для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Карателі у Грозному, Китай і вугільна афера.

Карателі у Грозному, Китай і вугільна афера.
Привіт працююча країно!
 
Висловлюю тобі щире співчуття, вихідні закінчилися, всі свята відгуляні, всі смачні столи з’їдені, весь запланований на вихідні алкоголь спожитий і новий тиждень знову нагадує, що місце зустрічі змінити не можна. Місце зустрічі – це робота. Отже, в понеділок зраночку – огляд подій за тиждень. З Вами публіцист і письменник Дмитро Калинчук. Ніяких заказух і упередженості, що бачу те співаю, якщо не співаю про щось – або не бачу, або не вважаю за важливе.
 
Новина яка вразила – український актор Олексій Горбунов відмовився від всіх зйомок у російських фільмах. Можна лише пишатися мужністю митця – українське кіно за роки незалежності так і не розвинулося, а шлях на російські екрани виконавцю ролі блазня Шико у фільмі «Графіня де Монсоро» після такої заявки заказаний назавжди. Добровільно відмовитися від найбільшого джерела прибутку – це сильно і дано не кожному.
 
Українські бізнесмени які досі, попри всі заборони і відверте з них знущання, намагаються продавати в Росію сир, такої твердості рішень досі не проявляли.
 
Новини від заклятих друзів – мешканців Російської Федерації. Зухвала розправа у Грозному! Карателі кремлівської хунти, за підтримки танків та БТРів потопили в крові мирну акцію не менш мирних чеченських ополченців. Доведені до відчаю чеченські прибічники реальної (а не декларативної) федералізації Росії вдалися до акції громадської непокори у вигляді захоплення Будинку Друку. В процесі придушення справедливого виступу, карателями були завдані ушкодження Будинку Друку, постраждали сусідня школа і був спалений ринок. Кишенькові ЗМІ кремлівської хунти вже відзвітували про загибель 10 карателів, але зухвало зменшують кількість загиблого цивільного населення та школярів, цинічно заявляючи лише про одного убитого мирного мешканця.
 
Відкритими наразі лишаються питання: що викликало у ту саму ніч пересування по Москві у напрямку Кремля кортежів з блимавками та кружіння вертольотів і літаків над резиденціями Служби зовнішньої розвідки та Головного розвідувального управління армії РФ (про них повідомив журналіст Аркадій Бабченко)? Сталося ще щось, чи виступ уже забутих бойовиків Доку Умарова викликав таку шалену реакцію Кремля? Незрозуміло чому 15 ополченців (рівно стільки влазить у три легковушки), що захопили не найбільшу будівлю в Грозному, чавили з танками і БТР-ами? Їх було насправді не 15? Як голова маріонеткового уряду Чечні Рамзан Кадиров зважився спалити ринок, який належав на секундочку, йому самому? І де поділися хвалені російські «Альфа» та «Вимпел»? Героїчно загинули у Донецькому аеропорту від куль українських кіборгів? Питання всі риторичні – правду ми дізнаємося в кращому разі після розвалу Росії, тобто – не скоро.
 
Як казав Бонапарт у відомому анекдоті, «Якби у мене була газета «Правда» світ ніколи не дізнався б про поразку під Ватерлоо». А якби у нього були кремлівські ЗМІ…
 
Шерше бабло – саме ця думка не дає спокою кремлівським очильникам. Москва відмовилася від реалізації проекту «Південний потік» - офіційно через непоборну позицію Євросоюзу (очевидна причина набагато простіша – грошей нема). При цьому наразі Кремль заявляє, що насправді це він об’явив газову війну Європі, бо, мовляв тепер побудує газогін до Туреччини, і Європі доведеться купляти у неї газ самій і самій будувати газогони.
 
Все як в анекдоті «Куме, а чому ви весь час галасуєте, що ваша сусідка хвойда? – Бо зі мною не кохається».
 
Прем’єр РФ Дмітрій Медведєв підписав розпорядження про продаж 19,5% компанії «Роснєфть». Час для продажу – гірше не придумаєш, в Росії скажена інфляція, сама компанія знаходиться під санкціями, а в Європі лютує рецесія, тобто вільних грошей для купівля компаній ніхто не має і вигідно продати акції не вийде. Проте експерти вже подейкують про можливого покупця компанії – китайську держкорпорацію CNPC. Можемо привітати громадян Росії з успішною реалізацією проекту зливання Росії Китаю, і порадити юним росіянам вже зараз читати казки про мавпячого царя Сунь У-куна та драконоборця Нечжа. Коли прийде час їм народжувати дітей, казки про Іллю Муромця та Бабу Ягу цілком можуть стати уже не актуальні.
 
А тим часом московська влада заявила про готовність повернути у парки столиці продажу пива та легких вин. Наразі продаж і пиття пива на вулицях російських міст – заборонене. Захід перевірений – Сталін дірки в бюджеті також затикав доходами з дешевої горілки.
 
Президент Росії Владімір Путін підписав закон про заморозку пенсійних накопичень на 2015 р., згідно закону всі пенсійні накопичення громадян у 2015 р. не будуть передаватися у недержавні пенсійні фонди та керуючі компанії а підуть виключно на фінансування страхових пенсій. З огляду на те, що російський «Фонд національного благосостояния» вже перетворений фактично на заначку для порятунку російських компаній, постраждалих через падіння цін на нафту та санкції – заходи більш ніж зрозумілі. Росіянин, що живе на пенсії і соцдопомоги – головна опора і електорат правлячого російського режиму.
 
А тим часом російський президент Владімір Путін порадував місто і світ новим посланням. Приказка «москаль не збреше – не скаже» здійснилася знову, заявивши про намір зафіксувати наявні податкові умови для російського бізнесу на кілька років, містер «Ла-ла-ла», забув нагадати що за вже підписаними постановами, з початку 2015 р. податки в Росії різко зростуть, і тоді їх можна хоч фіксувати, хоч ні. А от російські чиновники схоже всерйоз увірували у здатність їхнього президента панувати над стихією ринку, голова «Роснєфті» Ігор Сєчін заявив не багато ні мало, що Послання Путіна змінить ціни на нафту. Ціни на нафту сподівання російського чиновника не виправдали і 5 грудня знову просіли.
 
Мураха ходила по джунглям і всім звірам казала «Я сильна!» Нарешті слону це набридло і він її просто здув. Мураха піднялася і задумливо промовила: «Сильна я. Тільки надто легка».
 
Керувати стихіями ринку не під силу Путіну, а розібратися з дивним фактом масової смертності російських військовослужбовців влітку і восени цього року виявилося не під силу Головному військовому слідчому управлінню Слідчого комітету Росії. Відомство відмовилося розслідувати ці випадки. Хто б сумнівався?
 
А з управління соціально-економічного співробітництва з країнами СНД (керованого помічником Путіна Владиславом Сурковим) звільнилися Борис Рапопорт і трохи раніше Володимир Авдєєнко які безпосередньо займалися питаннями підтримки терористичних організацій ДНР та ЛНР. За даними російських «Ведомостей» раніше звільнилися ще 5 чи 6 чиновників того самого відомства і хто зараз займається в АП РФ українським питанням – не відомо. Чиновників, які вже явно обмішурилися на українському питанні, схоже міняють на інших. Приготуємося до гіршого – хорошому зрадіти встигнемо завжди.
 
І остання новина про Росію – Європа вкотре повідомила яку насправді ціну мають європейські цінності. Вперше після впровадження санкцій, російський «Газпром» зумів взяти в Європі кредит – 390 млн євро, які йому надав італійський банк UniCredit. Свої дії банк виправдовує поправкою прийнятою керівництвом ЄС 5 грудня, згідно якій низка російських банків зможуть отримувати довгострокове фінансування (на термін більше за 30 днів) від банків ЄС, якщо, цитую: «метою залучення такого фінансування є підтримка кредитоспроможності юридичних осіб, зареєстрованих на території ЄС і таких що належать російським банкам більш ніж на 50%». Поправка стосується «Сбербанка», ВТБ, «Газпромбанка», «Внешекономбанка» і «Россельхозбанка».
 
Я не зла людина. Але якщо Європі можна так легко забувати про Будапештський меморандум і низку інших дипломатичних угод щодо недоторканості України, то може і Україні час послати Європу куди подалі і, наприклад, повернути смертну кару для зрадників, мародерів та дезертирів – істот яких карали на смерть протягом всієї історії війн? Чи не жирно виходить, коли ідеться про Україну – нам диктують умови, викручують руки і вимагають дотримуватися правил, а як про Росію?…
 
Росія діє цинічно і жорстко, в Кремлі гарно знають, що на Заході чимало незадоволених санкціями проти РФ – європейський бізнес несе через них неабиякі збитки. Рецесія в країнах Європи почалася задовго до російського вторгнення в Україну, а отже невдоволення громадян ЄС – гарантовано. А політикам треба думати про рейтинги.
7 грудня масові заворушення відбулися в трьох містах Греції – поліція відзвітувала про 211 заарештованих у Афінах і про 25 – у Салоніках. Нагадаю борги Греції сягнули таких обсягів, що кілька років тому керівництво ЄС всерйоз обговорювало можливість виведення Греції з зони євро. Нещодавно масові заворушення викликані політикою бюджетної економії сталися у Брюсселі. Європейські цінності – справа хороша, але європейці в першу чергу печуться про свої проблеми, тобто – дуже люблять євро. Україні треба пам’ятати про це і не покладати на Захід надмірних сподівань.
 
А от у Китаї таких проблем нема, там будь-які невдоволення вгамовуються швидко і вельми ефективно. Секрет Полішинеля – ніякої демократії у Китаї немає, країною керує одна корпорація – Компартія. У Китаї скажена корупція – за цьогорічним рейтингом міжнародної організації Transparency International, Китай пересунувся з 80-го на почесне 100-е місце в переліку зі 175 країн. Нагадаю корупція у Китаї карається розстрілом. І от ця сама партократична і проїдена корупцією економіка, за даними МВФ, видала обсяг національного економічного виробництва у $17,6 трлн проти $17,4 трлн у США.
 
Простіше кажучи, Китай економічно наздогнав і перегнав Сполучені Штати Америки!
 
Я чогось перестаю розуміти в цьому житті. Останні 23 роки я ж кожної праски чую, що європейські цінності це very good, а корупція – extremely bad. І от країна в якій є корупція і немає європейських цінностей, виривається в лідери економіки світу, ніби знущаючись з нас-дурників, які за 23 роки побудували виключно люмпенську державу де правлять олігархи, і яка ведучи війну, ледь не кожен крок узгоджує з Європою, яка сама ж нас кидає. Вам не здається, що нас занесло у якийсь не той бік?
 
І до нелегкого життя терористів ДиРи. Маємо привітати одного з ватажків терористів російського громадянина Ігоря «Стрєлкова» Гіркіна – клуб «пенсіонерів ДиРи» поповнився новим членом. Ватаг банд формування «Всєвєлікоє військо Донскоє» Колюня Козіцин заявив, що він «устал» грабувати донбаські міста і через це відправляється «у відпустку». Зробимо вигляд, що ми йому повірили і що сутички кАзачків з російським спецназом, що відбулися минулого тижня до події ніякого стосунку не мають. Терміну повернення з відпустки «атаман» Козіцин не назвав, що цілком логічно – ми пам’ятаємо як так само у відпустку уїхав Ігорюня «Бес» Безлер, а ще раніше – сам Ігорьоша Стрєлков.
 
Три пенсіонера – не два пенсіонера, можна не тільки в Чапаєва різатися, а ще і «на трьох саабразіть», і в преферанс з гуспарчиком зіграти… Стрєлков у білогвардійців гратися любить – мусить уміти.
 
Ще одна новина – в окупованому Стаханові бойовики почали видавати пенсії. Певно, загроза голодних бунтів примусила таки кАзачків відомого донбаського терориста Пашкі Дрьомова трохи заощадити на гульбищах, шльондрах та кокаїнових доріжках, і вкрасти не всі російські гроші, а чимось таки поділитися з людьми. Хоча цілком можливо що гроші не російські, а вкрадені з українських інкасаторів, про пограбування яких (більше 20 машин) щойно відзвітував міністр соцполітики України Павло Розенко. У зв’язку з цим грошей на зарплатні Україна на окуповані терени більше відправляти не буде.
 
Виплатити пенсії і залишити людей без зарплатень – як раз по інтелекту Пашкі Дрьомова та Ігорьоши Плотницького. Охримова свита, тут відрізали – там пришили.
 
І на завершення, як завжди – про події в Україні. Головна подія – штурм облради у Вінниці, подія, яка уже встигла добряче обрости «наклепами у вигляді версій». Дурнею виглядає твердження, що активісти «Свободи» влаштували штурм на замовлення з Кремля. Не до кінця зрозумілі обставини засідання сесії облради, на якому намагалися прийняти рішення про відставку голови облради Сергія Світко. З іншого боку обрання «народного губернатора» справді смердить донецькими вихилясами в стилі терориста Пашкі Губарєва. На всі перелічені події накладаються невдоволення людей явним погіршенням економічної ситуації і неприхованим заграванням призначенців президента Порошенка з колишніми представниками Партії Регіонів. Все це – типова боротьба за владу в місті, де чимало представників місцевої еліти виїхали до Києва, через обрання свого земляка президентом країни. Але цей штурм – далеко не останній. Кілька місяців тому я написав статтю «Бритва Робесп’єра і ніяких але», і мушу повторити вже сказане там – вся логіка подій веде нас до Конвенту, Революційного трибуналу, сяючого леза гільйотини. А потім – до Директорії Барасса, який з повсталими міщанами балакав виключно мовою гармат Бонапарта. Вінницькі події ще раз це підтверджують.
 
Верховна Рада призначила новий уряд, у якому наразі працюють три іноземці. Порадувало призначення Олександра Квіташвілі міністром охорони здоров’я – грузинський досвід реформування медицини Україні дуже потрібен. Щодо решти – сказати важко, поживемо – побачимо. Хоча і не заздрю я жодному з міністрів, становище у нашій державі, як би це сказати м’якше?… Заслуговують на увагу слова екс-заступника Дніпропетровського губернатора, а нині нардепа Бориса Філатова: «Виникає когнітивний дисонанс. Ми запрошуємо іноземців для боротьби з корупцією, але при цьому в нас сидить такий генпрокурор як Ярема. Давайте спочатку приберемо одіозних персонажів, а потім приведемо людей».
 
Теракт в Одесі – зловмисниками був підірваний магазин української символіки. Нічого не поробиш – немає серед прибічників «Третього Риму» людей сміливих. Військові частини чи будівлі СБУ вони не підривають – там можуть і черепа автоматною чергою розвалити. Шахідів серед них також не водиться – здоров’ю шкодить. Наразі воюють вони з барами, трансформаторними будками, та синьо-жовтими прапорцями – більшого не варті.
 
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виступу у ВР надав низку цифр, що характеризують фінансовий стан нашої економіки. За словами прем’єра, отримавши цього року $9 млрд зовнішньої фіндопомоги, Україна виплатила боргів на $14 млрд. Уряд заощадив 2 млрд грн. на утриманні державного апарату, при цьому на 19 млрд грн. збільшив розходи на оборону країни. Зменшився зовнішній борг країни – від $73,1  млрд до $72,9 млрд. Не густо звісно, але за умови скажених збитків, що їх зазнали українські підприємства (про це – у минулому огляді), за умови війни і інфляції – можна сказати, що ще непогано живемо. При цьому золотовалютні резерви держави вперше за 10 років упали до значення $9,966 млрд. Востаннє міжнародні резерви країни на такій відмітці були 2004 року ($9,715 млрд).
 
І ще трохи цифр. Імпорт товарів з Росії упав на 50%, при цьому експорт упав лише на 32%. Не бачу нічого поганого аби продавати товари до Росії, не треба заважати росіянам фінансувати через податки нашу оборонку. Трофейним автоматом воювати принизливо чи не дуже?
 
Обсяг оподаткованого імпорту в перерахунку на долари США з січня по листопад впав на 20%. Імпорт з країн ЄС впав на 22% з країн СНД – на 42%. При цьому експорт до країн СНД зменшився на 31%, до країн Азії – на 8% а до країн ЄС навіть виріс – на 5% - про все це розповів заступник голови Держфінслужби Анатолій Макаренко.
 
І історія про те, як один крадій ледь усю Україну не заморозив. Печерський суд Києва відправив за грати директора «Укрінтеренерго» Володимира Зіневича. Підстава – махінації з вугіллям. Генпрокуратура встановила, що широко розпарене дешеве вугілля з Південної Африки, контракт на закупівлю якого був підписаний Зіневичем, виявилося неякісним і для опалення українських ТЕЦ непридатним. ГПУ стверджує, всі ці дії директор «Укрінтеренерго» здійснив не через незнання теми, а за цілком конкретний відкат. Наразі закуплене вугілля використовувати можна лише в суміші з більш якісним, ТЕЦ криком кричать що палива у них майже нема, а на вулиці – мороз. Біда сама не ходить – вона з собою другу водить, криза вугілля на ТЕЦ збіглася в часі з аварією на одному з блоків Запорізької АЕС. Наслідок – протягом тижня регіони України зазнавали спершу віяльних, а потім і аварійних відключень, а ті вже викликали акції громадської непокори. Новопризначений міністр енергетики Володимир Демчишин вже заговорив про можливу необхідність закупівлі електрики і вугілля в Росії – не до жиру. Але легко казка кажеться, на кордоні наразі стоять повністю сплачені 500 вагонів вугілля, які москалі нахабно не пропускають, жадаючи аби Україна забезпечувала Крим.
 
Якщо ви читаєте ці рядки – значить електрика в нас ще є. Із чим вас і вітаю.
 
І закінчу на оптимістичній новині – у нас такі зараз приходять від самих громадян. Група волонтерів створила батальйон «Гіппократ» покликаний забезпечити вчасну евакуацію поранених з поля бою в Зоні АТО. Батальйон створив перший мобільний шпиталь (командир – Максим Циганок) для евакуації поранених і надання їм першої медичної допомоги. Важливість цього кроку важко переоцінити – за словами волонтерів в дорозі від лінії фронту до стаціонарних шпиталів гине до 30% поранених. Проблема в тому, що таких шпиталів потрібні десятки, а руки до них дійшли тільки зараз та й те – завдяки волонтерам.
 
5 грудня Україна відмітила день волонтера. Без перебільшення – завдяки цим людям наша держава ще існує. Діана Макарова (Фонд Діани Макарової), Юрій Бірюков (Крила Фенікса), Наталія Воронкова (Волонтерська сотня), хлопці і дівчата з їхніх команд, всі кого знаю і кого ні, і ще тисячі тисячі українських волонтерів – зі святом Вас. Я знаю через яке пекло ви вже пройшли і вірю, що ви не зламаєтеся в майбутньому. Коли в нас такі люди, значить майбутнє нашої держави – дивовижне.
 
А коли так, і друзям, і ворогам, процитуємо старий український анекдот. Скажемо всім їм:
 
Нехай щастить!

© Дракон [08.12.2014] | Рейтинг: 41.9/44 | Переглядів: 2894

2 3 4 5 41.9/44
Коментарі

1 2   »
08.12.2014 09:39:23
Я не зла людина. Але якщо Європі можна так легко забувати про Будапештський меморандум і низку інших дипломатичних угод щодо недоторканості України, то може і Україні час послати Європу куди подалі і, наприклад, повернути смертну кару для зрадників, мародерів та дезертирів – істот яких карали на смерть протягом всієї історії війн? Чи не жирно виходить, коли ідеться про Україну – нам диктують умови, викручують руки і вимагають дотримуватися правил,
погодився б ,якби не одне..
 
В Україні катастофа з баблом..
А хто його дасть,як не "загниваючтй Захід" ?
 
Ціна -"викручені руки" ,які ,переконаний,не дозволяють Україні перейти до рішучих дій в АТО.
 
А може і вірно. Виглядає на те,що Захід вирішив за рік-два"дожати" Росію.Санкціями.
Звичайно ,інтереси України не дуже враховуються. Або зовсім не враховуються.
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(7/9)

08.12.2014 09:48:13
Заслуговують на увагу слова екс-заступника Дніпропетровського губернатора, а нині нардепа Бориса Філатова: «Виникає когнітивний дисонанс. Ми запрошуємо іноземців для боротьби з корупцією, але при цьому в нас сидить такий генпрокурор як Ярема. Давайте спочатку приберемо одіозних персонажів, а потім приведемо людей».

Генпрокуратура встановила, що широко розпарене дешеве вугілля з Південної Африки, контракт на закупівлю якого був підписаний Зіневичем, виявилося неякісним і для опалення українських ТЕЦ непридатним.

У Калинчука, мабуть, теж когнітивний дисонанс. biggrin
Отут, у цьому місці, прокурватура гівно.
А отут, в іншому, цяця.
А от я так вважаю, що вся ця "наша" прокурватура одне суцільно лайно.
А заодно з нею Махніцький та Ярема.
pardon
 
За тижневий огляд подій з авторськими коментарями  від Дракона 5
Востаннє редаговано Sb Upa 08.12.2014 10:16:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(8/12)

08.12.2014 10:23:27
Підстава – махінації з вугіллям. Генпрокуратура встановила, що широко розпарене дешеве вугілля з Південної Африки, контракт на закупівлю якого був підписаний Зіневичем, виявилося неякісним і для опалення українських ТЕЦ непридатним.
дурня рідкісна - автор не в темі
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

08.12.2014 10:25:52
5 грудня Україна відмітила день волонтера. Без перебільшення – завдяки цим людям наша держава ще існує. Діана Макарова (Фонд Діани Макарової), Юрій Бірюков (Крила Фенікса), Наталія Воронкова (Волонтерська сотня), хлопці і дівчата з їхніх команд, всі кого знаю і кого ні, і ще тисячі тисячі українських волонтерів – зі святом Вас. Я знаю через яке пекло ви вже пройшли і вірю, що ви не зламаєтеся в майбутньому. Коли в нас такі люди, значить майбутнє нашої держави – дивовижне.
кого гребе чергове "професійне" свято а-ля-совок?!
Не згоден Згоден  Підтримка: 29%(2/7)

08.12.2014 10:29:38
І ще трохи цифр. Імпорт товарів з Росії упав на 50%, при цьому експорт упав лише на 32%. Не бачу нічого поганого аби продавати товари до Росії, не треба заважати росіянам фінансувати через податки нашу оборонку. Трофейним автоматом воювати принизливо чи не дуже?
і тут дурня щодо "не бачу нічого поганого аби продавати товари до Росії" - авторе, увімкніть уже нарешті голову
 
А це часом не суперечить попередньому, га , авторе?
Українські бізнесмени які досі, попри всі заборони і відверте з них знущання, намагаються продавати в Росію сир, такої твердості рішень досі не проявляли.
Востаннє редаговано Netko 08.12.2014 10:30:47
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)

08.12.2014 10:37:02
Порадувало призначення Олександра Квіташвілі міністром охорони здоров’я – грузинський досвід реформування медицини Україні дуже потрібен
Авторе, перед тим як "радіти" варто поцікавитися, хто то такий
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

08.12.2014 11:51:41
Уряд заощадив 2 млрд грн. на утриманні державного апарату, при цьому на 19 млрд грн. збільшив розходи на оборону країни.
© Дракон
 
Где бы увидеть?I think
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

08.12.2014 13:24:16
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(1/3)

SIM

SIM
08.12.2014 14:40:34
За объективность много не получишь))). Сравнили "народного губернатора" Винницы с донецким коллегой. После этого даже "глупость, что это рука Москвы" не поможет.
 
Ну и про Китай - там народу во сколько раз больше? Нищие лучше живут и работают при диктатуре. Китайцы не совсем нищие, и их руководство уже заговаривает о демократизации. А потом - восточный менталитет... Может, действительно демократия не для всех? Может быть, но пусть попробуют обогнать Штаты на душу населения.
 
А Европе нужна хорошая прививка либерализма. В классическом смысле слова - нах государство из всех дырок, куда оно залезло. Пытаются всем сделать хорошо, зато все вместе залезают в опу. Социалисты, одним словом.
5
Востаннє редаговано SIM 08.12.2014 15:07:29
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(3/6)

08.12.2014 15:21:57
Довольно сомнительно про Китай. Странно сравнивать суммарный ВВП Китая и США, не обращая внимания на то, что население США в 5 раз меньше! Конечно, для Китая и в этом случае это большой успех, но все-таки надо сравнивать ВВП на душу населения. И тогда успехи Китая будут выглядеть гораздо скромнее. Про уголь из ЮАР тоже не слишком вразумительно. У автора явно однобокая информация. И вообще статья слишком длинная. Вместо того, чтобы объять необъятное, лучше бы автор сконцентрировался на меньшем количестве тем при более серьезном их анализе.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

SIM

SIM
08.12.2014 16:28:00
Игор Сімончук 08.12.2014 15:49:47
Не нужно мне киселя с типа украинским патриотизмом.
Вам надо чисто украинский поцреотизм: мордобой и соци-наци-праффесионалов к власти. Которых прокинули избиратели даже у себя дома. БЮТ поддерживает таких союзников? Они за БЮТ точно опы рвут. Одна команда?
Востаннє редаговано SIM 08.12.2014 16:29:54
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(2/8)

08.12.2014 18:52:58
Как уже заебали эти сраные "политинформаторы" !
Они что, считают что на ДД собрались неграмотные,
которые и читать-то не умеют ?
Нахуй кому нужен уже один раз съеденный винегрет ?
(а может и не один раз).
 
"Привіт працююча країно! "
               © Дракон
 
И ошибку исправь, лапоть.
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(2/6)

08.12.2014 19:39:00
Шановний авторе! Для кого Ви пишете звіти, якщо думка читачів Вам не цікава - на питання у коментах Ви ніколи не відповідаєте ?
Систематично Ви захоплено радієте появі у нас грузинських "реформаторів". Ну не маєте віри мені, що всі ті реформи - цілковита туфта, я це бачив на власні очі, то повірте хоч Іванішвілі, який вважає, що Україна одержала невдах, які геть провалили реформи у Грузії. Проте Ви знов у захваті щодо майбутнього нашої охорони здоров'я. Я не читатиму більше Ваших дописів - це змарнований час.
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(2/3)

08.12.2014 19:47:32
Игор Сімончук 08.12.2014 15:49:47
Автор, прошу прощения. Обычно ставлю два, если очень уж зацепило со знаком минус.
   В Вашем тексте текого нет, хотя есть моменты, с которыми категорически не согласен.
 
  Пришел домой не то что злой, а взбешенный, еще прочитал Царева на эхе, в общем, был не прав. Где-то час назад переставил оценку на <штыры>. Сейчас уже дозрел до того, чтобы извиниться перед Вами.
Удаляю предыдущий свой комент как не соответствующий качеству Вашего имхо, злобный и, даже, где-то тупой,
 

Востаннє редаговано Игор Сімончук 08.12.2014 19:50:03
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)

08.12.2014 20:24:22
Уряд заощадив 2 млрд грн. на утриманні державного апарату, при цьому на 19 млрд грн. збільшив видатки на оборону країни.
 
Невже стільки вкрали??!!
Востаннє редаговано Симеон Пищик 08.12.2014 20:28:02
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

09.12.2014 01:44:27
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

09.12.2014 08:43:49
Mich Diach 08.12.2014 19:39:00
Для кого Ви пишете звіти, якщо думка читачів Вам не цікава

Помиляєтеся. Цікава. Читаю всі коментарі.
 
Mich Diach 08.12.2014 19:39:00
на питання у коментах Ви ніколи не відповідаєте ?

На ідіотські питання і заяви типу "автор не в темі" і "автор продався" відповідати - шкода часу. Найрозумніше що я зробив в житті - перестав доказувати ідіотові що він ідіот.
 
Щодо іншого - ну перечитайте ще раз текст. Відповдь як правило там присутня й так.
 
Mich Diach 08.12.2014 19:39:00
Ну не маєте віри мені, що всі ті реформи - цілковита туфта, я це бачив на власні очі

Це ваша особиста думка. Я дотримуюся іншої.
 
Mich Diach 08.12.2014 19:39:00
Проте Ви знов у захваті щодо майбутнього нашої охорони здоров'я.

http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/24355.phtml
 
Mich Diach 08.12.2014 19:39:00
Я не читатиму більше Ваших дописів - це змарнований час.

Це ваше право.
Востаннє редаговано Дракон 09.12.2014 09:01:35
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

09.12.2014 09:02:19
Игор Сімончук 08.12.2014 19:47:32

ДЯКУЮ.
 
Ні з чого не образився - кожен має право на власну думку.
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

09.12.2014 09:58:36
Не нужно смертной казни,нужна публичность в приговорах,если имярек вкатали 10 лет,то по крайней мере,30 его друзей и соседей задумаются-а стоит ли...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

09.12.2014 10:58:43
Дракон 09.12.2014 09:02:19
Спасибо.
Понимаю, что ложечки нашлись, а осадок остался, поэтому нще раз: <извините>. Очень сам себе противен, когда обижаю людей, тем более совершенно незаслуженно.
drinks
Востаннє редаговано Игор Сімончук 09.12.2014 10:59:26
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

1 2   »


загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login