для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

“Врагу нє сдайоцца наш гордий Варяг” (Атака на ОРД та "Інфопорн")

“Врагу нє сдайоцца наш гордий Варяг” (Атака на ОРД та
З вівторка, 1 квітня, більшість відвідувачів не могли потрапити на “Інфопорн” та його дзеркало “Інфокорн“. Ця неприємна ситуація була спричинена черговою ддос-атакою на сервер ресурсу. Однак найбільших неприємностей зазнав сайт “ОРД”, який нещодавно, після масованого ддосування, переїхав на спільний з “Інфопорном” сервер. Ось що каже з цього приводу akhavr, у якого хостяться “Інфопорн” та “ОРД” (заздалегідь попереджаємо - у дописі багато інформації, доступної лише спеціалістам):
 
“З понеділка сайт почали виносити потоком вже в ~100Mbits, в тому числі і icmp-і udp-flood і для фільтрації цього потоку вже перестало вистачати серверу Dual Core Opteron 2.4GHz
 
Станом на вечір середи (по Гринвічу) потік вдалось загнати в рамки і потихеньку фільтрувати те, що можна перетравити і відкидати інше. В результаті сайт ord-ua.com на першу годину ночі по Гринвічу (третя ночі в Україні) почав відкриватись і у звичайних користувачів. Потік сміття при цьому був біля 10Mbps.
 
Сьогодні (четвер) вранці виявилось, що ім’я ord-ua.com вже не вказує на сервера, воно, власне, нікуди не вказує.
 
Щойно прийшов лист:
 
Subject: [#SHF-132952]: Your Hostdime.com Hosting Account ord-ua.com has
been suspended because of CGI/PHP Overload
 
****
 
We have now deleted your account from the server and canceled your account.
Як виявляється атака продовжувалась і по старому хостингу теж
 
Дзеркало сайту піднято за адресою http://ord.infocorn.org.ua
 
Отже, усі, хто читає “ОРД” - шукайте його за адресою дзеркала. Перепостіть цю інфу в своїх ЖЖ та на своїх сайтах! Солідарність з жертвати Ддос-атак повинна бути, інакще всі “незручні” для влади сайти просто загинуть!
 
ЗІ. Пояснення дла “чайників”: CGI/PHP - це технологія динамічних сайтів. Виходячи з величезного завантаження, що йшло на сайт, вони відмовились його підтримувати. Але те, що вони це зробили без попередження - некошерно.”
 
Інфопорн

newsmaker [03.04.2008] | Рейтинг: 32.0/4 | Переглядів: 2357

2 3 4 5 32.0/4
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login