для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Жириновський штовхав Рашу в НАТО – видео

Жириновський штовхав Рашу в НАТО – видео
Військова істерія охопила ватників. По ящику кожен день крутять відео про те, що російські війська в будь-який момент можуть провести "парад пабеды" хоч у Варшаві, хоч в Берліні і навіть у Лондоні. Напевно, багато хто з вас бачив цей ролик по російському 5 каналу.
 

 
Держдума, яка давно перетворилася з "не мето для дискусий" у відвертий розсадник мракобісся та інтелектуального фричества, вже не дивує. То депутат від КПРФ розповідає, що "биндеровцы" ґвалтують "російськомовних пенсіонерок", щоб вони потім нібито "не народжували росіян", то Мізуліна пропонує заборонити в РФ оральний секс.
 
Все це було, є і буде. І мені давно не смішно від подібних потуг. Окремо від цієї братії стоїть Вольфович - клоун, політикан і пропалений кон'юнктурник. Мужик завжди тримав ніс за вітром, як слухняний блазень, який без слів розуміє прагнення "монарха". У минулому році воно погрожувало "розбомбити Польщу і Прибалтику". Тепер уже закликає бомбити західну Європу і всі НАТО.
 
Хоча ще в 2010 році він публічно доводив, що РФ повинна ступити в НАТО….
 © Guard [17.02.2015] | Рейтинг: 38.5/10 | Переглядів: 1058

2 3 4 5 38.5/10


Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-login

programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login