для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Сеператисти? Колабораціоністи!

Сеператисти? Колабораціоністи!
Останнім часом все частіше і частіше чую фрази про те, що в Криму і на Донбасі орудують сеператисти. Досі не розумію, чому їх так назвали.
 
Сеператисти - це люди, які хочуть створити нову державу, відокремивши частину території від існуючої. Натомість, колабораціоністи - це ті гади, які воюють проти рідної держави на стороні окупанта.
 
Відносно недавнім, в історичному вимірі, масовим проявом колабораціонізму серед проросійського населення, була армія Власова, яка воювала на стороні німецьких нацистів у роки Другої Світової. За оцінками істориків, через РВА пройшло близько 800 000 осіб. Історія повторюється - вже нові власівці з Донбасу і Криму воюють на стороні нових нацистів із Кремля, і їх чисельність також вражає.
 
Тож будьмо коректними в термінології. Терористам і рашистам в Криму і на Донбасі допомагають саме місцеві колабораціоністи - вірні наслідувачі власівських традицій. Парадоксальне дежавю - їх основним розпізнавальним атрибутом стала георгіївська стрічка. Та сама, яку використовували колабораціоністи під проводом генерала Власова.
 
Нагадаю, Власова розстріляли за державну зраду у 1946 році.

© Taras Shpek [11.05.2014] | Рейтинг: 48.9/37 | Переглядів: 2959

2 3 4 5 48.9/37
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login