для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Відкритий лист ведучому ток-шоу «К барьеру!» (телеканал НТВ) Володимиру Соловйову

Відкритий лист ведучому ток-шоу «К барьеру!» (телеканал НТВ) Володимиру Соловйову
3 квітня телеканал НТВ транслював ток-шоу «К барьеру» за участі Костянтина Затуліна та Анатолія Гриценка. Ви, як ведучий даної програми, намагались розпалити конфлікт, що по суті є нормальним явищем, адже це викликає зацікавлення у глядачів.
Проте у розпалі дискусії ваша поведінка почала видаватися не підбурювальною до суперечки, а просто хамською.
 
Вами була вимовлена така фраза: «Недолго подышите. Пока мы не занялись вашим Крымом и восточной Украиной». І це не єдиний приклад з ваших агресивних висловлювань. Навожу цитату зі стенограми вашого ток шоу:
"В.Соловьев: ...Сейчас, сейчас, сейчас. Не волнуйтесь. У нас все государства дружественные, потом мы с ними изредка воюем. Я все-таки не услышал ответ на вопрос...
А. ГРИЦЕНКО: А с кем вы воюете, гос... Владимир?
В.Соловьев: Не волнуйтесь, скоро начнем. Так все-таки... НАТО, будете себя плохо вести, быстро узнаете с кем."

 
Це погроза Українській державі? Ви вважаєте що такі слова мають спокійно сприйматись громадянами держави, щодо якої ви дозволили висловлюватись таким хамським тоном?
Засоби масової інформації, в тому числі телебачення, насьогодні є найпотужнішим джерелом формування суспільної і політичної свідомості людей. Промовляючи вищезазначені слова в прямому ефірі, ви маєте усвідомлювати їх значення в очах телеглядачів. Ви формуєте негативне, вороже ставлення росіян до українців, і навпаки.
 
Російські політики і державні діячі, часто апелюють до братерських, дружніх відносин між українським і російським народами, і картинно засмучуються їхнім різким погіршенням. А яким чином ми можемо реагувати на подібні до Вашої заяви? Стояти в стороні, посміхатись і подумки плескати по плечу братів-росіян? Чи може бути вдячними за нові й нові погрози, сприймати їх як вияв уваги до нашої держави?
 
На сайті телеканалу НТВ доволі стисло описаний формат вашого ток-шоу. Зокрема там зазначається наступне: «В качестве независимой стороны, регулирующей словесную баталию, выступает известный телеведущий Владимир Соловьев, который превращает эту схватку в яркое захватывающее зрелище.» Вашу позицію, і відповідно ваші репліки на даній телепередачі назвати незалежними не можна навіть із великими докорами совісті. Ви відверто підтримували одного з учасників дискусії, і відверто хаяли іншого. Проте захист честі, гідності і ділової репутації пана Гриценка є його власною справою. Нас більш цікавить відновлення справедливості щодо ваших, дій, які паплюжать гідність кожного українця, що дивився ваше ток-шоу.
 
З огляду на це ми вимагаємо:
публічно вибачитись за наведене нами висловлювання, оскільки воно являється відвертою погрозою і спрямоване проти незалежної і суверенної держави Україна та її народу;
заздалегідь не вживати подібних різких висловлювань в адресу всього українського;
не займатись руйнацією й без того хитких і непевних відносин між українським та російським народами.
 
Влад Молодід.
 
П.С. підтримуйте відкритий лист тут http://www.petition.org.ua/?action=view&id=12978

Відео "К барьеру!"


Bab4ik [06.04.2008] | Рейтинг: 36.2/20 | Переглядів: 3048

2 3 4 5 36.2/20


Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-login

programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login