для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Конкурс "Фотопародія тижня" №172


Конкурс
     Все мы родом из детства.
     У каждого оно свое.
     А вот мультики и фильмы детской поры у многих из нас одни и те же. Особенно, если детство пришлось на прошлое столетие.
     Меня с малолетства тянуло смотреть кинокомедии. В стенах бывшего клуба строителей на улице Щусева до сих пор на стенах должны быть микротрещинки от тогдашнего хохота мальчугана, ныне именуемого Клапейроном.
     Заветным местом считался билет в первом ряду, когда ни одна взрослая башка не закрывала половину экрана. А впередисидящая дама с высоким шиньоном на голове могла вообще испортить весь кинопросмотр.
     Зачастую сеанс прерывался, если рвалась киноплёнка. В зале включался свет, народ громко свистел, топал ногами и кричал киномеханику: "Сапожник!". В конце зала молодые парочки в последнем ряду торопливо прекращали целоваться, поправляли на девушках одежду и ждали, когда снова станет темно. Свет выключался, и тут на экране вновь появлялся Он!
     Он - это Луи де Фюнес. Мой любимый комик. Неподражаемый и несравненный!
     "Большую прогулку" я тогда посмотрел четыре раза. "Маленький купальщик" - ровно столько же. А количество просмотров первых двух фильмов о Фантомасе уже и не счесть.
     Зато легко сосчитать количество лет со дня рождения Луи де Фюнеса. Нынче их ровно 100!!!
     Хотел бы показать вам сотню фрагментов из фильмов с Луи де Фюнесом! Но для конкурса ограничусь тремя:
  
Правила конкурсу:
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю вранці) ведучий пропонує фотографію. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Фото має бути достатніх розмірів та якості і не містити логотип сайту-джерела.
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
3. Один автор може запропонувати не більше трьох варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу. У одному коментарі - один фотошоп.
4. Конкурс закінчується у понеділок о 14-00. Підсумки підбиваються ведучим у розділі "ІМХО" не раніше 18-00 понеділка та не пізніше 14-00 вівторка.
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
6. За форс-мажорних обставин підсумки пібиває адміністрація ДД.
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
9. Не забувайте додавати
durdom
 
     Бажаю вам, друзі, натхнення і веселого настрою!
 
                        smile3biggrinI roll!Very we!yahoo
© Клапейрон [26.10.2014] | Переглядів: 5856

2 3 4 5
 Рейтинг: 43.7/25

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Facebook-login