для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Маніпуляції вищого рівня

Маніпуляції вищого рівня
Не перестаю дивуватися налагодженості російської пропаганди та маніпулятивних технологій які вони використовують в ЗМІ. От подивіться на чудову картинку, яка йде в додаток до інформації про те, що долар коштує 60 рублів.
Адже, начебто дурниця, зобразили 60 рублів монетами і 100 доларів однією купюрою. Ніби просто для наглядності, так?
Але ж правда, психологічно сприймається це все так, наче 100 доларів коштують копійки? )))
А як би воно сприймалося, якби до прикладу зобразити 60 купюр номіналом по 1 рубль, а поряд 1 купюру номіналом 1 долар? То-то же ))))
 
Це я все до чого веду. Пропаганда і маніпуляції інформацією в РФ на надзвичайно високому рівні, тоді як IQ середньостатистичного росіянина на рівні коли твої герої це Царьов з Кобзоном і Моторолою. Відповідно, маніпулювати подібною сірою масою легше ніж завезти гумконвой в Україну.
Тому, аби побороти цю Гідру доведеться знищити голку в яйці Хуйла, тобто Останкінську вежу ))) Це я звичайно образно кажу, хоча насправді змінити думку росіян стосовно того, що відбувається в Україні можна буде хіба після повалення режиму Карлика Недолюдини, за умови, що за ним прийде хтось адекватний.

© Michael623 [26.02.2015] | Рейтинг: 35.5/9 | Переглядів: 466

2 3 4 5 35.5/9




Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-login



загрузка...




programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login