані постійної прихованої конкуренції, а часами війни між собою. Кгбісти лапали мєнтів. Мєнти з радістю підловлювали кгбістів. Армія, а особливо грушники намагались обгадити одних і других. З тої пори майже нічого не змінилось для МВС, СБУ і тепер вже МОУ. Тільки то що з боку МВС конкурує "сємьорка", або служба зовнішньої розвідки. Організація цілком закрита з складною системою підпорядкування. Первинні підрозділи існують починаючи з обласного рівня. Більш-менш публічний начальник  і його зам. Працівники, бюджет, "кукушки" (контактні квартири), автомобілі, іх номери на рівні області невідомі. Працівники не носять форму і не представляються працівниками міліції.
   ГУР МО конкурує з СБУ за кордоном, переважно. Що одні, що другі здебільшого працюють під прикриттям дипломатичних служб. І не обов'язково військового аташе. Часто і не знають один другого. Догадатись важкувато через те, що дипломати наскрізь просякнуті працівниками таких служб. Особливо це спостерігалось в останні роки СРСР і не закінчилось до сьогодні. Основна причина те, що зацікавлені обі сторони. Вербовщики ясно чому, а вербовані з надією на допомогу спецслужб в кар'єрі. Тут привіт Петру Олексієвичу. Вот!
   Раніше всі ці служби мали високий статус самі по собі. Виділялися майновим статусом і можливістю рішати. Тому великим був страх розставить зі своім кріслом. З розпадом Совка відкрились цілком нові горизонти. Появились дурні гроші. Пам'ятаєте, як виправдовувався Кравчук, що в нього "хатинка на Кіпрі". Бо він був першим. І той страх ще жив в крові. А от Янукович вже з трибуни Давосу розказував, яка класна обналічка в нього, всього за 200 тис зелених на кожні двері. Бо він вже був четвертий. А п'ятий чільне місце в Форбсі займає. Ну, бо крутий бізнесмен. Цікаво як він підтвердить походження грошей, якщо вирішить судитись в міжнародних судах за заводік в Сєвасє?
   Але повертаймося до наших баранів. Я тут вчора свого милого турком обізвала. В значенні, що не розуміє про що йому говорю. То дехто чуть собі пальці об клавіші не стер, виступаючи проти міжнаціональних шлюбів. Так і тут. То тільки приповідка така. А ті хлопці - далеко не барани. Надіюсь, більшість пам'ятає цю фотографію.

   На ній голова СБУ Смешко, його заступник Сацюк, ну і Ющенко. Всі знають, що його там утруіли. Але вже мало хто пам'ятає, що Ющенко там отримав від Сацюка мільйон доларів. Ні сєбє х...!!! Скромний держслужбовець так собі бєзвозмєздно, тоість даром, віддає лимон в 2004 році. То не лимон в 2015. Хоч зараз в гривнях було б набагато більше. Думаю масштаби зрозумілі. І ставки за посаду.
   Тепер - новий персонаж. Народився він 1966 року. В місті Запоріжжі. Батько - робочий, мати - медсестра. А "хлопченя з розумними очима" закінчує школу з золотою медаллю і поступає в Харків на російську філологію. То вроді би 1984 рік. І ні з сього, ні з того, після першого курсу, іде в армію. Тоді вроді всі університети мали військові кафедри? Вчився він добре. Бо після арміі закінчив в 1990 році вже київський університет з червоним дипломом. І з спеціальністю "Викладач. Референт-перекладач". Мови англійська і фінська. А от місцем служби була "Десна" в Чернігівській області. Не хочу будувати домислів, але щось мені здається, що там крім танкістів готували і розвідників. Тут, здається, за "Десну" Barbudas розказував. Ну поправте, якщо не права.
   Так от. Ну, тіпа "Чудны дела твои, Господи". В 1994 році починає працювати в посольстві Украіни в Фінляндії. Тобто, для Петра Олексійовича там роботи не знайшлося. А він же ж факультет міжнародних відносин закінчив, дисертацію писав. А якийсь Наливайченко, бо про нього мова, після філології, після роботи викладачем в 1991-92 роках і зам директора ООО "Качєство" в 1992-94 роках в Запоріжжі (sic!) cтає послом! В 1994 голодному році! Фінляндія на повному пансіоні!! Що ж за "птица счастья завтрашнєго дня" то все принесла?
   Тут тато з Олею 1989 рн і київською квартирою

   Тепер починається особисто моя розповідь. Як каже тут один наш дивакуватий колега - інсайдерська інформація. То не птиця радість нашому герою принесла, а муха. І не проста, а Муха Степан Нестерович, голова КГБ УРСР в 1982-1987 рр. Теж з Дніпропетровської обл. Де в Запоріжжі, швидше всього, і познайомився Валік зі своєю майбутньою дружиною, в дівоцтві Мухою. Вот!  Не виключено, що майбутній тесть і армію примусово устроів, але потім простив. І влаштував в "лісову школу"- інститут розвідки  КГБ ім. Андропова, яку наш герой успішно закінчив. Хто захоче мене разом з Вікою поправити - навіть не пробуйте. Гляньте на роки і самі все зрозумієте.
   А далі все просто. Дипломатична служба і служба в СБУ, що в принципі те саме. Декілька скандалів. То в нього вкрали 400$, поки він в "Хаяті" в басейні купався. То при ньому посол США з "сірим чоловічком" на випуск до СБУ був запрошений. То його заступника Кіслинського звільнили за підробку диплому ( а СБУ при влаштуванні на роботу перевіряло) і ще пару історій. Показова про дочку, що рентує апартменти за 12 тис дол в місяць і газету "Вєсті".
http://youtu.be/TjGIRYMAUJU
http://youtu.be/neApIuG1P2A
http://youtu.be/2UP8s9w3sV4
   Є, правда, і історія про Яроша. І про підтримку "Тризуба" тоді, коли не можна було. Тому кажу щиро, що особисто його не знаю. В дочки, на відміну від бувшого міністра ЗСУ, не гостювала. Але комітет - то завжди комітет! А якщо людина ще й довгий час скривала факт навчання, та й зараз, як в Віці подає смішні дати, то щось там є.
   А на розслідування, пане Дюма, треба гроші давати. Можете і своі. Я на посаді і Вам відібю, і мені ще більше лишиться. У всякому разі про акт прийому-передачі на мільйон у Вас просити не буду. Так що довго не думайте.
© Сторонній [04.04.2015] | Переглядів: 3357

2 3 4 5
 Рейтинг: 36.2/43

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook