для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Сльом - 124


Сльом - 124

Сталіца мозгожопії, утрєннік в дєцком садікє, замість йолкі - розцяцькований муляж ракети, навіть воспітатєльніци вдягнені у костюми "Тополь" і "Іскандер" замість Дєдушкі Мороза і внучєнькі Снєгурочкі, хоровод пойот:
 
в лесу родились тополи
в тайге они росли
зимой и летом грозными
едрёными были
 
и хохотом заливистым
смеялся искандер,
пугал он нефтетрейдеров,
пиндосов и бандер.
 
Свято наближається, свято наближається! Якраз напередодні Хануки обвалився рубль, євро вже коштує 100 дєрєвяшек, нафта продовжує дешевшати і "нєфть па піісят" вже видається реальною перспективою. Народ запасаєтся попкорном: "Я, б#ядь, впервые в жизни посмотрю новогоднее протрезвление путлера в 23.00 31-го декабря. Если найду, будет интересно услышать о том, как космические коРУбли бороздят Лондонскую биржу".
 

 
А маразм продолжаєт крєпчать, лаптєносці снялі с запасного путі бронєпоєзд, пише Антоша Ручкін:
"Рашковатники решили восстанавливать систему баллистических ракет железнодорожного базирования. Я не буду говорить о том, что это дрова полувековой давности. Не буду говорить, что против современных технологий эти пукалки страшны только для тех, кто их осмелится использовать. Я просто напомню, что средний возраст квалифицированного рабочего на совково-рашкинской оборонке это 50-60 лет. И технологии не просто устарели, а утеряны. Но и это не все. Ракеты для БЖРК выпускались... Днепропетровским Южмашем  Да, да, тем самым, который в "лапах кровавой хунты".
В связи с этим вспомнился еще один момент. Советскую атомную бомбу, конструкцию которой русские украли у американцев, называли "РДС", вроде как "Русские Делают Сами". Я бы назвал иначе: "Русские Дауны Скопировали". Но копирование означает отставание. Вы копируете то, что что уже создано, а "тупые американцы" уже изобрели что-то новое. Так что мозгожопый народ-пидарас будет позади всего мира до самой своей бесславной кончины. И вправду, "Бесславные ублюдки", как у великого Тарантино."
 
Єслі шо, то відомо навіть хто вироблятиме надувную "Сатану", додам я: http://m.forbes.ru/article.php?id=8352
 
Отже, якщо хто не здогадався, тема Сльому - йолкі та вісєлі пісєнькі для хороводів.
 
Згідно усталеній традиції наводжу правила (які все одно ніхто не читає):
 
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше ста двадцяти п'яти тисяч строф (все одно ніхто не читає ці правла).
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.
© nonemployee [17.12.2014] | Переглядів: 3362
Мітки: #Путін 

2 3 4 5
 Рейтинг: 46.0/12

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook