для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ ???

АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ ???
       Назва теми недарма написана зі знаком питання, оскільки я спробую довести, що ніякої, заявленої керівництвом держави, антитерористичної операції не проводилось, не проводиться, і невідомо, чи буде проводитися. Спочатку розглянемо ситуацію на предмет наявності тероризму, звернувшись до Закону України «Про боротьбу з тероризмом»:
«Терористичний акт -  злочинне  діяння  у  формі  застосування зброї,  вчинення вибуху, підпалу чи інших дій. Терористична діяльність - діяльність, яка охоплює: організацію незаконних    збройних    формувань,    злочинних угруповань (злочинних організацій),  організованих злочинних  груп для  вчинення  терористичних  актів,  так само як і участь у таких актах;  вербування, озброєння, підготовку та використання терористів;
 
      Ознаки тероризму були в Криму, коли незаконні збройні формування у вигляді озброєних людей (т.з. зелених чоловічків) з допомогою військових транспортних засобів і техніки, без опізнавальних знаків захоплювали українські військові частини, склади зброї, кораблі і т.д. Усім було відомо, що за цим стоїть російський міжнародний тероризм. Керівництво української держави, щоб не провокувати агресора, вирішили, що українським солдатам у цій ситуації не потрібно виконувати свій священний обов’язок, військову  присягу і військовий статут. Я не буду зараз «пережовувати» те, про що вже говорили усі, кому не лінь і умовно погоджусь, що тактика була правильною.
      Коли кримський сценарій Росія перекинула на материкову частину України, то свою військову присутність обмежила лише засланими інструкторами, а терористичні дії намагається здійснювати руками найманих місцевих терористів. Російське керівництво, Янукович та проросійсько налаштовані громадяни України намагаються доводити,  ніби ці події ідентичні євро майдану. Однак це повна маячня, навіть з огляду на фото самооборони майдану і т.з. самооборони Криму чи т.з. самооборони Данєцкой рєспублікі:
 


 
І цих озброєних «до зубів» терористів керівництво Росії разом зі зрадником Януковичем намагаються називати народом ? Ось фото проросійської частини народу:
 

 
З ними проводити антитерористичну операцію ніхто не збирається. А з озброєними терористами треба поступати так, як би поступала би кожна цивілізована країна. Звичайно, що Росія у подібних випадках знищує усіх підряд разом з мирним населенням, наприклад:
 
undefined
 
undefined
 
Так поступати може хіба що такий агресор, як Росія, однак у нашому випадку достатньо знешкодити лише озброєних терористів. Саме для цього і було оголошено АНТИТЕРОРИСТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ.  Згідно із законом України «Про боротьбу з тероризмом», «Антитерористична   операція   -   комплекс     скоординованих спеціальних заходів,  спрямованих на попередження,  запобігання та припинення злочинних діянь,  здійснюваних з  терористичною  метою, звільнення   заручників,   знешкодження   терористів,  мінімізацію наслідків терористичного акту чи іншого злочину,  здійснюваного  з терористичною метою;
Для здійснення такої операції передбачено « застосовувати  відповідно до законодавства України зброю і  спеціальні засоби;   затримувати і доставляти в органи внутрішніх  справ  осіб, які   вчинили   або   вчиняють  правопорушення  чи  інші  дії,  що перешкоджають  виконанню  законних  вимог   осіб,   залучених   до  антитерористичної операції,  або дії, пов'язані з несанкціонованою спробою проникнення в район проведення антитерористичної  операції і перешкоджання її проведенню;  тимчасово   обмежувати  або  забороняти  рух  транспортних засобів  і  пішоходів  на  вулицях  та   дорогах,   не   допускати транспортні засоби,  у тому числі транспортні засоби дипломатичних представництв  і  консульських  установ,  та  громадян  на  окремі ділянки місцевості та об'єкти, виводити громадян з окремих ділянок місцевості та об'єктів, відбуксировувати транспортні засоби;
 
   Чи проводяться такі дії? На моє переконання це не робиться. Першою спробою подібних дій було відправлення у захоплене терористами місто Донецької обл.  кілька БТРів. І який результат? Два-три десятка проросійських цивільних чоловіків напідпитку разом із золотозубими пенсіонерками зупинили цю колону бронетехніки, викликали т.з. колорадів (незаконне озброєне формування), які відібрали техніку, зброю і боєприпаси, подякували Турчинову за допомогу і попросили прислати ще:
 

 
   Отож, виходячи із Закону «Про боротьбу з тероризмом», все відбулося навпаки.  Подібні дії дехто із захисників чинної влади намагається списати виключно на саботаж. Ок. Я не заперечую, що окремі випадки можна цим пояснити. В такому разі, - що заважає повторити операцію і завершити її успіхом?  І тут також деякі захисники влади намагаються пояснити саботажем місцевої влади і відсутністю підтримки місцевого населення. Їм я хочу відповісти наступне:
- Підтримка місцевого населення є там, де відбуваються мирні протести, і тут можна навести масу фактів. А от під кулі терористів повинні йти ті, кому це належить. І тут не потрібна допомога місцевої влади. До т.з. антитерористичної операції залучили усіх, кого могли: і спецпідрозділи СБУ, і спецпідрозділи МВС, і національну гвардію, і навіть армію. То невже у цілій країні немає боєздатної групи, яка б знешкодила кілька десятків чи сотень терористів в окремо взятому містечку наприклад, Славянську чи Краматорську? Якщо нема, то треба негайно розпускати армію і кошти витрачати на економіку, бо як може воювати з багатотисячною іноземною збройною навалою армія, яка не може у локальній точці знешкодити кілька десятків чи сотень терористів? Але, на моє переконання, воювати є кому, лиш нема кому цим розумно керувати. Тому моя пропозиція: З числа ОРГАНІЗАТОРІВ антитерористичної операції сформувати і озброїти військову групу і десантувати її десь під якийсь аеродром чи військову частину поблизу Бєлгорода. Я впевнена, що Путін їх навчить – як потрібно проводити антитерористичні операції.
Звичайно, це був жарт з мого боку, однак, судячи з останніх подій, на захоплених терористами територіях далеко не до жартів, бо вже і кров проливається (вбито депутата міськради), і журналіста та міліціонера викрадено, і літак повітряних сил України обстріляно, а озброєні бойовики їздять по місту на захопленому транспорті МВС.  А це значить, що Женевських угод дотримуються лише з боку влади, але не терористів і їхніх хазяїв. Враховуючи вищенаведене, Турчинов оголосив про відновлення антитерористичної операції. Хотілось би, щоб на цей раз були не лише заяви, але й результати (звільнення захоплених об’єктів від озброєних терористів в першу чергу у Славянську і Краматорську, та притягнення до відповідальності осіб, які їм допомагали (Н.Штепу та ін.) Доки цього не буде, - про т.з. антитерористичну операцію, імхо, владі навіть і згадувати не варто. Влада повинна діяти рішуче, а то її рівень планів і дій  у контексті антитерористичної операції так і залишиться на рівні "Застрєліть Сашу Бєлого чи "паабщаться в фейсбукє": https://www.facebook.com/arsen.avakov.1?fref=ts  Контролювати треба СИТУАЦІЮ, а не інформацію.

© Даяна [22.04.2014] | Рейтинг: 43.5/33 | Переглядів: 5825

2 3 4 5 43.5/33
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login