для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

"Русскіє сказкі"


     Я цілком і повністю згоден з тим, що рупори пропаганди Кремля повинні бути дещо обмежені у своїх можливостях промивання мізків українським громадянам. Дійсно, якщо у нашої держави не вистачає сил і засобів щоб негайно реагувати на російську телевізійну «гебельсівщину» та розвінчувати її, то необхідно хочаб трохи заткнути їй рота, можливо і у нас зомбаків пропутінівських стане менше. Але я дуже сподіваюсь, що фахівці українських спецслужб їх уважно переглядають, для того щоб готувати адекватні рішення (наприклад для РНБОУ) на наступні розвитки сценаріїв у відносинах з сусідньою державою. Чесне слово, це не було б зайвим. Наведу приклади.
 
     Тим, хто подоросліший відомий такий собі медіа-боєць Сергій Доренко. В принципі, зараз він майже «відставної кози барабанщик», але у 90-і був дуже відомий серед глядачів країн СНД. «Правду матінку» рубав з плеча аж гай шумів… Для непідготовленого пострадянського глядача це було просто запаморочливо. Тільки десь на зламі тисячоліть, цього «рупора правди» підловили на «заказусі» і відвертій брехні, після чого лейбл «інформаційного кілера» був приклеєним до цього журналіста більш-менш надійно. Як результат,  Доренко відійшов з передової інформаційно-пропагандистських воєн якщо не в тил, то точно десь у третій ешелон.
 
     Нещодано він, трохи для мене несподівано, був «призваний з резерву»…
 
     Чесно кажучи не знаю, чи Сірожа ненавмисно зливає інформацію про майбутні сценарії, чи це завдання у нього таке, креативно готувати суспільну думку в Росії так, щоб у кожного свідомого рашиста на будь-які дії влади уже була СВОЯ ВЛАСНА думка про абсолютну правомочність та доцільність дій РФ (адже за пару місяців до цього йому було посіяне зерно, яке вчасно проросте), але я б призначив у секретаріаті РНБОУ якщо не управління, то хоча б невеличкий відділ з збору і аналізу інформаційного бруду російського ТБ. Для одного Доренка, звичайно забагато, треба переглядати багатьох, але що це не зайве покажу на його прикладах.
 
     Судіть самі.

ця передача вийшла в ефір у той час, коли ми ще не дуже почали й сподіватись на перемогу Майдану. А якби пани Турчинов, Аваков, Парубій прийняли б до відома, що такий собі «Беркут» може розглядатись у РФ як самостійна і самодостатня політична сила, хіба б дали можливість Гриценку, Порошенку та ін. організовано вивести їх озброєними з Києва у кінці лютого до місць постійної дислокації. НМД, маючи такі прогнози, їх усіх треба було роззброїти, завезти у якесь закрите військове містечко (типу Десни), приставити охорону з самооборони Майдану і потихеньку розкручувати кримінальні справи. У когось є сумніви, що серед силовиків, які діяли проти Майдану у Києві, переважна більшість вчиняли якщо не злочини проти людяності, то посадові злочини точно? А влаштували б в кінці лютого такий собі «фільтраційний табір», можливо б не тільки сепаратистських подій на Донбасі не було б, а й Крим не зміг би відколотись. Погодьтесь, адже основною рушійною силою всього, що зараз відбувається, стали саме ці «птєнци гнєзда Захарченкова». До речі, невідомо чи не проклюнуться згодом ці «пташенята» також у інших областях України…
 
     Все інше, з цієї передачі (відносно Яроша і Тимошенко) поки свідомо випускаю, як поки бездоказове. Хоча деякі підозри все ж є…
 
     Переглядаємо іншу передачу

     Вам не стає страшно? Чи не здається Вам, що кінцевий бажаний результат політики РФ відносно України викладено чітко і відверто? А передача вийшла в ефір задовго ще до слів Путіна про Новоросію та європейців «другого сорту» в Галичині. Чому тоді видається, що наша влада не очікує кожного наступного кроку від Кремля?
 
     Здається, що наші державники ще не зробили для себе того відкриття, що 90% інформації розвідка може отримувати з відкритих джерел інформації. Та, власне, не може а ПОВИННА. Якби це робилось, то ми не «били б по хвостах», а могли діяти на упередження.
 
     Отакоє от…
 
© инженегр [05.05.2014] | Переглядів: 7408

2 3 4 5
 Рейтинг: 46.1/35

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook