для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Атракціони

Атракціони
Шлях до Дніпропетровської ОДА пролягає крізь парк. У парку мир, атракціони, діти ловлять останній день пустощів. У ОДА гробова тиша, чутно телефони, стурбовані обличчя, деякі з них знайомі. Після побаченого у парку, якось незвично звучить питання, що у голові вже третю добу:  «А про Діму …нко з «Дніпра1» щось відомо?». І суха, коротка відповідь «Дмитрия …нко пока в списках живых нет.» І знову тиша, дивишся у ці порожні очі з надією, із запитанням «що означає «пока»?». Людина-робот додає «еще не все списки уточнены», бере слухалку, перепитує прізвище, коротка відповідь «данных пока нет». У дружини починається істерика, Дімон більш з нею дружив, я то й бачив його двічі чи тричі. У хлопця-робота знов дзвонить телефон, озираюсь навкруги і розумію, якщо той хлопець вимкне робота, він просто з’їде з глузду. Сам ледь тримаюсь, розмовляв з тими хто вижив, «сотня «Криму» ще квіточки розповіла http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/08/31/7036309/». А поруч парк, атракціони і безтурботні дітлахи.
Іловайськ – братня могила патріотів. Як могло таке статись? Я не військовий, і не стратег, але думаю причина у тому що ми досі не віримо що йде ВІЙНА. ВІЙНА з росією. Багато хто це зрозумів, але не наші генерали. Схоже для них кордон з росією і справді на замку. Вони будують плани ураховуючи обіцянки путлєра про закритий кордон, а путлєр – хуйло. Можливо вони там і в «Однокласниках» зі своїми однокурсниками переписуються. Ну то припущення.
А чи йде війна для того прокурора, котрий закрив справу по Допкіну? Допкін не винен, а його викормиш Жилін фотографується на підбитому українському танкі. А чи не пора тому прокурору на передову?
А чи йде війна для працівників Дніпропетровського Агрегатного заводу (ДАЗ), Південмашу, Моторсічі і іших подібних? Не цукерки і не матрьошки вони відправляють на росію.  Коли забирали Крим, агрегатна працювала у три зміни і все на росію. Потім соромно уряду України перед західними партнерами стало, що озброюємо армію агресора. Агрегатка почала відвантажувати продукцію на свою філію у санкт-петербурзі. І ось недавно Порошенко, суворо так, заборонив своїм указом поставляти продукцію ВПК у росію. Морозенко ж законослухняний громадянин і депутат, він відкрив філію ДАЗу у Мінську і тепер відвантажує свою продукцію у Бєларусь. І аргументація Морозенка і його працівників майже залізна: «людям потрібно зарплатню платити, і податки в бюджет (аж цікаво, чи він їх платить? Чи йому більше ПДВ повертають?)».
Погоджусь з такими аргументами, але за однієї умови:
- З родичів(синів, братів, зятів, батьків) працівників таких заводів терміново створити окремі батальйони, і на передову. Батальйон «Південмаш», «ДАЗ», «Мотор-січ» і  тд.
Тоді буде баланс: «Працівники заводів заробляють на похорони своїх родичів, котрих вбили російські солдати (найманці) зі зброї, яку виробили ці ж працівники, власними руками.»
Тут про Наливайченка потрібно щось додати. Додаю: «Наливайченко – іди у дупу».


© Dmitro Maximik [01.09.2014] | Рейтинг: 41.6/31 | Переглядів: 1723

2 3 4 5 41.6/31
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login