для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

"Фкантєкстє": 11 - 14 березня 2008


У нас все нормально. Крадуть! У в.о. голови СБУ (!) сперли гаманець, а квартиру судді конституційного суду В.Шишкіна обікрали. Для мене цимес історії не в тому, що Наливайченко ходив в «Хаят» на помивку, а у Шишкіна сперли з хати 200 000,00 грн. і більше 10 тис. доларів, а суть історії в тому, що помаленьку наше щоденне життя підкрадається до тих хлопчиків і дівчаток, які мають ілюзію, що від нього втекли.
 
Яценюк уже сходив туди, де, за переконанням більшості громадян мають жити депутати, тепер Наливайченко викликав міліцію. Зробив він все вірно, як законослухняний громадянин. І відгріб так само. Міліцію не пустила охорона «Хаята». О! Прикольно.  Полковник Кожа реальний пацан, охоронці «Хаяту» ще реальніші. Вони бачили головного СБУшника, міліціонерів, всі правила і закони там, де Кожа Яценюка. Більше того, вони їх там вертіли. Поки власне «Хаятівське» начальство не дало добро на вхід міліціонерів – охоронці їх всередину не пустили. Знаєте чому? Бо у власника «Хаята» криша більша за ментів і СБУ. Все. Більше нічого не страшно.
 
Я тут недавно мав нагоду поспостерігати за депутатами одної міської ради. І, навіть, з деякими поспілкуватись. Так от: НІХТО не вірить, що можна СІСТИ за якісь порушення. НІХТО. Це не можливо. Якщо ти в обоймі – депутат, чиновник міськ- чи райвиконкому, працівник органів ВС чи суду – у тебе реальний імунітет. По-перше – ти знаєш, що роблять твої начальники. Не все, але достатньо. По-друге -  всі навколо так живуть. Всі. До одного.  І все вирішується. Абсолютно все. Більше того, компетентні органи самі пропонують все вирішити. Чекають до певного моменту, потім дають невеличкий сигнал – повідомляють ціну питання і – адью! Все прекрасно. Рекет на вулицях у нас помер тільки тому, що не витримав конкуренції з державними органами.
 
Повернемося до Наливайченка. Його гаманець доблесні міліціянти скоро знайшли. Доляри звідти пропали, але права чуваку лишили. Це добре! Бо, якби Валентин Іванович хотів їх відновити, то мусів би влетіти ще в копійку. Валентине Івановичу! Я страшенно тішуся, шо вам права не пропали! Але, якби ви мали надалі якісь прикрості, то можете зв’язатись зі мною. Я знаю Гєшу. Гєша – реальний пацан. Дорого не бере. 380 баксів і він вам принесе справжні права. Новенькі. Луценко так дешево не зробить! І порішає всьо скоренько – тиждень. Ну, максимум – два. Ну і до Гєші можна дзвонити, допустимо, коли зальот – там, по п’яні їхали, чи, там, порушили. То ви суду не чекайте, права не віддавайте – просто до Гєші передзвоніть (я номер дам) і він зразу інспектору на місці все пояснить. Сервіс! Недорого і сердито. Конкретно. Гєша не Луценко, не Ющенко, і не всякі там Юлі-шмулі. Гєша сказав – зробив. Тільки ви нікому не кажіть – бо Гєша не любить зайвого шуму. Начальники ДАІ міняються, а Гєша – вічний. І ціни не дуже ростуть. Дешевше через Гєшу. І надійніше, як через начальника ДАІ робити.  
 
Ще я знаю Птєна. Птєн має ходи на митниці. Зараз, каже, уже легше стало, бо в січні – просто труба. Поки там міняли начальників – туди-сюди їх совали по кордонах – трохи було стрьомно. Навіть комплектуючих не було в комп’ютерних магазинах і телевізорів порідшало. Та й м’ясця менше стало на базарах. Але зараз все нормально. Вже пішов, каже Птєн, контрабас по-старому. Фурами. Трохи дорожче стало, бо ризик! Але я думаю, Птєн і його кантора реально дуру гонять. Звідки ризик? Шо, комусь страшно? Чи хтось постраждав за хабарі? Ох уже ті київські горлопани! Отако придумають чергову акцію по боротьбі з корупцією, ну просто нам на зло! Після тих криків по телевізору тільки ціни зростають. Нафіга? Ну нащо таке робити? Що ви людям бізнес перебиваєте? Хотіли б ви корупцію зменшити, то ви б зменшували непомірні мита. Все життя тими митами захищають вітчизняного виробника. Хто б захистив вітчизняного споживача? Бо до тих пір, поки дати хабаря митнику буде вигідніше ніж платити височезне мито – корупцію не можливо буде побороти.
 
Але я забув про Шишкіна! Наливайченку вже поміг, треба ж і Віктору Іановичу підсобити. Вікторе Івановичу, ну, ви ж знаєте, як працює наша міліція, знаєте і як працюють суди. Не пишіть туди заяву! Нащо воно вам! Зверніться до «пацанів». Реально всьо порішають. Я можу звести. У нас, якщо квартиру обкрадають, то в міліцію писати нема чого. Вони прийдуть,  ретельно обшукають квартиру і знайдуть у вас, наприклад, сувенірного патрона від «калаша». Знаєте, такі роблять з бойового – просвердлюють дірочку, туди ланцюжок – і на шию. Так от – цей патрон вогнепальна зброя. І що, будемо складати протокол про незаконне зберігання вогнепальної зброї? Та боронь Боже! Ліпше заяву заберемо про пограбування… Ви ще не забрали? Даремно. Пацани дешевше такі речі можуть «порішати». Для судді.
 
Для повноти відчуттів і досягнення повної гармонії, хочеться, щоб ще кілька депутатів потрапили в просту районну лікарню. Можна, навіть, не з таким самим результатом, як Кушнарьов. Ви скажете я занадто жорстокий? Та ні! Все нормально. Я ж не прошу, наприклад, шановних депутатів відшкодувати собі ПДВ без відката, виробити зараз закордонний паспорт (бланків нема, в чергу треба стати десь на пів-року, щоб тільки подати документи, але за 400 доларів – паспорт на другий день), або пройти щорічну комісію на інвалідність. О! Це просто пісня та комісія! Якщо тобі видалили якийсь орган, то держава дає тобі статус інваліда (ну там треба трошки паперів зібрати, небагато, штук двадцять довідок різних від ЖЕКу починаючи і собезом закінчуючи), так от, будучи таким інвалідом-ампутантом треба щороку приїжджати в обласне управління охорони здоров’я, щоб проходити медкомісію і щоб тебе не позбавили статусу інваліда. Абсурд? Не скажіть!
 

 
Українці найвинахідливіша нація у світі. Для того щоб здурити свою рідну державу вони можуть навіть те, що неможливе. А раптом, капосні, щоб намахати бюджет, вони навчаться відрощувати ампутовані органи та кінцівки? Тому ретельно треба перевіряти – вже регенерують органи в інвалідів чи ще ні? Ні? Не виросла в тебе рука? Ага. Добре. Будеш мати цього року пенсію… Але ж інвалідів багато, а  організація, яка їх опікує – одна. Природно, що там черга. Ну, що ж біди нема – 50-100 гривень і можна пройти цю процедуру швидше. Без черги. Все гармонійно. За все треба платити. От і виходить, що наші чиновники, як правило платять двічі – коли йдуть на роботу (вибори) і коли відмазуються від кримінальної справи, а ми платимо все життя. Доля така?
 
До речі, про долю. У Леоніда Михайловича Черновецького вона нелегка. Всім годив. Можна сказати – всім і догодив. Але бідною головою Леоніда Михайловича бавляться в футбол всілякі недобросовісні політикани. І літає Леонід Михайлович між Банковою і Грушевського, не забуваючи й кінотеатр «Зоряний». Наче той метеорит. Наче комета. А заради чого все це? Заради чого? То Юля піариться, лякаючи його – солідного чоловіка! – звільненням і судом, наче якогось Рудьковського. То його кидається захищати Віктор Іванович Балога гублячи всі можливі залишки позитиву, який у деяких прихильників президента ще  жевріє десь глибоко на дні душі, як велика інтимна таємниця.
 
При таких розкладах, коли Віктор Іванович зрозуміє, що таку корову, як Черновецького, тримати собі на погибель, задорого, можуть згаряча і прибити. Тому Леонід Михайлович добровільно-сам попросився у Президента погуляти 15 діб, поки комісія з поважних людей, які, безумовно, не мають жодних інтересів у Києві і не брали в столиці ні земельки ані квартирки з рук Леоніда Михайловича не встановить ангельську суть його. А те, що у нас, кожна голосна заява про боротьбу з чимось чи за щось перетворюється на гучний пук із запахом – це уже теорема доведена. Оно, боротьба БЮТ за вигнання своїх зрадників з Київміскради і приведення на їх місце нових (так і хочеться сказати зрадників) цього тижня сягнула апофігею апофеозу:
 
«Радывиливский районный суд Ривненской области отменил решение съезда Блока Юлии Тимошенко от 2 июня 2007 года в части, в которой было утверждено решение досрочного прекращения полномочий депутатов Киевского городского совета от фракции БЮТ.
…решение суда запрещает киевской территориальной избирательной комиссии и районным территориальным избирательным комиссиям предпринимать любые действия по выполнению решения съезда БЮТ от 2 июня 2007 года». Ліга

 
О! Краса просто-таки! Лесик Довгий втішено помахав офіційним папером з трибуни сесії, але 15 найвірніших у світі БЮТівців ще не встигли з полегшею роздати інтерв’ю, як з Радивилівського райсуду прийшла інформація, яка мене остаточно переконала в тому, що в цій країні можна все. Голова Радивилівського райсуду В.Кохно заявив, що цей суд взагалі не розглядав питання про при зупинку дії Рішення з’їзду БЮТ і він нічого не знає про таке рішення! А звідки ж тоді документ? Це не просто папір. Це рішення суду іменем України! Фальшивка? Значить хтось підробив підпис судді і печатку суду? Я от обшукався всюди, але ніде не зустрів реакції будь-якої офіційної особи на такі хитросплетіння документообороту вітчизняного судочинства. Це ж треба бити в усі дзвони – сфальшовано рішення суду!
 
Далі вже нікуди падати. Все. Дно. Я ще розумію спірне рішення суду. Але Рішення, якого не було?  Чи воно зранку було, а потім Хтось гавкнув і воно пропало? А прокуратура зацікавилась цим фактом? Вища рада юстиції? Верховна Рада? Секретаріат президента? Кабмін? Хтось задав питання – гей, хлопці, а де ж той документ? Хто бреше? Ви, розмахуючи ксерокопією Рішення, чи Голова Радивилівського суду, який каже, що такого документу нема? Воістину, Femida la comedia! А що тут ще скажеш?
 
Нічого хорошого більше не скажеш. Нема хорошого. Ціни вже не повзуть, а летять догори. Довга вовтузня з газом закінчилась там, де й почалась. Воно зрозуміло – вибори в Росії пройшли – нема сенсу тепер багато кричати. Тепер «Газпрому» треба тихенько все лишити як було, ну, може, поміняти партнерів з української сторони. Я співчуваю «Газпрому». Тут не відомо з ким і про що домовлятися. Наші політики настільки хитрі, що основне їх завдання – це  тушею чужого енергетичного динозавра роздушити свого політичного конкурента.
 
Не хочуть наші владики на чужих помилках вчитись, не хочуть… Ну та нічого! Все що не робиться (а нічого для блага держави і реальних реформ не робиться) все на краще. Всі ті, хто палко бажає об’єднання політичних сил в одне ціле на благо України, мають шанс дочекатися такого об’єднання. І, судячи з плідної діяльності наших політиків, дуже скоро. Я бачу це об’єднання. Я бачу, як Юлія Володимирівна схвильовано стискає руку Віктора Андрійовича, як Віктор Федорович разом з Володимиром Михайловичем обіймають Юлю і Вітю, як вони плачучи, від зворушення, наввипередки просять вибачення один в одного та визнають свої помилки. Вони страшенно захочуть працювати на благо і во славу! Вони водночас, повністю зрозуміють, що найвищою цінністю Держави є Закон, Право і їх захист! Яка ідилія! Яка єдність! Все це буде. На коротку мить буде.
 
А потім буде команда: «Агонь»!..
«…В єдності сила народу, Боже, нам… розстріл подай?»
 
Канаріс [14.03.2008] | Переглядів: 3748

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.7/29

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook