для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Коли Одеса почнеться в Києві?

Коли Одеса почнеться в Києві?
Френди (особливо ті хто дотичний до влади)! А як швидко ми почуємо про спробу захоплення колорадами Кабміну, про сутички між колорадами і самообороною Майдану та Правим сектором і про нові десятки загиблих кремлепаків?
 
Я не прикалуюся. За даними потрібних людей у Київ наїхало кілька тисяч людей росіян і кремлепаків зі східної. Їх не ховаючись селять у гуртожитках, обіцяють бабло за якусь роботу. ТСН показує репортажі про те що у підворотнях ховають коктейлі Молотова. Явно щось готується, а від ментів - ані гуку, ані свисту.
 
Варіант, що і мої знайомі і колишні колеги з журналістського цеху масово вдарилися в параною - виключений. А тому народжуєтсья у мене три серйозні версії.
 
1. На рівні високих силових кабінетів відбувається роскішна зрада, з ідейно-кремлівських міркувань чи за бабло Газпрому - не суттєво.
2. Силовики вкотре підтверджують що по них плаче кувалда і обдирочний цех комбінату Запоріжсталь, бо для роботи в міліції вони надто халатні і некомпетентні. І все що відбувається - класична дурість поки керівництво по Слов"янськах і Одесах сидить.
3. Одна відома політична діячка, чиєю негативною рисою завжди була безмірна й неохоплювана жадібність, таки вперто задалася метою влаштувати в Києві протистояння, спровокувати Київ на кров та погроми, і бодай в такий спосіб зарівати вибори.
 
Френди (особливо ті хто дотичний до влади)! Яке з моїх припущень правильне?

© Дракон [03.05.2014] | Рейтинг: 36.3/39 | Переглядів: 1266

2 3 4 5 36.3/39
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login